Opinie o Linq Europe Sp. z o.o. w Złocieniec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Linq Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Linq Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linq Europe Sp. z o.o. w Złocieniec

pracownik123

Praca sama w sobie jest ok. Nie należy do najcięższych fizycznie, mowa o mężczyznach. Ale jest sporo minusów tej firmy, np. : Zero organizacji logistycznej i zappatrzeniowej. Tzn. brak narzędzi do pracy i kilkudniowe czekanie na towar na produkcję. (usunięte przez administratora)Masakra.... Chodzisz i prosisz się miesiąc w miesiąc o wypłatę. Oczywiście nie każdy ale jak ktoś raz nie dostanie na czas to już tak będzie co miesiąc. Ogólnie zero szacunku dla pracownika. Częste nadgodziny których teoretycznie nie musisz wykonywać a praktycznie jesteś na celowniku. Ogólnie firma i praca mogłaby być fajna ale po zmianie kierownika produkcji, płacy i terminu jej wypłacania a przede wszystkim zaopatrzenia firmy w towar.

Chłopaki, zmieniliscie pracę to tam siedźcie a nie obrabiacie (usunięte przez administratora) innym... Chyba że już tam nie pracujecie, bo poznali się na waszym talencie :)

Czopki

Śmiać chcę mi się z was , wydaje się wam że wiecie do kogo piszecie

Thebleus

Nie polecam jedna wielką szajka nowego pracownika traktują jak drugą kategorię.Pani kierownik to jakaś wielka pomyłka wszystko wie i wszędzie pracowała A prawda jest taka że nie ma pojęcia co tam się dzieje.Z wypłatą się spóźniją .atmosfera bardzo zła nie polecam tam pracy.Płaca kiepska i kiepska atmosfera.....NIE POLECAM pracowałem tam i już nigdy więcej...

Kiler
@Thebleus

To Ty chyba nigdy tu nie pracowałeś skoro masz takie kiepskie inforacje

@Kiler

Ty klakier hihi bo tak Cię nazwę pracowałem i dość długo i wiem o czym mówię .chyba Ty nie wiesz.powiedz mi gdzie są ludzie którzy potrafili załatwić wszystko teraz w biurze 10 osób i niewiedzą czym maja się zająć zmień Nick bo kiler napewno do ciebie nie pasuje chyba że muchy zabijasz pozdrawiam

Kiler much
@Thebleus

A może to Ty źle pracowałeś i na innych winę zwalasz bo się nie sprawdziles a muchy owszem zabijam haha pewnie tak samo jak Ty pozdrawiam

@Kiler much

Tak jak mówisz źle pracowałem(am)to powiedz mi ilu ludzi się tam zmieniało co ...obrywanie foli to była bardzo wymagająca praca nie tylko kierownictwo kiepskie i nie którzy ludzie tam

@Thebleus

To nawet foli nie potrafiles (as)obrywac?to sie nie dziw ze nie zostałeś(as) bo raczej do trudnych prac to nie należny widzę że winę tylko na innych

@Thebleus

I bardzo dobrze....że nigdy więcej nie wrócisz...atmosfera była kiepska pewnie przez ciebie...nie ms ciebie i jest fajnie

@*)

Popieram.krytykują ci co sobie nie poradzili.nie potrafią odejść z porażką i szukają winnych

lol
@anonymous

A wy nadal nie rozumiecie, że każdy może mieć swoje zdanie i trzeba je przyjąć czy jest ono dobre czy złe? Widać, że krytyki nie potraficie przyjąć, a życie nie jest kolorowe. Wdajecie się w bezsensowne przepychanki i atakujecie ludzi, którzy mają odmienne zdanie. Myślę, że źle to świadczy o firmie i jej pracownikach. Każda firma ma zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, jakoś tam nie widzę żeby robili takie afery o krytykę. Świadczy to o tym, że jednak coś w tych negatywnych opiniach jest. Niech każdy najlepiej spojrzy na siebie... Wasz jedyny argument to "nie poradzili sobie", kiepsko.

Zenek

Ta strona to jakaś pomyłka można na niej wypisywać wszystko co tylko się chce bez żadnych ograniczeń a w dostatku raz dobrze a raz źle tam może pisać jedną osoba codziennie inaczej się nazywając porażka jak tu mieć o tym jakieś obiektywne zdanie

@Zenek

Zenek tu mowa o firmie LinqEurope ktora jest jedną wielką porażką w Złocieńcu to jest opinia ludzi którzy tam pracowali lub pracują

Tito
@Zenek

Zgadzam się co chwilę można napisać raz dobrze a za chwilę jechać po bandzie . Ta strona to porażka.

