Opinie o Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. w Niepruszewo

PannaM

Firma Lars, firma rodzinna. Szefostwo jak najbardziej w porządku, da się z nimi rozmawiać na poszczególne tematy związanych z pracą. Pracownicy są wspaniali, pomogą zawsze jak będziesz potrzebować pomocy. W owej firmie pracuje się dobrze. Magazynierzy robią kawał dobrej roboty. Wyrabiają się z towarem. Polecam firmę Lars ☺️

accountant
@PannaM

Dlaczego PannoM tak bardzo akcentujesz, że LARS to firma rodzinna? Jeśli rodzinna to lepsza od innej, nierodzinnej? Na czym ta wyższość polega? A może PannoM jesteś po prostu członkiem tej rodziny, stąd takie stanowisko. Proszę o argumenty (jeśli potrafisz). Pozdrawiam.

Emma Nowy wpis

Witam serdecznie. Szukam pracy jako kadrowa u nas w poznańskim i okazuje się, że w zeszłym roku była dostępna oferta od Pracodawcy do Niepruszewa właśnie dla specjalisty ds. kadr i płac. Z dojazdem tragedii bym nie miała i do tego widzę, że spełniam wymagane 5-cioletnie doświadczenie. czy wakaty będą w ogóle jeszcze dostępne?

Tola Nowy wpis

Nie wiem czy widzieliście już ale wystawiona jest oferta dla referenta ds. księgowości. Już kiedyś w komentarzach odradzano pracę przytaczająca przy tym chociażby niskie place, w przypadku tego stanowiska jakie mogą być? Może się coś poprawiło?

Łucja
@PannaM

Fajnie, że jest taka dobra atmosfera! A czy z zarobków też jesteś zadowolona? Są tu konkurencyjne stawki w porównaniu do innych tego typu firm?

@Łucja

Tak jestem zadowolona, z tego co dostaje. Każdy indywidualnie dogaduje się z stawką z szefostwem. Stawki pewnie są konkurencyjne, nie dowiadywałam się w innych firmach.

Dorota
@PannaM

Każdy ma tyle ile wynegocjuje czy może wysokość pensji zależy np od doświadczenia albo wykształcenia?

Ponadczasowy
@PannaM

Stawki są niskie w porównaniu do innych firm i nieprawdą jest że negocjowane. Każda prośba o podwyżkę jest odrzucana.

@Ponadczasowy

Chodziło mi o negocjacje stawki przy rozmowie kwalifikacyjnej. Każdy indywidualnie sam do siebie podchodzi. Szefostwo jest otwarte do propozycji.

accountant Nowy wpis

Była

Jeśli ktoś szuka pracy stabilnej, to nie w tej Firmie, odradzam. Obiecują i nie dotrzymują słowa, szczególnie Pani M.

???? Nowy wpis
@Była

Przybliżysz, co Ci obiecano i co się później stało? Ja też szukam stabilnej pracy, najlepiej na umowę o pracę na czas nieokreślony. Czy tu ją otrzymam?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Halina

Wow nieźle. Czy to była pierwszy etap rekrutacji czy jakiś inny? I czy potem po rozmowie jest feedback jakikolwiek, nawet negatywny??

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. w mieście Niepruszewo? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

jeśli maż możliwość pracy w innej firmie to uciekaj od Lars jak najdalej

Luk
@Piotr

A konkretnie co jest nie tak?? Organizacja, warunki, płace, ludzie?? Napisz coś więcej.

Ponadczasowy
@Piotr

Potwierdzam

Czy w firmie Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

PannaM

Oczywiście, że można pracować zdalnie

firma w ogłoszeniach podaje stabilne zatrudnienie a zwalniają człowieka z dnia na dzień i nawet nie wiadomo dlaczego co nie tak się zrobiło.

xyz
@Anna

Potwierdzam. Tak działają.

@xyz

No niestety ogłoszenie ogłoszeniem a liczy się to co na umowie. :/ Tu na jakiej większość ludzi jest? Bo z tego co widziałam nikt chyba wprost nie napisał tutaj tego jeszcze

Teresa

Ano nie wiem, nie wiem, myślałam, że się dowiem ale zbyt chętnie forum to chyba nie przeglądają. ;p Ciekawe czemu

Ktoś
@Anna

Też potwierdzam, że tak robią... są beznadziejni, obiecują złote góry,a rzeczywistość jest zupełnie inna ????

Julia
@Ktoś

A Tobie, co konkretnie obiecywali?

