Oetiker Polska Sp. z o.o.

Opinie o Oetiker Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Tym, którzy już z nami pracują – dziękujemy! A tych którzy chcą do nas dołączyć – zapraszamy do kontaktu. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w zakładce kontaktowej.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.
Nowa

Bo jak powie to zaraz wyleci . Wszytko zamiata się pod dywan a tam (usunięte przez administratora)goni - niestety

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Oetiker Polska Sp. z o.o.?

Chyba każdy wie z czego składa się atmosfera ziemska. Tu bardziej chodziło o relacje miedzy ludźmi. W skrócie czy są przyjazne? Można dogadać się z przełożonym czy są kwasy? Pytam bo mnie by zależało na spokoju a nie nerwówce.

Neon

Jak się (usunięte przez administratora)to po okresie próbnym wypadasz. A uwierz mi że mają dziwne podejście nawet do doświadczonych pracowników.

@Neon

A ile trwa okres próbny w tym miejscu? Dziwne podejście nawet do doświadczonych pracowników - co masz na myśli?

Magdalena była pracownica

Jest dwóch panów którzy są liderami i ci panowie nie szanują ludzi i bardzo lubią skarżyć do dyrektora o wszystko .Oprócz tego pracowało mi się bardzo dobrze, jednak gdzie indziej lepiej płacą :)

Były Nowy wpis
@Magdalena była pracownica

Karma wraca z podwójną siłą. Zawsze jest tak że prędzej czy później ktoś tych panów też potraktuje jak oni ludzi którzy się starają a , że czasami coś się nie uda zrobić jak trzeba to nic dziwnego każdy jest człowiekiem i popełnia błędy, odczuwa zmęczenie itp. Skoro taki pan lider tego nie rozumie lub ma to gdzieś to niestety nie nadaję się na takie stanowisko.(usunięte przez administratora)

@Magdalena była pracownica

Hejo, a co na to dyrektor, wzywa pracownika wtedy na dywanik i wyciąga jakieś konsekwencje? To ja już nie wiem, co robić, potrzebuję pracy na już, ale czy aplikowanie tutaj jest warte nerwów.

Piszesz, że w dziale multostep jest super atmosfera... A jak zarobki? Jeśli jesteś w stanie przywołać, ile można tutaj mniej więcej zarobić, to podaj widełki. Będę bardzo wdzięczna za każdą informację, bo jestem w trakcie szukania odpowiedniego miejsca zatrudnienia dla siebie.

(usunięte przez administratora) to jakaś kpina . Na produkcji jedni mają większe prawa od drugich. Panie z scs przejęły stanowiska i są nie do ruszenia . Na jednej(usunięte przez administratora). chyba tam jest z przypadku bo nie ma pojęcia jak być liderem . Sama nie przestrzega BHP , nie można jeść na hali ale ona z koleżankami się objada ciasteczkami co chwilę . Wprowadza zakaz rozmów i już nawet uśmiechnąć się nie można ale jej i jej koleżanka można . Zakład nowy a wprowadzają komunę i karteczki jak w scs gdzie powinno to iść ku nowoczesności . Nie polecam zakładu dla pracownika na produkcji . (usunięte przez administratora) nie reaguje na wszelkie skargi bo do kierowników nie ma co iść i tak nic z tym nie zrobią .

Alka

A ktoś próbował to zgłaszać do HR może? W końcu HR poza rekrutacjami w firmie jest też odpowiedzialny za korelacje między pracownikami, a z tego co tu czytałam to HR jest całkiem spoko. A w jakim celu są te karteczki, bo nie bardzo rozumiem? A poza tą brygadzistką i jej koleżankami, to jak układają się relacje pozostałych pracowników?

