Opinie o Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans w Ostrów Wielkopolski

obecny Nowy wpis

Tak będą kiedyś siedzieć, wszystko zgłaszamy do PIP i ITD za ponad normatywne zap.tony po 43t cm na wyj bez wagi mamy zrobione ksera a ten pracownik to niby mąż szefowej nie zameldowany (usunięte przez administratora) z Anglii i damski bokser

Były Nowy wpis

Polacy pracowali. Byli ale się skończyli. Wystawiają ogłoszenia na portalu olx. Żenada. Brak kart paliwowych. Brak pieniędzy. Niezależnie od przejechanych kilometrów ma ci starczyć paliwa na bazę. Jak nie to pretensje do kierowcy. Dziwaki.(Lekko powiedziane).

Były Nowy wpis

To nie firma. To (usunięte przez administratora) które dawno powinno zakończyć działalność.

Roman Nowy wpis

Kierowcy widzę żalą się na braki w paliwie. Serio nie można dolewać tylko trzeba jeździć na oparach? A jak jest tu z wypłatą? Też takie oszczędności...?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Małgorzata

Cześć, zaciekawiła mnie firma Hubertus-Trans. Czy ktoś z Was ma może jakieś informacje na jej temat oraz codziennych warunków pracy przedstawicieli? Naczytałam się tutaj sporo różnych opinii na temat tej firmy, ale może macie nowsze informacje? Z góry dzięki ;)

Zdzisław
@Małgorzata

Firma (usunięte przez administratora) totalne.brak szacunku do pracownika. Zjazdy na oparach. Zakaz dolewania paliwa. Ma ci starczyć. A szefostwo zakłamane do potęgi. Ładują na chłodnie po 27 ton i masz jechać. Wiele by jeszcze można było opisać na temat tej (usunięte przez administratora) firmy. Wszystko co jest opisane wcześniej przez innych kierowców to 100%prawda.

juz byly

spieprzam z tej firmy ,bez przyszłości co wyjade praknie paliwa brak kasy na paliwo artur wylicza spalanie wg/gps sam ma spalic 16l/100km pracownik cudo cwaniak od tej firmy zdaleka ,tylko opiepsz przez tel a szefowa firmy przytakuje ,sprawdzamy jaki miał wyrok odsiadki w angli/?

OBECNY
@juz byly

Zdzislaw powróciłeś pieknie, ale może bardziej powrót do szkoły :) dużo się kłania

zadowolony ludzik

Pewnie trzeba dobrze robić to co nam przydzielono a nie byłoby tego biadolenia bo firma spoko!

były

Dno nie firma tyle w temacie.

Obecny
@były

Zdzisławie piszesz firma dno jednak cały czas jestes nią zainteresowany ;)chyba ból caly czas ściska ze cię tu nie ma już

Zawodowy
@Obecny

kim jest Zdzisław bo sytuacja która ma miejsce jest interesujaca

były
@Obecny

Nie jestem Zdzisław i przepracowałem tam chwilę dlatego stwierdzam fakt że to firma bez przyszłości dla kierowcy, stwierdzam też że w okolicy są firmy naprawdę godne uwagi .

@były

oj Zdzisław daj już spokój pomyśl o sobie i daj innym żyć !

Ktoś
@obecny

ktoś tu ma chyba jakaś obsesję na punkcie Zdzisława. Panie kolego obecny jeszcze nie tak dawno firma hubertus jeździła dla ami , busy z logiem firmy kręciły się po mieście teraz nagle zniknęły czyżby niedobory kadrowe? Pytanie tylko dlaczego skoro firma hubertus jest taka fantastyczna

@Ktoś

oj Zdzisław Zdzisław

@były

Dlaczego twierdzisz, że nie jest to dobra firma dla pracowników zatrudnionych na stanowisku kierowcy? Będziesz tak uprzejmy i uzasadnisz swoją opinię na ten temat? Napisałeś tak dlatego, że firma nie daje możliwości rozwoju i wyższego wynagrodzenia, czy może z zupełnie innych powodów? Odpowiesz proszę, co konkretnie miałeś na myśli.

