Opinie o Suez Bielsko-Biała S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Suez Bielsko-Biała S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Suez Bielsko-Biała S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suez Bielsko-Biała S.A. w Bielsko-Biała

Vbv

Siemka jest możliwość wrócić do byłej roboty po zwolnieniu ?

Fighter
@Vbv

Ale trzeci raz przyjąć gościa to już naprawdę przesada jaki morale dla pracownikow

Basia Nowy wpis

Hejka, chłopak widział, że na stronie do nas do Bielska są oferty dla kierowców i fizycznych. Czy polecacie pracę na tym drugim stanowisku? teraz na wakacje chciałby sobie na szybko dorobić i zastanawiamy się czy na spokojnie by go przyjęli. Praca na sezon jest opcjonalna?

Vbv

Siemka jest możliwość wrócić do byłej roboty po zwolnieniu ?

@Vbv

Ale Ty tu jeszcze pracujesz i badasz teren czy będzie plan B czy już dawno się zwolniłeś i chcesz wrócić?

@Teresa

Zwolniłem sie bo miałem inne plany ale się to pokrzyżowało i chciałbym wrócić do prezeto

@Vbv

Aa rozumiem, no to też w sumie jestem ciekawa co Ci powiedzą. Ale w takim razie skoro chcesz tu wrócić to serio chyba warto tu pracować? Ze względu głównie na co taka decyzja o powrocie?

@Teresa

Robota nie jest taka zła a to że chciałem zmienić to trochę skomplikowane

@Vbv

Jasne rozumiem, to już wkracza pewnie w sferę prywatną. Czyli dobre tyle, że to nie wina firmy w takim razie. Ciekawa jestem czy do dziś udało Ci się tu na spokojnie wrócić? To samo stanowisko na tych samych zasadach?

Pracownik Nowy wpis
@Vbv

Tu przyjęli ostatnio gościa trzeci raz pił miesiąc go nie było potem głupoty gadają bo ludzi nie mają za takie coś ktoś powinien wylecieć za przyjęcie trutnia na zbity pysk !!! A jakie morale firma robi dla załogi !!

Fighter Nowy wpis
@Vbv

Ostatnie opinie stanęły na temacie szczepionek? Powiedzcie jak z aktualnością ogłoszeń na stronie? mam na myśli ich daty, kierowca kat C był poszukiwany w połowie lutego, te nabory dalej są aktualne? nikt się nie zgłosił czy po prostu treść nie została odświeżona? Fakt faktem jak się teraz jeździ i jakie są plany od kolejnego roku względem zarobków? tylko rynkowe czy coś jeszcze?

Zapytanie

Firma finansuje szczepionki,dla pracowników jak się przyjmują do pracy,to dlaczego otyły Pan z dyspozytorni robi wszystko zeby,tych szczepionek pracownik nie przyjął..

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Suez Bielsko-Biała S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Tohrd

Po przepracowaniu kilku lat w tej firmie śmiało mogę stwierdzić że po zmianie na najwyższym szczeblu wszystko idzie w złym kierunku. Utrata zleceń, liczne absurdalne zakazy czy nakazy które nie mają żadnego poparcia w logice czy przemiał ludzi w tej firmie dużo mówi o obecnej sytuacji. Morale pracowników czy nowych czy tych starszych stażem są coraz gorsze.Czego można oczekiwać od ludzi dając im na start 13zl brutto a po 3 miesiącach 14 złotych brutto plus premia? A kierowcy? 19zl brutto po przepracowaniu okresu probnego. W praktyce ładowacz wychodzi z najniższa krajowa która wynosi niecałe 2400zl na rękę co przy obecnych cenach w sklepach, szkodliwym charakterze pracy jest naprawdę bardzo niskim wynagrodzeniem.. pensja kierowców na tle konkurencji wychodzi bardzo słabo a odpowiedzialność na tym stanowisku jest gigantyczna.

@Tohrd

Skoro jest faktycznie tak jak piszesz to czemu jeszcze niedawno widząc po wpisach ludzie normalnie składali cv na kierowcę? Czyli te zarobki jednak dla niektórych są chyba akceptowalne? Chociaż ze stawek, które opisałeś naprawdę marnie to wychodzi, więc ciekawe czemu mimo to są chętni?

Slu2022
@Teresa

Bo ludzie są(usunięte przez administratora) , za (usunięte przez administratora) będą robić....godząc się na to robią zle , gdyż w przyszłości będzie wszystko droższe , a pensja ta sama.

