Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

klient

Ta firma to jakaś jedna wielka pomyłka! Zamówiłam w firmie X coś i ta firma X wysłała mi to właśnie Hellannem.CZEKAM NA PRZESYŁKĘ JUŻ TYDZIEŃ I NIC!!!!!!!! Dzwoniąc do różnych oddziałów stosują spychologię.Niczego nie można się dowiedzieć.Totalna porażka!!! Pierwszy i ostatni raz! Jak będę coś kupować to na pewno zapytam jaka firma ich obsługuje! Aby nie być gołosłowną przedstawiam to co można zobaczyć w śledzeniu przesyłki: Kod T&T Data zdarzenia Opis Oddział Nazwa kodu Status Utworzenie zlec. 2019-08-07 09:37 GDAŃSK Utworzenie zlecenia Zatwierdzenie zlec. 2019-08-07 09:38 GDAŃSK Zatwierdzenie zlecenia 505 2019-08-08 09:43 SZCZECIN Podstawiono samochód po odbiór przesyłki B95 2019-08-08 14:37 SZCZECIN Przyjęto na magazyn B96 2019-08-13 11:16 SZCZECIN Załadowano na samochód liniowy SRL 2019-08-13 21:33 GĄDKI Przyjęto transfer w HUB Jedna wielka TRAGEDIA!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

Ulka

Kurier nie przyjechał w oznaczonym dniu.Zamiescił za to wpis,że nie dostarczył,bo odiorca był nieobecny. Kłamstwo.Byłam cały dzięń w domu.Zostawiłam specjalnie otwartą bramę. Nie dzwonił nawet na mój numer z powiadomieniem, że dojeżdża. Brak możliwości kontaktu z firmą.Nikt nie odbiera telefonów. Wzięłam specjalnie dzień urlopu,żeby być w domu, a Firma ma klientów głęboko w ….. Chyba,że to ich sposób żeby im drugi raz płacić za transport. WSTYD.NIE POLECAM

PIT1

Ta firma to pomyłka, wożą mi towar i średnio co piąty transport jest spóźniony, nic na czas. Przesyłki uszkodzone. Masakra. Każdemu odradzam.

Zastanawiam się czy aplikować, może podpowiecie czy firma w ogóle potrzebuje nowych ludzi?

dział rekrutacji HWL
@Zainteresowany

dzień dobry tak, prowadzimy procesy rekrutacyjne - zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i złożenia aplikacji https://portal.hwl.pl/career pozdrawiamy serdecznie dział HR

bardzo łatwy

były proste

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Napassie

Towar za 10 000 dowieźli. Dołączony był prezent za 400 i zonk. W środku pusto, dostałem pudełko

bart67

Pierwszy i ostatni raz korzystam z usług tej firmy paczka jechała 4 dni, nie mają własnych kurierów , paczki dowożą podwykonawcy , masakra , na info linii arogancja i totalny brak profesjonalizmu , zdecydowanie nie polecam

@bart67

Opinie klientów są też istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Dlaczego wcześniej zdecydowałeś się skorzystać z usług tej firmy? Czy nie mogłeś dokonać innego wyboru?

XD

Po treściach ogłoszeń o prace widać, że jakość w tej firmie nie jest na dobrym poziomie. W ich treściach są błędy. A ogłoszenie o pracę to przecież pierwsza wizytówka firmy dla pracownika.

@XD

Ogłoszenie o pracę to pierwsza wizytówka firmy, podobnie jak rozmowa kwalifikacyjna. Kandydaci coraz częściej wyłapują detale, które mogą negatywnie świadczyć o firmie. Czy możesz napisać, w którym dokładnie ogłoszeniu zauważyłeś te błędy?

Anonim z HWL

Jako długoletni pracownik Magazynu w Hellmann Worldwide Logistics muszę stwierdzić, że pracodawca niestety nie szanuje pracownika, rozmowy o podwyżkę tylko jeśli rzuci się wypowiedzeniem na biurko, zero jakiejkolwiek ścieżki kariery czy systemu podwyżek, magazynier, który pracuje 15 lat na magazynie ma taką samą podstawę jak magazynier po okresie próbnym, przecież to jest skandal. Premia wynosi zaledwie 5%, także do podstawy za dużo nie dochodzi. Nadgodziny obowiązkowe, nie ma zmiłuj. Aha, wszystko ratuje świetna atmosfera na magazynie...ale to raczej nie jest zasługa "szefostwa"

Patrycja

@anonymous, czy możesz potwierdzić, że kilku magazynierów odeszło z firmy Hellmann Worldwide Logistics? Czy ich znałeś? Może są to wyłącznie plotki. Czasami pracownicy rezygnują z pracy z przyczyn osobistych, a powody nie leżą po stronie pracodawcy.

Patrycja

Od kilku miesięcy na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia o firmie Hellmann Worldwide Logistics jako pracodawcy. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy oraz zaproponowanych warunków? Może ktoś z Was uczestniczył w ostatnim czasie w rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy? Jak wspominacie przebieg rozmowy, czy zaproponowano Wam zatrudnienie?

