Opinie o KONREM SPÓŁKA AKCYJNA w Jastrząb

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KONREM SPÓŁKA AKCYJNA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KONREM SPÓŁKA AKCYJNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONREM SPÓŁKA AKCYJNA w Jastrząb

Firmę lepiej omijać szerokim łukiem. Ludzie są w porządku (Warszawa), czasami drobne zgrzyty z inż projektu(usunięte przez administratora). Największy Janusz to prezes. Wiecznie ma za mało pieniędzy na podwyżki, ale roboty coraz więcej. (usunięte przez administratora) Nie polecam, jest dużo więcej firm w Warszawie, które szanują ludzi.

Były

Możesz dostać, ale pod stołem i nie za dużo, więc na tej podstawie zbuduj sobie obraz firmy.

Były pracownik Nowy wpis

To na jakie wynagrodzenie - tak około - można liczyć w tej firmie, skoro piszesz, że właściciel ma za mało pieniędzy na podwyżki? Czy to oznacza, że nie ma ich wcale? Czy są, ale słabe? Rozjaśnij, bo chciałem tutaj aplikować...

Były Nowy wpis

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Konrem Met Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier konstruktor? Pojawiło się 9 lipca na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Byly pracownik Nowy wpis

Lepiej olej tę firmę. Chyba, że lubisz ciągle słuchać jak to jesteś stratą dla firmy i wiecznie za wolno, za drogo, niezgodnie z grafikiem i wyceną wziętą(usunięte przez administratora) przez inżynierów projektu, którzy jedyne co w życiu zaprojektowali, to podnośnik na studiach.

Takijeden

Pracowałem u "Witpola", najlepszy w regionie , wypłacalny zawsze, wysyła na kursy, nigdy żadnych problemów z kasą. Firma na bardzo wysokim poziomie, a atmosfera ....na jaką zapracujesz taką masz....

Ooo
@Takijeden

Dobrze wiedzieć, że wysyłają na kursy. Tak się składa, że ja właśnie szukam firmy, gdzie stawiają jednak na rozwój pracownika. Jakiego stanowiska dotyczy Twoja opinia? Czy wiesz czy na innych też tak jest, że można się rozwijać i co najważniejsze atmosfera też jest dobra? Napisz coś więcej, bo tchnąłeś we mnie trochę nadziei, że można znaleźć dobrego pracodawcę ;)

Takijeden
@Ooo

Kolego pracowałem u "Witpola" na stanowisku spawacz- ślusarz- monter, robiłem swoje , przez okres 7 miesięcy ( w latach 2006 -2007) startowałem od 8zł na Żeraniu a wracałem miałem 14.... On wszystko widzi , nie musisz się reklamować. Potrafi docenić profesjonalizm, zamokształcenie i zaangażowanie, wkrótce wracam do Niego. Pozdrawiam.

Tola

Manager kontraktu - Inżynier kontraktu jaka ma aktualnie stawkę w ogóle ? Żeby się dowiedzieć to zajrzałam w ogłoszenia, np. takie z listopada, a tam w sumie tylko ogólnikowo było napisane, że atrakcyjne zarobki i tyle. Ja potrzebuję jakichś konkretów, bo jednak odpowiedzialne stanowisko, wie ktoś może z Państwa?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Konrem Met Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Manager kontraktu - Inżynier kontraktu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Konrem Met Sp. z o.o.?

Czesław

Jest praca dla ślusarza mechanika. Prócz doświadczenia wymagają stanu zdrowia umożliwiającego pracę na wysokości powyżej 3m. W ogłoszeniu jest mowa o delegacjach. Często są takie wyjazdy i praca poza miejscem zamieszkania? Opłacają wtedy dojazd i zakwaterowanie?

Obserwator

Niestety w tej firmie trzeba uważać co się mówi, co się zrobi itp. Jeden mały błąd i już cię "koledzy" (usunięte przez administratora) do jakiś prezesów, ogólnie firma to dno

Zofia
@Obserwator

Tacy troszkę sprzedawcy tu według Ciebie pracują? No ale jak się coś przeskrobie to jednak fair będzie, żeby ktoś doniósł co nie?

Banan
@Obserwator

Wszędzie trzeba uważać co się mówi trzymać język za zębami :D

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 1 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Konrem Met Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Spawacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

W którym zakładzie/oddziale pracowałeś?

Xxxxxxx

Ja obserwuje pracownik bardzo powoli roboty montaż balkony tylko jeden sztuk 7godzin. Pracownik dużo odpoczywaj.

Widzę że dodane tutaj opinie są jednak trochę sprzeczne. Ciekawi mnie, że jedni pracownicy napisali pochlebne wpisy,a drudzy zaś wręcz przeciwnie. Czy ktoś z obecnych pracowników pomoże mi podjąć decyzję w sprawie podjęcia zatrudnienia w tej firmie i napisze coś więcej o pracy w Konrem Met Sp. z o.o. oraz na jakie obecnie wynagrodzenie i benefity można liczyć?

witkacy
@Monika

a na jakie stanowisko?

Były

Ja pracowałem tam i nie mam co narzekać. Prezes W jak dla mnie uczciwy człowiek. Z kasą nie było problemu. A jaj na coś moge narzekać to tylko na kierownika z hali. Nieodpowiedni człowiek na to stanowisko,nie radzi sobie.

@Były

Jeśli zapisywane przez ciebie godzinki w notesiku zgadzały się przy rozliczeniu z Panem W, tzn że miałeś jakieś specjalne względy i godzinek nie brakowało :)

Spawacz
@Były

Nie do końca taki uczciwy ale znam gorszych pracodawców. (usunięte przez administratora) W sumie przepracowałem tylko okres próbny (3miesiące) i nie przedłużyłem umowy głównie przez kierownika hali, największy mankament tej pracy. No i firma trochę skąpiła na narzędziach. Jak na ten region źle nie płacili.

Ferdek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ją przeprowadzają?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Konrem Met Sp. z o.o.?

Jankos

Biuro 7-15

Nie wiem czym są podyktowane te złe opinie. Kasa zawsze na czas, Prezesi w porządku ludzie. Niech popracuje jeden z drugim u innego prywaciarza i zobaczy jak są ludzie traktowani. Tutaj nie ma na co narzekać.

Jaka umowa obowiązuje w Konrem Met Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Podczas okresu próbnego obowiązuje umowa ustna, tj. na ile się ugadasz z Panem W tyle dostaniesz z tym wyjątkiem że jeśli nie będziesz się starał a dobrzy ludzie przekażą o Tobie złe słowo stawka możesz dostać premię w dół ;) Podsumowując pierwszy okres sprawdzasz się za (usunięte przez administratora) Później jak już widać że jesteś frajerem to dostaniesz śmieciówkę. Na koniec żebyś nie uciekł może wreszcie normalna umowa ;)

Tomasz nowotny

Jeżeli p odpisujesz się i zarzekasz się że p odpisujesz się z pełną odpowiedzialnością to czemu z imienia i nazwiska się nie podpisałes ??

pracodawca

to się podpisz nazwiskiem "uczciwy pracowniku"

Zostaw merytoryczną opinię o KONREM SPÓŁKA AKCYJNA - Jastrząb

• Jak się pracuje w KONREM SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy KONREM SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KONREM SPÓŁKA AKCYJNA
  • Szydłowiecka 150B