Opinie o Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A. w Lublin

Niedawno przeprowadziłem się do Lublina i szukam pracy, a udało mi się znaleźć ogłoszenie tej firmy sprzed 2 lat dla specjalisty ds. serwisu. Czy mimo to, że oferta jest nieaktualna to warto aplikować? Rozpatrują także takie cv wysłane w ciemno? Niech mi ktoś powie czy jest szansa żeby oddzwonili również z propozycją pracy na innym etacie?

Marcin Nowy wpis

Jeśli szanujesz własne zdrowie (przede wszystkim psychiczne) to poszukaj pracy w innym miejscu, ilość wewnętrznych konfliktów przytłoczy niejedną osobę z twardym karkiem.

Alutka Nowy wpis
@Marcin

Serio, ale co to za konflikty, kto z kim i z jakiego powodu. Bo ja też widziałam ofertę do (usunięte przez administratora) w serwisie i myślałam nad aplikacją. Czy te różne kłótnie wpływają na atmosferę, czy też wpływają np. na pomoc pracowników, na wykonywanie obowiązków? Wgl jak HR reaguje na takie niefajne realcje.

Prezes wyrzuca po kilka osób miesięcznie, dziś pożegnało się z pracą wielu pracowników pracujących tu od kilkudziesięciu lat. Nikt oczywiście się niczego nie spodziewał. Zostało kilku (usunięte przez administratora)i murzynów robiących za najniższe psie pieniądze i i tak pewnie zaraz dostaną wypowiedzenia także na nic wam te opinie i komentarze. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Zero szacunku dla oddanych, wieloletnich pracowników.

Edyta

Z jakiego powodu tyle osób jednocześnie straciło prace? Czy firma się unowocześnia, wchodzą nowe maszyny i nie ma potrzeby, aby załoga była tak liczna, więc zwalniają i nie zatrudniają? Wiesz może, czy dostali doprawy?

Czarny kot
@Edyta

Firma się zwija bo chce sprzedać grunt na którym stoi - pod developerkę. Stąd pewnie zwolnienia. Ale wcześniej były bardziej wyszukane metody, Taki Garfield przyszedł i podkładał butelki po alkoholu po czym "znaleziska" donosił na swojego szefa do Warszawy aż w końcu wskoczył na jego stołek. Kierownictwo i właściciele - już raczej nieuleczalni :(

Poszukujący
@Czarny kot

Ale jazda... Szukam pracy w Lublinie/okolicach i dobrze że jest gowork bo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Albo ustrzec się od makabrycznego błędu. Czy tam dalej jest ten kierownik z opisu? Jak ktoś wie to niech da znać. Może już go wywalili. Szukam pracy optymalnie w serwisie elektroniki, mam duże doświadczenie w serwisowaniu kserokopiarek, dużych drukarek, maszyn biurowych

Pióro Nowy wpis
@Edyta

Po ile będą mieszkania na terenie dawnej fabryki ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.?

Oczywiście że masz szansę ale nie możesz mieć wiedzy i umiejętności na wyższym poziomie niż podnużki złotowłosego technika. Lubisz wazelinę to miejsce gdzie się odnajdziesz. A poza tym to tylko nazwa a nie fabryka.

szczesliwypracownik

Jeśli ktoś lubi murzyńską pracę za psie pieniądze to śmiało można startować. Pensja to najniższa krajowa na okresie próbnym, później 100-200 zł brutto więcej. Na rozmowie obiecują comiesięczne premie ale to fikcja, premia jest uznaniowa, wysokość jej jest zależna od humorku rudego prezesika. Soboty (200%) i nadgodziny (150%) płatne we wcześniej wspomnianej premii uznaniowej, nie dość że niezgodnie z Kodeksem Pracy to jeszcze nie płacą tyle ile się przepracowało. "Firemka" bo fabryki to wcale nie przypomina jest chinami dla Warszawki i dla niej wykonuje zlecenia, chaos, spóźnione wypłaty, wstrzymywanie premii jako forma zastraszania i nacisku na pracownika to norma, niekompetentni ludzie piastujący kierownicze stanowiska, kolesiostwo to kwintesencja tego miejsca. Odradzam komukolwiek pracę w tym miejscu.

Zigi
@szczesliwypracownik

Jest ogłoszenia na kontrolera jakości, jak wygląda Praca na tym stanowisku i za jakie pieniądze?

