Opinie o ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. w Zabrze

Pracuję już w Estrze od jakiegoś czasu i myślę, że mam na tyle pojęcia o sytuacji panującej we firmie, że mogę się wypowiedzieć. Na początku wspomnę, że nie warto się tam przyjmować, zarobki są niskie, wymogi są wysokie, ciągłe parcie na tempo pracy i produkcję, po prostu wynagrodzenie i atmosfera nie rekompensuje pracownikowi czasu spędzonego w tym zakładzie. Wywyższanie się i podkopywanie dołków pod innymi są na porządku dziennym, "kolesiostwo" i (usunięte przez administratora) również. Jeśli masz odpowiednie znajomości to możesz sobie robić co ci się podoba, kiedy inni muszą zasuwać całe 8 godzin, natomiast jeśli jesteś nielubiany przez kogoś na wyższym stanowisku to na pewno to odczujesz. Sytuacja się pogarsza, mimo obietnic przełożonych, że "będzie lepiej" nic się w kierunku poprawy nie dzieje. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej firmie to lepiej się zastanów, stracisz dużo nerwów, a nie zyskasz praktycznie nic.

heheszki

Pracuję już jakiś czas jako operator. Jedno musze przyznać ta firma jest z kartonu. Skurpulatnie pracownicy sa zastępowani tania siła robocza ze wschodu ponieważ oni sie godza pracowac 12h przez 7 dni. Szkolenia a co to takiego w tej firmie ? Ktos wspominal o Mes jest i owszem ale często nie dziala tak jak powinnien. Zarobki hmm firma duzo obiecuje ale finalnie nie wywiazuje się z obietnic przykład ucinaja pieniadze za nadgodziny. Kolesiorstwo to na porzadku dziennym im głębiej wchodzisz przelozonym tym masz lepiej. Ogólne wrażenia to nie pilecam są lepsze zakłady.

Hela
@heheszki

A opiszesz szerzej samo to szkolenie? Jak wygląda i ile trwa? I tak w sumie docelowo w ten sposób są one organizowane? Kto ze struktury za nie odpowiada?

Olga

Hej! Trafiłam na ofertę pracy w charakterze specjalisty CAD- w ogłoszeniu pracodawca pisze o bardzo atrakcyjnych benefitach, jednak nie wchodzi w szczegóły- czy jakiś pracownik może rozjaśnić tą kwestię? Nie ukrywam, że to dla mnie dość istotna kwestia.

Ol

A powiedz czy CV lepiej złożyć bezpośrednio w firmie czy w agencji? Jak to wygląda w praktyce?

FranekSzlafrok

Witam bardzo pożądna firma, dzięki niej z braku pieniędzy nauczyłem się oszczędzać. Pozatym bardzo fajne maszyny zwłaszcza te z firmy jdm.Pozdrawiam cieplutko

Aldona Nowy wpis

Dzień dobry. :) pojawiła się dziś oferta dla specjalisty ds. kadr i płac. Rozważam swoja kandydaturę. proszę o opis atmosfery na dziale, jest dla mnie bardzo istotna. Dodatkowo czy znane są widełki płacowe wynikające z tych wymaganych 3 lat stażu na podobnym stanowisku?

NIE WAŻNE JAKI NICK Nowy wpis

(usunięte przez administratora)firma ESTRA niby fajna firma fajnie się reklamuje dostałem umowę na dwa tygodnie potem nie przedłużyli mi umowy nie podając jakiegokolwiek powodu na końcu 10tego otrzymałem pieniądze za 5 dni a za reszte dni nie chcą wypłacić widzieli że odbijana była karta to stwierdzili że albo mógł ktoś za mnie odbijać kartę albo mogłem przyjść do pracy i siedzieć przez 4 dni po 8h w szatni więc nie polecam tej firmy po co robią jakieś rekrutacje coś przyjmują ludzi jak ich oszukują na pieniądze MASAKRA

Pracownik Nowy wpis

Klara Nowy wpis

Technik jakości vs inżynier jakości. czy możecie zestawić ze sobą te stanowiska? widzę po wpisach, że ktoś do inżyniera już się właśnie odnosił, a właśnie na takim portalu widnieje oferta dla technika. Czy bardzo zarobkowo różnią się miedzy sobą?

Operator Maszyn

(usunięte przez administratora) Z GRZYBNIĄ

KTO TO JEST TEN J. KLUSKIEWICZ? BO MIAŁEM TRAFIĆ DO NIEGO NA ZMIANĘ ALE OSOBY KTÓRE Z NIM PRACUJĄ NA ZMIIANIE SZCZERZE MI TO ODRADZALI I LEPIEJ ŻEBYM ODRAZU POPROSIŁ O ZMIANE DZIAŁU LUB INNĄ ZMIANĘ WIĘC ZREZYGNOWAŁEM

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy w firmie ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. są regularne szkolenia pracownicze?

