Opinie o Saicon Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Saicon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saicon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saicon Sp. z o.o. w Straszyn

Jak tam atmosfera w firmie?

Zofia
@Seba

Z czego wynika takie podejście? Widziałam właśnie, że parę lat temu ktoś podkreślał już na forum brak imprez integracyjnych ale czemu do dziś się to nie zmieniło? Jest tutaj ogłoszenie dla Prog. PLC i po prostu zastanawiam się jakby narzeczonemu się pracowało ale dobrze żeby tez dogadywał się z kolegami. Mimo wszystko konfliktów w razie czego nie ma?

Mała Nowy wpis

Ktoś kiedyś pytał o to jak może wyglądać proces awansu wśród elektromonterów ale obyło się to bez odpowiedzi, mnie natomiast również to interesuje oraz ewentualny staż, który trzeba przepracować. W ogłoszeniu piszą o uczestniczeniu jako asysta podczas uruchamiania systemów automatyki. Kiedy partner nie będzie musiał asystować tylko będzie mógł być głównym prowadzącym?

Elektryk Nowy wpis

Witam, zastanawiam się nad zmianą pracy i natrafiłem na firmę saicon. Czego mogę się spodziewać po pracy w tej firmie? Mam na myśli pieniądze, atmosfera pracy, zakwaterowanie na kontraktach, rotację, itd będę wdzięczny za rzetelne opinnie. Czytając opinnie natrafiłem na dość skrajne, jednak mimo to mam nadzieję że ktoś szczerze napisze. Pozdrawiam

Jak tam atmosfera w firmie?

Seba Nowy wpis
@Michał

Atmosfera jest mocno beznadziejna, zero zgrania pomiędzy ludźmi. Klimat naprawdę słaby. Poza kilkoma fajnymi osobami które tam pracują nie ma z kim porozmawiać....Szczerze nie polecam aby nie załapać doła ;).

Zofia Nowy wpis
@Seba

Jak wygląda kwestia awansu w Saicon Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska elektromonter?

Czy kandydat na stanowisko Elektryk - Elektromonter w firmie Saicon Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Saicon Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 7200 można liczyć na dodatkową premię?

Firma

Pracodawca oferuje zarówno różne formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B), jak i różne wysokości wynagrodzenia, uzależnione od wiedzy, doświadczenia oraz zajmowanego stanowiska. Oczywiście przewidziane są różne formy dodatków do wynagrodzenia w zależności od stanowiska.

Katarzyna
@Firma

A czy jednym z tych dodatków są regularne szkolenia? Szczególnie interesuje mnie to w kontekście aktualnej oferty na stanowisko Automatyk - Programista. Są tu często kursy i szkolenia od firmy?

@Katarzyna

Tak oczywiście. Firma dba o swoich pracowników i regularnie szkoli swoich pracowników.

@Firma

Witam. Czyli jest tu jakiś zakres szkoleń obowiązkowych przez które każdy z zatrudnionych musi przejść? Jeśli tak to co mogłoby w niego wchodzić, jaka wiedza jest tu uznana za podstawę?

@Małgorzata

Oczywiście, dla wszystkich pracowników przeprowadzane jest obowiązkowe szkolenie z zakresu BHP. Prowadzone są także regularne specjalistyczne szkolenia dla pracowników zgodnie z profilem zatrudnienia.

@Firma

Dziękuję. czyli jedynym uniwersalnym szkoleniem dla każdego jest bezpieczeństwo? w takim razie jeśli chodzi o zakres tych specjalistycznych to czy można prosić o szczegóły dla elektromontera? obecnie ilu ich tutaj pracuje?

@Małgorzata

Elektromonterzy przechodzą szkolenia potrzebne do pracy m.in. szkolenia elektryczne G1 w zależności od potrzeb klasy E lub E+D, dotyczące obsługi zwyżek UDT lub IPAF, obsługi sztaplarek UDT oraz szkolenie wewnętrze z ISO 9001:2015.