Zwolniony pracownik

Masz rację widać że w firmie za dużo jest znajomych-znajomych bo zatrudnieni po znajomości mają większe przywileje i dlatego jest taki bajzel bo tak sama firma byłaby spoko praca też nie była jakaś straszna ale niestety atmosferę w pracy miłą czy niemiłą zawsze tworzą ludzie ci w porządku i ci nie w porządku, niestety bardziej potrafią popsuć to osoby które są nie w porządku i nastawione sceptycznie i strasznie przedmiotowo podchodzą do pracownika oczywiście na początku przy zatrudnieniu zawsze na opowiadają jak to super jak to fajnie ale jak się zacznie pracę to już przestaje być to prawdziwe co powiedzieli na początku.

Firma spoko płaca itd super ale wszyscy wiedzą która zmiana najgorsza gdzie są równi i równiejsi, gdzie innym można więcej. Żal

Były
@Zwolniony pracownik

Pracowałem i wiem że to prawda, (usunięte przez administratora) nie ogarnięty i wszystko w rękach (usunięte przez administratora) nie zawsze dobrze dobrany tylko z powodu znajomości i długości pracy, duże rotacje pracowników

To na jaki zarobek można liczyć w tej firmie? Jesteście w stanie podać widełki wynagrodzenia? I o jakiej zmianie mowa? Czym ona się różni od pozostałych i dlaczego tak jest? ;>

Zwolniony pracownik

Ja na start miałem 3200 na rękę bez premii jako operator produkcji także myślę że to nie dużo jak na ilość pracy i obowiązków.

@Zwolniony pracownik

O, a dawno zostałeś zwolniony? Nie wiesz, czy operator od stycznia miał podwyżkę? Bo teraz minimalna na rękę to 3300 zł więc...

Praca sama w sobie jest spoko ,lekka i ekipa na niektórych zmianach (usunięte przez administratora) no ale osoby dowodzące to duży znak zapytania. Jak się rodzinę poleca to jest się (usunięte przez administratora) pracownikiem i jak się liże (usunięte przez administratora) liderom jest spoko. A jak masz za długi język to jesteś nie wygodny i wypad.

Zwolniony pracownik

Dokładnie możesz być bardzo dobrym pracownikiem i wykonywać swoją pracę idealnie ale niestety prawda jest taka ,że problem tej firmy to (usunięte przez administratora) i są to osoby nieodpowiednie na nieodpowiednich stanowiskach nie liczący się z przynależnymi do nich pracownikami. Możesz być fachowcem a i tak mogą ci podziękować w każdym momencie jeżeli się im nie spodobasz.

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko Production Controller EMEA. Firma wymaga od kandydata gotowości do odbywania podróży służbowych. Jak często się odbywają? I jak długo trwają? W tym miejscu zapewniona jest elastyczność, co do godzin pracy i lokalizacji. Czy to oznacza, że kandydat może zdecydować w jakich godzinach konkretnie będzie pracować? I rozumiem, że jest możliwość pracy zdalnej?

Drogi Użytkowniku, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W celu poznania szczegółów oferty, proszę o kontakt telefoniczny. Na stronie GoWork podany jest do nas numer kontaktowy w zakladce - Kontakt.

Firma Oetiker Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa/y ze znajomością języka niemieckiego. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Aktualność
Szanowni Państwo,

SCS rządzi. Może w końcu ktoś zrobi z tym porządek. Bo każdy mówi po katach a nie ma nikogo kto by to ukrócił.

Nowa

Czy rekrutacja na kierownika sprzedaży jest nadal otwarta?

Kot

Na jednym dziale wieczna rotacja pracowników . Ciężko jest się podpasowac liderowi. Człowiek ciężki i nierozumiejący innych. Trzeba chodzić jak w zegarku. Rozmowy między pracownikami także niewskazane bo zaraz straszenie notatka służbowa . Było tylu dobrych pracowników, ale niestety przez ww osobę się pozwalniali . Wymagania jak z kosmosu.

@Kot

Co to za wymagania, że piszesz że jak "z kosmosu"? Różniły się jakoś z tym co na rekrutacji przedstawiali? A z tą rotacją w tym jednym dziale to jest tak, że ludzie odchodzą z firmy czy rotują do innych działów? Można tak?

pies
@Kot

@Kot Zgadza się, potwierdzam. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zwolniło się lub zostało zwolnionych kilkunastu pracowników. To więcej, niż ten dział ma ludzi na co dzień. Mobbing, krzyki, wyzwiska to norma. Szefostwo o tym wie ale nic z tym nie robi.

