Opinie o FM Bravo Sp. z o.o. w Szczęsne

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FM Bravo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FM Bravo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Bravo Sp. z o.o. w Szczęsne

Ja Nowy wpis

Poprawiło się coś z tymi wypłatami, bo chciałem wysłać cv do pracy na magazyn. Mają formularz na stronie, to może by się udało, tylko nie mogę sobie pozwolić na wynagrodzenie na raty. Umowa o prace jest, to spoko, a zarobki w tym roku jak wyglądają? Znalazłem jedynie dane z 2021, i jak się można domyśleć, kwota już mocno nieaktualna.

qwerty Nowy wpis

W sumie to co znaczy, że słabo? Zarobki? Atmosfera? Daj znać dlaczego nie polecasz bo można aplikować do firmy i przyda mi się każda uwaga zanim wyślę swoje cv. Jak pracujesz to napisz proszę na jakim stanowisku

Nie ma Nowy wpis

Gdzie jest wypłata i odprawa za marzec

Robol

Hejka wam mam pytańko czy u was są przyjęcia do pracy fizycznej ?

Ktoś tu pytał, czy może poczytać. Każdy może, po to jest net. W I kwartale 2023 ta spółka z 72 milionami zadłużenia została objęta postępowaniem restrukturyzacyjnym. A co się aktualnie dzieje z pracownikami, to już niech oni sami najlepiej napiszą. Macie należne wynagrodzenia? Czy produkcja trwa?

Bravo_ja

Zdecydowanie. Fm Bravo a właściwie jej obecny zarząd to normalna porażka. Firma w 2019 weszła pierwszy raz w restrukturyzację. Jeden proces dobrze się nie skończył a już weszła w kolejną restrukturyzację :D Ja jestem ciekaw jaki sąd na to pozwala. Przecież to już dawno powinna być upadłość tej farsy i kryminał dla zarządu spółki.

@Bravo_ja

I co te restrukturyzacje w ogóle coś dały, była zauważalna jakakolwiek poprawa? No i skoro firma cały czas działa to potrzebują pewnie pracowników, a przynajmniej na stronie mają zakładkę, aby wysłać cv. To jak to z wynagrodzeniami teraz wygląda ostatecznie? Te opóźnienia już rzadko się zdarzają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FM Bravo Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Aguś

Możecie powiedzieć coś na temat tej firmy jak to teraz wygląda czy wypłaty są na czas bo jak patrzę na opinie z poprzednich lat to jakieś jaja chyba

Irmina

Na stronie firmy nie ma żadnych aktualnych ofert pracy. Jest tylko główna informacja, aby wszystkie zainteresowane osoby wysyłały CV na adres e-mailowy bądź skontaktowały się z firmą. Jak duża jest szansa, że po takim kontakcie kandydat zostanie zaproszony na rozmowę o pracę? I najchętniej na jakie stanowisko przyjmują? I czy kwestia związana z niewypłaconymi wypłatami cały czas się powtarza?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 28 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy FM Bravo Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Elektromechanik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Halina

Czemu upada? Mogę gdzieś o tym przeczytać? Czyli co, nie ma co liczyć na nowe przyjęcia, tylko redukcje etatów?

Halina

Ile się spóźniała tak około? Na umowie o pracę spóźnienia z wypłatą są niezgodne z kodeksem pracy, nikt z pracowników tego nie zgłaszał? Jesli już ta wypłata przyszła, to chociaż konkretna? :) Chodzi mi czy adekwatna do pracy?

Nie ma
@Halina

Nie ma wypłat co za firma że mają pieniądze na folię podkładową do mebli a dla ludzi nie ma wypłat

@Nie ma

Yyy ale jak to nie ma wypłat? Jakoś nie potrafię zrozumieć tego, że firma nie płaci. Weź napisz konkretnie od kiedy jest problem, czy w ogóle zwracają kasę np. z opóźnieniem albo w ratach, czy pracownicy totalnie nic nie dostają? To poważna sprawa, bo ja nie chcę robić charytatywnie.

Bravo_ja

Wypłaty są ale nieterminowo i w ratach. Głównie dwóch ratach. Wszystkie premie wydajnościowe zabierają od kilku miesięcy. Zarobki tragicznie małe. Chyba najgorsze w całym Szczytnie. Zarząd spółki to jakaś porażka. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, buta i zakłamanie. Jedyny plus to calkiem przyjemna atmosfera.

Hela
@Bravo_ja

Skoro zabrali premie to rozumiem, że jest goła podstawa .Powiesz w takim razie ile ona wynosi? Istnieje szansa, że te premie jeszcze wrócą na pokład? Co do tych pensji w ratach, to pensje za przepracowany miesiąc dokładnie w których dniach wypłacają?

Nie ma
@Hela

Gdzie jest do cholery wypłata za lipiec a dają zaliczkę za sierpień i nawet nie będzie wypłaty we wrześniu a w październiku co

Agata

Potrzebuję rady, jak z atmosferą obecnie w firmie, jest lepiej? Pisaliście tu, że nie za bardzo opłaca się u nich zatrudniać :( Teść pilnie szuka pracy jako stolarz, nie szykuje się coś u was? Widziałam w PUP, że zarobki były kiedyś na poziomie minimalnej krajowej, jakaś poprawa w tym temacie?

Bombel
@Agata

Nic się nie zmieniło. Co najlepsze to planują dalej zwolnienie 30 osób, ale to nie jest grupowe oczywiscie, skądże hehe.

