Opinie o Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko sprzątanie. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

@Magdalena

Teraz rekrutujemy na to stanowisko. Można przesyłać CV na adres praca@kuzniaostrow.pl

Czy w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Wojciech Nowy wpis

Są premie świąteczne a także upominki rzeczowe. Ponadto są na święta dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Szkoda gadać. Nowy wpis
@Wojciech

Firma nie zachęca pracą do siebie swoim wyglądem i najniższa krajowa i ciężka praca plus chamstwo

Zastanawiam się czy dużo nadgodzin można teraz zebrać podczas pracy jako operator CNC. Jak miesiąc temu była jeszcze dostępna oferta na takim portalu to pisali o nich jak również premiach wynikowych. Czy jesteście w stanie ocenić tegoroczne zarobki operatorów?

W maju stawki 38 zł na kowali? Ale tak dla pełnej jasności, to jest kwota brutto, tak? potrzebuje się przede wszystkim dowiedzieć jakie warunki są gwarantowane od kolejnego roku. co możecie także napisać o samym wyposażeniu i ogólnym środowisku pracy?

Wojciech

@KL Stawki nie są jednakowe dla wszystkich kowali, są zależne od młota, przy którym się pracuje. Ich wartości zawsze są podawane w kwotach brutto i są to stawki akordowe, dochodzą do nich jeszcze premie. Na kowali są przyjmowane jedynie osoby z doświadczeniem w tym fachu - osoby "do przyuczenia" zaczynają jako Pomocnicy Kowala.

Paulina

Widzę, że firma szuka sprzątaczki, ale gdyby nie napisała tutaj, to by chętni się nie dowiedzieli, bo właśnie guglałam i takiej oferty poza G. nie ma wystawionej. Tymczasem ja w innej sprawie, czy te ogłoszenie o pracy dla kowala na stronie jest aktualne? Nie ma tam dat i terminów, więc też nie wiem, czy stawka 24-34 zł brutto na akord jest aktualna, czy może wzrosła. Ktoś wie?

@Paulina

Informacja o rekrutacji jest na profilu FB Kuźni. Co do kowali - tak, stawki nieco wzrosły. Górny pułap to 38 zł na ten moment.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zarządzania infrastrukturą i majątkiem firmy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Wojciech

Kuźnia nie prowadzi w tej chwili rekrutacji na to stanowisko.

Magdalena
@Wojciech

Są jakieś plany by w niedalekiej przyszłości to zmienić?

Raczej nie.

@Magdalena

Ile jest zmian w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.?

Wojciech

Zależy od stanowiska - jedna, dwie lub trzy. Wszyscy pracujący bezpośrednio przy młotach pracują w tej chwili na dwie zmiany, trzecia się zdarza bardzo sporadycznie.

Jakub
@Wojciech

Można wybrać sobie zmianę np. poranną, czy grafik jest narzucony odgórnie i nie idzie się dogadać w tej sprawie? Pytam bo jeszcze się uczę popołudniami i tak bym mi pasowało.

@Jakub

Tam gdzie praca jest zmianowa nie ma możliwości "wybierania" zmiany. Oczywiście dogadywanie się z innymi pracownikami jak najbardziej wchodzi w grę, ale jeżeli stanowisko jest dwuzmianowe to pracodawca oczekuje, że pracownik jest dostępny do pracy w takim trybie.

@Wojciech

Ta trzecia zmiana co się zdarza sporadycznie to nocka? Od 22 do 6 czy jak?

@Marta

Nocka jest od 23:00 do 7:00.

Wojciech

+20% do stawki, zgodnie z K.P.

Urszula
@Wojciech

W jakich godzinach są te zmiany? Nocne są lepiej płatne? Jakie widełki płacowe?

@Urszula

Zmiany 7-15, 15-23, 23-7. Praca w porze nocnej +20% do stawki, natomiast nocki są w tym momencie tylko na kilku stanowiskach. W kwestii widełek najlepiej dzwonić bezpośrednio do firmy, aczkolwiek w tej chwili nie są prowadzone żadne rekrutacje.

Jaka jest stawka początkowa w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.? 10 maja na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

Wojciech

Na każdym stanowisku wygląda to nieco inaczej, zwłaszcza, że część prac ma charakter akordowy. Najlepiej dzwonić bezpośrednio do działu HR.

Xxxvvv

Tam zwykły pracownik to powinien mieć ok 4,5 tys na rękę przy tej inflacji cenach i kosztach życia a nie grosze znowu jakieś

Krystyna
@Xxxvvv

a ile teraz zarabiasz? możesz powiedzieć ?

Zawiedziony przyszły niedoszły

Firma chyba robi sobie jakieś jaja, po rozmowie telefonicznej zaproszono na rozmowe w siedzibie i mieli sie odezwac po około 2 tyg. odpowiedzi do dziś nie dostałem a już mineło 4 miesiące.

Magdalena
@Zawiedziony przyszły niedoszły

No bywa niestety, to jest ogólnie rzadkość, żeby po rozmowie dawali znać, z tego co mi się wydaje. A jak tam w ogóle ta rekrutacja wygląda?

Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Osoba Sprzątająca kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 1800 będą osiągalne?

