Opinie o Lead Investments Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lead Investments Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lead Investments Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lead Investments Sp. z o.o. w Poznań

Łucja Nowy wpis

Dzień dobry. :) jest tu może ktoś kto współpracował jako Affiliate Manager, albo pełnił podobna funkcję lub pracuje przy aktualnym projekcie? Liczę na opinie od pracowników, mam jeszcze szanse aplikować, ponieważ oferta jest dostępna. Mógłby ktoś w sposób praktyczny ująć pracę na tym stanowisku?

YYYYY Nowy wpis

O co chodzi z tym scamem? Firmy jeszcze nie znam chciałem wejść na te stronę www z zakładki z kontaktem ale cos nie działa. Na necie także było mało informacji. czy tutaj w ogóle warto się praca zainteresować? Skąd mogę wiedzieć kogo szukają? Jedyne co widzę na necie to te ofertę dla junior account managera, ale jest dawna

Dzień dobry. :) a czy prowadzone są w ogóle jakieś rekrutacje? Miałam kiedyś już podobna sytuacje co wyżej. Chciałam sprawdzić czy na Front End byłby ktoś potrzebny. tylko czy oferty są jeszcze dodawane do internetu?

Ola z MyLead Nowy wpis

Cześć, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na wymienione przez Ciebie stanowisko. Możesz wysłać do mnie zgłoszenie wraz z CV na maila: aleksandra.wilk@mylead.global. Nasze oferty pracy są najcześciej dodawane na portal: Rocket Jobs i Pracuj.pl

Witam, nie wiem, czy wy też tak macie, ale klikałem w ofertę web developer laravel i wyświetla mi się, że nie może wyświetlić takiej strony. Ktoś może wie, czy w końcu potrzebują pracowników czy nie? Bo byłbym chętny. Zwłaszcza, jeśli jest opcja pracy zdalnej, wiadomo cos?

Ola z MyLead

Cześć, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na wymienione przez Ciebie stanowisko. Możesz wysłać do mnie zgłoszenie wraz z CV na maila: aleksandra.wilk@mylead.global, jeśli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych rekrutacjach. :)

Firma Lead Investments Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko front end developer. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 9000 PLN mogą potem wzrosnąć?

tomasz

lepiej wyplaccie pieniadze tydzien temu zlecone a ma byc 3 dni

Bartosz z MyLead
@tomasz

Cześć, wypłaty pracowników realizowane są regularnie, najczęściej w ciągu kilku dni. Nie mamy jakichkolwiek zaległości w tym temacie. Natomiast na wypłaty środków dla użytkowników serwisu mamy 14 dni.

Aleksandra
@Bartosz z MyLead

A czy pracownicy mogą liczyć na premie? Jakie i jak często się zdarzają? Pojawiają się u was jakieś podwyżki co jakiś czas?

Ola z MyLead
@Aleksandra

Cześć, jak najbardziej jest taka możliwość. Ważne jest dla nas, aby pracownicy byli z nami jak najdłużej i cały czas zdobywali nowe umiejętności, a co za tym idzie - podwyżki. Do każdego pracownika zawsze podchodzimy indywidualnie

Firma Lead Investments Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Web Developer Laravel. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Wiktoria

Napisaliście, że zależy wam, żeby ludzie zostali z wami jak najdłużej w pracy. Czy w takim razie można oczekiwać umowy na dłuższy okres od samego początku zatrudnienia? Czy jest jakakolwiek szansa na umowę na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o Lead Investments Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Lead Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lead Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lead Investments Sp. z o.o.?

Lead Investments Sp. z o.o.
  • Julisza Słowackiego 57 B
    60-521 Poznań

Lead Investments Sp. z o.o.