MAGAZYN
@Patrycja

Witam. A co Pani chce więcej wiedzieć? Chyba każdy wie że w Hellmann to male zarobki A dużo wymagań. W niedługim czasie będą pracować w większości koledzy z Ukrainy którzy po 3 miesiącach stwierdza że trzeba szukać lepszych zarobków i zwolnią się i kto będzie pracował dla firmy HWL? Nikt za takie zarobki nie będzie chciał tu przyjść bo rynek się zmienia i zarobki też A w hellmannie chyba tego nie rozumieją że stracą bardzo ważnych pracowników z magazynu którzy tworzą ogniwo całego procesu logistycznego. Zostaną głowy które potrzebuje rąk A ręce to My MAGAZYN!!!

@MAGAZYN

z tego co mi tez wiadomo, kilku dobrych magazynierów odeszło z tej firmy. ale tak to jest jak sie nie docenia pracownika... a szkoda.

Patrycja

@Marcin, jeżeli twoje informacje są zgodne z prawdą, to rzeczywiście masz ma prawo być niezadowolonym z jakości usług. Mimo wszystko może warto dać firmie Hellmann Worldwide Logistics jeszcze jedną szansę? Każdy z nas jest człowiekiem i może popełniać błędy lub mieć gorszy dzień. Dotyczy to każdej z firm. Czy paczka dotarła w całości i bezpiecznie?

Patrycja

@przewoźnik, rozumiem, że oceniasz firmę Hellmann Worldwide Logistics będąc kontrahentem tej firmy? Dlaczego nie mogłeś otrzymać kontaktu do działu księgowości? Może istniała jakaś przyczyna takiego stanu rzeczy, być może dział ten w danym momencie nie pracował. Czy wiesz coś więcej na ten temat? Czy ostatecznie udało Ci się otrzymać odpowiedź na maila od tej firmy?

przewoźnik

Tragedia, nie można doprosić się o kontakt do księgowości. Długi termin płatności, duże opóźnienie, nie odpowiadają na maile.

Patrycja

@anonymous, Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Czy ktoś z Was zatrudnił się w ostatnim czasie w firmie Hellmann Worldwide Logistics? Czy dobrze oceniacie atmosferę w firmie i poziom współpracy?

Tragedia, żadnego kontaktu z przewoznikiem Hellman po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia od sprzedawcy. Nikt nie odbiera telefonów. Czyli firma udaje że płaci a ludzie udają że pracują. Warto jednak sprawdzic jaki kurier przywiezie paczke.

A ja jestem zadowlonym klientem. Różne są opinie..

Patrycja

@Zawiedziony jesteś klientem firmy Hellmann Worldwide Logistics. Forum odwiedzają głównie potencjalni pracownicy, dlatego też dobrze, żeby głównie pojawiały się opinię pracowników firmy. Czy zatem jakiś pracownik powie coś o tej sytuacji i przy okazji o pracy w firmie?

Zawiedziony

Kupilem pewna rzecz osoba ktorami sprzedawala nadala ja na hellmann paczka zostala nadana w czwartek rano dostalem link z sledzenia ze moja paczke odebral jakis facet kielcach zrobilem leka awanture bo zaplacilem przelewem gdzie powinno byc na drugi dzien okazalo sie ze numer nadania zostal pomylony paczka zagubiona gdy wszystko zostalo wy jasnione mialem w %100 dzis do godziny 12 dobiega 16 zero ogarniecia

Patrycja

@Ł odpowiedziałeś na komentarz z 2015 roku, dlatego też możliwe, że ta osoba nie pracuje w firmie Hellmann Worldwide Logistics. Dlatego najlepiej odnoście się do nowych komentarzy, by na forum były dostępne dla użytkowników najświeższe informacje.

(..)

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Brak jakiejkolwiek organizacji w biurze i nie tylko.Pięknie się zaczyna a tragicznie kończy!!! W tej firmie człowiek to tylko "numer" Zero poszanowania dla drugiego człowieka, śmieszne zarobki a pracy od groma W szczególności odradzam działy operacyjne takie jak spedycja i dział obsługi klienta kierowniczka działu obsługi klienta siedzi sobie przez pół dnia na youtoobe albo chodzi z koleżanką co i raz na herbatkę płacząc na cały dział jak to ona ma dużo pracy hehehe jest bezszczelna i arogancka człowiek który musi mieć zawsze rację nie liczy się ze zdaniem drugiego człowieka, zawistna i zazdrosna leczy swoje kompleksy na ludziach z działu i nie tylko jednym słowem hamskie kopyto!!!! Firma nie daje jakichkolwiek możliwości rozwoju!!!, zero szkoleń!!!, ŚMIESZNE ZAROBKI!! miejsce pracy dla bardzo ograniczonych ludzi albo desperatów, jeśli ktoś chce leczyć się na nerwicę albo popracować w cyrku to zdecydowanie polecam oddział w Raszynie.

Ł
@(..)

Chyba wiem o kim piszesz ale ta pani juz dawno niepracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.
1.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.