Opinie o Dinopol Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dinopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dinopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dinopol Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

laufer Nowy wpis

(usunięte przez administratora), najniższa krajowa. Premia zależy od widzi mi się. Dorobić możesz nadgodzinami. Zdecydowanie nie polecam. Dodatkowo hałas, wysoka temperatura. Atmosfera wręcz niewolnicza. nie podoba się to sobie idz. U niektórych totalny brak kultury. Ja już jestem wolny . Szkoda czasu za te pieniądze można znaleźć dużo lepszą pracę.

Hubi Nowy wpis
@laufer

Skoro dorobić można nadgodzinami, to w jakiej kwocie są one płacone, razy 50 i 100%? Co do premii natomiast, to jakie to są pieniądze, jak już wpadają?

W ofercie pracy pisze ze zmianowa, pytanie dwie czy trzy zmiany?!?

Bartosz Nowy wpis

Masz na myśli, że są 2 zmiany po 12 godzin :) ? Wtedy faktycznie ktoś zawsze byłby w firmie. A czy za nadgodziny chociaż są jakieś godziwe premie?

Obecnie Dinopol Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Mechanik Lotniczy. Na Praca.gov.pl dodano ogłoszenie 3 października.

Ss

Wyzysk za niskie pieniądze 1 osoba musi pracować za 3 (usunięte przez administratora) w pracy I w dodatku w umowie co innego i w rzeczywistości zrobią byle wyjść na swoje (usunięte przez administratora)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Dinopol Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechanik? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno

Dowiem się od kogoś, jak wygląda stanowisko Specjalista ds. Eksportu z językiem niemieckim?? Dajcie mi znać, jak firma wymaga doświadczenia w handlu zagranicznym, to czy konkretnie chodzi tylko o rynku niemieckojęzyczne? Czy jak posiadam doświadczenie, ale na rynkach skandynawskich, to też się liczy? Bo tam niemieckiego się nie wykorzystuje i nie wiem, czy to ma znaczenie, czy rynki, gdzie korzysta się z angielskiego, też są doceniane na rekrutacji?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Dinopol Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Mechanik?

Najlepszy

Z Tego Co Mi wiadomo jest wolny etat na mechanika. Proszę się kontaktować telefonicznie z ogłoszenia na olx

Czy do dinopolu przyjmują kobiety ? Czy to jest praca na dwie zmiany ? I jak to wygląda z weekendami ?

Iva

Sama rozmowa ok ale potem wychodzi zupełnie co innego. Są grupy pracowników jak i na produkcji jak i w biurze. Nowy pracownik ma problem na początku by się utrzymać w normalnej pozycji. Panie w biurze oceniam na 3+ jak się nie przebijesz to szuka wiatru w polu. Bo szepty nawet słychać za ścianą. Jak chcesz być lizusem przed szefostwem to ci się uda ale czy własne życie prywatne będziesz mieć, tego ci nie obiecuję???? (usunięte przez administratora)

Teresa
@Iva

A z czego wynikają te problemy by utrzymać się przy pozycji?

Czy w firmie Dinopol Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne / roczne? Na stanowisku Pakowacz, na które poszukują na Nuzle.pl to dość istotna kwestia.

System premiowy.

Są premie.

Lidia

Czyli już ich nie ma? :(

Hudy

Mam pytanie ile zmian jest w tej firmie i jakie zarobki? Dziękuję

Olga
@Hudy

A o jakie stanowisko pytasz? :)

Hudy
@Olga

Operator maszyny

@Hudy

Dziwne, że jeszcze nikt nie odpowiedział, ciekawe czemu? W sumie masz to info może już z innego źródła czy wciąż czekasz?

Ciężka Praca nie dla każdego.
@Hudy

Odnośnie zmian to zależy od działu czyli jak pytasz operatora maszyny to 2 dni 12godzin pozniej wolne 2 dni i znowu 2 dni po 12 i to juz nocka, więc weekend raz na 6 tyg piszę tu o pełnym weekendzie. Więcej pytan moge odpowiedziedz chwilę robiłem i stwierdzam ze praca ciężka pod względem ilosci godzin, hałasu jest straszny od maszyn czy gorąca od maszyn i ludzi, jeszcze raz napiszę ciezka praca nie dla każdego , jak bym wiedział to bym nie stracił czasu a bylo trzeba zaptać na rozmowie gdzie było powiedziane o godzinach ale o innych sprawach juz nie.

Lidia
@Ciężka Praca nie dla każdego.

A co do tego hałasu całego to dają jakieś środki ochrony co by słuchu sobie nie zniszczyć? Jak ogólnie bhp tu wygląda?

Ściemniasz
@Ciężka Praca nie dla każdego.

Pierdzielisz nie było cię tu i nie ściemniaj wszystko jest jasne na rozmowie i wiesz w jakim trybie będziesz pracował nie wciskaj kitu. A prawda jest taka ze stara gwardia nie lubi nowych pracowników bo zabierają im nadgodziny itd itp…

@Ściemniasz

Zabierają? A tutaj nie można tym się jakoś sprawiedliwie po prostu podzielić, żeby nikt nie czuł się nie fair?

Co jaki czas w Dinopol Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Znafca

Pewnie codziennie. Ale może lepiej porozmawiać z przełożonym, a nie tu. A jeżeli nie jesteś jeszcze pracownikiem to zapytać osoby na rozmowie, tam na pewno będzie osoba która odpowie na to pytanie. Można jeszcze zapytać jakie warunki należy spełnić żeby dostać podwyżkę.

Aleksander
@Znafca

Jednym słowem o podwyżki ciężko? :D Czemu z przełożonym, to chyba nie tajemnica czy w firmie zdarzają się od czasu do czasu podwyżki, bo w większości pensja nie zmienia się latami ... To może napiszesz jakie warunki trzeba spełnić skoro już zacząłeś? :)

Znafca
@Aleksander

Czemu z przełożonym? Bo ja ani nikt inny ci tej podwyżki nie da! W mojej ocenie jak będziesz dobrze pracował to pracodawca cię doceni!

@Znafca

Czyli o podwyżkę tutaj to faktycznie tak łatwo jest? Czy przełożony i tak musi gdzieś u góry o nią walczyć, bo raczej sam z siebie na zawołanie nie może ustanowić?

Jak wygląda praca w świetna czy jest wolne czy się pracuje i ile można zrobić

asa
@..

Zapytaj na rozmowie! Byłem na rozmowie kiedyś. Ludzie wydają się OK.

Wojtek

@jerzy a macie oprócz premii jakieś dodatki?

Jurek

@System premiowy. a według jakich wytycznych są przyznawane premie?

Jerzy
@Jurek

Cała premia jest uznaniowa.

zuzia

zła atmosfera w firmie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dinopol Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dinopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dinopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Dinopol Sp. z o.o.
  • Odolanowska 91