@pies

Okej, powody odejścia mogę jeszcze zrozumieć o ile faktycznie taka atmosfera występuje, którą opisujecie, ale czemu to działa także w drugą stronę? Firma teraz nie cierpi przy tym na braki kadrowe? Z jakich przyczyn innym za współprace dziękowali? Już tego nie robią?

pies

@EW firma cierpi na braki kadrowe. Więcej osób się zwalnia niż jest przyjmowanych. Są działy, które powinny robić na 3 zmiany a robią na 2 bo nie ma obsady. Przychodzą tylko ludzie z polecenia innych pracowników. Dopóki 2 liderów będzie postępować jak do tej pory a szefostwo wciąż będzie ich tolerować, to ludzi do pracy nie będzie.

Kot

Np.zakaz rozmów między pracownikami , broń Boże wyciągnąć chociaż swój telefon z kieszeni. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie ale tylko na rozmowie . Motto firmy one Oetiker ale niestety jednym wolno więcej od innych a jeszcze innym nie wolno nic

A liderzy to osoby z awansów czy zatrudnieni z zewnątrz? Mnie jeszcze ciekawi ta kwestia rozmów między pracownikami. Na rozmowie o pracę informują, że pracownicy podczas pracy nie mogą ze sobą rozmawiać? Czy tego typu rzeczy wychodzą w praniu dopiero?

Firma chciała sprawiać wrażenie elitarnej, rodzinnej itp., a jest taka sama, jak cała reszta tego śmietnika na strefie ekonomicznej. Ciągła rotacja pracowników: słabych się zwalnia, bo są słabi; dobrzy odchodzą, bo tylko dokłada się im obowiązków i nie docenia się ich starania i zaangażowania. A cwaniaczki wszędzie się odnajdą. Będą kombinować, żeby nie pracować. Druga zmiana i nocka to totalny brak jakiejkolwiek dyscypliny. Jedzenie na hali, słuchanie muzyki, krzyki, śpiewy, praca bez środków ochrony osobistej. Te cwaniaczki z nudów w pracy uprzykrzają życie innym. Naśmiewają się z zaangażowanych pracowników publicznie, ale też obgadują ich za plecami. Logistycy wewnętrzni, ustawiacze, mechanicy. Ciągle kombinują jak tu robić, żeby się nie narobić. Otrzymaliśmy certyfikat Great Place To Work. Świetnie. (usunięte przez administratora) zachłyśnięty sukcesem. Szkoda tylko, że klapki na oczach się zamknęły. I tym bardziej nie wysłucha tej części wykorzystywanych pracowników, którzy po prostu mają dość wyzysku i dokładania im roboty, podczas gdy pozostali mają robotę w (usunięte przez administratora) No bo przecież jesteśmy świetnym miejscem do pracy. Pieniądze też są na przeciętnym poziomie w odniesieniu do pozostałych zakładów. Nic nadzwyczajnego. Powiem więcej. Konkurencja nawet płaci lepiej, czego się dowiedziałam dzięki szczegółowym raportów płacowym i opiniom znajomych... Jeszcze tutaj pracuję. Ale pewnego dnia odejdę po cichu, bez żalu i wstydu. To nieprawda, że wszędzie dobrze, gdzie Nas nie ma. Należy słuchać głosu serca, badać rynek i gdy już się w człowieku przeleje cały ten żal, niesprawiedliwość, to poczucie bycia wykorzystanym, to w odpowiedniej i bezpiecznej, nienaruszającej życia osobistego sytuacji, należy zmienić pracę. Szkoda, bo spędziłam tutaj ponad 2 lata. I bardzo mi zależało, bardzo się starałam. Ale nigdy nie byłam wysłuchana. Nie polecam pracy tutaj.

Bielgrom.