@Slu2022

Jesteś może na bieżąco? ciekawi mnie jak warunki mogą się obecnie tutaj przedstawiać odnośnie nowego roku oraz potencjalnych podwyżek. jeśli była tutaj najniższa to doszło do wzrostu? Pytanie do jakiego poziomu? coś jeszcze mogło ulec poprawie?

Zadziwiony.

Właśnie czytałem artykuł na temat tej firmy. Współczuję ludziom, że są tak zdesperowani by iść do takiej firmy. Ta firma to rak, którego to Wy pracownicy karmicie. Dzięki Wam istnieje, a Wy pozwalacie traktoeać się jak to czym ta firma się zajmuje. Jest tyle pracy, z pewnością z lepszymi warunkami i takowej Wam życzę.

Barbara
@Zadziwiony.

Streścisz krótko o czym był ten artykuł dokładnie? Widzę że masz teraz bardzo złe zdanie o firmie...

Urszula

Piszecie tutaj coś o premiach. Ile tutaj takiej premii można dostać?

Szukający pracy

Do osób z kadr..wysyłałem CV na kierowcę i nikt się nie kontaktował że ze mną,a niby tak strasznie potrzebują pracowników..ogłoszenia co miesiąc są odnawiane.

@Szukający pracy

Ja leniuszku zaniosłem osobiście i za jakiś czas zadzwonili

Szukający pracy
@Pracow

Tez zaniosłem osobiście i cisza

Zofia
@Szukający pracy

Poprzedni raz pisałeś tu w zeszłym roku, może nie spełniłeś po prostu któregoś z warunków podanych w ogłoszeniu, albo Twoja aplikacja gdzieś zaginęła, to się niestety czasem zdarza. Jeśli wciąż szukają ludzi, to może zadzwoń, pracodawca na pewno doceni Twoje zainteresowanie.

Filipek

Każdy zarabia tyle na ile wypracuje. Trzeba wykonywać odpowiedzialne prace żeby dobrze zarabiać.

franek
@Filipek

Chyba jesteś wazeliną że dobrze zarabiasz w tej firmie zasuwasz a na koniec miesiąca tak ci premie u piepszom za byle jakie przewinienie po premi czuwają nad tym żebyś nie zarobił

@Filipek

Typowy wpis osób z działu kadr lub kierownictwa

Mariusz
@Komar

Nie zgadzasz się z opinią Filipa, jak to w takim razie wygląda z Twojej perspektywy? Jesteś zadowolony z zarobków w Suez czy jednak Twoim zdaniem pracownicy zasługują na wyższą pensję? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Mariusz

Najlepiej dac niską stawke godzinową i do tego premie.Wtedy jest z czego wziąc.Typowe myślenie w Polsce.Oczywiscie ze zarobki przy tego typu pracy są zbyt niskie.W krajach zachodnij na smieciarkach zarabia sie bardzo dobrze.Suez zawsze bedzie szukal pracowników dopuki nie zacznie placic tak jak np. w Wielkiej Brytani czyli GODNIE

@Mariusz

Mozna zawsze dać pensje kierowcą 5000 tys netto,ładowaczą 4000 tys netto i po problemie.Gwarantuje pełną obsade ludzi do pracy i wybór przy zatrudnieniu nowych prcowników.Jakie to proste.Nie?ale tak nie bedzie bo to Polska tu ma byc tania siła robocza.Dramat

@Filipek

Co za idiotyczna wypowiedz.To nie jest praca dla wszystkich.Niektórzy sie brzydzą taką pracą,dlatego ci co ją wykonują powinni zarabiać na wysokim poziomie.A tu najniższa stawka godzinowa + premia uzależniona od kilku czynników.Płaca w suezie to poziom PATOLOGI

@Filipek

Ty deblu widać że skończony murzyn z Ciebie. Powinno się dobrze zarobić w ciągu 8 godzin A nie tak jak Ty to piszesz ,, że każdy zarabia tyle ile wypracuje,, żel aż mi Cię szkoda

Albin12

Witam, na start jakich zarobków można się spodziewać "na rękę"?

Edyta
@Albin12

Podpinam się pod pytanie, też z chętnie dowiem się, ile można na początku zarobić netto w firmie Suez. Teraz to chyba poszukują osób na stanowisko kierowcy - ładowacza: http://www.suez.bielsko.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy Czy właśnie praca w takim charakterze Cię interesuje?

