Opinie o Meditech X-Ray Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Meditech X-Ray Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Meditech X-Ray Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meditech X-Ray Sp. z o.o. w Komorniki

Natalka Nowy wpis

Hej, jak było dostępne ogłoszenie dla specjalisty ds. Serwisu sprzętu medycznego to wpisano w nie udostępniany samochód służbowy. możecie dać znać jaki to model i jakie są zasady jego użytkowania?

Admin XRay Nowy wpis

Pierwsza umowa jest na czas próbny, kolejna zaś jest umową na czas nieokreślony. Podstawy wynagrodzenia dla przedstawicieli handlowych nie są niskie, ale też nie można oczekiwać wynagrodzenia oferowanego w dużych spółkach i korporacjach sprzedający sprzęt medyczny. Podejście do wynagrodzenia wynika z doświadczenia firmy. Przedstawiciele handlowi, którzy mieli duże podstawy nie przynosili znaczącej sprzedaży do firmy i nie angażowali się. Być może wynikało to z założenia, że podstawa w zupełności im wystarczy. Oczywiście nie generalizuję obrazu wszystkich naszych pracowników byłych i obecnych, a jedynie wyjaśniam w ogromnym skrócie założenia polityki wynagrodzeń. Możliwość wypracowania słusznej premii jest jak najbardziej osiągalna i wynika ona wyłącznie z zangażowania handlowca. Jeżeli już na początku pracy, ktoś zakłada, że na wypracowanie sprzedaży wystarczy wyjazd 2-3 razy w tygodniu do 3 klientów, to niestety, ale zawód na linii pracownik-pracodawca będzie odczuwalny i osobiście pracy u nas nie polecamy, a wręcz odradzamy z takim nastawieniem :-) Dla jasności - nie oczekujemy pracy po 12 godzin dziennie a jedynie chęci do uczciwej pracy. Tylko tylko lub aż tyle... Przedstawiciele handlowi mają ogromną swobodę w podejmowaniu działań, w pełni i samodzielnie kształtują swoje wyniki.

Timg Nowy wpis
@Admin XRay

A można prosić coś na temat auta? Bo z powyższego opisu wynika, że brak gps

Jaką macie atmosferę w firmie i na jakie zarobki oraz umowę można liczyć?

@Adam

Wejdź na forum główne meditechu na tym portalu, tam masz wszystko. Ta firma to odnoga, która nic nie znaczy.

Sylwia

Witaj @były pracownik, przez jaki okres czasu pracowałeś dla firmy? Powiesz mi, czemu sądzisz , że ta firma nic nie znaczy? :) Jak Twoim zdaniem wygląda tam możliwość awansu zawodowego?

Niznajomy Nowy wpis
@Adam

Atmosfery wcale nie ma.Szefostwo tragedia jak ktoś nie podpasuje i ma własne zdanie to niestety zostanie zwolniony.

Sylwia

Znalazłam sporo informacji na temat testów na Corona wirusa na stronie Meditech. Dostałam propozycję pracy w firmie, więc przeglądam ich stronę- może ktoś powie mi coś więcej? Czego mogę się spodziewać dołączając do zespołu?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meditech X-Ray Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Serwisu sprzętu medycznego? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Zuzanna

Czy w Meditech X-Ray można się spodziewać na wstępie umowy o pracę na okres próbny a następnie na czas nieokreślony? Chciałabym ustalić czy w tej firmie można liczyć na zatrudnienie na długie lata i brak stresu o swoje stanowisko pracy. Jak uważacie? Jest na to szansa?

Krystian

Czy można liczyć na stała prace ?

Zostaw merytoryczną opinię o Meditech X-Ray Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Meditech X-Ray Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meditech X-Ray Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meditech X-Ray Sp. z o.o.?

Meditech X-Ray Sp. z o.o.
  • Wirowska 6
    62-052 Komorniki

Meditech X-Ray Sp. z o.o.