Firma Oetiker to niestety śmiech na sali Zostałem wysłany na badania wstępne ..a po badaniach nie zostałem zatrudniony. Straciłem tylko czas bo czekałem miesiąc czasu na skierownie z firmy aa badania. Plus koszty za paliwo bo badania odbywały się w Chojnowie. Uwaga na ta firmę.

@Bielgrom.

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za informację. O wyborze Kandydata do pracy decyduje Pracodawca podczas spotkania rekrutacyjnego. Natomiast o dopuszczeniu do pracy decyduje Lekarz Medycyny Pracy, nie Pracodawca. Według Kodeksu pracy art. 229 § 3 - Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do innej miejscowości tylko na badania okresowe i kontrolne a nie na badania wstępne. Życzymy miłego dnia.

Mila
@Bielgrom.

Wiesz czy koszt badań pokrywa pracodawca? Rozumiem, że kasy za paliwo nie zwrócono? Jakie w ogóle były wyniki badań, że Cię nie przyjęli?

@Mila

Drogi Użytkowniku, Pracodawca zgodnie z art. 229 Kodeksu Pracy ma obowiązek ponosić koszt za badania wstępne, okresowe i kontrolne. Życzymy dobrego dnia.

Czy pracował tu ktoś może w biurze? Znalazłam ciekawą ofertę na stanowisko księgowej, ale opinie o firmie są mieszane, mnie ciekawi jak w ostatnim czasie wygląda atmosfera w dziale kadr i księgowości... w ogłoszeniu firma pisze o szkoleniach, jak to wygląda w rzeczywistości? Co z benefitami, podobno nawet jest dofinansowanie do odpoczynku?

Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za zainteresowanie firmą i ofertą pracy. Nasi Pracownicy korzystają z następujących benefitów: • dofinasowania zajęć sportowych • prywatnej opieki medycznej • dofinansowania szkoleń i kursów • ubezpieczenia na życie • parkingu dla Pracowników • dodatkowych świadczeń socjalnych, w tym dofinansowania do wypoczynku • programu rekomendacji Pracowników • dofinansowania do posiłków w pracy • kawy, herbaty Szczegółowych informacji dot. ofert pracy, może Pan/i uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 538 550 263

@Oetiker Polska Sp. z o.o.

Jak duże jest dofinansowanie tych posiłków w pracy? Ten program rekomendacji pracowników to fajna sprawa, a ile dostaje się kasy za jedną osobę? Jest jakiś limit osób poleconych?

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za uznanie dla naszego benefitu- program poleceń pracowników. Szczegóły dotyczące benefitów przedstawiane są na rozmowach rekrutacyjnych. Życzymy dobrego dnia.

Umi

Wydaje mi się że nie ma czego żałować bo ustawiacz wcale tam nie ma lekkiej pracy bo z tego co mi wiadomo to nie jest tak, że osoba na tym stanowisku tylko i wyłącznie ustawia proces i wsio. Ustawiacz normalnie stoi przy maszynie tak jak operator musi wykonywać normy dbać o jakość zmieniać materiał i przezbrajać maszynę. Także to się tylko wydaje takie kolorowe a w rzeczywistości tak naprawdę jeden człowiek robi pracę za minimum dwie osoby. Pozdrawiam.

Ustawiacz
@Umi

To zależy, na jakim obszarze. Na(usunięte przez administratora) faktycznie, mamy pełne ręce roboty. Ale np. na prasach (usunięte przez administratora) lub(usunięte przez administratora) często jest tak, że jak już się wszystkie maszyny przezbroi i wykona testy jakościowe, to nie ma co robić, a ja przecież jestem ustawiaczem, a nie jakimś tam operatorem, nie mam tego w umowie i na maszynę nigdy nie pójdę pracować. No i jak mamy czas dla siebie to możemy np. siedzieć na telefonie, surfować po necie albo rozmawiać ze sobą. I jeśli na bieżąco reagujemy na awarie i przezbrojenia czy testy, to nikt nic do nas nie ma. Super fucha, tylko trzeba umieć kombinować.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Oetiker Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Niunia

Widziałam że rekrutują na operatora produkcij można więcej info jak wygląda rekrutacja jak zarobki i czy polecacie firmę ?

