Opinie o Industrial Polish Services Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Industrial Polish Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrial Polish Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrial Polish Services Sp. z o.o. w Szczecin

Najgorsza firma na świecie Nowy wpis

Z daleka od tej firmy, to bezczelni (usunięte przez administratora)

Zainteresowany Nowy wpis

To w końcu jak jest z tą firmą? Można jechać ??

Mariusz

Firma to jakaś tragedia, zrobią wszystko żeby tylko Cę wysłać do pracy. Gdy już będziesz na lotnisku w Szwecji jesteś zdany tylko na siebie, musisz sobie sam załatwić transport z lotniska na hotel. Na hotelu w lulea nie ma ani pralki, ani zamrażarki. Pokoje są bardzo słabe, przeważnie dwójki, ale jest tez pokój 3 osobowy. Dzwoniąc do jednego z szefów dowiadujesz się, ze nic nie moze poradzić, bo on jest w Polsce a ty w Szwecji, wiec kolejny raz musisz sobie radzić sam. Malo jest tam prawdziwych rusztowaniowców, jest tam masa tzw sniegowców, znajomych szefostwa, którzy maja większą stawkę niż ty. Szefostwo nie pamięta czy jesteś w Szwecji czy w Polsce. O bilety na powrót do domu trzeba kilkakrotnie się przypominać. Kuchnia na 20 ludzi jedna z czterema palnikami. Nie polecam

Dorota
@Mariusz

Naprawdę tak zostawiają ludzi samych sobie? Może jakiegoś kontaktu nie wziąłeś, rozmawiałeś o tym z firmą, tam na miejscu też nie ma żadnej pomocy? A jak sama praca

Pawel
@Mariusz

No i nie pozwalaj pić a przedewszystkim prowadzić samochodów pod wpływem. Tobie nie potrzebny był bilet na powrót, to były pieniądze wyrzucone w błoto nie byłeś w stanie wejść do samolotu Twój komentarz odnosi się do firmy dla której IPS świadczy usługi. Ci tak zwani śniegowcy mają inne prace do wykonania i to nie ma nic wspólnego z twoja opinia na temat firmy. Przynajmniej przychodzili trzeźwi do pracy i robili co do nich należy. Nie twierdzę że jest idealnie, wszystko można lepiej zorganizować, zaplanować. Niestetu taka opinia od osoby która sama pokazała że nadaje się tylko do chlania pod sklepem nawet mając umiejętności i zdolności wszystko kończy się na butelce jest tyle warta co właśnie ta osoba.

Mariusz
@Pawel

A co do pozwalanie picia. Skad niby szef ips czy Jiab maja wiedziec czy ty na chacie chłodzi czy nie, jak ty jestes rzucony na melinę, a nie normalna chate i pozostawiony sam sobie. Nie wszystko jest idealne chlopcze tam nic nie jest idealne, zaczynajac od właścicieli firmy, załatwianie przez nich kwater, jesli mozna je takimi nazwac, bo czesto jest brak lodówek, kuchni, pralki, po ogólna organizacje. Bo tzw śniegowce w czasie letnim co niby robia, moze powiesz mi ze zbierają niewidzialny snieg ? Dostaniesz takich do pomocy i zero pojecia o robocie, wtedy sam musisz wszystko ciagnac. Tylko osoba co nie potrafi sobie znalezc normalnej firmy bedzie chwaliła taka firme, taka osoba jak ty

Agnieszka
@Mariusz

Masakra, to właściciel nie zna potrzeb ludzkich czy co? Przecież na takim wyjeździe ważna jest lodówka czy pralka. Może warto na poważnie z nim o tym porozmawiać albo po prostu zmienić pracę jeśli rozmowy nic nie dają?

Snickers Nowy wpis
@Dorota

Jeżeli chodzi o transport, to co pisze Mariusz jest bezczelnym kłamstwem. Tego chłopa 2 razy nie wpuścili w Sztokholmie do samolotu. Był pijany jak przysłowiowa (usunięte przez administratora) Ale czego można się spodziewać po człowieku, który co parę miesięcy zmienia firmę? Alkoholik i tyle. Podejmując temat zakwaterowania to jest różnie. Faktycznie bywa słabo, ale za to jest odpowiedzialna szwedzka firma, która wynajmuje pracowników od IPS. Napisz Mariusz lepiej listę firm, z których wyleciałeś za chlanie. Twoje wpisy to żenada chłopie. Bardzo się na To się zawiodłem.

Beata Nowy wpis
@Snickers

Jak nie wpuścili.xd To co, czekał spokojnie na kolejny? Ogólnie to oni nie weryfikują kogo przyjmują, nie powinno być restrykcji co do nałogów?

J

Tragiczna firma. Żadnego sensownego planu wyjazdów, pracownicy biurowi (Maciek i Marcin) nie ogarniają nic. Nie widzą kto jest w pracy kto w domu. Nie potrafią kupić biletów na samoloty i autobus. Polecam z daleka omijać tą firmę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Industrial Polish Services Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrial Polish Services Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Industrial Polish Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrial Polish Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrial Polish Services Sp. z o.o.?

Industrial Polish Services Sp. z o.o.

Industrial Polish Services Sp. z o.o.