Pokojowiec.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Pokojowiec.Pl Sp. z o.o.

Remek Nowy wpis

Tu się jeszcze pracuje na cały etat? Można mieć umowę o pracę i traktować to, jako główne źródło utrzymania? Na witrynie firmy podano do kontaktu nr. telefonu, adres e-mail, z zastrzeżeniem, że czynne od 8 do 15.

Ada Nowy wpis

Ja polecam, przedłużam umowę na kolejny rok.

Macie informację na temat wolnych etatów w firmie? Zainteresowało mnie stanowisko Pracownika Działu Zarządzania Nieruchomościami. Ponoć można się rozwijać i awansować, jest atrakcyjny system premiowy. To realne korzyści pracy tutaj? Szczególnie kwestia tej premii? Ile wynosi, jaki jest target?

Fabek Nowy wpis

W necie widziałem ofertę dla pracownika działu zarządzania nieruchomościami. Wiem że już nieaktualna ale jakby coś się jeszcze pojawiło to wolę dopytać. Pisali o wynagrodzeniu prowizyjnym. Jest jakaś podstawa i normalna umowa czy tyko żyje się z procentów od wynajmu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pokojowiec.Pl Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy w Pokojowiec.Pl Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Agata

Wszystko Ok, polecam

Crxked

XDDD zero komunikacji. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów. Pośrednik miesiąc po podpisaniu umowy się wyjebał i wmówił nam, że już tam nie pracuje jak przyszło załatwiać bieżące sprawy. Natomiast rok późniejniej przyszedł pokazać pokój. Co najlepsze nawet nie wiedział, który z nich się zwalnia. Trzeba było go informować XD do tego nikt zie został uprzedzony o wizycie, Nie polecam serdecznie

~ultraz
@Crxked

Nie pomyślał Pan/Pani, że zadaniem pośrednika nie jest bieżąca obsługa mieszkań w ciągu roku, a jedynie znalezienie najemców na lokum?

@~ultraz

A to swoją drogą faktycznie może i tak... Ale to nie zmienia faktu, że przydałoby się, żeby ten kontakt był w miarę stały? Bo z tego co idzie tu wyczytać chyba niestety były z tym pewne problemy?

xxx

Miałem nadzieje, że to wszystko co piszą o firmie to nie prawda... jednak po roku wynajmowania mieszkania musze stwierdzić, że to prawda. Wolałbym już nie mieć mieszkania niż mieszkać w pokojowcu...

@xxx

A co z czym konkretnie się spotkałeś? Bo jakoś tajemniczo piszesz - bez szczegółów. Możesz jaśniej?

Jadelitowy Ork

Najgorszy pokój jaki wynajmowałem, fatalna umowa uciekłem po 2 miesiącach znajdując nieszczęśnika na swoje miejsce :( musiałem zapłacić za zmianę osoby w umowie. Mieszkanie w 6 osób to błąd zawsze się znajdzie przysłowiowa czarna owca która ma wszystko i wszystkich innych wspólokatorów za nic!

@Jadelitowy Ork

A co było nie tak z umową?

Nie.

Chciałam wynająć tam pokój, jednak zamiast osoby która była odpowiedzialna za pokazanie mi pokoju, przyszła dziewczyna ktora była niedoświadczona i nawet nie znała cen pokoi. Mieszkanie było dziwnie opustoszałe, zupełnie jakby nikt tam nie mieszkał, warunki były w bardzo fajne więc chciałam podpisać z nimi umowę, jednak z tego co widzę, to było tylko złudzenie i już teraz wiem, że postąpiłam dobrze, że tego nie zrobiłam. Wolałabym już chyba nigdzie nie mieszkać, niż wynajmować od takiej firmy. Ps. jak dzwoniłam i zapytałam o ceny pokoi to babeczka do mnie mówiła znudzonym głosem i od niechcenia. #NiePozdrawiam :)

najemca536

Bardzo polecam współpracę z pokojowcem :) Pomocne panie sprawnie odpowiadają i rozwiązują każdy problem.

Wiwerna95

Bezczelność.

Sylwia
@Wiwerna95

Co bezczelność? Nie czaje do czego pijesz

Lola
@najemca536

Sprawnie? Chyba jak uznać czas odpowiedzi kilka dni!!!!!!

