Opinie o Ana Bud Zbigniew Bogucki w Łagów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ana Bud Zbigniew Bogucki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ana Bud Zbigniew Bogucki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ana Bud Zbigniew Bogucki w Łagów

Operator Nowy wpis

Praca w delegacji? Jak wyglądają dojazdy i noclegi?

Karol Nowy wpis

To rozwojowa firma ? Jak przebiega u nich rozmowa ?

Iga Nowy wpis

@Mariusz napisałeś ze jest możliwość rozwoju, a w jaki sposób?

Mariusz Nowy wpis

Ocena dobra. Wymagana duża dyspozycyjność ze strony pracownika. Realizowane budowy z zastosowaniem nowych rozwiązań, budowy dość duże. Możliwość rozwoju.

Firma Ana Bud Zbigniew Bogucki poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Łagów
ACTION Poland Sp. z o. o.

Firma Ana-Bud z Łagówka cóż można by napisać? Na usta cisną się same superlatywy: fachowość, rzetelność, profesjonalizm, terminowość, uczciwość, dokładność. W stu procentach doskonała obsługa klienta, fachowe doradztwo, pomoc i rozwiązywanie problemów. Niezdecydowanym, POLECAMY! Serdeczne DZIĘKUJEMY całej Ekipie, Adam.

Marta i Tomek

Solidna, dokładna, kompetentna firma. Wysoka jakość świadczonych usług, bardzo dobry kontakt i doradztwo. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecamy :)

Pan Paweł

Współpraca z firmą Anabud była prawdziwą przyjemnoścą. Firma wykazała się rzetelnością, terminowością,fachowym doradztwem oraz umiejętnością wykonywania nieszablonowych rozwiązań. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z ustaleniami technicznymi i cenowymi.

Nina

Na jakie stanowiska są wakaty?

Czasami nie jest lekko, bo trzeba włożyć w swoje obowiązki dużo wysiłku i energii, ale moim zdaniem i tak to się opłaca. Przede wszystkim finansowo, bo pensja jest całkiem całkiem.

Nie miałem jakichś wielkich oczekiwań co do tej pracy, a jednak okazało się, że jest całkiem przyzwoicie. Za bardzo nie mam się do czego przyczepić, bo też nie pracowałem tam jakoś długo. To była tymczasowa praca nastawiona na zarabianie

Daniel

Nie polecam pracować w tej firmie coś wiem na ten temat stanowczo odradzam

Biuro

Nikomu nie polecam!(usunięte przez administratora)

Adi

Polecam umowa o prace, niezłe zarobki, szanują pracownika.

Grek

Nie wszystko musi się podobać ale jak już się człowiek zdecyduje to nie będzie narzekał.

SirJohny

Firma cały czas się rozwija, dokupują nowe sprzęty żeby robota szła lżej i szybciej to na plus. Minusem jest praca w rozjazdach ale taki charakter pracy. Płaca za to za dojazdy i noclegi.

SirJohny

Robert

Pracowałeś lub pracujesz obecnie w firmie Ana Bud Zbigniew Bogucki? Napisz swoją opinie na temat tej firmy: jak aktualnie wygląda pozycja firmy na rynku, czy warto starać się o zatrudnienie, jakie są benefity? Każda opinia na pewno przyda się osobom zainteresowanym podjęciem pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ana Bud Zbigniew Bogucki - Łagów

• Jak się pracuje w Ana Bud Zbigniew Bogucki?

Zobacz opinie na temat firmy Ana Bud Zbigniew Bogucki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ana Bud Zbigniew Bogucki