Były
@były

Od niedawna zatrudniają kierowców z Ukrainy.A i oni niebawem dadzą sobie spokój. Nikt normalny nie będzie tam pracował.

OBECNY
@Były

ZDZISŁAW ZE TOBIE SIE CHCE PISAC TE WYPOCINY

wania

jesy toprawda ze w tej firnie grasoje damski bokser i bije pracownikuw i szefowa ma co 2tydzie inne cienie sine raz prawe potem lewe oko trzeba to zaglosic na niebiesku linie albo na policyje

kierowca
@wania

Bzdura totalna pracuje 4 lata nie ma takiego miejsca zglos sie facet do lekarza tylko do wlasciwego

Obecny
@wania

Zdzisław nie Wania idz do lekarza naprawdę czas podjąć leczenie

@wania

Skąd w ogóle masz takie informacje, że rzekomo w firmie Phu Hubertus Trans Ostrów WLKP mają miejsce takie sytuacje? Możesz przedstawić źródło swoich informacji na ten temat? Tego typu informacje powinny być odpowiednio uargumentowane, aby móc udowodnić, że rzeczywiście tak jest w rzeczywistości. Ktoś z Was wie może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Poszukują może nowych pracowników? Proszę o odpowiedź.

Mariusz

Kto tam jest szefem w tej firmie?

@Mariusz

Do czego potrzebna Ci jest ta informacja? Masz do załatwienia jakąś sprawę związaną z firmą Phu Hubertus Trans Ostrów WLKP? Czy może zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tym miejscu? Mógłbyś sprecyzować motyw swojego pytania?

Zawodowy
@Mariusz

oficjalnie to wystarczy wpisać w Google nazwę i wyskoczy kto jest właścicielem

@Zawodowy

Masz może ciut więcej informacji o firmie Phu Hubertus Trans Ostrów WLKP? Interesuje mnie przede wszystkim to, czy znasz może obecne warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Na jaką stawkę początkową można liczyć? Myślę, że jest to dość ważna informacja dla osób poszukujących tam zatrudnienia.

Irek

Nie polecam tej firmy

@Irek

Zdzisław kim ty tu jeszcze będziesz- były , Mariusz, Szymon, obserwator a teraz Irek brawo brawo ty za kreatywność.

@Irek

Pod jakim względem nie polecasz firmy Phu Hubertus Trans Ostrów WLKP? Czy Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, czy pracownika tej firmy? W żaden sposób również nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi, więc zarówno ja, jak i inni czytelnicy nie wiemy, co wpłynęło na to, że tak oceniasz tę firmę. Sprecyzuj swój komentarz.

Robi się straszna (usunięte przez administratora) burza proponuje żeby każda że stron uzasadnila swoją opinie konkretnymi argumentami

mariusz

Uderz w stół a nozyczki sie same otworza ,my przepracowali pare miesiecy i trzeba bylo sie zwolnic ,przeginanie od a do z gonitwa km. to akord ,szacunku zero,dziekujemy Zdzislawowi i inny kierowcom za prawdziwe wpisy ,t tak was za to popieramy ,czas wyzysku sie dawno skonczył,

@mariusz

Zdzisław przestań sam sobie odpisywać bo żałosne a zarazem śmieszne to od samego początku jest Pamiętaj kto mieczem wojuje ten od miecza ginie

@obecny

Masz inne zdanie o tym, jak wyglądają warunki pracy w firmie Phu Hubertus Trans Ostrów WLKP? Jeżeli tak to chętnie poznamy Twoje doświadczenia związane z tym miejscem pracy. Rzetelna i uzasadniona opinia będzie na pewno pomocna dla osób, które rozważają pracę w tym miejscu.

