Opinie o Gungan Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gungan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gungan Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gungan Sp. z o.o. w Wrocław

Czytam właśnie ofertę z kiedyś dla specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta. piszą tam w niej, że te czynności były dzielone 50 / 50. Zdarzały się przy tym nadgodziny czy raczej pracę kończysz jak w zegarku?

JaworskaEdyta Nowy wpis

Bardzo ładne zdjęcia produktów i konkretna rozmowa telefoniczna. Nie musiałam się prosić o "ofertę" wszystko jest na ich stronie w internecie. Przekonałam sie do tej firmy ponieważ oni produkują i są właścicielami wzorów.

Spec do obsługi klienta a także sprzedaży ile teraz zarobi? Kiedyś na uop było to do 5,5 ciekawi mnie czy siódemkę jakoś się osiąga? I czy są przyjęcia na boczną? Nie wiem czy nie ma rotacji ani rozwoju czy po prostu aktualne oferty są wrzucane gdzieś indziej? Spec do obsługi klienta a także sprzedaży ile teraz zarobi? Ze dwa lata temu w jednym ogłoszeniu było to do 5,5 tys, z rok temu pisali na forum ze do 8,3 tys przy uop a teraz? myślicie, że do dyszki jakoś dojdzie czy będzie ciężko? Jakie perspektywy na zmiany warunków pracy są przewidywane od kolejnego roku?

sandramankowska@o2.pl Nowy wpis

polecam firme gungan kontakt z doradcą klienta Michałem Zaborowskim znakomity! Pan Michał otwarty na potrzeby klienta . Jeszcze napewno skorzystamy z usług!

Marketing Manager

Rozmowa kwalifikacyjna była II etapem. Poprzedzające zadanie rekrutacyjne spełniło oczekiwania firmy, zaproszono mnie na spotkanie. Rekrutacja odbyła się w biurze firmy, przy ulicy Bocznej 4/310 we Wrocławiu. W miłej atmosferze wprowadzono mnie w historię firmy, misję, cele oraz czym firma się zajmuje, jakie mają wartości. Rozmowa podzielona była na 3 bloki; o firmie, o mnie, o naszej wspólnej drodze zawodowej. Było niezwykle miło, ponieważ już na wstępnie odczuwalne było ogromne zaangażowanie w rozmowie po stronie właściciela firmy. Rozmowa dotyczyła głównie potrzeb, jakie mam wobec firmy, co jest dla mnie ważne w codziennej pracy. Rozmówca dokładnie prowadził notatki. Po zakończeniu II bloku zadawano mi wiele pytań, które na pozór mogłyby wydawać się niezwiązane z formą zatrudnienia. To mnie jeszcze bardziej zaintrygowało. Mój rozmówca dawał mi przestrzeń do przemyślenia odpowiedzi, nie naciskał, nie wywierał presji czasu. Rozmowa była bardzo naturalna. Poświęcono mi ponad godzinę na zadanie każdego pytania, rozwiano moje wszystkie wątpliwości. Doceniono wielokrotnie moje osiągnięcia zawodowe, poproszono mnie o ich opisywanie, spostrzeżenia. Zaproponowano także inspirującą i angażującą ścieżkę kariery w firmie. Otwartość, uśmiech, dużo informacji i przepyszna kawa, te słowa przychodzą mi na myśl o rekrutacji w firmie GunGan. Myślę, że rozmowa miała bardzo wysoki poziom merytoryczny. Można uznać ją za trudną pod kątem dyscypliny w prowadzeniu tak głębokiego dialogu. Uważam, że to doskonałe doświadczenie, by móc wykorzystać kompetencje miękkie do zainteresowania potencjalnego pracodawcy swoją osobą. Osobiście uważam, że firma GunGan przez cały proces rekrutacyjny zabiegała o moją uwagę. Zrobili wszystko, by uznać ich za godnego partnera do rozwoju zawodowego i dalszej ekspansji na rynku dmuchanym. To im się udało. Polecam.

