Opinie o Koleta S.p z.o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Koleta S.p z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koleta S.p z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koleta S.p z.o.o w Nowy Tomyśl

Czy Koleta S.p z.o.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ANNA

W chwili obecnej Koleta nie zatrudnia żadnych pracowników , są to osoby które współpracują z nami na zasadzie współpracy.

@ANNA

A ta współpraca to jest przyklepana jakąś umową pisemną, czy przyjaźnicie się z kontrahentami i wszystko na miłe słowo jest?

Kasia Nowy wpis
@Karolina

Witam, firma nie placi . Do dzis mi jest winna ponad 20 tys. Zreszta prosze sprawdzic w internecie. Dramat. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Helena Nowy wpis
@ANNA

A są jakieś plany rekrutacji w najbliższych miesiącach?

Kasia Nowy wpis

Szkolenia? Najpierw niech dlugi odda.

ktos

mam wrazenie ze ta firma to ci sami ludzie co mieli firme vital-vera.ktora zostala zamknieta decyzja sadu za oszustwa ludzi,tam tez szefem byl przemek i byla z nowego tomysla,takie firmy powinni raz na zawsze pozamykac.

ANNA
@ktos

Szefem firmy Koleta nie jest żaden Przemek , a to że firma znajduje się w tej samej miejscowości co firma, którą decyzją sądu została zamknięta nie świadczy o niczym. Po prostu istnieje taka możliwość , że w jakimś mieście mogą funkcjonować więcej niż jedna firma. Pzdrawiam

Karolina Nowy wpis
@ANNA

A z tą zbieżnością nazw to prawda akurat, dlatego chyba trzeba być bardziej kreatywnym podczas wymyślania jej. A to kto jest teraz szefem w takiej sytuacji?

Zdzisław

Nie polecam firmy w każdym szeroko pojętym przypadku. Sprzęt niskiej jakości , problemy komunikacyjne z firmą , pracodawca zalega pieniądze pracownikom ... tragedia

Szczęśliwy

Witam, firma nierzetelna w każdym zakresie ... nie wypłaca zarobionych pieniędzy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Koleta S.p z.o.o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Kluczowy użytkownik SAP FI - Księgowa/y
Josera Polska Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
Przemysław

Witam zainteresowany jestem zakupem urządzenia? W miejscowości Krzyki. Prosze o kontakt.

@Przemysław

Podaję kontakt : biuro.koleta@wp.pl

KOLETA
@Przemysław

Proszę o przesłanie danych kontaktowych na adres email firmy biuro.koleta@wp.pl, biuro się z panem skontaktuje.

Wiecie czy Koleta S.p z.o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Adrianna

Nie

ANDRZEJ

Oczywiście chodziło mi o to ,że nie muszę targać wody ze sklepu do domu.

ANDRZEJ

Jestem również klientem firmy Koletta już ponad trzy lata . W obecnej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy cieszę się ,że nie muszę targać z domu wody w butelkach. Przynajmniej mam pewność ,że woda którą pijemy jest czysta , pozbawiona całej tej chemii. Bo jak tak analizuję z żoną całą tą sytuację to plastikowe butelki też tej naszej przyrodzie dołożyły od siebie ( oczywiście w negatywnym kontekście ). Pozdrawiam Andrzej - Olsztyn

Elżbieta z Warszawy

Mam filtr założony przez Koletę w ubiegłym roku , w tym roku miałam wymienione filtry ,po dwóch dniach urządzenie zaczęło cieknąć , zgłosiłam awarie do firmy trochę trudno się dodzwonić, ciągle numer był zajęty,Ale proszę sobie wyobrazić w ten sam dzień przyjechał serwisant , usterkę naprawił , rewelacja. Polecam tą firmę obsługa super.

Joanna
@Elżbieta z Warszawy

Prawie wszystkie opinie dotyczą usług, które świadczy Koleta, a przecież tak naprawdę jest to forum pracownicze. Ale i tak bardzo dziękuję Ci za ten wpis, bo w pewnym sensie też wiele mówi mi o tej firmie. A na usunięcie usterki płaciłaś dodatkowo, czy to było w ramach gwarancji sprzętu?

Elżbieta z Warszawy
@Joanna

Oczywiście ,że nie płaciłam , usługa była wykonana w ramach gwarancji.

MARIA

Mam filtr założony już kilka lat , moje córki przez ostatni rok będąc u mnie zabierały mały zapas wody do domu.Pod koniec roku montowane miały obydwie urządzenia u siebie w domu. Dzisiaj nie wyobrażamy już sobie innej wody.Polecam te rozwiązanie zamiast kupować wątpliwej jakości wodę w plastikowych butelkach ,która jak się dobrze policzy mało nie kosztuje.

