Opinie o Reppo Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Reppo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Reppo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reppo Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracownik Reppo Group Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca Wszystko na czas miła atmosfera ,godne warunki pracy ,Płaca na czas

PracownikReppo Nowy wpis

Dobra praca , jak ktoś chce pracować i jest pracowity to może zarobić.

PRACOWNIK BIURA Nowy wpis

Szef i Szefowa to bardzo ludzcy pracodawcy i nie robią wyrzutów z powodu pozostania w domu z dzieckiem które zachorowało, są otwarci na współpracę z młodymi mamami, wynagrodzenie na czas, wszystkie narzędzia służbowe na poziomie i w razie zepsucia naprawione ( laptop i Iphone). Polecam!

@pracownik Nowy wpis

Praca jak najbardziej na plus , rzetelna firma , jestem zadowolona z obecnego pracodawcy i z serca mogę polecić jak najbardziej zarówno jak i prace w tej firmie i współprace w zakresie usług , profesjonalne podejście do pracownika i do klienta ;)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Reppo Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca była ok. Dali także zamieszkanie i autokar do pracy. bałem się trochę na początku, ale okazało się że agencja jest okej i wszystko jak najbardziej na czas. polecam

Galyna

Pracowala w tej firmie na skladzie ubrania. Kiedy tylko przyjechala, dali mi nocleg, czego bardzo potrzebowala. Praca byla nie legka, ale dobra. Pieniondze, tak jak powiedziali, zawsze do 20 dnia. Kwota za prace byla bardzo dobra. Jak u mnie byl spokuj, wrucilam do Ukrainy, ale jak bende w Polsce potrzebowala prace, bende szla do reppo grup.

A.P.

Współpraca według mnie bez zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm, kontakt bez problemów. Ze swojej strony mogę polecić.

Teresa

Nie doczekałam się finału tego zgłaszania braku wypłat za pracę. Dziewczyny, możecie wrócić i dodać czym to się skończyło?

P
@Teresa

Brak zwrotu pieniędzy. Pip rozkłąda ręcę.

Zuzanna
@P

Jak to pip rozkłada ręce? :( Czemu?

Dariusz

To mała firemka, zatrudniają pare osób na jachtach nielegalnie na czarno w malarni proszkowej w Pruszczu to samo żadnych składek ZUS Majecewski Alek razem z t tą drugą Antoninem, szkoda tylko pracodawcow i pracowników w tym przypadku

Dariusz

Dobra praca i płaca, jak ktoś chce pracować i jest pracowity to może zarobić i mieć przyjemność finansową jak i rozwojową, (usunięte przez administratora)

@Dariusz

Tak, napewno. Akurat pan Dariusz wie bardzo dużo na temat bycia pracowitym :)

Работала через них в прошлом году. Всё было супер, девченки молодцы!

Oszukana

Podobnych negatywnych opini z pewnoscia bedzie przybywac ze wzgledu na to,ze pracodawca jest wybrakowany z jakiegokolwiek czlowieczenstwa.. ( nie wyplaca wynagrodzen ).. nie wspominajac juz,ze brakuje mu jaj i godnosci. Umawia sie na spotkanie na ktorym sie nie pojawia i rozlacza polaczenie w polowie slowa. Wyzysk i tania sila robocza cechuje Reppo. Tacy ludzie to gorzej niz (usunięte przez administratora) Nie polecam i przestrzegam przed wspolpraca z ta firemka.

|Tak ewentualna wypłata podstawowa, ewentualna bo pewna nie jest.

@pracownik

Zgadzam się z opinią wyżej. Do dnia dzisiejszego nie dostałam wynagrodzenia za przepracowany tydzień, bo nie umówiłam żadnego spotkania. Była mowa, ze na początku to normalne , że ciężko jest się,,wbić, po czym otrzymałam jnformacje, że moj raport jest zerowy, czyli nie wyniknęło zadne spotkanie tak wiec nie ma podstaw do wypłaty wynagrodzenia. Zaznaczam, że bylam tam 7 dni po 8h i nie dostane za to wypłaty. Na szczęście sprawa została zgłoszona i czeka na kroki prawne.

@Zwolniona dnia na na dzień

U mnie taka sama sytuacja, z dnia na dzień zero kontaktu - zwolniony. Właściciel obiecuje piękna wizje pracy wspólnie a okazuje się ze nic z tego nie wynika. Firma zepsuta u podstaw.

@.

Ja również kontaktowałam się wielokrotnie z firma to kazali kontaktować się z Panem od kadr . Po kontakcie z nim niestety nic nie wyniknęło. Osobiście pojawiłam się w firmie powiedziałam że pieniądze mi się należą za przepracowane godziny, nr do prezesa nikt nie mógł mi podać .....dziwne. po mojej wizycie dostałam telefon żeby przyjść w dany dzień na rozmowę z prezesem. Forma nie płaci ludziom zatrudnionym w biurze , zero wsparcia, ciągle pretensje. Zwolnią z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny a wynagrodzenia nie zobaczysz. Moja rozmowa z jedną z osób tam pasujących odbywała się w obecności nowego pracownika:D ps. Pan od kadr, z którym miałam się kontaktować również bym obecny ale nawet nie podszedł ani nic. A przez telefon taki wygadany :D

@.