Pytania były ciekawe, złożone. Nie skupiano się tylko i wyłącznie na wyciągnięciu informacji o mojej osobie, ale o sylwetce zawodowej. Zapraszano mnie do dialogu, a nie tylko do monologu i prezentacji sprzedaży własnej osoby. Pytania wypływały z kontekstu przebiegu rozmowy. Nie poruszano tematów politycznych, religijnych, prywatnych. Nie zmuszano mnie do "sprzedaży długopisu". Pytania były tak skonstruowane, że wymagana była błyskotliwość, logiczne myślenie oraz kreatywne podejście do tematu. To sprawiło, że moje zainteresowanie firmą wzrastało.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Gungan Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Wrocław zatrudnia na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

RiKt

Poszukujemy Doradcy Klienta Biznesowego. Nasza oferta pracy dostępna jest w sieci oraz na naszych socialach: LI, IG, FB, oraz stronie www.

RiKt

Firma GunGan daje szerokie pole do rozwoju kompetencji każdego rodzaju. Zatrudniona osoba przechodzi onboarding, otrzymuje opiekuna merytorycznego. Tuż po zatrudnieniu pracownik otrzymuje pakiet szkoleń wewnętrznych. Są to materiały skierowane pod konkretne stanowisko. Nie ma niepotrzebnych pytań, każde jest najważniejsze. W GunGan masz możliwość rozwijania zawodowych umiejętności. Pracodawca inwestuje czas i środki w zespół. Możemy prosić o indywidualne szkolenia skierowane do sektora np. handlu. Jeżeli zachodzi potrzeba większości, nic nie stoi na przeszkodzie zakupienia dodatkowych materiałów. W GunGan wymagane jest precyzyjne skonstruowanie rozwiązania w danym temacie. Gdy jest problem, na pewno znajdzie się dla niego rozwiązanie. Spotkania zespołu są niezwykle inspirujące, pozwalają na spojrzenie na konkretny temat z innej perspektywy. Każdy wnosi wartości do zespołu. W GunGan każdy jest swoim szefem i robi to, co najlepiej potrafi. Jeżeli masz dużo obowiązków, śmiało możesz prosić o wsparcie zespołu. Niezwykle ważna jest umiejętność rozkładania obowiązków w czasie, nadawanie priorytetów. Dzięki temu skutecznie sprostasz zadaniom, które będą czekać każdego dnia. Właściciel firmy potrafi nas zaskoczyć ciekawymi case study. Jednym z ostatnich było odnalezienie najsmaczniejszych pączków w mieście z dowozem do biura :) Jest czas na zorganizowaną, zdyscyplinowaną i rzetelną pracę. Jest też czas na uśmiech, kawę i porozmawianie o sprawach codziennych. Fajne jest być z nami i budować coraz większy potencjał firmy na podstawie własnych doświadczeń zawodowych i życiowych. Słuchamy siebie aktywnie. Działamy w zespole zgodnie z naszymi wartościami. Myślę, że to jedno z lepszych miejsc pracy, w jakich dane mi było pracować. Mam pełną swobodę działania na moim stanowisku pracy, moje pomysły przyjmowane są z uwagę, poddawane analizie, bardzo często akceptowane. Nie jest to korporacja. Szef firmy bardzo dba o komfort pracowników. Polecam.

Łucja
@RiKt

To fajnie że firma dba tak o rozwój i kontakt z pracownikami. A czy doceniają jakoś finansowo za zaangażowanie itp? Zarobki są na dobrym poziomie dochodzą do tego jakieś premie?

@Łucja

Warunki finansowe spełniają moje oczekiwanie i w pełni zaspokajają potrzeby. Przedstawiono mi tzw. "widełki" na wstępie, jednak już po okresie próbnym zaproponowano mi wyższą stawkę.

@RiKt

Hej chciałam się wstępnie zorientować na jakiej umowie tu ludzie często są. Bo widziałam w ogłoszeniu, że na b2b to można było rok temu dobić do 4,5 tys na obsłudze klienta. Obecnie da radę więcej czy stawki jak na dzień dzisiejszy stabilne są?