Abażur
@Zigi

Praca w kontroli to istna prowizorka. Kierownik bez wykształcenia nie kompetentny wszystko wykonuje za niego jedna pracownica która jest dwulicowa nagabuje na kierownika i wszystko powtarza. Problem z urlopami. Nie polecam tego stanowiska. Kontrola odbywa się pod presją jak kontrolujesz produkty kolegi kierownika jaka by nie była kontrola musi być na korzyść kolegi kierownika. A jak kierownik chce komus rzucić kłody pod nogi to robi to idąc do Prezesa. Warunki pracy kiepskie zimno na hali chodzisz z hali do hali. Brak organizacji pracy robisz wszystko brak zakresu obowiązków. Przestrzegam przed Panią która pracuje w kontroli wydaje jej się że jest pepkiem świata.

Lampa
@Abażur

Abażur został zwolniony stąd nieprawdziwy wpis. Ciężko zaakceptować własną niekompetencję i brak umiejętności.

Wieszak
@Lampa

Toteż wielką kompetencją i umiejętnościami menadżerskimi się musiało wykazać szefostwo Fawagu zatrudniając Abażura, niekompetentnego i bez umiejętności jak się okazało, następnie go zwalniając (potwierdzając po raz kolejny swoje wyjątkowe kompetencje, przenikliwość itp) , na koniec jeszcze tu komentując... czy też beznadziejnie się tłumacząc. Brawo! Wróże wiele sukcesów w biznesie wagowym tej firmie z takim wodzem ;)

Widelec
@Wieszak

Umiejętności i kompetencje wychodzą dopiero po rozmowie rekrutacyjnej - u abażura/wieszaka oprócz braku w/w były braki w zachowaniach koleżeńskich - jeden kierownik oddał abażura a później drugi.

Zbyszek
@Widelec

Patrząc na obecną kadrę w FAWAG pod kierownictwem J. można by się zastanawiać jakie są wymagania do pracy w tym miejscu... Gość z zaburzeniami psychicznymi który chodzi i opowiada niestworzone historie o tym czego nie zrobił, czego nie ma i gdzie nie był, a na drugi dzień tego nie pamięta. Inna oskarża wszystkich o spisek wymierzony w jej osobę, chodzi i kręci afery u kierownika, wisienką na tym zepsutym torcie jest niska fałszywka która zna wszystkie plotki w firmie i obrobi Ci tylną część zanim zdążysz się odwrócić. Codziennie rano przyjeżdża autobus z Monaru z kolejnymi kandydatami do pracy a to chyba o czymś świadczy

Piwo
@Zbyszek

Kierownictwo godne pożałowania, na produkcji ploty i ploty , kierownik nie daje rady, brygadzista bez wykształcenia, jedna z pań tylko obrabia innych wokół. (usunięte przez administratora)

Janusz
@Zbyszek

A wystarczy rzetelnie wykonywać swoją pracę i nikt do nikogo nie ma pretensji. Ale jeśli ktoś jest nikim w świecie a mistrzem w necie....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A..
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.?

Niestety ale na zadne. Nic, kompletnie nic.

Iza

Czyli rozumiem, że oferowane jest jedynie podstawowe wynagrodzenie, tak? Czy mógłbyś przybliżyć w takim razie jaka obecnie stawka jest proponowana nowym pracownikom w Fawagu?

@Iza

Poczytaj co napisała osoba o nicku "szczesliwypracownik" ponizej

Ryszard

Szkoda, a co z premią? Może chociaż ona jest dostępna? Jeśli tak, to od czego jest zależna i ile wynosi? Chociaż skoro nie ma benefitów, to wątpię, żeby była premia.

Mam pytanie do pracowników ponieważ na stronie waszej firmy znalazłem oferty pracy dla programistów i chciałbym się dowiedzieć czy to prawda, że firma zatrudnia ludzi na stanowiska typowo biurowe po czym po jakimś czasie oddelegowuje ich do pracy na produkcji?

Ferdek

Powiedzcie czy dużo restrykcji sanitarnych wprowadziła firma w związku z pandemią?

mruwa
@Ferdek

postawili butelkę z bimbrem do dezynfekcji rąk na wejściu - to wszystko

Agata

Czy ktoś wie jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej i czy ciężko się dostać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.?

Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Łęczyńska 58
    20-954 Lublin
  • NIP: 7120156530 REGON: 430698810 KRS: 0000029928

Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.