Opinie o Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Operator

Przez telefon obiecują dobre warunki,na miejscu jednak rzeczywistość jest inna.idziesz na operatora a robisz wszystko ,rękoma wagony sprzątasz,wynagrodzenia 4000netto nie osiągalne z nadgodzinami,rozmowa o pracę wygląda jak jakieś przesłuchanie KGB, mocno nie polecam

xyz

jak sie spi po 3 godziny na nocce to nic dziwnego ze kare dostejesz :D

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.?

Samanta
@dŹwigowy z wyboru

To jaki miałeś kurs, że było to na dwa lata? Ile można dostać podwyżki zmieniając stanowisko na wyższe, tak jednorazowo? Orientujesz się jakie kursy mają podpisaną lojalkę na rok?

Danka Nowy wpis

Cześć, ocenicie proszę na ile warto jest się tu zatrudnić. niby macie w ogłoszeniach te rekomendacje pracownicze i zastanawiamy się z chłopakiem czy to dlatego, że tak normalnie ludzie się nie zgłaszają. Ogólnie to on w ogóle na tym coś by zyskał?

pracownik Nowy wpis
@Danka

te polecenia pracownicze sa po to ze jak kogos polecisz to ty dostajesz kase za polecenie ale nie biora wszystkich w ciemno ktorych polecisz. ogolnie firma spoko jesli lubisz prace na porcie i na sprzecie to wysylaj cv bo zarobic mozna ladnie i plus duzy ze umowa o prace a nie zadne smieciowki

Czy nowo zatrudnione osoby w Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pracownik przeładunki

pewnie ze tak. umowa i szkolenie bhp pierwszego dnia

Gość Nowy wpis
@pracownik przeładunki

Czyli umowa o pracę od pierwszych dni zatrudnienia, jestem zainteresowany współpracą, ale szczególnie zależałoby mi na umowie na czas nieokreślony. Po jakim czasie można u was takiej umowy oczekiwać? Oprócz szkolenia BHP, zapewniane jest szkolenie wewnętrzne, wdrażające w obowiązki pracownika?

Anonim Nowy wpis
@Gość

Podpowiedzcie coś koledzy jak tam benefity premie i rozwój? nic świeżego nie mogę znaleźć.

Macie swoją siłownie zakładową, to coś akurat dla mnie. Szukam pracy jako mechanik i widziałem, że ostatnio były u was przyjęcia, dosłownie spóźniłem się 2 tygodnie ale może jeszcze ruszy jakiś nabór na mechanika. Napisano w ogłoszeniu, że firma zapewnia szkolenia. Po jakim czasie będąc zatrudnionym faktycznie mógłbym dostać takie dofinansowanie? W zamian trzeba podpisać jakąś lojalkę?

pracownik przeładunki

lojalke pewnie trzeba podpisac jak wszedzie, ja podpisalem na wozki widlowe i teraz na ladowarki ale za to mam uprawnienia i smigam. ale wysylaj cv bo z tego co slyszalem to szukaja teraz kogos do utrzymania ruchu

Całkiem spoko atmosfera idzie nawet zarobić dobrze jako pracownik bez doświadczenia, pierwszy raz pracuje w takiej firmie i śmiało mogę polecić firmę ☺️????????

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. na stanowisko Operator sprzętu przeładunkowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Nikt

Obiecują cuda A wychodzi jak zawsze. Stawka słaba, nadciągasz tylko weekendem bo 100% płacą. Pracujesz jako operator a robisz wszystko, najwięcej na miotle I łopacie ciągle brudny w masłoszu I w nawozach. Obiecują, tylko obiecują a stawka 19 zl brutto.

stary dzwigowy
@Nikt

tak bylo jeszcze 2 lata temu musze potwierdzic, ale troche sie pozmienialo jest nowe kierownictwo coraz lepszy sprzet no i wyzsze stawki wiec zarobic idzie ladnie jaksie chce :)

@kleszczysz????
@stary dzwigowy

Panie dzwigowy, z 8000netto na sprzecie idzie wytargac??? mam na myśli troche nadgodzin... pozdrawiam

@@kleszczysz????

Taa ciekawe, jaką teraz stawkę mają? Swoją drogą, kto dopowie, czy bez uprawnień też można być dźwigowym, a jak nie, to czy firma sfinansowałaby mi taki kurs?

