Opinie o Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o. w Kraków

Gosia

Jak najbardziej polecam! Usługa wykonana szybko i sprawnie cena adekwatna do wykonanej fachowej pracy w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo a zwłaszcza gdy ktoś działa na tak profesjonalnym sprzęcie, niektóre serwisy mogą tylko pozazdrościć, jeszcze raz polecam !

@Zdziwiony

a czytales regulamin ktory jest na googlach najpier przezczytaj regulamin ktory zaakceptowales przed wykonniem uslugi ze nie wykonujemy uslug i napraw do kwoty wyzszej niz 500 zł najperw zebrasz o usluge pomoc a pozniej piszesz falszywe komentarze a co do holownika najbardziej krytujuja ci co nic w zycu niesosiagneli tzw nieudacznicy zyciowi jak ty po kolejne nie naprawiamy samochodow osobowych a ty ciezarowniki nie masz a wiec czlowieku zejdz na ziemie i nke pisz klamliwych komentarzy bo sie tylko kompromitujesz jeden z drugim

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 0 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Spawacz w firmie Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Profesjonalny serwis, usługa wykonana na wysokim poziomie. Super, że czynne 24h, ale tylko dla tirów i autobusów, ale w ramach wyjątku poprosiłem o pomoc i usługa została wykonana. Polecam

mariusz

@Wiktor Wiktor twoje dni w tym społeczeństwie sa policzone w tej spółce której pracujesz jako przynieś podaj pozamiataj jesteś dosłownie nikim istotnym przyjętym na jedna któraś etatu co więcej mam nadzieje ze dostałeś już wezwanie do prokuratury w sprawie składania fałszywych zeznań dniu 30 listopada 2023 i czekają cię kolejne kłopoty z prawem za art. 212 i 216 kodeksu karnego te sprawy i następne zrujnują ten twój biedny budżet odszkodowaniami a składanie fałszywych zeznań na komisariacie na Zamoyskiego w celu odebrania pojazdu który sad zabezpieczył do momentu uzyskania prawomocnego orzeczenia ty pisze kłamstwa pod moim adresem i głupoty wyssane z palca a ja mam namacalne dowody ze popełniłeś juz przestępstwo na moja szkodę i firmy która prowadzę w postaci 212 i 216 kodeksu karnego mam nadzieje ze wymiar sprawiedliwości nie bedzie tak slepy jak temida a ja nie wybaczam szkody i przestepstw popelnionych na moja szkode

Mariusz Nowy wpis

Wiktor właśnie dostałem pismo z prokuratury Okręgowej w krakowie wszczęli Postępowanie przeciwko tobie o nękanie artykuł 212 i 216 karnego O to że podszywała się pod że jesteś właścicielem spółki Begral A tak naprawdę nie jesteś nawet w zarządzie jeszcze raz przytoczę mysz najbardziej do powiedzenia mają ci co nic w życiu nie osiągnęli co są wzięci na jedną którą się tatu i tak naprawdę nawet nie wiedzą kim są w tej spółce ale może najwyższy czas żeby Inspekcja pracy sprawdziła tą waszą firmą nie mogą kontrolować jestem otwarty na wszelakie kontrolę z każdej instytucji ale ty prywatnych akt oskarzenia już poszedł do sądu Tak więc cierpliwi będą nagrodzeni z więcej złożyłem doniesienie o przestępstwie że trzydziestego Listopada składałaś fałszywe zeznania i oskarżenia pod adresem moim mojej firmy a to jest prawda namacalna pieczątki na dokumentach są nie jesteś bezkarny i nie będziesz bezkarny w majestacie prawa za to co zrobiłeś poniesiesz konsekwencje a ja się nie mogę doczekać do zobaczenia na sali sądu

Miałem okazję poznać ten Servis. Moja opinia na tak. I mogę polecić z czystym sercem. Po 1 trzeba się zapytać co i jak kosztuje i jakie warunki. W końcu to Servis mobilny a nie Edek mechanik u którego cZeka się tydzień dwa. Każdy ceni swój czas wiedzę i umiejętności oraz ważny temat. Narzędzia. Oczyma się tego nie naprawi. A narzędzia kosztują. Skoro komuś jest drogo to po co Servis . Kupić nowe auto i po temacie. Ja polecam.pomorze załatwi części naprawi. A że żąda za to Zapaty no ludzie kto robi za darmo. Czytam te opinie i szkoda że ludzie niedogadaja się co jak za ile i czy robimy tylko wzywają Servis a potem zdziwione że trzeba zapłacić kasę. Czytać i pytać co i ile kosZtuje. Pozdrawiam Pana Mariusza i do zobaczenia na trasie.

Mariusz Nowy wpis

Zabawny tobie też chyba znudził się spokój i czekasz chyba z tęskno tą na pozew ze sądu ws. 212 i 216 kodeksu karnego Ostatni raz cię ostrzegam przestań wypisywać głupoty pod dresem firmy bo skończy się data dla ciebie to wyrokiem skazującym za powyższe artykuły jak zapłacić odszkodowanie na firmę i cele charytatywne to nie wiadomo czy dalej będziesz tak skory do pisania głupot po Internecie zauważyłem że najbardziej do powiedzenia mają ci co nic życiu nie osiągnęli

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Alicja

Czemu tak go nazywasz? Zrobił Ci coś? A w ogóle to tak napisałeś, że część wpisu usunęli i nawet nie wiadomo, o co Tobie dokładnie chodzi.

