Opinie o Packeta Poland sp. z.o.o. w Cieszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Packeta Poland sp. z.o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Packeta Poland sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Packeta Poland sp. z.o.o. w Cieszyn

Andrzej Sz

Otrzymałem wczoraj ( 2023.09.06) przesyłkę z tej firmy . Miała to być kamerka w z wyposażeniem . W paczce był tylko kabelek i - chyba dodatkowo rękawiczki na otarcie łez !!!! To kosztowało mnie 199 zł mój tlf . 604466725 czekam na pilne wyjaśnienie !!!!!!!

Karolina Ch
@Andrzej Sz

Zamówiłam za 190 zł dres PUMA dostałam zwykła szmatę podróba jak nic nawet bez napisu Puma! To zwykli (usunięte przez administratora) niech Pan żąda zwrotu pieniędzy jak ja! Jeśli mi nie zwrócą idę z tym na Policję!!!! Nie będę się z tymi (usunięte przez administratora)patyczkowała!!!!

DOK

W firmie panuje rodzinna atmosfera, wielu pracowników zostało zatrudnionych z polecenia. Ma to swoje plusy np przełożeni są informowani na bieżąco dzięki informacjom ze swoich źródeł i wiedza co i kto i o kim.

Kierownik
@Nowy pracownik

Cześć, nigdy się nie uruchamiam na takich portalach, bo to nie są opinie o pracodawcy, ale narzekanie zwolnionych pracowników którzy nie miały odwagi wyrażać swoje zdanie bezpośrednio do przełożonego. Jeżeli w Cieszyńskim lub Warszawskim oddziale jest problem z pracownikiem lub przełożonym, to moje drzwi są otwarte na pierwszym piętrze z tabliczką Kierownik. Każdego wysłucham i jeżeli jest potrzeba, załatwiam lub raportuję do mojego przełożonego i HR. Nie mam sentymentalnego uczucia do nikogo, jestem w pracy, po pracy sobie piwko wypijemy jak koledzy, ale w pracy mamy inne obowiązki. Jeżeli ktoś narzeka na portalach i nic z tym nie robi osobiście, to jest tylko narzekanie w ścianę i przyciąganie atencji, nie mam sympatii do takich. Jeżeli ktoś ze mną nie ma ochoty rozmawiać, email rodo@packeta.pl jest obsługiwany przez pracownika zewnętrznego, nikt z Packeta tego nie czyta. Pani raportuje i rozwiązuje pytania anonimowo, można śmiało zgłaszać wszystkie niedogodności jakie według was występują. Zapraszam do rozmów osobistych lub Teamsowych. Pozdrawiam.

andi

Mam pytanie w jaki sposób mogę reklamować produkt, który jest nie zgodny z zamówieniem. ci innego jest w reklamie, a zupełnie inny produkt w przesyłce nie adekwatny do ceny, poza tym nie ma nazwiska odbiorcy. Proszę o kontakt jak załatwić powyższą sprawę. dane etykiety prześle do biura obsługi konsumentów.

@Moron

Pierwszy raz i ostatni zostalam (usunięte przez administratora) zadnej przesyłki od was nie odbiorę. Porozmawiam z Pocztą skąd te przesyłki odbiera .

Firma współpracuje z Chińską firma oszukując ludzi. Towar wysłany z Polski niezgodny z zamówieniem jakieś (usunięte przez administratora) Nie odbierajcie paczek od tej firmy. (usunięte przez administratora) Towar w paczce nie ma nic wspólnego z towarem zamówionym!!!

Mira

Tak jedno wielkie (usunięte przez administratora) ani paragonu ani faktury rzeczy przysłane tylko do (usunięte przez administratora) .Po polaczeniu odsyłają do sklepu ktory jest pewnie fikcyjny.Przesylki są od nich jestem tego pewna .Chińskie ubrania wkładają chyba jak leci nie patrząc na zamówienie. Firma krzak.Czekam na zwrot gotówki. W internecie wstawiają w miarę ładne i tanie ubrania niby w promocji a przysyłają chłam .Proszę o informację co to za firma. Nie odbierajcie przesyłek jezeli wysyła ta firma.

Roma Nowy wpis

Hej, w ofercie na stanowisko Junior Operation Specialist było napisane wprost, że można liczyć na rozwój zawodowy. Czy przy tym można myśleć też o awansach? Jeśli tak to na jakie inne stanowiska i po jakim średnio czasie się awansuje?

Monmal74 Nowy wpis

Masakra! Brak zwrotu pieniędzy za (usunięte przez administratora) które mi przysłali. Oszuści,łgacze nie polecam nikomu tej firmy

Wariaciuńcio

Jest ok, dla leniwych to praca w kiosku ruchu, będzie lepsza. Zarabia się niesamowicie dobre pieniądze, a premie są regularne. Niedługo kupię dom za premie.

Becia
@Wariaciuńcio

Zdradzisz przy tym od ilu lat łapiesz te wszystkie premie i na którym stanowisku? mnie przywiodła tu oferta na Junior Operation Specialist. Sęk w tym, że w niej nie piszą wprost o tym, by była dostępna jakaś premia czy też prowizja. One są domyślne?