Jacek

Na oddanie krwi należą się dwa dni pamietajcie

Lpka

Firma w Szczytnie to jedna wielka pomyłka wyzysk ludzi i nic więcej. Straszenie że jak nie przyjdzesz w sobotę to cie zwolnią albo premie utną. Zarobki poniżej 2tys bez sobót (usunięte przez administratora) Nie polecam

@Lpka

Wiecznie straszą i maja jakieś o sobie wygórowane mniemanie a tak naprawdeto porażka nrak reguł i zasad wolna amerykanka

Covidowe ?

Urszula
@Dorota

Ale co covidowe? Rozwiniesz?

@Lpka

Poniżej 2 tysięcy? To ile dostaje się za sobotę pracująca?

Maria

Spotkałam się z informacją, że FM Bravo to firma, która zajmuje się produkcją mebli. W związku z tym proszę o informację, czy praca w firmie jest ciężka pod względem fizycznym. Np. dobrze byłoby dowiedzieć się, czy trzeba tam dużo dźwigać. Jak to jest?

@Maria

Jak bedziesz miał miesnie tak jak ja to warto spróbować

@Pudzian

Mówisz? A do czego konkretnie używasz tych mięśni tutaj prócz bajecznego prezentowania się? Ile kg tu średnio trzeba dźwigać jak już?

@Łucja

Masz ochotę spróbuj sama wtedy zobaczysz nie warto nikogo słuchać :) ;)

@Łucja

Miesni uzywam do pracy ;)

Sztanga
@Maria

Lekko nie jest robić trza nie posadzo Cie i nie bedziesz na (usunięte przez administratora) siedzieć

Brak podnosników!!!!

Teresa
@Dorota

A ile jako kobiety dźwigacie? Ja to w ogóle jestem zdziwiona że kobiety pracują na produkcji? :0

Kobieta
@Teresa

Co tu dziwnego wszędzie pracuja kobiety. Chyba nie jesteś z tego świata albo wigóle nie pracowałas ze zadajesz tak dziwne pytania

waldek
@Dorota

Tak na bryłach wogóle nie ma .

@waldek

Zmiencie coś bo nam łapy odpadną

@Dorota

Ej wy chyba żartujecie z tymi podnośnikami. Jak może ich nie być? Skarżyliście się im na to wprost?

FM Bravo Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Jocker

Nic mi nie wiadomo wtejsprawie

Słowik

Ktoś coś spi...... A ty musisz za to odpowiadać dziwne zasady ktorych brak gdzie odpowiedzialność za to co sie robi

Rudy
@Słowik

Człeniu przeciez tam sama ukr pracuje

Mariusz
@Rudy

No to co że Ukraina? Przecież mają pozwolenie na prace w Polsce a teraz to już w ogóle trzeba im pomóc, nie? Jaką mają stawkę? Taką samą jak Polacy?

@Mariusz

Szkoda czasu na te brednie i tak nic stego taki nasz polaka los

@Polak

Brednie? Ty masz na myśli, że ta wojna i ich sytuacja to brednie, czy źle to odebrałam?

Elvis

Musi Pani czytać ze zrozumieniem Nie wlasciwie to Pani odebrała

@Elvis

Mogłabym więc poprosić o naprostowanie? ;)

@Łucja

Nic nie trzeba naprostowywać jest ok tak trzymać .daje łapke w góre

@Polak

No ale to są tu jakieś konflikty na tle międzynarodowym?

Leszek
@Słowik

A poprawy ani widu ani słychu

Patriota
@Mariusz

Ciekawe czy ktoś nam pomógłby.

Jak się pracuje w tej firmie i jakie są zarobki

Batman
@Nowy

Pracuje sie super zarobki tez spoko firma sie rozwija . Polecam

Operator Wiesiek

Powinni kupic sluzbowe telefony

Operator
@Operator Wiesiek

Wlasnie uzywamy swoich

Czy w FM Bravo Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dorota

Zadzwon do działu kadr i sie zapytaj tel w necie

Mikołaj

Czy bedzie dodatek świateczny czy bedzie jakas wymowka

@Mikołaj

i jak? dostaliscie cos? czy nic i byla wymowka? jak aktualnie wyglada sytuacja w tej firmie? warto tam aplikowac skoro na forum piszecie o braku kasy na swieta?

Joker
@Dorota

Dodatek podobno był . Powiem tak aplikować zawsze warto chocby dla samego doświadczenia. Pracy z ludzmi rożnego pokroju . Masz pomysł to lepiej zostaw go dla siebbie bo najlepsze pomysly maja kierownicy.

Mikołaj

Aplikuj warto sprubować

@Mikołaj

2X sie zastanów

Pełno (usunięte przez administratora) nic wiecej.

Dorota

Niżej ktoś pisze o jakiś dziwnych zasadach panujących w tej firmie, czy ktoś raczy rozwinąc temat?

Geniusz
@Dorota

Pani Doroto a co tego nie widać .przeciez wszyscy o tym wiedzą .Ludzie to nie rzeczy

Geniusz
@Dorota

Trzeba najpierw popracować na dole zeby zrozumieć

Mariusz
@Geniusz

Wiadomo, ale żeby popracować to warto najpierw dowiedzieć się jakie są warunki. Napiszesz jak płacą bo nie wiem czy warto wysyłać CV.

Jocker

A po co sie rozpisywac

@Jocker

Może po to, żeby potencjalni kandydaci mogli sobie dobrze wyobrazić co i jak? No bo z tego co tu widać to naprawdę dziwne wymysły można snuć.

Elvis
@Mariusz

Powiem tak jak sie zatrudnisz to sie dowiesz :)

Gierek
@Łucja

Nooo napewno tak jakby sie cofnąć w czasie .

Zostaw merytoryczną opinię o FM Bravo Sp. z o.o. - Szczęsne

• Jak się pracuje w FM Bravo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FM Bravo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Bravo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FM Bravo Sp. z o.o.
  • 21B