Zadowolona

Mam tą wodę ze względu na dne moczanowa. Nawet lekarz mi potwierdził ze powinnam pić wodę zasadowa. Wolę dac więcej takiej firmie która wiem że cenę ma wygórowane , niż koncernom farmaceytycznym. Woda to podstawa. Szkoda że medycyna naturalna jest tak szkalowana. Dużo negatywnych komentarzy jest również od firm konkurencyjnych. Wodę z urządzenia oddałam do sanepidu. Nie było żadnych obiekcji. Wręcz przeciwnie. Mają dobrą wodę. A cena? Jak zawsze budzi kontrowersje.

Zadowolona

Witam, ja mam i jestem bardzo zadowolona. Ph nie schodzi mi ponizej 9ph.Śmieszy mnie że ktoś pisze o osmozie za 600zl. Zepter ma osmozy za 3tys. I ludzie są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

Olaf
@Zadowolona

Proszę sobie sprawdzić ile kosztuje taki filtr o zwiększonym pH .... a Zepter przy tym to Mercedes i jego cena jest adekwatna do jakości.

Ryszard Otwock

Czytam te informację i na prawdę dziwię się ludziom ,że chce im się wypisywać takie pierdoły . Widocznie w ten sposób poprawiają sobie poczucie własnej wartości. Ja firmę Koleta śmiało polecam i osobiście nie wierzę w te śmieci ,które poniżej malutcy wypisują. Obsługa jest ok, woda smaczna i czysta.Cóż więcej można chcieć . Zgadzam się z panią ,która pisze o samej tylko osmozie z firmy Zepter która kosztuje ok 3000zł. To cóż to może być za cudeńko za 600zł. Ryszard Osiński Otwock

Zofia

Jestem Klientką Firmy Koleta od 2 lat. Serwisuję urządzenie i jestem z niego bardzo zadowolona nikt do zakupu mnie nie zmuszał. Panowie przemili ubrani bardzo ładnie wszystko wyraźnie wytłumaczone nic na siłę. Jak najbardziej polecam. Zofia Molenda Warszawa

Krystyna

Witam na forum kupiłam 2 tygodnie temu na pokazie regenerator wody cena 5970 podobnie jak przy ostatnim wpisie to samo szybkie spisanie szybki montaż monter sprzedał mi to samo cena również 200zl I brak paragonu cena na ile 35zl ten miernik co Pani (usunięte przez administratora)fachowo nazywa się phmetr dzwoniłam do Pana z którym podpisałam umowę i powiedział mi że nie mogę zrezygnować po zamontowaniu .A bylo to 3 dni od podpisania umowy twierdził że to nie jest umowa sprzedaży tylko usługa I nie mam prawa odstąpić co mogę z tym zrobić . ..

@Krystyna

Może Pani odstąpić od umowy w ciągu 14 dni ponieważ zakupiła Pani Filtr do wody a nie usługę. Proszę wysłać odstąpienie od umowy za potwierdzeniem. Jeśli będą robili problem to jest rzecznik praw konsumenta - a on spokojnie temat wyjaśni na Pani korzyść. Ja tak zrobiłem z Moim Tatą i szybko temat się zakończył.

W jakim mieście to było?

Maria

Dzień dobry. Odpowiadając na dwa poniższe wpisy , doskonale wiem jakie mam dolegliwości i nikt nie musi nic mi wykrywać , mam świadomość ,że w moim wieku żadne cuda nam już nie pomogą ,ale myślę że mając świadomość jak ważna jest woda - czysta wybór jest oczywisty . A nawiązując do wpisów poniższych to ubolewam jak łatwo szkalować kogoś w dzisiejszych nowoczesnych czasach , oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ,ale każdy robi to anonimowo ,bo podpisać się jak to na dorosłego odpowiedzialnego człowieka przystało zabrakło już odwagi cywilnej. A szkoda . Ale niestety tym charakteryzują się obecne czasy - anonimowością i małością takiego człowieczka. Życzę dobrego dnia Panu ,Panie Olaf I Pani Ewie.

Maria

Jestem klientką firmy Koleta już ponad dwa lata .Nie rozumiem poniższych wpisów ,mam zamontowany sprzęt w kuchni i nie wyobrażam sobie dzisiaj nie mieć go w domu.Piszecie państwo ,że podobny sprzęt można kupić za 600zł , zgadzam się podobny tak ale nie taki sam. Nie wiem doprawdy o co jest taki szum , mam wodę krystalicznie czystą , raz w roku muszę zrobić serwis i to wszystko. O wiele lepszym jest to , rozwiązaniem niż kupowanie wody w butelkach plastikowych i łudzenie się ,że piję dobra wodę. No ale niestety to takiej decyzji trzeba dojrzeć , czego wszystkim życzę. Maria Rychlińska -Warszawa

Waldi1.

Gdzie można szukać pomocy prawnej na firmę Kaleta która wcisnela mi regeneratora wody za sumę (usunięte przez administratora).gr.a żądają za wymianę filtru 300.zl.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Koleta S.p z.o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Koleta S.p z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Koleta S.p z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Koleta S.p z.o.o