XYZ Nowy wpis
@Becia

według LI średnia zatrudnienia w firmie to 0.9 roku, także tego ;)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Packeta Poland sp. z.o.o. na stanowisko Specjalista/ka ds. płac? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
BOGUMIŁA Nowy wpis

Nie wkładają (usunięte przez administratora) tylko robią to celowo (usunięte przez administratora) ilu jeszcze ludzi oszukacie sprawa zajmuje już się mój prawnik nie pozwole sobie na takie przekręty raz zapłaciłam 250 zl za buty dostałam obieraczka 2 kolejne paczki na szczęście nie odebrałam bo format się nie zgadzał ludzie nie kupujcie z tej firmy to (usunięte przez administratora)

edkoz

Zamówiłem wiertarkę a przyszła skrzyneczka za 175 zł z kombinerkami i dwoma śrubokrętami no i wskaźnikiem do napięcia , Wysłali drugą paczkę ale nie odebrałem gdyż suma do zapłaty identyczna natomiast przesyłka identycznie mała jak poprzednia więcej nie dam się nabrać

Andrzej Sz

@Andrzej Sz

Nie do Packety z tym tylko do sklepu, gdzie dokonano zakupu. Packeta to kurier, nie sprzedawca.

Ela
@Andrzej

To dlaczego na przesyłce jest adres packiety a nie sklepu.Przesylki otrzymywane ze sklepow miały adŕes sklepu .Zwykle (usunięte przez administratora) Packeta chyba wie od kogo otrzymuje przesyłkę.

Karolina Ch

Człowiek

na rozmowie na Junior Operation Specialist ktokolwiek był? Przyglądam się tej jeszcze dostępnej przez parę dni ofercie z takiego portalu. piszą w niej, że wymogiem jest bardzo dobra znajomość excela oraz worda. Jak są sprawdzane w trakcie rekrutacji? Tu są w ogóle jakieś testy?

Ka
@Człowiek

W wordzie każą Ci ustawić czcionkę Times New Roman wielkośći 13 a w Excelu napisać funkcje dodawania. A tak serio to wystarczy, że umiesz otworzyć jeden z tych dwóch programów i już umiesz więcej niż większość pracowników tej zacnej firmy.

Klarysa

a były może oferty na ten wspomniany support? Mnie nic takiego nie rzuciło się w oczy a ktoś napisał, że chyba jakieś odejścia z tego działu były. Swoją drogą jakie warunki zatrudnienia przypadają na tym stanowisku? możliwe, że dopiero wrzuca ofertę?

J
@Klarysa

Były ogłoszenia ale poczekaj kilka miesięcy i znowu będą. Za takie śmieszne pieniądze to nikt im tam nie będzie pracował dłużej z tą hieną nad głową. Nie zarobisz nawet 4 tys na ręke. Szukają naiwnych albo głupich. (usunięte przez administratora)firma. Wielce się rozwijają a klienci uciekają do Olzy ktora nie ma nawet wlasnych przewozników. O czymś to świadczy chyba. Gdyby nie allegro sracketa moglaby zawijać manele już - taki potentat cross border.

andi

BOK
@andi

Prosimy w takich sprawach o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: reklamacje@packeta.pl .

Moron

Kolejni mądrzy, którzy nie odróżniają kuriera od sklepu, w którym kupowali towar. Ludzie, Packeta to firma kurierska, z zażaleniami to do sprzedawców, nie do przewoźnika.

@Moron

To gdzie jest adres sklepu na przesyłce gdzie paragon czy faktura.

@Moron

Widzieliście już te ofertę na stanowisko junior operation specialist? Chce się dowiedzieć jak konkretnie praca może wyglądać. zakres obowiązków niby jest opisany, ale tak w praktyce jak wygląda przykładowy dzień z pracy?

Gala

Cały dzień siedzisz na telefonie i umawiasz odbiory/ zalatwiasz dodatkowe auta/ prosisz o wyceny tras zewnętrznej firmy obsługującej packete plus kontakt z kierowcami i klientami(przedstawicielami firm). Oprócz tego wykonujesz raporty które nigdy nie są wystarczająco rzetelne dla miłościwie panującej dyrektorki która sama niewiele potrafi i bóg wie skąd tam się znalazła. Robota sama w sobie jest ok ale atmosfera wprowadzana przez miłościwie panującą panią dyktator jest niestety nie do zniesienia stąd taka rotacja co można zauważyć po wrzucanych ogłoszeniach. Kolejny minus to kasa - tyle się zarabia na produkcji byle gdzie - co patrząc na ich wymagania jest strzałem w kolano. Idź, zrob dobrą pracę ale nie oczekuj niczego dobrego bo ze względu na słabe wyniki firmy pani dowodząca cały czas szuka kozła ofiarnego (rotacja?). Reszta pracowników bardzo fajna, współpracę z nimi od pracowników magazynowych po kadre kierowniczą polecam jak najbardziej ale z dala od biura na postępu gdzie panuje dyktatura i nepotyzm królowej. Zero zdrowego podejścia. Jeśli nie szkoda Ci zdrowia psychicznego to jak najbardziej polecam. Dobre miejsce żeby sobie je zepsuć ❤️