MARIUSZ

JESLI KTOS OTWOERA SERWIS W DZIEN SWIATECZNY OD PRACY GRZECZNOSCIOWO WYKONUJE USLUGE TO NIKT ZA DARMO NIE BEDZIE WYKONYWAL ZADNYCH USLUG HARYTATYWNIE TO PO PIERWSXE A PO DRUGIE NAPRAWIAMY TIRY I AYTOBUSY I CENNIK TAKI DSAM OBOWIAZUJE WSZYSTKICH BEZ WZGLDU NA PLEC POCHODZENIE SPOLECZNE CZY NARODOWOSC CENNIK I REGULAMIN JEST NA STRONIE GOOGLE I NA SERSWISIE OGOLNIE DOSTEPNY WISI PRZY BIURZE 200 CM WYSOKI NA 100 SZEROKI SLEPY BY PRZECZYTAL

@MARIUSZ

Ile osób w serwisie pracuje? Wiadomo, że nikt za darmo pracować by nie chciał, to jasne. A czy firma przyjmuje serwisantów na przuczenie albo coś takiego? Czy tylko osoby z doświadczeniem mają szansę? Szukam od jakiegoś czasu takiego miejsca, a tu nikt nie odpisuje czy firma w ogóle zatrudnia kogokolwiek. Może jednak ktoś coś wie?

Mariusz

Człowieku zadzwoniłaś w momencie kiedy Firma była Zamknięta działam jako pogotowie awaryjne 24 tylko dla pojazdów Ciężarowych autobusów dzwonisz święto po normalnych godzinach pracy i Oczekujesz że ktoś będzie wykonywało prace dla ciebie za darmo czyli musieliśmy przyjechać otworzyć specjalnie Serwis trzeba było najpierw przeczytać regulamin na internecie i na serwisie ba regulamin najpierw trzeba było przeczytać ze zrozumieniem a później kogoś bez podstawnie oskarżać najpierw ludzi interesuje żeby im pomóc wchodzą w (usunięte przez administratora) a później jak trzeba zapłacić to wielkie oczy bo trzeba zapłacić mnie jesteśmy komisariatem policji czynne 24 h i czekając na klienta trzeba czytać w Internecie wyraźnie naprawiamy pojazdy tiry autobusy nie naprawiam samochodów Osobowych biuro serwisu jest czynna od godziny dziewiątej do osiemnastej od poniedziałku do piątku w sobotę od dziewiątej do piętnastej w inne godziny biuro już nie pracuje Serwis 24 h jest czynny jako pogotowie awaryjne dla pojazdów Ciężarowych autobusów i pogotowie hydrauliczne siłowe

Maria

Możecie napisać co dokładnie się stało? Dużo tu negatywnych komentarzy, ale żadnych konkretów nie ma. Jesteście klientami? Czy pracownikami? Za co ten pozew miałby być?

Maria

Dzięki za informacje! Dużo osób dołączyło do tego pozwu? Możesz opisać co tak konkretnie się wydarzyło?

Mariusz

Kolejny powód do prywatnego aktu oskarżenia art 212 i 216 kodeksu karnego ludzie wy naprawdę nie macie mózgu pisząc bezpodstawne oszczerstwa łamiąc sami prawo a mnie zmuszacie do kolejnych pozwów o odszkodowania za zniesławienie i pomówienie pobliczne

Info

Korzystamy z usług tej firmy już parę lat, zarówno z serwisu stacjonarnego, jak i mobilnego. Robota zawsze była wykonana solidnie i co ważne - szybko. Koszty i zakres prac dogadywane na bieżąco. Osprzęt i wyposażenie z bardzo wysokiej półki.

Może znajdzie się tu wolny etat dla kierowcy Pytam na forum, bo nie znalazłem w sieci żadnych ogłoszeń o pracę. Jak wtedy wygląda praca z godzinami, na telefon też się zdarza, że trzeba przyjechać? Duże trzeba mieć doświadczenie jako kierowca? Mam 5 lat i nie wiem czy to będzie wystarczające.

Gosia

@Gosia

Jednym słowem faktycznie jest tu drogo? Bo już widzę kolejny raz wzmiankę o tym. Ile % więcej niż u konkurencji?

@Julia

Juz niebawem zobaczymy sie na wekandzie stary łysy (usunięte przez administratora), chetnie poswiadcze wyludzenia nie tylko przy naprawach, chetnie nawiaze kontakt w tej sprawie z innymi poszkodowanymi

@Oszukany-a

Ciekawa jestem czy faktycznie do tego nawiązania kontaktu doszło? Dużo jest takich osób?