Zenek
@Tito

Tito zgadzam się to chyba pod publikę robione jakiś typ nie ma co robić i pisze do roboty by się wzieli a nie glupotami zajmuja

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Linq Europe Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

A jak tam dalej pracują ludzie bez umowy 2 lub 3 tygodnie i na smieciowki....dalej ludzie uciekają na stołówkę jak jest audyt hihi to jest dobra firma

Prace kończysz o 15 jeśli chcesz zostać to zostajesz nie jest to przymusowe, jak możesz odnieść że kierowniczka to półgłówek bo kazał Ci pracować nie znasz człowieka osobiście więc jak możesz oceniać ,A za nadgodziny jest płacone, w trakcie nadgodzin jest często kupowany obiad dla pracowników

Dlaczego nie masz odwagi powiedzieć tego wprost w oczy, tylko tajemniczo wypisujesz w internecie, chyba sam masz silikon zamiast mózgu...

V

Śmieszne (usunięte przez administratora)nigdy nie pracowała w kablu a jak taka madra to powiedz to prywatnie

Masz rację całkowitą

Hihi
@11

Jaki obiad kiedy był chyba nie w tej firmie hihihi no może jak był jak sam sobie człowiek zamówił mów prawdę i nie kłam

Chłopaki

Zwłaszcza te które są teraz w pracy ????

@Chłopaki

Oczywiscie :)

Eeee tam

Duzo fajnych chlopakow pracuje i jest super :)

Wkurzona

A to jest jeszcze strona z opinia o pracy w tym miejscu czy juz wyrazamy opinie na temat kierowniczki???? Jak cos do niej macie to jej powiedzcie, głąby!

Nie polecam.Pracowałam tam 3 tygodnie nie da się tam pracować bo kierowniczka jest nie do zniesienia ,ludzi ma za nic i atmosfera wtedy robi się nie miła i się człowiek zniechęca do pracy przez takie tam traktowanie

@anonymous

Najlepiej zwalić winę na kierowniczkę.Tak piszą ludzie, którzy nie poradzili sobie w pracy bo byli za słabi.A tak na marginesie...to kierowniczka dla nowych jest jeszcze milsza niż zawsze...i można na nią liczyć

Ale ściema
@anonymous

weszłaś głębiej niż czopek ;)

@anonymous

Gdyby była taka cudowna to nie byłoby takich opinii. ;) Daje to do myślenia, czyż nie?

@Nie anonymous

Ilu ludzi tyle opini. na Twój temat też różnie by się ludzie wypowiedzieli

@7

Tak samo pewnie jak i na twój ;) na tym pragnę zakończyć tę jałową dyskusje.

@Nie anonymous

Co jak już ktoś chce mówić o tobie to uciekasz kazdy mądry w internecie

@3

Wydaje mi się, że ta strona jest do wyrażania opinii na temat pracy, atmosfery i ogólnych warunków w firmie Linq Europe, a nie na mój. Zwłaszcza, że w ogole mnie nie znasz. Patrząc na to, jak jedna niepochlebna opinia wywołała nagle komitet obronny wydaje mi się to śmieszne. Dlaczego wcześniej takich peanów pochwalnych nie wygłaszaliście? Każdy ma prawo do własnej opinii i własnych odczuć - do tego powstała ta strona. Dpaczego atakujecie kogoś za jego opinię? Bo nie jest tak dobra jak byście chcieli? Krytykę też trzeba umieć przyjąć. Gdyby atmosfera w firmie była tak fantastyczna, a zarobki tak wysokie to nie sądzę żeby ktokolwiek się stamtąd zwalniał i uciekał po tygodniu, trzech itp. Sądzę, że nie ma sensu dłużej ciągnąć tej dyskusji. Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje. Wnioski każdy wyciągnie sobie sam. P. S. Nie uważam, że jestem mądra tylko w Internecie. Pozdrawiam i bez odbioru. Elo.

Praca super, a kierowniczka (usunięte przez administratora) tylko nie wszyscy potrafią to docenić.

BOB

Pracuję tam ponad 2 lata i przez te 2 lata nigdy nie było problemu z wypłatą. Praca w porządku ludzie pracujący tam w porządku a tym bardziej kierowniczka - bardzo w porządku.

Ja zaś polecam...zarobki jak dla mnie wyższe niż gdziekolwiek...praca od poniedziałku do piątku...system jednozmianowy...soboty pracujące dla chętnych....ale stawka zachęca...a kierowniczka bardzo w porządku...

Haha

Bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Linq Europe Sp. z o.o. - Złocieniec

• Jak się pracuje w Linq Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linq Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Linq Europe Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Włókiennicza 12
    78-520 Złocieniec