Adrian
@Niunia

I co dostałeś się na produkcje bo pytałeś? Ja chciałbym aplikować ale ciekawy jestem jakie dają warunki. Trzeba mieć doświadczenie? Zależałoby mi bardziej na przyuczeniu. Jakbyś miał info to daj znać.

Grymas

Kazdy dział traktowany inaczej. Jednym wolno pic i jeść przy maszynach innym nie. Chłopaki z jednego działu co godzinę na fajce gdy innym wylicza się przerwy co do minuty. Poza tym praca nie jest zła . Tylko tak jak ktoś napisał wcześniej scs przejął kontrole . Niektóre panie z ww firmy wyżej (usunięte przez administratora)… niż …

@Grymas

To zależy jakiego kierownika ma dział i jak podchodzi do pracy? Może nie każdy trzyma się sztywno zasad i ludzie mają większy luz w robocie. A jak już wspominasz o przewie na papierosa to jest jakaś oficjalna z 15 minut żeby można było odpocząć?

pracownik do zwolnienia

Dla nowych pracowników praca jak w każdym zakładzie gonitwa i dużo do pracy, zarobki te co oferuje zakład to tak jak pisali wcześniej 3800 do 4000brutto bez żadnej premii. Tyle dają już inne zakłady. Wcześniejsze wypowiedzi jak najbardziej prawdziwe pisanie o tym że nowi są oceniani przez jedną osobę z działu i gdy ta mówi że nie nadajesz się to tylko jej opinia jest brana pod uwagę nie twoja ty tylko dowiadujesz się że mają wobec ciebie wątpliwości. Dużo dobrych pracowników przez to odeszło nawet ostatnio jeden dobry ustawiacz z działu zgrzewarek co długo pracował zrezygnował z pracy przez takie pomówienia. Nikt z nim tak naprawdę nie rozmawiał tylko na podstawie jednej opinii stwierdzili że się nie wyrabia choć został sam na zmianie gdy na innych robili po dwóch. Obiecują dużo ale na długim kiju zawieszają marchewkę by wysoko skakać ale z drugiej strony kijem poganiają. Jak ktoś nie spełni ich oczekiwań to doprowadzają do jego zwolnienia. Pani z HR najlepsza osoba jak wcześniej pisano ale nie odpowiada za atmosferę na produkcji. Ogólnie ludzie w porządku ale nie na stanowiskach bo oni maja za zadanie donosić o wszystkim więc jak im podpadniesz to masz krótki czas na inną pracę bo już nie chcą ciebie. Co do inżynierów czytajcie wypowiedz Inżyniera na dole opinii bo jest dużo w niej prawdy.

@pracownik do zwolnienia

4000 gdzie indziej dają? Gdzie niby to ogromna kasa człowieku, o jakim ty w ogóle stanowisku mówisz?

pracownik do zwolnienia
@Monika

Monika wystarczy pochodzić i popytać dają jeszcze więcej z premiami i dodatkami na strefie ale wystarczy spytać się np. w mercedesie ile na produkcji mają.

Elżbieta
@pracownik do zwolnienia

To skąd aż taka różnica w wynagrodzeniach? Oni już nie dadzą rady podgonić konkurencji w takim razie? Bo jeśli tak to słabo o ich przyszłości wróży

Nuck
@pracownik do zwolnienia

SCS rzadzi. Może ktoś zrobi z tym porządek. Bo każdy mówi po katach. A nie ma nikogo żeby to ukrócił.

@Nuck

Prawda SCS rządzi . (usunięte przez administratora)jeden wielki . Ręka ,rękę myje

Oni

W firmie można znaleźć swoją drugą polowke i ułożyć sobie życie. Ustawiacz i pracownica praca laczy ludzi. Jak sie chce to nawet na produkcji mozna znalezc pravownice zeby wszystko dobrze ustawic. Mimo norm do wykonania czas się zawsze znajdzie. A przeciwności ostatnich lat nie mają znaczenia..