Moge prosić cie o adres mailowy? Chcialabym cos napisac ;)

Tomasz

@pracownik nie ma pewności, że dostanie się wypłatę?

@Tomasz

No niestety ale pewnosci nie ma. Wyplaty nie dostalysmy z koleżanką do dnia dzisiejszego. I zero kontaktu z ich strony. Rozmowa z szefem graniczy z cudem.

Asia

@Major fajnie się wspólnie pracuje?

Major

Duża firma ! Polecam fajni inteligentni ludzie

Luki

Dziękuje za profesionalne odbycie stażu, dużo nauczyłem innowacyjnych rzeczy w przyszłym roku składam swoja apilkacje

Jak jest z pakietem medycznym w Reppo Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

????

Nie ma żadnego pakietu medycznego. Ciesz się jak wypłatę dostaniesz.

art

Przestrzegam przed pracą w firmie Reppo Sp. z o.o. ( Gdańsk ) - właściciel zwalnia po kilku dniach pracowników , nie stosuje się do ustaleń na rozmowie , kłamie mataczy , nie odbiera telefonu. Praca i zakres obowiązków jest zupełnie inny niż ustalony na rozmowie. Wypłaty nie są realizowane terminowo. Szkoda czasu na taką pseudo firemkę.

Work
@art

Jeżeli ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej zachwala siebie, a w pierwszych dniach pracy okazuje się, ze to były puste słowa , zamiast programów komputerowych zna się tylko na portalach gdzie można obejrzeć i kupić zegarki w czasie pracy, oraz wielokrotnie wychodzi na papierosa ukradkiem, to gratuluję takiego pracownika. Zdecydowanie nie powinni pracować w takich miejscach Nieuczciwe pomówienie i bezpodstawne oskarżenie w sieci na szczęce już jest do wykrycia i karane

Abc
@Work

Chyba ktoś pomylił pracowników. Proszę o niewprowadzanie ludzi w błąd bo nieuczciwe pomówienia i bezpodstawne oskarżenia w sieci na szczęście już jest do wykrycia i karane jak napisałeś :)

Work
@Abc

Doskonale Pamiętamy i nikt tu nikogo nie pomylił, Nadal w naszej bazie znajduje się Pańskie CV Tak przy okazji to Pan(usunięte przez administratora) przed podjęciem pracy w naszym zespole !! Najpierw udawał Pan ze jest chory, potem poinformował nas Pan ze jest na zasiłku i chciał by go Pan kontynuować dalej. Jak Pan określił w rozmowie telefonicznej „chociaż jeszcze przez dwa tygodnie” , następnie wymyślił Pan inną historyjkę , kiedy sprawdziliśmy Pańskie referencje u innych pracodawców to nasze przepuszczenia potwierdziły się Nie zakwalifikował się Pan do drugiego etapu do rozmowy kwalifikacyjnej Radze przemyśleć i mądrze uzasadniać swoje wpisy, skoro nie pracował Pan w Naszym zespole to oskarżenia Pańskie są bezpodstawne i wyssane z palca !! W dzisiejszych czasach jak Pan widzi nikt nie jest anonimowy w sieci Za fałszywe pomówienia są odpowiednie paragrafy !! Życzymy Panu powodzenia w ciągłym poszukiwaniu pracy

Duduś
@Work

Ta firma nie szanuje człowieka, wszystkie wstępne ustalenia ma w nosie, zatrudnienia w pseudo spółkach na najniższych stawkach omijać

Królewna

Potwierdzam że dobre opinie umieszcza tu tylko wlasciciel. Ludzie omijajcie tą firmę. To totalne nieporozumienie a nie firma. Zwalniają z dnia na dzień tak poprostu. I tak po kolei wszystkich i ciągle szukają nowych pracowników. Księgowa to matka właściciela która jest nienormalna-psychicznie wykańcza wszystkich! Nie mają żadnych kontraktów za granicą. To nie prawda! Ludzie omijajcie tą firmę!!!!

Mike
@Królewna

potwierdzam, też tak miałem. Omijać tą firmę. Dobre wpisy są od właściciela tylko i wyłącznie.

Urszula
@Mike

Nie wydaję mi się, że - jak stwierdziłeś - dobre wpisy na forum pochodziły od Właściciela Reppo. No ale może już pozostawmy tę kwestię. Powiedz mi najpierw, jak długo pracowałeś w tej firmie?

Ada
@Urszula

W takim bagnie nigdy nie pracowałam. Przekręt goni przekręt, ludzie jeśli się cenicie nie traćcie czasu na tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Reppo Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Reppo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reppo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reppo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Reppo Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jana Heweliusza 11 lok. 14
    80-890 Gdańsk