No pewnie. w poniedzialek bylem na rozmowie i od nastepnej srody zaczynam. nie mam doswiadczenia ani uprawnien na sprzet ale mi zrobia jak troche popracuje wiec super a zawsze chcialem miec kurs na wozki udt

Czarna
@Nowy

Wow super. I firma finansuje ten kurs? I czy jeśli tak to trzeba podpisać lojalkę na kilka lat, aby pracownik zaraz po zrobieniu kursu nie odszedł? Jak to jest?

@Czarna

tak wiadomo lojalka musi byc bo inaczej dla firmy byloby to bezsensu. ale z tego co mowili na rozmowie to kwota na lojalce sie zmniejsza z kazdym miesiacem zatrudnienia ale za to za kurs nic nie zaplace a dodatkwo zdobete doswiadczenie na sprzecie wiec mysle ze na plus

trymer

potwierdzam ja zaczynałem jako przeładunkowy bez uprawnień a tydzien temy zdalem kurs na wozki widlowe

Inia
@Nowy

Hej, to ile trzeba pracować potem, aby spłacić taką lojalkę? To jest czas liczony w latach czy miesiącach? I jak zrobi się taki np. kurs, to dzięki temu można awansować wyżej?

dŹwigowy z wyboru
@Inia

to zależy ile kosztowal kurs ja akurat mialem na jakos dwa lata, ale pracuje dalej bo warunki sa ok w porownaniu do innych portow w okolicy. i im wiecej masz doswiadczenia i kursow tym wiecej zarabiasz.

Samanta
@dŹwigowy z wyboru

@Operator

zgadzam sie ponieważ to prawda

Halina
@Anonim

to ile dokładnie taki operator dostaje na ręke podstawy, bez nadgodzin ?

Zenon
@Operator

Jak się dogadujesz przez telefon to tak jest. Musisz zobaczyć jak robota wyglada przed umową.

@Zenon

No właśnie a to w sumie dnia próbnego nie mogliby wprowadzić?

Googoo
@Operator

I karanie starych pracowników to rutyna

Grazia
@Googoo

Jakiego rodzaju to kary? Jakieś odciągnięcia z wypłat? Za co można tu karę dostać, jest to jakoś wypisane na umowie?

xyz

jak sie spi po 3 godziny na nocce to nic dziwnego ze kare dostejesz :D

Jak wygląda rozmowa w Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu? Z iloma osobami się rozmawia? 1 grudnia pojawiło się ogłoszenie.

Robert

Z tego co wiem Kierownika szukali: W 2020 roku, W 2021 roku, W 2023 roku. Z taką cyklicznością można wnioskować, że albo kieroowniki tam umierają albo do (usunięte przez administratora) trafiają.

Tosia
@Robert

Skoro wiesz coś na ten temat to obstawiam, że jesteś pracownikiem, zgadza się? Powiedz, jaka atmosfera pracy w tej firmie? Ludzie się dogadują między sobą? Chętnie się dowiem czegoś o zaletach pracy w tym miejscu.

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Operator

Witam brałem udział w rekrutacji. Mam doświadczenie na wózkach widłowych , ładowarkach , dźwigach i żurawiach przeładunkowych , wszystko poparte uprawnieniami. Pani z rektutacji z którą rozmawiałem pochwaliła mnie , powiedziała że te sprzęty posiadają i że na pewno im się przydam bo będę mógł robić wszystko. Stawkę jaką mi zaproponowano to 4000 tyś :D potentat zajmujący się załadunkami , rozładunkami i przeładunkami na szeroką skalę , zgarniający miesięcznie setki tysięcy jak nie miliony szuka jelenia który będzie zapierniczał na trzy zmiany za psi grosz na wszystkich maszynach. Dajcie człowiekowi zarobić to nie będziecie musieli co miesiąc uaktualniać ogłoszenia na OLX że potrzebujecie pracownika :D

@Operator

Ale teraz niedawno brałeś ten udział w tej rekrutacji? Bo jeśli tak to troszkę bekę mam, bo widzę tu post sprzed roku, że też 4 netto nie dało rady zrobić z nadgodzinami niby i się zastanawiam czy Tobie też jednak ich nie sugerowała.xd Rozumiem, że ze świecą poszedłeś szukać dalej? ;p

@Izabela

Zgłaszając się do Alfa terminal miałem nadzieję że można u nich zarobić. ... Własnie przez takie firmy jak Alfa terminal zwiedziłem wielu wyzyskiwaczy , zakłamańców ogólnie dziadów którzy zarabiają grubą kasę a szukają jelenia który przyjdzie pracować za grosze. Aktualnie po wielu latach zwiedzania takiego " szamba " w końcu trafiłem na firmę która płaci i nie żałuje , dba i docenia pracownika

Lidia
@Operator

Po wielu latach? To i tak chyba długo wytrzymałeś? :D Co Cię tam tak trzymało skoro masz taką negatywną opinię o firmie? Może jednak były jakies plusy?