Xyz

Plusy: - Bardzo fajni współpracownicy - Klimatyzowane biuro - Szybka ścieżka decyzyjna Minusy: - Brak stabilizacji zatrudnienia (ludzie w firmie znikają z dnia na dzień), dostają wypowiedzenia bez żadnego uzasadnienia, bez wcześniejszych rozmów oceniających, itp. (usunięte przez administratora) - brak kultury organizacyjnej (jedni są po imieniu z zarządem inni nie, faworyzowanie niektórych, uszczypliwości i oschłość wobec innych) (usunięte przez administratora) - duża rotacja pracowników - brak kompetencji: ustalając nazwy anglojęzyczne dla produktów, ta sama pani dyrektor, która boi się rozmawiać po angielsku, odrzuca propozycje,(usunięte przez administratora) - brak możliwości awansu, bo w firmie jest bardzo płaska struktura - brak możliwości działania (firma okresowo ma braki w płynności finansowej, budżety na działania są zamrażane). - brak zewnętrznych szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników. - ubogi pakiet świadczeń (tylko grupowe ubezpieczenie i multisport) (usunięte przez administratora) Podsumowując: jeśli chcecie się rozwijać i myślicie nad zostawieniem swojej obecnej i stabilnej pracy, to na pewno nie w Larsie znajdziecie to, czego szukacie.

AGATA Z FIATA
@Xyz

W tej firmie panuje system kopertowych wynagrodzeń Co pod stołem to nie na kąto ????

@AGATA Z FIATA

I czemu nikt tego nie zgłasza?

Jolanta

no niestety, jak jest średni kierownik to praca też średnio idzie. a często się zmieniają pracownicy na produkcji czy raczej są stali? chociaż za minimalną to ciężko... po jakim czasie można liczyć na więcej?

Teresa

Ale za co go zwolnili, jak długo go nie było i jak to się stało, że wrócił? Tak dość mnie to zainteresowało tak szczerze. Podasz szczegóły? ;)

Teresa

Pewnie wykradł jakiś know how niczym kret albo po prostu zauważyli, że naprawdę go potrzebują. Jak to często bywa doceniamy coś wtedy, gdy to tracimy. ;p Nie sądzisz, że w miarę musiał ogarniać temat?

kad

Ci co chcą zawsze znajdą sobie jakąś teorię, a to co nie pasuje pominą... Jakoś nikt nie wspomniał o tym, że obecny kierownik wcześniej pracował w firmowym labie i awansował aż do stanowiska koordynatora produkcji! Kiedy postanowił wrócić, w firmie był wolny tylko wakat magazyniera. Jeżeli musiał zaczynać od początku, to jak dla mnie, słabe ma te układy…

tom

tom
@kad

sory, odpowiedz miała iść do ciebie...: Fajnie że w koncu ktoś prawde napisał. Ja pamiętam, żę faktycznie był wcześniej koordynatorem. Te wpisy pewnie pisze jakiś młokos co w firmie krótko pracuje, myśli że wszystko wie i hejtuje...

Heh
@kad

Typowe wpolsce sam nie dostał awansu więc hejtuje

wez sie do roboty

weź się do roboty albo zmień prae jak ci nie pasuje a nei bzudry wypisujes

Teresa

I jak się czujesz obserwując to wszystko? Nie zniechęca Cię to do dalszej pracy tutaj mimo długiego stażu pracy tutaj? Nie przychodziła Ci na myśl zmiana miejsca zatrudnienia w związku z takimi układzikami, o których wspominasz?

Łukasz

Nie wiem o co chdzi poprzednim osobom. Dla mnie firma była ok. Płatności na czas, ludzie spoko, kierownik też nie miał z niczym problemu o ile robiłeś co należy. Latem klima na hali, radio cały rok i rak sobie nie wyrywałem. Został bym w firmie gdy bym nie musiał się przeprowadzić.

Kazimierz
@Łukasz

Dzięki za jakąś szerszą odpowiedź. Pozostałe wpisy, to przeważnie nie polecam, ale nie wiadomo nawet dlaczego. Powiedz proszę, bo chcę złożyć cv w kadrach, czy przez 8h robi się na nogach, czy można przysiąść? Jaka od początku jest umowa i ile płacą?

Halina
@Łukasz

A czy ten kierownik to był ktoś, kto awansował wewnątrz firmy, czy zatrudnili kogoś z zewnątrz?

@Halina

wewnatrz

@Kazimierz

zależy co robisz ale wiekszosc siedzialem

Weronika
@Łukasz

Kazik się jeszcze o pieniądze pytał, pominąłeś to ;) A na jakim stanowisku pracuje się siedząco?

@Łukasz

No to spoko robota, Na jakiej umowie byłeś? Dawali normalną ze wszystkimi składkami czy zlecenie? Bo wolałbym nie wylądować na śmieciówce.

Kacper

@piotr dlaczego uciekać, co jest nie tak z tą firmą?

Ola

nie polecam firma jakaś porażka

@Ola

Chciałem aplikować na stanowisko operator linii smd.Mógłbyś napisać coś więcej o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o.?

Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Świerkowa 14
    64-320 Niepruszewo

Lars Andrzej Szymański Sp. z o.o.