@Karolina

W czasie spotkania warto poinformować, jaki rodzaj umowy jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca Klienta biznesowego. Stawki na tym stanowisku: 6 000 - 9 300 PLN Netto miesięcznie - B2B 5 500 - 8 300 PLN Brutto/ miesięcznie - Umowa o pracę

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i jakości zakupionych dmuchańców. Pan Michał Z. z którym miałem kontakt przez cały proces to PROFESJONALISTA! Dawno nie spotkałem się z tak ludzkim i merytorycznym podejściem do sprzedaży :) Szczególnie prezentacja na magazynie kul Bumper Ball - pomimo mało zechęcającej scenerii, Pan Michał stanął na wysokości zadania. Życzę firmie GunGan samych sukcesów. Czekam na nowy sezon, wiem, że wrócę i zakupię kolejne atrakcje.

Ewelina Przeździecka

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z zakupu i kontaktu z pracownikami firmy. Profesjonalne i ludzkie podejście pomimo, iż bylam upierdliwa klientką.

Monika_WAW

Rzetelna firma. Dotrzymują terminów. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z Opiekunem Biznesowym.

EwaK

Zamówiłam i kupiłam. Bardzo podoba mi się spokój i dobra energia tej firmy. Z drugiego dmuchańca jestem zadowolona.

Aleksandra

Wow, ilu zadowolonych klientów :) Ale opinii pracowników brak, zakładam że jednak pracuje tu ktoś więcej niż tylko właściciel. Powiecie może czy zdarzają się jakieś zatrudnienia czasami? Na stronie piszą że firma składa się z pasjonatów branży eventowej, ale i np. w doświadczeniu w sprzedaży. Czy w tym miejscu są różne stanowiska, na które wymagają różnych kwalifikacji, czy raczej każdy ma tę samą rolę i trzeba łączyć w sobie "wszystko po trochu"? :D

Alan

polecam

EwaPaluch

Cena idzie z jakością. Lepiej kupowaćw gungan niż potem płakać, że nie ma się dokumentów i opinii rzeczoznawcy. Kupuje w tej firmie i polecam. Nie miejsce złudzeń, że od razu zarobicie miliony. To jest trudny biznes. Gungan uprzedziło mnie przed trudnosciami, miałam szkolenie z zarządzania dmuchańcami. Wiem też że trzeba inwestować i urozmaicać usługi o coś więcej, a nie tylko dmuchańce. Ciesze się że trafiłam na gungan i z nimi zostaje. Polecam

xxPiotrekxx

dziekuje za doradzenie. udalo mi sie odzyskac zainwestowane pieniadze u innego producenta ktory byl nieuczciwy. zamowilem towar od reki z magazynu i na drugi dzien juz byl. chlopaki pokazali jak rozkladac i skladac na placu przy magazynie. dostalem kilka zdjec combo od ich marketingu. sa uczciwi

Ondřej

Moje manželka je Polka, všechno je skvělé.

JohnJohnson

I bought 2 castles and a huge water park. That was one of best purchases ever for my company. Thank guys!

KAsia.Pil

Dmuchaniec z cukierkami jest najlepszą atrakcją! Zwrot z zakupu po 2 miesiącach. DZięki

Rafikki

zgodnie z wiadomoscią od handlowca przyszlo na palecie bez dodatkowej oplaty szybko i dokladnie takie kolory jak na stronie. podoba mi sie ze po zakupie okreslonej liczby dmuchancow zaporponowano mi ciekawy rabat. kupuje drigi sezon

Greg6

Dostałem dokładnie to, co chciałem. Polecam.

Iwona.Opolska

Z mężem weszliśmy w dmuchany biznes. GunGan to wspaniali ludzie. Wszystko zostało nam wyjaśnione. Dobre ceny i możliwość leasingu. Jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Gungan Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gungan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gungan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gungan Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gungan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gungan Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gungan Sp. z o.o.
  • Krucza 96 lok. 10