Opinie o ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia w Trzebinia

ANDRZEJ CH. Nowy wpis

Dzisiaj zakończyłem pracę Orlen ochrona Trzebinia. Chciałem podziękować wszystkim pracownikom ochrony , dowódcą, kierownictwu, szefowej pani Fabioli, panią z administracji z ochrony za miłą atmosferę ,pomoc na każdym etapie pracy w ochronie i profesjonalizm w każdej dziedzinie. Firma ochroniarska godna polecenia.Andrzej CH.

Na jakie benefity można liczyć w ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia?

Lu Nowy wpis

Witam może ktoś opisać warunki pracy kierowców na cysternach w Orlenie Trzebinia. Jakie są zarobki i godziny pracy oraz czy weekendy są wolne i święta . Dardzo Dziękuję.

Ania Nowy wpis

Od niedawna pracuje tam gość co kiedyś służył w legii taki wysoki

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Trzebinia
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Trzebinia
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Zainteresowana

Gdzie są biorą w Trzebini

Romek

Ile się zarabia na Orlenie jako sprzedawca ?

Mario

Firma może konkretna ale ludzie na stanowiskach jeśli chodzi o oddział w Trzebini to jedna wielka porażka. Rządzą osoby od Koordynatorki począwszy które nie mają pojęcia o pracy w ochronie. Dowódcy zmian przyjęci po układach patrzą tylko swoich interesów a poziom ich umiejętności porażka. Najlepszy jest Pan Andrzej który poza olewaniem wszystkiego patrzy dobrze się wyspać i ponawijać z uroczą Panią M. Nawet porządnego maila ciężko im sklecić. Pracownicy tyrają bez kodeksowych przerw na posiłek. Gonią w pojedynkę przez drogę publiczną obsługując dwa posterunki o dość sporym natężeniu ruchu osobowo materiałowego. Praca w systemie 12 godz. gdzie ciężko się doprosić o możliwość wyjścia do WC bo nie ma możliwości podmiany. Płaca oczywiście minimalna. Raczej nie polecam Wam tej Firmy ale niech każdy przekona się sam.

@Mario

Człowieku.... Radziła bym Ci się zastanowić co piszesz.. Najłatwiej jest oczerniac anonimowo... Pewnie jesteś sfrustrowanym człowiekiem który nie ma co zrobić ze swoim zyciem tylko wypisywać obelgi pod adresem innych.... Jesteś żałosny....

Cieci żal :)
@anonymous

(usunięte przez administratora)to są takie ciecie jak ty co dostają fuchę kierowniczą, chociaż ochronairz to z ciebie taki jak z (usunięte przez administratora) Żal(usunięte przez administratora) ściska bo kotś się ośmielił skrytykować ? Ochrona w Polsce to kompletna porażka i ściema i wasze szczęście, że nikt na was nie napada, bo dopiero byłby szok, jak by się okazało że nie wystarczy nosić klamkę :) W radiowozach kupa śmiechu z was za każdym razem kiedy się was mija ... (usunięte przez administratora) :)

Cieci żal :)

O pracy w "Orlenie Trzebinia" nie wiem nic. Natomiast jeśli chodzi o grupę konwojową i stróżów obiektowych to znam z jednego z miast wojewódzkich :) Porażka. Ludzie, którzy nadawaliby się co najwyżej na portierów na podrzędnym obiekcie konwojowali utargi za stacji paliw. Oni nawet nie stali obok ochroniarza - poziom umiejętności, wiedzy, poziom intelektualny w ogóle zerowy. Kierownik były milicjant pracował 2 godziny dziennie albo wcale nawet nie przychodził do pracy - zero pojęcia o ochronie, typowy bezmózgi beton: najbardziej to się interesował, zeby mu jego prywatny samochód odprowadzić do mechanika z którym miał uklady. Zatrudniał sieroty koleżków w poprzedniej firmy co kopert z utargami nawet do trezora nie wrzucali ! Kiedy wprowadzili nowe przepisy dotycące pojazdów do przewożenia kasy to można było wydawać połowę normatywu amunicji - i to go najbardziej interesował czy przypadkiem nie wzięli więcej jego konwojenci :) To że jeździli w kółko te same trasy dzień w dzień i prawdopodobieństow napadu było rpzez to wyższe - mniejsza o to, ważne że nietryb i alkoholik był kryty, bo wykonywał polecenia z góry :) Nawet kamizelek kuloodpornych i hełmów nie dostawali osobistych tylko poszewki a wkłady balistyczne przekładali .................. Tak się składa, że akurat pryuwatne firmy potrafią prezentować wiekszą jakość np. "Impel". Generalnie pracy w tym wynalazku nie polecam nikomu, kto siebie samego traktuje poważnie - 13 pensja i dodatki na święta czy jakieś tam packzi dla dzieci to nie są argumenty. Generalnie kto ma łeb na akrku to ochronę powinien omijaćw Polsce szerokim łukiem .... teraz policja, wojsko potrzebują ludzi. Ochrona jest pracą dla sieroty życiowej.

tomi ziii

kierowca orlen umowa zlecenie w miesiącu dużo godzin pracy sporo km do przejechania autami brak logistyki

Orlen Trzebinia jeden wielki bajzel ,wszystko po układach.

molu

Jest nieco lepiej teraz niż było wcześniej parę lat temu . Wreszcie Tego UBEKA Jana SZ wywalili na zbity pysk razem z jego przydupasem Kasprzykiem.

Zostaw merytoryczną opinię o ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia - Trzebinia

• Jak się pracuje w ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia?

Zobacz opinie na temat firmy ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia?

ORLEN Ochrona Sp.z o.o. Trzebinia