Opinie o Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elbląg

Ludzie ta firma sięga dna. Zarobki to kpina. To co wyprawiają brygadziści do przechodzi ludzkie pojęcie, ludzie robią co chcą. Każdy dzień to walka o kapselki i względy gwiazd zamiast wykonywać co do nich należy. A każda zmiana ma swoją gwiazdę. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze

LALA

Nie wrzucaj Pracowniku wszystkich do jednego wora. Są tu JESZCZE ludzie czyt. kobiety, które zapierdzielają w pocie czoła w tych urągających ludzkiej godności warunkach. Za te marne grosze!!. Bez nich ta firma by Z PEWNOŚCIĄ upadła! Owszem są i kombinatorzy-nygusy pół roku w pracy pół roku na l4, których firma karmi, ale skoro bogata..

szczur
@LALA

Skoro ci zle to zmien prace a nie stekasz...jezeli cos potrafisz poza smieciami to znajdziesz se lepsza prace bez problemu....i bez przesady z ta pracowitoscia..praca pracy nieruwna...zobacz jak kobiety u prywaciarza pracuja.to co tu jest to pikus.pracusiu.....w kazdej innej pracy poza machania raczkami i stania trzeba zasuwac i urzywac troche muzgu.

@szczur

Widać Waćpanie Szczurze średnio mÓzgu Pan używasz, skoro takie byki robisz, więc martw się o siebie.Pozdro!

szczur
@LALA

Wacpanna zaiscie jest tak inteligentna ze powinna polonistyke wykladac na Harvardzie...hehe

Miodek

Do Pani laska gratuluję wysokiej klasy ortografii nie wiem czy w dzisiejszych czasach analfabetyzm nie daje więcej powodów do wstydu niż latanie za innymi facetami.

Opiszę

Wy normalne kobiety ! Macie tyle brudu za gaciami, że musicie zwracać na innych uwagę aby się ukryć. Zaraz opiszę tu wszystkie !

hihi
@Opiszę

Najbardziej mści się (usunięte przez administratora) bo została odrzucona hihi

Opiszę

Najlepsze jest to, że tej osoby nie ma w pracy a opinie są pisane, jakaś zdesperowana i psychiczna to pisze

Don juan

Matoły w pierw do podstawówki się cofnąć i ortografii nauczyć a później tyłki obrabiać.

Zmęczony tym wszystkim

Taka atmosfera w pracy ? Dzisiaj usłyszałem mądre słowa.... "Sami się pogrążacie w gównie , a za gównem to już tylko (usunięte przez administratora) z mółem "Pozdrawiam pozytywnie tych co pozytywnie myślą. A jest ich w tej firmie bardzo mało

Czy po rozmowie w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
J

Czas to już zgłosić na drogę prawną, zobaczymy która żmija jest tak podła i zazdrosna, że posuwa się do tego stopnia

J

Fajnie tak mordy wycierać innymi !, fałszywe baby wchodzą w (usunięte przez administratora) facetom i kasują resztę osób. Praca jest na sortowni a nie tutaj !

Oko

Kapsle wędrują nie tylko na wyspę .Kto tam pracuje to zna długiego Alwaro który albo zbiera kapsle albo bajeruje chuda z sortowni a później zdjęcia mu robią.Podobno będzie nowe małżeństwo

Zmęczony

Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze - miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.

ron
@Zmęczony

i rozumem

@Zmęczony

Serce? a co to jest? Ta firma pozbawiła mnie tego organu.

Daj kapsla

Z tymi kapselkami to ostrożnie.Jakby ich nie było to cała wyspa nowakowska by uschła pomimo tego że wokół niej dużo wody .A że wodzirej z Nowakowa się ustawił na kapslach i ma ludzi od zaopatrzenia to tylko świadczy o jego niesamowitej kreatywnosci i inteligencji.Chyba.

Zmęczony tym wszystkim

Ja się pytam w jakich warunkach pracują ludzie na sortowni? To jest hańba żeby dyspozytornia nie współpracowała z brygadzistami. Następne pytanie- Kto rządzi w tej firmie? Kierownik? Czy dyrektor? Następne pytanie. Kto zdecydował o wczasach pod gruszą że pracownicy dostaną dopiero po urlopie? Jakaś żenada ja się pytam? Czy układziki? Podejrzewam że te drugie. Panie prezydencie mojego kochanego Elbląga zareaguj . Ludzie mają dość tej polityki wewnętrznej. Zrób Pan roszady w osobach którzy robią z ludzi niewolników. Pozdrawiam

Początkujący

Kiedyś to morze była dobra firma i ludzie tam się pchali drzwiami i oknami. Teraz został tylko (usunięte przez administratora) smród, niskie pensje i to co się dzieje to przechodzi ludzie pojęcie. (usunięte przez administratora)

Plastuś
@Początkujący

Wiosna przyszła a hormony buzują :)

Początkujący

Fakt zarobki marne, atmosfera jak w każdym dużym zakładzie, plotki i romans na każdej zmianie.