Wojciech

Kuźnia nie poszukiwała w ostatnich miesiącach nikogo do sprzątania.

Witam. Chciałbym sie zapytać czy jest lub będzie wolne stanowisko na montera, osobę która składa i maluje sprzegi śrubowe??? Bo z tego co wiem to osoba na tym stanowisku idzie na emeryturę. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku??

@Kandydat

W tej chwili nie ma tam wakatu. Ale są inne wolne stanowiska, np. hartownik, operator CNC, kontroler jakości.

Paulina
@Wojciech

Widać że się orientujesz. Mój chłopak robi technikum mechaniczne i ma zajęcia z kowalstwa, trochę się zainteresował. Na stronie widać że są staże, ale dla absolwentów i studentów studiów. Nie ma szans dla technika mechanizacji rolnictwa na staż u Was?

@Paulina

Niech wyśle CV na praca@kuzniaostrow.pl i opisze jak widziałby taki staż. Szanse na zorganizowanie stażu na pewno są, choć technik mechanizacji rolnictwa to nie jest raczej idealny profil pod kuźnię. Na staże czy praktyki najchętniej są brane osoby z wiedzą w zakresie przeróbki plastycznej, obróbki cieplnej, ewentualnie obróbki skrawaniem.

Czy możecie coś powiedzieć o pracy elektryka utrzymania ruchu (jakie zarobki, jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się dostać i czy praca bardzo ciężka)

@Michał

Wynagrodzenie miesięczne na stanowisku Elektromontera od 3k netto wzwyż. Jest możliwość dorobienia sobie poprzez pracę w nadgodzinach. Wymagana dostępność do pracy zmianowej (3 zmiany). Doświadczenie im większe tym lepsze, ale jak ktoś jest świeżo po szkole nie oznacza to wcale, że jest bez szans na zatrudnienie, CV złożyć zawsze można.

Sa

Na jakie zarobki może liczyć pomocnik Kowala i czy obecnie trwa rekrutacja ? Pozdrawiam

Lolo
@Sa

Zarobki takie jak w sklepie spożywczym a praca ciężka brudna np po jednej zmianie idzie się kąpać do wanny a woda po kąpieli nie wiele jaśniejsza niż cola

@Sa

Na stanowisku Pomocnik Kowala obowiązują stawki akordowe, 24 - 28 zł brutto/h. Do tego dochodzą premie. Na ten moment są wakaty, można przesyłać CV na adres praca@kuzniaostrow.pl

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 1 listopada kilka ogłoszeń.

Wojciech

Najpierw jest rozmowa telefoniczna, następnie spotkanie w siedzibie firmy z potencjalnym bezpośrednim przełożonym.

Robert

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile może zarobić Kowal matrycowy lub pomocnik kowala na rękę. Mam 2 letnie doświadczenie pracy na kuzni arkach typu maxipress. Pracowałem na dziale kuzni kucia zaworów samochodowych. Prosiłbym o rzetelna odpowiedź. Jest możliwość zarobić 4 tyś na rękę?

Czy w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wojciech

Tylko na nielicznych stanowiskach, np. specjalisty zajmującego się pozyskiwaniem nowych klientów.

Czy można liczyć w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Wojciech

Tak, po okresie próbnym można przystąpić za 1zł.

Natala

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowisku specjalisty ds. odbiorów jakościowych? Jaki system pracy obowiązuje na tym stanowisku ?

@Natala

Zaronki z pewnością nie adekwatne do wymagań i ilości nałożonych obowiązków.

@Natala

3900 - 4500 zł brutto miesięcznie + ewentualne premie. Praca jednozmianowa.

Andrzej Kowal Kuźnia

Nawet nie ma sensu tam iść 13zl/,h a robota ciężka fizyczna te premie co o nich mówią zawsze można nie dostać lipa i tyle dla 20- latkow a nie ludzi starszych gdzie mają rodziny na utrzymaniu.

@Andrzej Kowal Kuźnia

Ktoś pracujący u nas jako kowal matrycowy albo swobodny z całą pewnością nie napisałby "13 zł/h"... Prawdą jest, że praca jest ciężka, zwłaszcza na kilku stanowiskach, ale myślę, że na tle innych zakładów przemysłowych w południowej Wielkopolsce premie/dodatki do wynagrodzenia w KOW wyglądają bardzo przyzwoicie. Sam system premiowy nie jest jednakowy dla całej firmy i są grupy robót, które mają większe i mniejsze możliwości, żeby coś dorobić do stawki.

Radek
@Andrzej Kowal Kuźnia

Kwota, którą podajesz nie jest prawdziwa. Kowal jest bardzo dobrze opłacanym operatorem.

Serio zarabiacie 13h na godzinę?

Radek
@Marek

Zdecydowanie nie. Są stanowiska dla operatorów - specjalistów, gdzie zarabiają, wg mojej oceny (a znam realia wielu firm z regionu), dużo powyżej średniej. Natomiast pozostali operatorzy zdecydowanie nie są opłacani gorzej niż u konkurencji. Dlatego kadra jest stabilna i jest niski poziom rotacji pracowniczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.?

Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski
  • NIP: 8652374736 REGON: 831368975 KRS: 0000203283

Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.