@Lola

A informują ile czasu by potrzebowali na ewentualną odpowiedź?

Michał M
@najemca536

Ta firma żeruje na młodych osobach, (usunięte przez administratora)ludzi. Kaucji nie oddają

@Michał M

Z własnego doświadczenia to stwierdzasz?

Hej, czy dalej każecie pracownikom pisać pozytywne komentarze pod różnymi pseudonimami? ;)

Wiktoria
@były pracownik

A dlaczego tak piszesz że firma każe pracownikom pisać pozytywne komentarze? Było tak faktycznie? :o Masz na to jakieś potwierdzenie?

Byly pracownik
@Wiktoria

Było tak faktycznie. Pani kierownik każdego dnia kazała pisać pozytywne komentarze. Proszę poczytac komentarze "pracowników", wrzucane hurtowo, z takim samym wydźwiękiem.

@Byly pracownik

A chociaż jakoś to odpłatne było?Xd I ogólnie to serio sądzisz, że przyniosło to zamierzony efekt?

Klient

Kontakt z pracownikami to jakaś tragedia, czasami przez 3 dni nie potrafili odpowiedzieć na wiadomość, odbiór pokoju nastąpił 4 dni po końcu umowy, minęły 3 dni po terminie zwrotu kaucji a pieniędzy nadal nie mam na koncie.

am

Bardzo polecam tą firmę. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Umowę trzeba czytać i po sprawie, z resztą jak ktoś zachowuje się i użytkuje pokój normalnie jak należy, to nie ma żadnych problemów. Pokazywanie pokoi dla innych osób nie było takie straszne jak tu piszą, z resztą w umowie jest napisane że będą to robić przed zakończeniem umowy. Przy przekazaniu kluczy i protokole też nie rozumiem waszych problemów. To też informacja dla nich co mają dokupić i czy zatrudnić sprzątaczkę. Chyba nikt z was nie chciałby mieszkać w brudzie po innych osobach. Zastanówcie się co piszecie, to też są tylko ludzie, którzy mają trochę roboty patrząc po ofertach.

Paulina

Odradzam współpracę z firmą pokojowiec. Firma wykorzystuje naiwnych studentów. Umowa jest bardzo długa, jest w niej mnóstwo dziwnych kar, kruczków prawnych. Wielokrotnie dostawalam telefony z biura o dziwnych porach np o po 21 czy chcę przedłużyć umowę. Dziwne kwoty co miesiąc na fakturze, o wiele wyższe niż miały być podczas podpisywania umowy. Kiedyś mój pokój był otwarty, gdy wróciłam do mieszkania, a przed wyjściem zamknęlam go na klucz. Ktoś musiał wtedy być z firmy... Mieszkania są wyposażone w najtańsze sprzęty i meble. Nie ma w nich wentylacji, ponieważ z np. 3 pokoi zrobionych zostało 6, żeby więcej zarobić na wynajmie. Tak się nie da mieszkać. Dla mnie ten rok spędzony w tym pokoju był koszmarem. Zero prywatności, ściany z gips kartonu, słychać dosłownie wszystko. Notoryczny problem z wilgocią w łazience i kuchni z powodu problemów z wentylacją. Kontakt z firmą fatalny, a oddawanie mieszkania to istny kabaret...Czepianie dosłownie o wszystko, zarzucono mi nawet, że ukradłam jedną rzecz, która była na protokole, ale nigdy nie widziałam jej nawet na oczy. Warto wymienić zepsute żarówki, kwoty za wymianę jakie są pociągnięte z kaucji są nieadekwatne do ceny takiej żarówki w sklepie. Mieszkałam z 5cioma innymi osobami i większość zerwała umowę przed czasem. Każdy zgodnie stwierdził, że to najgorsze mieszkanie w jakim był.

