Opinie o Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o. w Kobyłka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o. w Kobyłka

NikiNiki99

Witam Pracuję w tej placówce 4 lata i to co tutaj czytam to jakaś kpina. Pracuje się bardzo dobrze, dyrekcja bardzo wyrozumiała. Atmosfera w pracy zależy od podejścia pracowników przecież wszyscy jesteśmy dorośli i to od nas zależy czy się dogadamy czy nie, z dyrekcją nie ma żadnych problemów. Byli pracownicy mówiący zle niech lepiej zrobią rachunek sumienia , bo jest co przemyśleć Ważne aby każdy wykonywał swoją pracę sumiennie . Rodzice są często bardzo roszczeniowi i chcą wchodzić w kompetencje nauczyciela a to nie tędy droga. Piszą tu osoby o programie...placówka nie ma z tym nic wspólnego , dziwnym trafem akurat ten odcinek spośród wszystkich nagle zniknął z internetu...przypadek???? Zresztą moje zdanie jest takie , że jeśli ktoś wydaje opinię na podstawie programu , który ma marną opinię i jest żenadą to ja gratuluje.

Halina
@NikiNiki99

No to skoro w rzeczywistości nie miał niczego wspólnego to dlaczego się do niego w ogóle tutaj odnieśli? Zastanawia mnie też o odniesienie co do byłych pracowników. Rachunek sumienia? Co oni mają według Ciebie przemyśleć?

Nie ważne kto
@NikiNiki99

Bo również znam te przedszkole i właścicielki. Wiem jaka jest tam praca i podejście do dzieci przez pracowników oraz dyrekcję jedyny minus jak bym się miała czego doczepić niskie zarobki a po za tym polecam to przedszkole I zgadzam się z wpisem NikiNiki99

Halina
@Nie ważne kto

skoro tak to o co może chodzić tym byłym pracownikom, którzy podobno złą opinię mają? Skąd miałaby się wziąć?

Dorota
@Halina

Z domu :) jaki ojciec taki syn

Ewelina
@Nie ważne kto

Niskie zarobki - piszesz. A jakie konkretnie ma nauczyciel wychowania przedszkolnego z doświadczeniem? I zależy mi na ustaleniu, czy będzie nabór. Widziałam nagłówek ogłoszenia, ale jest już wykasowane. Jeśli ciało pedagogiczne placówki jest w komplecie, to okej, ale na przyszłość wiedza o zarobkach będzie dla mnie na wagę złota.

@Ewelina

Witam Nauczyciel zarabia około 3600zł netto, placówka organizuje szkolenia za które płaci . Moim zdaniem zarobki ok, ale kazdy ma swoje zzdanie.

Witold Nowy wpis
@NikiNiki99

Świetnie. A po jakimś czasie jest możliwość awansu? Określona jest w tej akademii ścieżka rozwoju zawodowego, czy coś takiego nie istnieje?

NikiNiki99 Nowy wpis
@Witold

Tu jest o tyle fajnie , że Dyrekcja bardzo docenia i wspiera osoby , które chcą się rozwijać . Do kazdego podchodzi sie indywidualnie, trzeba tylko chciec.

Halina Nowy wpis
@NikiNiki99

Czyli zarobki są tu dość zróżnicowane skoro indywidualne podejście występuje? A między sobą osoby zatrudnione wymieniają się informacjami dotyczącymi zarobków? Ciekawa jestem po prostu ile najwięcej udawało się tutaj zarabiać, za jakie kompetencje i nakład pracy własnej.

NikiNiki99 Nowy wpis
@Halina

Moim zdaniem jest to sluszne podejscie bo inacczej powinna zarabiać nauczycielka majaca staż pracy 1 rok, 2 lata a inaczej 10 lat.

Na jakie wsparcie w Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

NikiNiki99

Witam nie byłam w ciazy pracujac w ADT ale moja koleżanka , która wróciła tu do pracy tak . Nie wracałaby gdyby było żle. Kolejna koleżanka od kilku miesięcy na zwolnieniu ( ciąza). Nie było zadnego problemu ze strony dyrekcji.

Gal

"Sprawa dla reportera" z 21.05.2020 pokazuje prawdę o tym miejscu

@

czyli?

Asia
@Gal

Nic nie było o tej placówce.

Nie ważne kto
@Gal

A co ma piernik do wiatraka. Jaką prawdę pokazał program,, sprawa dla reportera" żadnej. Jedyna prawda że rozwścieczona mamuśka wystąpiła w programie prubująca zniszczyć właścicielki tego przedszkola. Po prostu GAL twoja opinia jest żałosna.

Damian

Jak zwykle tylko żale rodziców. To jest forum pracownicze!!! Proszę o informację pracujących tam osób o warunkach pracy? Czy podział obowiązków jest jasny, czy odpowiednia ilość personelu do ilości dzieci pod opieką? Wreszcie, jak się układają relacje z przełożonymi i na jaką pensję może liczyć żona, jeśli podjęłaby się tam pracy?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Czy akademia nie potrzebuje kogoś do pomocy?

Klara

Powiedzcie jak się mają te narzekania do opinii o pracy? Przecież to forum pracownicze!

Tatuś córci

Córka poszła do żłobka w czerwcu tego roku. Do września nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Ciocie super,opieka bardzo dobra.. do czasu. Od września jest jeden wielki chaos. Szefostwo zmienia umowy, zwiększa ilość grup kosztem pomieszczeń... Każda z grup ma pokój w którym jedzą, bawią się i śpią. Koszmar... Gdzie w prywatnym żłobku szefostwo robi urlopy i ferie, gdzie jest zamykany żłobek na tydzień, dwa i koszta są niezmienne. Co do cioć nie mam większych zastrzeżeń ale do całej reszty.. jest nad czym się zastanowić posyłać tam swoje pociechy.

Luiza

Jestem strasznie zadowolona a wręcz zakochana w tym miejscu. Do żłobka chodzi moja córka, która uwielbia to miejsce a przede wszystkim wszystkie ciocie, zawsze jak po nią przychodzę to płacze bo nie chce wychodzić. Opiekunki są boskie, porostu kochają to co robią a przede wszystkim kochają dzieci. Pani Wiola i Natalia są najlepsze i modlę się żeby nie odeszły. córka nigdy nie miała odparzonej pupy. Polecam wszystkim albo i nie bo mam w domu drugą córkę którą też tam poślę i boję się że nie będzie miejsca ????

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o. - Kobyłka

• Jak się pracuje w Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o.?

Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o.
  • Graniczna 32D
    05-230 Kobyłka

Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o.