@Operator

a gdzie znalazleś prace. podpowiesz?

@Operator

Czyli z tą świec faktycznie zgadłam. ;) Ale w sumie to skąd ta cała nadzieja na to, że można u nich dobrze zarobić? Bo jak wiadomo plotki mogą być różne

Były
@Operator

Jedni oferują 4 tysiące inni 3, a jeszcze inni 23 tysiące. Od Ciebie zależy gdzie pójdziesz i czy Ciebie tam wezmą :)

@Były

4 tys a 23 tys to nie zbyt duża rozbieżność w odniesieniu do tej samej specyfiki pracy? A tak w praktyce na Twoje oko to ile powinni tutaj tak rzetelnie oferować?

Mózg
@Izabela

Oferują tyle ile chcą zapłacić - to nie koncert życzeń "ile powinni etc" - to wolny rynek - źle płacą to nie mają ludzi do pracy. proste - Jak komuś nie pasuje to idzie gdzie jest lepiej. Już były firmy co SUPER płaciły i gdzie one dzisiaj są?

@Mózg

No dobrze chyba rozumiem... Czyli tutaj odnosząc się do info z rekrutacji to taką dyszkę ktoś mógłby z czasem przytulić?

Ja tam dobrze zarabiam

@Operator

A widzisz! Ja zaczynalem w tej firmie jako trymer od krycia pryzm a teraz mam uprawnienia na dźwigi i suwnice i jeżdże nowiuśkim zenkiem. Wszystko zapłaciła firma wiec jak sie chce to mozna i dobrze zarobic i sie wyszkolic.

Izabela

Okolice tego co sugerowałam? To od czego to zależy, że komuś dają mniej a komuś więcej? Tu mowa o tych samych stanowiskach?

@Izabela

Idź na rozmowę, aplikuj to się dowiesz ile można dostać :) A nie tutaj tracisz czas

@pracownik

prawda

Operator

Spoko - można zarobić, sprzęt mógłby być lepszy.

Tragedia. pracowałem tam 2 lata przez 2 lata brygadzista wydzierał jape na wszystkich przy najbliższej okazji, kierownictwo w biurze to epopeja w niczym ci nie pomogą... o podwyższeniu wynagrodzenia hahaha zapomnij firma rozwalona po całości wszystko sie psuje sztaplarki, ładowarki ledwo jeżdżą remonty na sztukę zeby skonczyc zmiane... zreszta mamy dowod gdy Żuraw spadł na ziemie z operatorem bo byl przegnity ogolnie nie polecam Ps pracownik z uprawnieniami jest mniej warty niz ukrainiec

Jan
@Anonim

I przez 2 lata wytrzymałeś? Ja bym się zwolnił od razu

Gość chyba pracował gdzie indziej..

Kronospan

Warunki pracy ok.

Jurek

Rekrutacja bez sensu. Nikt nie otwiera CV. NIE POLECAM APLIKOWAĆ, STRATA CENNEGO CZASU.

XXX

Ostrzegam przed tą firmą. Płaca kobiet i mężczyzn nie jest równa nawet na tych samych lub podobnych stanowiskach (jawna dyskryminacja). Premia uzależniona nie wiadomo od kogo, raz jest, raz jej nie ma. 1 dzień zwolnienia lub opieki na dziecko w miesiącu powoduje, że premii się nie otrzymuje. Dorzucanie obowiązków bez wynagradzania za nie. Brak jakichkolwiek benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, multisport itp.). Kierownictwo firmy i dział HR stacjonują w Szczecinku (Kronospan) i nie mają bladego pojęcia o zakresie obowiązków poszczególnych pracowników, ale chętnie rozliczą za błędy lub zabiorą premię. Mają komunistyczny sposób zarządzania - lecą (usunięte przez administratora) wypier* itp. Szkoda czasu na tą firmę. Jedyne, co dobre to płaca na czas i dosyć stabilne warunki zatrudnienia. Trzeba tylko przemyśleć czy chce się pracować w kołchozie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.?

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Nad Odrą 10
    71-833 Szczecin
  • NIP: 8512921279 REGON: 320051998 KRS: 0000234279

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.