Marvel
@Początkujący

Nowy Kapitan poprowadzi swój statek z dala od mielizny. Ufam Mu i czekam na lepsze czasy w ZUO dla fizoli!

mix
@Marvel

za durzo filmuw sie naogladales

ex

no tak

ex
@Początkujący

napisze szczerze bo juz tam n ie pracuje merytorycznie...praca nie jest zla....prosta jak konstrukcja cepa....(usunięte przez administratora).w elblagu jest durzo pracy ..ludzie tesz rozni...ale tam atmosfera jest jedna z n ajgorszych,,,,

supergirl

pracuje tam lata.i zmieniam prace.zarobki marne .ale praca nie najgorsza.szlo by dalej pracowac ...problemem jest klimat w pracy.ludzie sie gryza miedzy soba.plota goni plote..oficjalne kablowanie podlizywanie sie i obrabianie tylka ...(usunięte przez administratora)a mugl by byc to dobry zaklad ..ale nie darady.

Danuta
@supergirl

A możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Napisałaś, że sama praca nie jest zła - co dokładnie Ci się podoba? Atmosfera w firmie ma rzeczywiście duże znaczenie, może warto porozmawiać między sobą i wyjaśnić nieporozumienia, lub jeśli to nie pomaga - zgłosić problem gdzieś wyżej? Wspominasz też o zarobkach, czy są jakieś premie, dodatki?

Firma masakryczna omijać szerokim łukiem zarobki dla nowych większe niż dla starych pracowników z kilkuletnim stażem pracy doceniani ci którzy liza (usunięte przez administratora) a nie za pracę!!!! dobrze że Stary już na emeryturze przyjdzie nowy to zmieni może na lepsze zasady działania śmiesznego zakładu dobrzy i nie doceniani pracownicy uciekną tak samo i z biura bo tam też nie najlepiej się dzieje

Zamyślony

Tak to prawda.Tyle lat w tej firmie ehh..Gnaty zbolałe ,ręce rwą i w dzień i w nocy od stania przy taśmie i machania 8godzin rączkami. Inflacja zżera nasze zarobki.Podwyżka jest a raczej nie ma a jak jest to groszowe sprawy.Leki na alergię, układ oddechowy,maści na stawy ,krople do oczu kosztują i to nie malo a bez tego nie da się rady przetrwać.Z roku na rok człowiek coraz bardziej dostaje w kosc.Ciężki los sortowacza.Miejmy nadzieję, że Mikołaj o tej Starej Gwardii nie zapomni.Pozdrawiam!

Nadzór

Kuźwa szybciej tymi rączkami machać bo folia ucieka.

Skandal

Zarobki w zakładzie faktycznie kiepskie bo jest Pani M która siedzi w kieszeni chyba u każdego ale jeszcze większy jej problem to to , że jej Romeo już nie pracuje.

Mąż
@Skandal

A która to pani M?Może swojej starej bym robi dorobił.Ona głupia jest i pewnie się nie dowie.

Nie ślepa

Czy Was już całkiem pogięło? Prać takie brudy na forum? Z niczego zrobić coś! Teraz to się może dopiero zacząć ! Będą wypisywsne wszystkie parki te stare i te nowe ! I jeszcze inne opowiastki. Bo na każdego można wszystko napisać!

Nie ślepy

Do obojentny to nie jest oczernianie to fakty ciekawe czy nasz,,romeo,,jest na zwolnieniu bo dowiedzidziała się żona

Leń

Nie narobisz sie w zuo?widać ze post pisał ktoś z kadry zarządzajacej.Niektórzy brygadziści tak podkręcają taśmy że po 8 godzinach padamy na twarz no chhyba że Obserwujący pisal o pracy w biurze.Tam napewnno sie nie urobią.Pozdrawiam ciężko pracujących za marne pieniądze.

Obserwujacy

Praca jest naprawdę ok, nie narobisz się chodź warunki nie sprzyjają. No ale pracownikom ze swobody to już miazgi się rozpuściły. Kobiety i mężczyźni srają w dołki pod siebie , rąbią sobie (usunięte przez administratora) wymyślają na siebie, robią ploty bez wylątku. Szukają sensacji by coś się działo.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Mazurska 42
    82-300 Elbląg

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.