Esix

Pytanie jak wyglądają teraz zarobki kierowcy? Pracuje się na 2 zmiany? Czy jest to zawsze 8h i ani minuty dłużej czy czasami czas pracy się wydłuża? Czy są nadgodziny? Jeśli tak to czy dużo i jak płatne? Dzięki za odpowiedź.

@ted faktycznie jest aż tak zle ?

Ted

Zarobki na poziomie 3000 zł netto w tym premia jako kierowca C w takich warunkach ? Jeszcze pewnie kierowca ma wychodzić z kabiny i ładować śmieci? Hahaha tam muszą pracować naprawdę zdesperowane osoby. Na busie z kategorią b zarabia się 3500-4500 zł brutto ,nie ma kontroli nowo-bogackich (czytaj kierownictwa). Do tego kary za bzdury takie jak opisujecie ? Boziu gorszej oferty nigdy życiu nie widziałem. Wszelkie oferty na dzisiaj- kierowca C zarabia min 4000 zł brutto 8 h pracy. Oznacza to jedynie, że kierownictwo nie ma szacunku do pracownika. Czysty wyzysk - ja takiej ofercie stanowczo mówię nie dziękuje

@Ted

Cała prawda w którym mieście kierowca ładuje śmieci i zostawia samochód i lata po kamienicach szukają glupich

@Ted

A jak kierowca pracuje też jako ładowacz

Miś

I co cwaniaczku masz już prace ? Heeeee

Albert
@Pracow

Na umowie masz kierowca-ładowacz więc nie możesz odmówić pracy jako ładowacz.

Ntsc
@Ted

Przyjdz pracować do ustronia to się dowiesz 2450pomocnik a kierowca 2900.a ty nażykarz że mało, chłopie chyba nie pamiętasz czasów jak wszystko w rękach szło i nie było takich aut tylko star,jelcz a jak dali lijaza to już było jak mercedes więc trochę zamało się znasz .na robocie. A opisywać głupoty to każdy potrafi ,.firma jest wporzątku, to co ci tam dawają to w Ustroniu nawed połowe nima a ludzie robią.

Anatol

Jeśli nie ma podstaw do obniżenia premii to nikomu jej nikt nie obniży. Pracować trzeba dobrze pod każdym względem a szukać ułatwień.

Czy ktoś pracuje na umowę o pracę? ile wynosi ewentualny okres wypowiedzenia?

Były

Czystek i Alb napisali prawdę Zgadzam się z nini

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Suez Bielsko-Biała S.A.?

Były

Tak całe wynagrodzenie wpływa na konto

Alb

Firma dość specyficzna, niby wszystko jest w porządku dla kogoś z zewnątrz, a tak naprawdę większość załogi jest zastraszona i szuka innej pracy. Jeśli wyrzucony może zostać nawet społeczny inspektor pracy, gość któremu zostało raptem parę lat do emerytury, i to za to że ładowacz przejechał się na stopce śmieciarki ! Dziwna jest polityka tej firmy, niby szukają oszczędności, oszczędzając na wszystkim, a z drugiej strony śmieciarki jadą po 1-2 punkty na drugi koniec miasta, jest to nagminne i są na to dowody w postaci trasowek. albo eksploatuje się samochody które już dawno powinny być wycofane z ruchu, taki samochód potrafi się zepsuć 3-4 razy w tygodniu. Jest jeszcze wiele innych rzeczy które w normalnej firmie by nie przeszły. Ciekawe co na to Francuzi gdyby zobaczyli co tak naprawdę się tu dzieje. Ale krążą słuchy że to wszystko po to by Francuzi stwierdzili że spółka nie przynosi wystarczających dochodów, i poprostu się wycofali. A w ten sposób firmę przejęło by miasto. Kto wie... W końcu p. prezes ma spore powiązania z b. prezydentem. A i doświadczenie również...

Nowy76

A ja musiałem się tam o zatrudnieniu

Jak wygląda ścieżka awansu w Suez Bielsko-Biała S.A.?

Komar

Prosto.Z ładowacz na kierowce ładowacza.Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Suez Bielsko-Biała S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Suez Bielsko-Biała S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Suez Bielsko-Biała S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suez Bielsko-Biała S.A.?

Suez Bielsko-Biała S.A.
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Reksia 6
    43-300 Bielsko-Biała