Opinie o Westol w Opatówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Westol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Westol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Westol w Opatówek

Magda Nowy wpis

A to dlaczego macie takie opoznienia w wypłatach ? Gdzie lezy problem ? I czy wypłaty już teraz są terminowo ?

zenon Nowy wpis

prosze o opinie czy faktycznie za wynagrodzeniem czeka się 4-5 m-cy Wiem ze zatrudnienie by było ale za free to nie mogę pracować

józef Nowy wpis
@zenon

wypłata za m-c marzec będzie w czerwcu(może będzie) jak bedziesz chodził i błagał .

Zibi Nowy wpis

Firma ma w internecie dobre opinie. A czy ktoś ma wiedze o ewentualnej pracy w firmie?

Maja

@blind a co możesz powiedzieć o obecnej sytuacji w Westol? Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest firma oraz czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany.

Kierowca c

Na rozmowie kwalifikacyjnej co innego obiecuja a w praktyce do obowiazkow kierowcy nalezy multum innych obowiazkow,np.weekendy w domu,a praktyka pokazuje co innego,pieniadzy trzeba pilnowac i dopominac sie o swoje,oszukuja na kilometrach rzeczywistych,kilometrowka naliczana nie wiadomo skad i za co.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
blind

Praca kierowcy nie jest najprostsza, ale wypłata w porządku.

bobek

banda złodziei i oszustow spedycja dno i wodorosty szefowa to kanciarz w bezszczelny w i wyrafinowany sposob oszukuje pracownikow zarobki jezdzac na hulajnodze wiecej zarobisz niz na ciezarowce pokatne wyplacane pieniadze za km 30 groszy firma dno NIE POLECAM

Bobek

Za km 30 groszy plus najnizsza podstawa,a lewe diety podpisujesz i wyplacaja ochlapy,km obliczone z gps.Karygodne zeby tak oszukiwac ludzi. Chcesz to idz pracuj u nich,ale wokolo jest wiele innych firm,ktore maja o niebo lepsze warunki.

@Bobek

Dzieki kolego za 30 gr.to śmiechu warte szkoda czasu juz ogarnołem temat i znalazłem inna firme i warunki o wiele lepsze pozd.

darko

Dzieki koledzy za info odnośnie kierowcy.Mam w planach przyjac sie do tej firmy rozmawiałem kiedyś z kierowca i bardzo chwalił jak to w tej firmie słodko.Wyjazdy jak wygladaja jakies przezuty?czy wyjazd i powroty.to jaka stawke płaca za km.

Bobek

Jezdzilem u nich. U tej szefowej braciszka. Zalega mi z kasa i zwolnilem sie.Pozatym jak wyzej,oszukuja i wyzyskuja na wszystkim co sie da.SraEmKa tak powinna nazywac sie ta firma.Nie polecam nikomu.Dobrze ze niektorzy kierowcy jezdzacy u nich na bekach wala ich po rogach.Tak trzymac chlopaki!

G

Potwierdzam. Kasa wyplacana z opoznieniem,trzeba sie prosic,diet oczywiscie brak,a przeciez to sa nasze pieniadze,wyjezdzone na zachodzie i przespane w kabinach.Tepic takie pseudo firmy!Bezczelne i wyrafinowane postepowanie "szefowej"-ciagle wpisywanie urlopow za dni tzw. w gotowosci. Powinni sie doszkolic bo zero pojecia o przepisach z prawa pracy.Odradzam pracy w tej firmie!

Barti

Kierowcy traktowani jak robole jak to bywa w takich firmach.Jesli chodzi o kase to najnizsza krajowa na konto,kilometrowka (smiech) pod stolem,diety fikcyjne trzeba podpisywac,spedycja na zerowym poziomie,dno,poza tym,firma nie zwraca zadnych poniesionych kosztow,czyli dojazdy,badania psycho itp.Aha,wymieniaja obecnie flote...na Iveco:)Brak dawnego zarzadcy,czyli pana Krzysztofa za którego rzadow było wszystko.

darko

witam moze ktoś napisać jak z praca za kierowce sa moze przyjecia?

pinionzki

oj od razu chciliby zarabiac miliony i miec ferrari w garazu mimo tego ze nie maja doswiadczenia. kurcze ludzie trzeba stac powaznie na swoich nogach i wiedziec czego mozna oczekiwac po pracy. jak sie nie ma doswiadczenia to trzeba zrobic cos zeby je zdobyc nawet jesli na poczatku nie za bardzo sie zarabia

kris

Jakie teraz spawacz ma warunki w tej firmie

lk

Obecna sytuacja w westolu. Spawacze zarobki około 3 tys. Przygotowanie produkcji od 2200-3000 ale na 3tys. to nie liczcie bo T to fenomen !!!!!! Malarze też w okolicach 3tys. Jedyny mankament to ten ze wypłata ok. 20-ego za to bez spóźnień! Z tego co wiem to robota nie do przerobienia stale szukają nowych na wszystkie działy. Wiem bo sam tam tyram :)! I chociaż boli to jest mi dobrze.

czarny

witam moze ktoś w temacie są przyjecia kierowców do firmy westol pozd

czarny

Moze ktoś napisac czy sa przyjecia kierowców na ile wyjazdy sa pozd.

kael

Jestem spawaczem i przyjechałem do pracy w westolu z drugiego końca Polski. Warunki socjalne są zadowalające. Wprawdzie to nie Hilton ale też nie rudera a w takiej bym nie mieszkał. Dostałem czysty pokój i jak dbam tak mam. Pieniądze są dobre i prawie na czas (kilkudniowe poślizgi). Roboty w bród.

kaka

'westol' Twoje narzekania na forum nie zmienią sytuacji w jakiej jesteś. Zrobiłeś coś w realu co poprawiło Twoją sytuację?

Spawacz Westol

(usunięte przez administratora)WARUNKI SOCJALNE SA KARYGODNE.(usuniete przez administratora) OMIJAJCIE WESTOL Z DALEKA

To co tam sie dzieje to horror , sciągaja ludzi z drugiego końca polski a nie zapewnili nawet noclegu. Swoim pracownikom miejscowym zalegaja od 2000 do 3500. Warunki jakie zaoferowali na miejscu to istny koszmar , "kible i prysznice" 50 lat bez remontu , szczury i , myszy to codzienno??Ä? (spawacze nie jedźcie tam)(usuniete przez administratora)

ja1111999965

jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Westol - Opatówek

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Westol?

Kandydaci do pracy w Westol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Westol
  • Turkowska 22 A