@Julia

Jest kilka osob, ale czekamy na odpowiedz jednej osoby czy sie zdecyduje zeznawać prywatnie, bo doszlismy zupelnie przypadkowo do niej, miejmy nadzieję ze tak, bo beda to zeznania zupelnie inne, pozdrawiam

Oszukany-a

Trzeba było mu otworzyć, wtedy poszedłby spowrotem do pierdla

@Oszukany-a

Rozumiem. Tak z czystej ciekawości to czy zdecydowała się na to? Pytam, bo ciekawa jestem jak to właściwie się zakończy

@Julia

A co Pani taka ciekawska? Nie mogę odp na to pytanie

@Oszukany-a

Jak ktoś publicznie podejmuje tego typu temat raczej liczy na zainteresowanie innych osób, gdyby było inaczej raczej nic w tym wątku by się nie pojawiło? Rozumiem, mimo to miło będzie kiedyś móc dostać jakiś feedback skoro temat został otwarty

Zdziwiony
@Gosia

Jakieś jaja chyba, stary holownik, gościu nie zna się na robocie, wciska swoje mądrości. Trzeba robić przedpłaty bo, który normalny człowiek zapłaciłby za coś co nie zostało naprawione? Wykorzystuje to, że ktoś nie ma wyjścia i jest w trudnej sytuacji a sam się śmieje, obraża ludzi, wyzywa od (usunięte przez administratora). Po naprawie u niego mam uraz psychiczny. Zdecydowanie nie polecam.

@Zdziwiony

jak na ten moment wygląda sytuacja w firmie? czy właściciel zatrudnia tutaj jakichś pracowników? jeśli tak, to czy mogą oni liczyć na regularne i terminowe wypłaty? na jakich umowach są zatrudnieni? takie informacje są dla mnie bardzo ważne... aczkolwiek ciekawi mnie również, jak sytuacja z klientami? powyjasniały się te wszystkie sprawy?

Czytam tu jakieś komentarze odnośnie pozwów i ogólnie o dochodzeniu sądowym, ale widzę w sieci, ze firma nadal prowadzi swoją działalność, więc jak to na chwilę obecną wygląda? Generalnie często zmieniają się tu kierowcy czy raczej jak już się wiązać to na dłuższy czas? Domyślam się, że ze względu na branżę są pełnione dyżury całodobowe, a ile takich dyżurów jest w tygodniu?

M

Szybka, sprawna pomoc, w późnej godzinie przed dość sporą trasą. Dziękuję za wykonaną usługę. Pozdrawiam

Aleksandra

Dużo komentarzy jest od niezadowolonych klientów, a mnie ciekawi ta druga strona pracownicza. Ale chodzi mi głównie czy to dobre miejsce żeby odbyć praktykę zawodu, da się tu czegoś nauczyć? Jak można się dogadać potem co do zatrudnienia? Dużo jest nauki praktycznej czy przyglądanie się?

Zośka

Co zrobił, że tak tu piszesz? Ciekawa jestem, czy wreszcie ktoś się wypowie o pracy tam, bo tu na razie sami klienci. A ja bym chciała wiedzieć, czy się wywiązuje z umów wobec pracowników?

Małgorzata

Widzę że opinie są podzielone na temat firmy, przeważają jednak te mniej pozytywne. Jak wygląda sytuacja że strony pracowników? Mąż zastanawia się czy złożyć cv. Proszę trochę informacji na temat atmosfery w pracy i tego jak się dogadują pracownicy miedzy sobą?

tajemnicza weronika 123

goroco polecam ten serwis, usluga wykonana ekspresowo, cena byla adekwatna do uslugi, nic za darmo w tych czasach hehe, obsluga przemila, dziekuje <33

Czy Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

MARIUSZ

SERWIS STACJINARNY JEST CZYNNY OD 9 DO 18 OD PONIEDZIALKU DO PIATKU W SOBOTE OD 9 DO 15 I TO JEST SWIETE SERWS MOILNYDLA POJAZDOW CIEZAROWYCH PRACUJE JAKO POGOTOWIE AWARYJNE ALE W TYM CZASIE BIURO JEST ZAMKNIETE POLECAM CZYTAC REGULAMI OGOLNIE DOSTEPNY NA STRONIE GOOGLE I NA FB I NA INSTAGRAMIE

Justyna
@MARIUSZ

Dzięki za informacje :) A jesteś może pracownikiem tej firmy? Byłbys w stanie powiedzieć coś na temat tej firmy jeśli tak? jak się tu pracuje? Jak atmosfera i zarobki?

MARIUSZ

NIC GORSZEGO JAK FALSZ OBLUDA I ZAKLAMANIE BRAK SLÓW KRYTYKI NA TAKIE PODLE ZACHOWANIE

Justyna

A korzystałeś już wcześniej z tej firmy, czy to była jednorazowa usługa? Ciekawa jestem czy to wynik jakiejś jednorazowej sytuacji

Julia

Piszesz o swojej sytuacji odnośnie tego? Co konkretnie się stało?

Zostaw merytoryczną opinię o Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o.?

Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o.
  • Wadowicka 3 lok. 231
    30-347 Kraków

Car Hol Serwis & Globus-Hol Sp. z o.o.