Renata
@Oni

Wow jak miło że i takie historie tu są. Ale to prywata, napisz coś o samym zatrudnieniu nie tylko o miłości. Dostaliście jakieś prezenty, premię od firmy na ślub?

Ona
@Oni

Zazdrość z Ciebie wychodzi. Bo ciebie nikt nie chce

Cóż... Zatrudnienie w tej firmie może sie wydawać obiecująco i zawsze to dodatkowo zdobyte doświadczenie .Pieniądze są okej , ATMOSFERA ... tutaj zostaje wiele do życzenia , możesz być dobrym pracownikiem , dobrze i sumiennie wykonywać swoje obowiązki, ale na dziale (usunięte przez administratora) obeznany co do maszyn,niestety podejście do ludzi okropne, nie panuje nad emocjami,za plecami obgaduje jaki to każdy jest beznadziejny i do niczego się nie nadaje. (usunięte przez administratora) przymyka na to oko, ręka rękę myje. Jeśli chodzi o dział gdzie (usunięte przez administratora) to sytuacja jest fatalna,jako(usunięte przez administratora) obgaduje A nawet wyzywa pracownika do innej pracownicy (koleżanki z dawnej pracy) . Praca w tej firmie nie jest ciężka,warunki są bardzo dobre. Niestety największy minus tej firmy to Kierownicy ,którzy stanowisko dostali po znajomości lub z tego powodu że byli pierwsi ,pracują najdłużej . Na wszystko przyjdzie czas i oby (usunięte przez administratora) lub w sądzie ze Swoimi Wspaniałymi kierownikami działu :)

Bardzo dziękujemy za komentarz. Zależy nam, aby Pracownikom pracowało się dobrze oraz, żeby byli zadowoleni z pracy i chętnie do niej przychodzili. Prosimy o informowanie nas osobiście i na bieżąco o problemach, nieprawidłowościach i obszarach, które moglibyśmy poprawić lub zmienić. Bezpośredni kontakt pozwoli nam owocnie działać. W tym miejscu chcemy przypomnieć, że na publicznym forum, zgodnie z obowiązujacym prawem, nie można publikować danych osobowych. Życzymy miłej pracy, Zespół Oetiker Polska Sp. z o.o.

Czytając komentarze od razu wiadomo kto je pisał, są to zgorzkniali byli pracownicy, którzy odeszli bo nie dało się mącić i nic nie robić. Porażka

Nicka

Nie zgożkniali i byli pracownicy wielu a nawet większość pracowników jest rozczarowana tym że Dyrektor słucha kilu osób i ufa im bezgranicznie to się skończy źle dla tej firmy

Hallo
@Nicka

Dobrze że Pani nie słucha ;)

Jak szefostwo w Oetiker Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Zwolniona

Pani Ewa wspaniała kobieta wysłucha każdego i rozwiąże problem

@Zwolniona

To dobrze, czyli atmosfera w Oetiker była w porządku? Co możesz też powiedzieć o pensji, jak oceniasz zarobki w tej firmie? Polecasz aplikować?

@Zwolniona

Zgadzam się z opinią

Witam pracowałem bardzo długo w tej firmie i mogę się w powiedzieć że wszystko jest tak samo jak na całej strefie są 3 osoby które słucha dyrektor i nie zwraca uwagi ze te osoby sa bezwiedzy ważne że dobrze mu opowiadają na kolanach i jest super jak ktoś jest mądry to szybko tam nie popracuje bo zostanie zwolniony

Zgadzam się tak jest naprawdę

Nicka

Wymiana przedstawicieli pracowników oni nie są za pracownikami wręcz przeciwko nim

Filip

Haha dobrze napisane te 3 osoby to(usunięte przez administratora) pozdrawiam tak fałszywe osoby ze nie ma słów

Zostaw merytoryczną opinię o Oetiker Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Oetiker Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oetiker Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oetiker Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oetiker Polska Sp. z o.o.