Elektromonter

Szczerze polecam pracę w Saicon. Nie wiem skąd opinie o zwłoce w wypłatach, u mnie w przeciągu 4 lat pracy nigdy nie było opóźnienia. Wyjazdy są, ale informacje otrzymuje kilka tygodni wcześniej, zaskakujące przesunięcia też się zdarzają ale wynikają zazwyczaj z opóźnień na miejscu montażu. Dobre wynagrodzenie, dobra atmosfera, do szefostwa nie można się przyczepić.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Saicon Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jozef

Jeden etap. Decyzja ok. tygodnia.

Łucja
@Jozef

A jak wygląda ten jeden etap rekrutacji w Saiconie? Skupia się głównie na rozmowie? Czy kandydat jest również sprawdzany i weryfikowane są jego umiejętności jakimiś zadaniami do wykonania? Na co się nastawiać?

Firma

Oczywiście ilosć etapów zależy od stanowiska na które się rekrutuje. Na ogół jednak cały proces przebiega sprawnie ,gdyż zazwyczaj po 1 etapie i kilku dnich jest finalna odpowiedź.

Głównie zatrudniają na umowę o prace. Możliwa jest również współpraca na B2B.

@Adam

A czy student może liczyć na zlecenie?

@Małgorzata

W naszej firmie nie zatrudniamy studentów czy też pracowników na zlecenie. Natomiast jest możliwa praktyka studencka lub staż wakacyjny.

Firma

Tak jest taka możliwość. Podchodzimy do tego elastycznie i zatrudniamy naszych pracowników na podstawie różnych umów: umowa o pracę, kontrakt B2B.

Firma

Tak oczywiście, jest możliwość zatrudnienia zarówno na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę.

Pracujesz w firmie Saicon Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Firma

W większości osoby zatrudnione w firmie są na podstawie umowy o pracę, ale też są takie które pracują na bazie kontraktu B2B. Firma dosyć elastycznie podchodzi do różnych form zatrudniania pracowników.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Saicon Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 5 października.

Prac

Naprawdę polecam! Spoko ludzie, miła i przyjazna atmosfera.

Szacun

Szacunek za to że są chyba jedyną firmą z dziedziny automatyki która podaje widełki płacowe. Chyba jedyna oferta, która nie jest w stylu "jak nie masz co robić w życiu to zapraszamy" jakich wiele w trójmieście. Powodzenia i tak trzymać.

Witam. Jal w tej chwili wyglada sytuacja firmy, jak sa traktowani pracownicy? Kiedy jest informaja o delegacjach i jak sa placone? Zastanawiam sie czy nie zlizyc tam papierów. Licze na jakies odpowiedzi i porady.

Plusy: -zarobki i na tym koniec plusów. Minusy: -brak premii - dobra pensja wynika tylko z dużej ilości nadgodzin, -diety zagraniczne okrojone, -często o wyjeździe dowiadujesz się dzień wcześniej, inne są wciąż przesuwane, -atmosfera pracy średnia, brak poczucia bycia częścią zespołu, -brak imprez integracyjnych, bo szefostwu szkoda na nie pieniędzy, -brak możliwości rozwoju lub awansu, -pensja nie zawsze wypłacona na czas, -nie liczysz się jako pracownik.

Tomasz

Super atmosfera i dobre zarobki - zawsze o czasie.

były zatrudniony

ciągła rotacja pracownikami, traktują cię jakbyś był nic nie wart, nie polecam

Świetny pracodawca i bardzo dobra firma co można sprawdzić w internecie.

Nie zgodzę się z opinią poprzednika wypłata zawsze jest na czas. Współpracownicy w porządku. Delegacje dowiadujesz się kilka dni wcześniej. Widać opinia poprzednika to zapewne pisała osoba która się nie przeszła pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej.

Nie polecam, wypłata nie jest dostarczana na czas, brak szacunku do pracownika, traktują Cię jak typowego robaka, o ewentualnych wyjazdach w delegacje często dowiadujesz się dzień przed. Zła atmosfera pracy, zero rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Saicon Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Saicon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saicon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saicon Sp. z o.o.?

Saicon Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Starogardzka 17
    83-010 Straszyn