Opinie o Spartank Spedition Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spartank Spedition Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spartank Spedition Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spartank Spedition Sp. z o.o. w Wrocław

Fiołek

Zaczynałem pracę w tym miejscu szukając wyzwań i przygód. Dostałem co chciałem, a przy tym stabilną pracę w dobrej atmosferze i duuuużżą lekcję życia. Chyba już nic mnie w tej branży nie zaskoczy, do wszystkiego zostałem przygotowany przez solidne szkolenia, wiem co z czym się je i mogę polecić tą pracę osobom, które pragną się rozwijać w branży transportowej - logistycznej. To miejsce, które stawia na rozwój pracownika.

Unia

Pracuję w logistyce od kilku lat. Praca bardzo mi się podoba, nie szukam innego zatrudnienia ponieważ jestem zadowolona z zarobków i warunków współpracy. Wiem co mam robić, wiem ile zarobię, nie martwię się o to, czy za miesiąc też będę miała pracę.

Yopek

Polecam współpracę osobom, które dopiero zaczynają zbierać doświadczenie w pracy jako kierowca. Tutaj jest spokojna atmosfera, można się wiele nauczyć. Rozwojowe miejsce z atrakcyjnymi zarobkami.

Mientud

Najgorsza firma z cysternami i tank kontenerami, duzo imperiala wożą a że imperial rekrutuje to lepiej do nich uderzać, szefostwo samo sobie pisze opinie, holduje Ukrainie i stawce gdzie busiarze mają więcej. Omijać szerokim lukiem

Nygus
@Mientud

Skąd to wszystko wiesz. Pracowalem w Imperialu a teraz pracuje w Spartanku. Lepiej żeby bajkopisarki się nie odzywały na forum.

Volvo
@Nygus

Ciągacie imperiala w imperial u nikt nie zatrudnia że spartank inna liga inne wymagania i nie jest to pseudo firma transportowa jak wasza, was już każdy zna w sieci, na parkingach i na myjkach, żaden polak nie przyjdzie do was pracować, imperial sam teraz prowadził rekrutację i pewnie po to by nie korzystać z waszych usług, trudno miec zaufanie do towarzyszy ze wschodu którzy polskiego nie znają a o angielskim czy niemieckim nie słyszeli, ilu z waszych kierowców ukrainciw płakało przed testami w vopaku? Wasza firma to wstyd dla kierowcow cystern nie ośmieszajcie się postami i sami podnosicie gwiazdki tutaj, prawda koli w oko i nie tylko widzę.

Jezykovy
@Volvo

Widzę znawco materii ze jesteś specjalistą transportu. Zdziwiłbyś się ile obcokrajowców zna jezyki. Masz racje ze ukraincy stoja i plączą pod vopakiem, ale tak samo jak Polacy i czesi Ciekawe czy jest chociaż jedna firma o której dobrze napisałeś??

Bylekto
@Jezykovy

Szanowny Panie prezesie przy wejściu do waszej firmy po prawej stronie na ścianie są plastikowe wnęki na dokumenty kierowcow ilu jest polakow a ilu ukraincow? Ja naliczyłem z 30 ukraincow i chyba jednego lub dwóch Polaków oszołomów co robią u was bo nikt ich nie chce... O czym my mówimy? Co to za firma że cały skład to ukraina

@Jezykovy

Ja tam widzę tylko wasza Ukrainę co.placze pod dow czy vopak dam. Ci 50 euro zatankuj mi hehe pytam się malo dorzuć a.on z czego jak zarabiam 5200 za miesiąc pracy szok szok

Staly
@Mientud

Ty hyba nygus do roboty jestes. Nie zgadzam sie z twoja opinia. Firma jest ok. Polecam

Salvador
@Mientud

Raczej nigdy tu nie pracowałeś. Nie zgadzam sie z tobą. Dobrze placa kierowcom. Ja polecam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spartank Spedition Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. personalnych?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mkol

Pracuje juz ponad 5 lat. Słucham opowiesci driveruw na parkingu, czytam wpisy dziwnych ludzi. Jedno mogę powiedziec w Spartank zawsze zjechałem na czas, nigdy nie spozniki sie z wyplata. Nie narzekam, nie zmieniam pracy. Polecam

Kamyk

jest dobrze, wywiazuja sie ze zlecen i nie ma problemow

power

Dobre miejsce do pracy, umowa pewna, płaco na czas, nie ma obsuwy.