ELIPSA

Zdecydowanie odraaadzam wynajmowania pokoi z tej firmy. Moja opinia jest taka sama jak resza negatywnych tutaj: umowa na granicy prawa, brak czasu na jej dokladne przeczytanie czy skonsultowanie z prawnikiem, mieszkania wizualnie ładne, lecz to najtansza mozliwa opcja z IKEI, która psuje sie po pół roku. 60 metrowe mieszkania przerobione na 7 pokoi - brak wentylacji, duchota, brak jakiejkolwiek prywatnosci, w pokojach słychać każdy szept czy kichnięcie. Firma nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maila, nie reaguje na grzyba czy nieodpowiednich lokatoró ( imprezowanie o 3 w nocy, policja, bałagan, spleśniałe mięso lokatorki ). Jednakże jak spali się żarówka w kuchni to wysyłają fakture 50 zł za wymienie jej xD. "Kontrolują czystość w mieszkaniu"- obcy ludzie raz na jakis czas kręcą się po częściach wspólnych, w których trzymamy prywatne rzeczy. ODDAWANIE MIESZAKANIA - tu były największe absurdy. Niekompetentne Panie przyjechaly pół godziny przed czasem, mówiły do nas (dorosłych ludzi) jak do dzieci typu (usunięte przez administratora) Tutaj rada od lokatorów: Panie nalezy przystopować, to często dziewczyny niewiele starsze od studentów, które poczuły się troche ważniejsze. Kilka zdań o ich niekompetencji, niestosownym języku i zwracaniu się do nas jak do kolegów z podwórka poskutuję, jednak co się nadenerwujecie to wasze. Po roku od oddania mieszkania dostalismy fakturę do zapłacenia za jakiś okres grzewczy, z czego pół roku z okresu juz tam nie mieszkalismy. Po konstultacji z prawnikiem stwierdzilismy, ze nie bedziemy tego placic, ale ktos moze sie przestraszyc i przelać im pieniądze za darmo, bo nie radzą sobie w pandemii i z negatywnymi opiniami. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

HC_88

Studenci nie dajcie się naciągnąć! Czekają na takich co nie mają doświadczenia w wynajmowaniu pokojów! Wrażenia widzę mam podobne jak reszta tutaj opiniujących klientów. Nie wiem jak dałem się omamić i wkręcić w tak niekorzystną umowę oczywiście podpisywana na szybko bo "pani się śpieszy i musi jeszcze inne mieszkania pokazać". Abstrakcyjne zapisy o karach, obciążeniach jeżeli byśmy coś zrobili nie po myśli biura. Mieszkania są zrobione pod wygląd jednakże nie mają nic wspólnego z trwałością. Mieszkania w blokach z wielkiej płyty 60m2 przerobione płytami karton-gips na 6-7 pokojów o czymś takim jak wyciszenie a w związku z tym prywatność możemy schować do kieszeni. Na mieszaniu jedna lodówka 180cm na tyle osób nie ma prawa wystarczyć. Wieczna duchota w pokojach brak wentylacji a w toalecie pleśń o której usunięcie prosiliśmy 3 miesiące. Rzekoma weryfikacja osób wynajmujących nic nie daje miałem nieprzyjemność mieszkać z osobą nienadającą się do dzielenia mieszkania, mimo wielu próśb moich i innych współlokatorów o usunięcie osoby jawnie szkodzącej ogółowi żadne kroki nie zostały podjęte. Kaucji nie dostałem wcale mieszkanie rzekomo było malowane/remontowane niestety nie mam jak tego potwierdzić rozliczanie się z łyżeczek i talerzyków (najtańsza IKEA) na koniec umowy kobiety odbierające mieszkanie traktujące osoby wynajmujące jak przedszkolaków trzeba było zwracać uwagę na ton mowy jak i nieelokwentne słownictwo do pełnionego zawodu. Firma jedynie patrzy na kwestie finansową to rozumiem, jednakże o obowiązkach które spoczywają na pośredniku są zupełnie ignorowane. Cena jak za pokój w Poznaniu standardowa jednak z w/w stanowczo odradzam. Zdecydowanie odmawiam współpracy z tą firmą.

Michał_95

Wynajmowałem ale nie polecam. Agencja tworzy problemy przy rozwiązaniu umowy. Ciężko odzyskać kaucję.

Agnieszka

Ja polecam tego pracodawcę, jestem zadowolona.

Ala

Opiszcie jakie wprowadzone są zmiany odkąd jest pandemia

Zostaw merytoryczną opinię o Pokojowiec.Pl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pokojowiec.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pokojowiec.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pokojowiec.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pokojowiec.Pl Sp. z o.o.