FranekSzlafrok

Quality not forgive

Cześć dostałem propozycję pracy jako inzynier jakości. Jest ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda aktualnie praca na tym stanowisku w firmie? Słyszałem, że była jakaś rewolucja w zeszłym roku w dziale jakości? Dzięki za jnfo

@Quality not forgive

Witaj, patrzyłem na takim portalu już ostatnio czy maja oferty i nic się nie wyświetlało, teraz również pusta. Możesz proszę zdradzić skąd miałeś ofertę, na która udało Ci się dostać? po jakim czasie na rozmowę teraz mogą kogoś zaprosić?

Quality not forgive

Hej, Dostałem telefon z firmy headhunterskiej w piątek. Czekam na termin rozmowy w firmie.

nick
@Quality not forgive

każdy inżynier powinien trzymać się z dala od tej firmy, wielu odeszło i wielu jeszcze odejdzie

@nick

A uzasadnisz dlaczego? po pierwsze skąd masz takie spostrzeżenia? Druga sprawa to z jakich przyczyn ma dochodzić do tych odejść? opisz to szerzej, ponieważ również ode mnie dokumenty miały być teraz składane

Słuchajcie jak to jest z ta oferta dla elektryka, która wczoraj wstawili? W czasie i dniach pracy wpisali nawet niedziele. Mnie to raczej by nie odpowiadało i co teraz? można z nich całkowicie zrezygnować? Pytam, bo nie wiem czy jest sens bym się zgłaszał

Kolega

Hej, jak wygląda przebieg rozmowy?Dostałeś się?Pozdrawiam

Elektryk

Cześć widzę dużo ogłoszeń że szukają na stanowisko elektryka, może ktoś się wypowiedzieć na temat działu UR ?

Tutaj pracownicy maja zapewniane jakieś zakwaterowanie gdy są z daleka, żeby nie musieli dojeżdżać czy cos? zauważyłam te opinie dotycząca namiotu i jakoś przyszło mi to do głowy. Chłopak właśnie ma doświadczenie jako magazynier i szuka pracy po Zabrzu a oferta od firmy wisi. To jakie są na dzień dzisiejszy opinie? Warto by aplikował? Mamy auto wiec zakwaterowania by nie musiał brać, a widzę w benefitach ze jest jakiś parking u was. Jak z miejscem?

Rafał

Hejka. Co możecie powiedzieć o pracy na magazynie? Warto startować? Jutro rozmowa w firmie. Jak to wygląda? Podpowie ktoś coś? Pozdrawiam

Ktoś tu niedawno napisał, że podczas pracy w zakładzie trudno wyżywić rodzinie, ciekawi mnie o jakie stawki w praktyce chodziło? Jak przy tym zarabia teraz trener rozwoju pracowników? Taka oferta wyświetliła mi się jakiś czas temu, ale nie wpisali w jej treści żadnych widełek, dlatego pytam. W HRce mam doświadczenie wiec być może się sprawdzę

heheszki

Hela
@heheszki

Krzycho89

Jedna wielka masakra , stawka za najniższą stawkę , dziwne że nikt tutaj nie pisze o upale w którym się nie da pracować latem na hali jest na pewno z 40 stopni , niektórym liderom poprzerwacalo się w głowie od " władzy " zwłaszcza jednej takiej okrągłej że tak można powiedzieć , Polacy gorzej traktowani niż wiecie kto , nie polecam

Systemowy

Cześć, z informacji które posiadam, na produkcji do raportowania używacie systemu klasy MES firmy siemens. Czy możecie napisać jak wam się na nim pracuje i czy jego wdrożenie przebiegało sprawnie. Będę wdzięczny za opinię.

Jj
@Systemowy

Mes jako mes sam w sobie trudny nie jest. Ale szkolenie to jest jakaś kpina, można powiedzieć, że go nie ma tylko sam się uczysz.

Jak szefostwo w ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. traktuje ludzi?

Hit

Akurat bardzo źle traktują zwykłych operatorów. W sensie nie masz nic do powiedzenia, masz tylko pracować. Jesteś dla nich zwykłym(usunięte przez administratora), a na spotkaniach "góry" zawsze wina stoi po stronie operatora.

Arczi

Witam, jakie są zarobki na magazynie jako operator wózka?

ANIA

Witam, czy są przyjęcia, czy mogę prosić numer tel od kogoś kto zatrudnia do pracy na zakładzie.

Niewazne

Ja nie narzekam na prace.Jest fajna atmosfera wszedzie.Lidrzy różni, chodz jest jeden z liderów Monika przewyzszajacy wszysykich intel.Praca u niej jest fajna wprowadza rotacje na liniach.I jest za swoim zespolem. Dazy do tego zeby osoby mialy jak najlepiej

Zostaw merytoryczną opinię o ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. - Zabrze

• Jak się pracuje w ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Macieja Wilczka 1
    41-807 Zabrze

ESTRA Automotive Systems Poland sp. z o. o.