Klient

Obsługa to jakaś paranoja. Jest tam ktokolwiek rzetelny kto ogarnia ten system??? Odkąd chłopak z suportu odszedł jakis czas temu, chyba Damian albo Daniel z tego co pamiętam to k.... tragedia. Płakać aż się chce. Ogarnijcie się

Ilona

Faktycznie tak jak ktoś zwrócił uwagę nie widzę w tej ofercie dla Key Account Managera niczego o narzędziach pracy. praca 100% stacjonarna wiec wszystko na miejscu będzie? czy możecie opisać biuro? Jak wygląda, czy jest nowoczesne? To w nim odbywają się integracje z opisu? :)

Lena10

Jak skontaktować się z magazynem w celu pracy ?

To możliwe z tymi narzędziami do pracy ze zostały wycofane? Ktoś tu akurat dopisał o stanowiskach fizycznych, że musi liczyć na własne a ja jak teraz mam przed sobą aktualna ofertę dla KAMa i zestawiam ja z taka sprzed 10ciu miesięcy, to w tej drugiej było napisane „na start dajemy Ci laptopa i telefon”. Czy dziś poważnie już tego nie ma? jakie dawali?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Packeta Poland sp. z.o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź

Młotek, obcęgi, gwoździe musisz mieć swoje.

Blanka

Witam serdecznie, szukam informacji na temat zatrudnienia jako Specjalistka ds. płac, ponieważ trafiło do mnie ogłoszenie do nich. Koleżanka mi podesłała wiedząc, że jestem w trakcie szukania nowej pracy. Tak naprawdę to w nim nie napisali nic o konkretnych warunkach, poza jakimiś bezpłatnymi lekcjami języka etc. A jak wygląda podstawa i ewentualne premie? Muszę wiedzieć takie rzeczy.

Kuki
@Blanka

Nie lepiej przyjść na rozmowę i dowiedzieć się z pierwszej ręki?

@Kuki

a dużo osób na te rozmowy przychodzi? Jest spora konkurencja? Bo wtedy to nie wiadomo czy warto czas poświecić jeśli nie czujesz, że się wpasujesz, ja tam dlatego lubię najpierw opinie przeczytać tak wstępnie i potencjalne wymogi i to co jest w zamian. Czy obecnie zatrudnione osoby mogłyby się odnieść do wynagrodzenia? jest ono adekwatne co wykonywanych zadań?

Uzasadnisz? I ilu tych specjalistów tak w ogóle potrzeba? Pani o tych ds. płac pytała jeszcze we wrześniu a ja teraz normalnie widzę dostępna ofertę. nikt się nie znalazł czy po prostu ten zespół jest większy? I jeśli jesteś w temacie warunków to co o KAMie byś napisał? tez szukają

A

Firma w ostatnim czasie pozbyła się kilku najważniejszych pracowników z różnych działów. Jeżeli chcesz zostać KAMem to musisz się liczyć z tym że popracujesz max rok i też zostaniesz zwolniony. Dział handlowy budują od zera.

To w te święta jak będzie? Tez kasa wpłynie w styczniu z premii czy jednak wcześniej macie je zapowiedziane już? Ile mogą w tym roku wynieść tak na marginesie? I jakie są zasady tego premiowania? Teraz widzę, że niektórzy chyba jej nie otrzymali jednak z tego co piszecie? Je przez cały rok się wyrabia?

Zyggi

No niestety moja opinia jest negatywna. Dokonałem zwrotu paczki za pobraniem. Nie trafiony produkt. Zwrot miał być darmowy, niestety musiałem zapłacić za zwrot do Packeta Polska Sp z oo. Zwrot pieniędzy miał być w ciągu 14 dni. Minęło już 30 , na interwencji w Packeta Polska Sp z oo jestem olewany, jestem intruzem, nie ich sprawa. Kasa za zwrot poszła na ich konto.

Witam , chciałbym się dowiedzieć, czy to prawda ,że firma za 3msc przenosi się do Bielska ?

@Kandydat

Firma nie, w Bielsku-Białej planujemy otworzyć nowy magazyn i z czasem przenieść tam aktywność magazynową. Horyzont czasowy nieokreślony.

Łucja

Chwila, czyli pracownicy magazynowi co wtedy zrobią? Chyba ciężko będzie dojeżdżać? Ciekawa jestem reakcji na tę informację, horyzont niby nieznany ale jest to kwestia roku czy raczej więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Packeta Poland sp. z.o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Packeta Poland sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Packeta Poland sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Packeta Poland sp. z.o.o.?

Packeta Poland sp. z.o.o.
  • Główna 59
    57-350 Cieszyn

Packeta Poland sp. z.o.o.