Smerf
@power

Zgadzam sie

Letto

Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Hardy

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałem się na pracę tutaj

Ryszek
@Hardy

Ja również nie narzekam, jeśli chcesz pracować i chcesz się wykazać - z pewnością znajdziesz tutaj dobre i stabilne zatrudnienie.

Bystry

Poczytałem teksty, pogadalem na parkingu z hlopakami i ide do spartanka na drivera.

Dobrze płacą, masz szansę na samodzielne stanowisko, nikt cię za bardzo nie kontroluje. Sprzęt, oprzyrządowanie wszystko dostajesz pierwszego dnia pracy i nie musisz sie o nic martwić.

Współpraca układa się jak na razie bardzo dobrze. Dobrze, że na nich trafiłem

MirekPASAT
@Paweł

Kiedy kolego dostałeś się do pracy ??? może coś więcej opowiesz?

@MirekPASAT

Ja zacząłem w lutym, na początku trasy wokol komina, potem bliska zagranicą teraz latam do Nl. Po pierwszym miesiacu dostalem taka wypłatę jak się umówiłem. Bez kantuw bez ściemy, na czas. Chcesz się zatrudnic gadaj z szeffem.

Piti

zacząłem na początku roku. kasa sie zgadza, zjazdy wg umowy, auto sprawne. polecam

Grzywa
@Piti

Na jakiej trasie jeździsz? Ile km wykręcasz miesięcznie? Jak z dietami? Daj znać to widziałem, że rekrutują. A ja szukam pracy na wrocław + okolice.

Boki
@Grzywa

Trasy Pl - Benelux, Niemcy itd. Praca w różnych systemach. Dla każdego coś milego

bociek

kazdy madry, ale jak przychodzi do roboty to inna sprawa, mi tutaaj praca pasuje, mam pieniadze, nie ma co nazekac bo normalnie jest

Tadzik
@bociek

Tak driverów jest coraz mniej. Młodzi nie garnął się do tej pracy zbytnio bądź chcą wokół komina jeździć. Dlatego pamiętaj, aby się cenić. Tylko o jednym nie zapominaj. To jedyna firma, która nie robił wałków. To co masz na umowie to masz na koncie. I km się zgadza zawsze.

jaaass13

Normalna praca, normalni ludzie, dobrze jest

Mariusz
@jaaass13

Czy mając prawo C+e i w trakcie robienia uprawnień znajdę tutaj pracę? Wiecie coś może o nowych ofertach pracy ?

@piti co to znaczy wg umowy?

Piti
@Michał

To znaczy, że to na co sie umawialismy jest doczymane.

Tymek
@Michał

No to znaczy, że masz tyle co masz w umowie. Wszystko jest zapisane.

magos

jezdzi sie i jest dobrze

lukas
@magos

a jak z kasa?

Pinki
@lukas

Kasa sie zgadza. Robisz swoje zarabiasz, nie robisz nie zarabiasz jak w zyciu.

I oby tak dalej...
@magos

też tak myślę. Pracowałem wcześniej w jednej z łukowskich firm. No i porażka. Kasa cięta na wszystkim. Na pierdnięciu też :D a tutaj są normalne warunki pracy. Pamiętajcie: narzekacie bo innego miejsca nie znacie. Byście mieli takie przygody jak ja w latach 2000 to byście wiedzieli o czym mówię.

Slawek

Jest dobrze. Nie ma co narzekac. Ze swojej strony moge polecic, auta czyste, robota dobra, kasaa sie zgadza, zjazdy na czas M8mo roznych opini pracuje sporo polakuw

Otto87
@Slawek

Czy ktoś z was szuka zmienna????? Trasa na zachód- DE. W tym tygodniu. Jak coś to kontakt priv. W ogóle to może tutaj wymieniajmy się takimi infromacjami? Będzie szybciej i zawsze kolega koledze pomoze ???

Acco

Dobra współpraca. Polecam.

@Acco

To samo kolego. Polecam i polecam. To uczciwa firmy, Nigdy się nie przejchałem. żawsze kasę mam na czas na koncie.

Ufo

Dostalem wypłatę wsxystko jak trza. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Spartank Spedition Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Spartank Spedition Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spartank Spedition Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spartank Spedition Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 112 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spartank Spedition Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 211 ocen.
  • Lekarska 4-6
    51-134 Wrocław

Spartank Spedition Sp. z o.o.