Z,BYŁY

witam to bedzie opis mojej pracy 1,5r gdzie musialem odejsc ,warunki pracy ciagly stres ,obluda ,jazda na 3kartach,,wyjazdu w piatki wikend za granica nie platny ,to wszystki Ok sprawa dotyczy artura pracownika firmy ,bylego legioniste i jego wypowiedzi ze tam wieszal ludzi ,sa swiadkowie i inne dane ,czlowiek ? materialjest opracowywany i musi byc podany do kontrwywiadu wojskoweko by to sprawdzili to tylko 1 spr ,z powazaniem ZDZISŁAW3

kierowca
@Z,BYŁY

Panie Zdzisławie jeżeli jeździł Pan na 3 kartach ( w co bardzo wątpię) to zdaje Pan sobie sprawę iż jest to przestępstwo z Pan strony - no bo przecież nikt Panu tej karty do tacha nie wkładał robił Pan to sam świadomie, jeżeli była jazda na 3 kartach (w co bardzo wątpię) to powinien Pan odmówić i tego samego dnia zgłosić gdzie trzeba , z tego co wywnioskowałem nie zrobił Pan tego więc jeżeli (w co bardzo wątpię) jeździł Pan tak to tylko dla korzyści pieniężnych - powinni Panu zabrać wszystkie posiadane uprawnienia oraz postawić zarzuty prokuratorskie i krótko na ten precedens nie ma wytłumaczenia że Panu ktoś kazał, jeżeli tak Pan czynił robił Pan to świadomie i w określonym celu. Jeżeli chodzi o jakiegoś pracownika Artura to jest śmieszne co pan wypisuję i dziwię się że właściciele i Pan Artur nie zgłosili sprawy na Pana za naruszenie dóbr osobistych oraz naruszenie dobrego imienia firmy. Śledzę ta stronę od początku Pana wpisów nie rozumiem dlaczego Pan to robi pracował pan 1.5 roku i wszystko było ok a teraz nagle wypisuje Pan takie niestworzone rzeczy. Nie podpuszczam właścicieli firmy ale ja na ich miejscu już dawno zgłosiłbym sprawę do odpowiednich organów ścigania. A tak na koniec nieważne gdzie kto był i co kto robił po co to pisać ma Pan dowody proszę założyć sprawę w sądzie i wtedy wszystkiego się Pan dowie.

Zdzisław

Juz nie bawem beda szokujace info.na temat tej firmy i szefostwa siegniemy nawet do legi cudzoziemskiej sa swiadkowie wypowiedzi jak i nagrania rozmow na tel.

Szymon
@Zdzisław

Gdzie to będzie opublikowane bo sam jestem ciekawy co to za akcja

Julia

@Zdzisław, z czym konkretnie związane są te szokujące informacje, które w najbliższym czasie masz zamiar opublikować? Dotyczą one pracy w firmie Phu Hubertus Trans Ostrów WLKP czy może związane są z innym tematem? Mógłbyś trochę przybliżyć ten temat?

Julia

@Inteligentny człowiek, jeżeli tak uważasz to, czy możesz napisać swoją osobistą opinię na temat pracy w firmie phu hubertus trans ostrów wlkp? Jak rzeczywiście wygląda praca w tym miejscu? Przedstaw, jak wyglądają również warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Podziel się z nami tym, co wiesz na temat tego miejsca pracy.

obesrwator

Szefa firmy nie ma to domniemany pracownik artur,nie jest nawet zameldowany na pruslinskiej,w dok.KRS jest tylko wpisana jedna osoba jako szefowa paulina f.-artur to skoczek?za przekrety jak jest opisane nikt z kier.nie został zwolniony,te wpisy pisze szefowa albo domniemany pracownik,chcac ratowac pogrzebana opinie,przerety to -lad.po45t,jazda na 2kartach,pauzy 24nie płatne ,km-z gps w mc.zanizaja okolo 250-400km ,za magnesy w francji zaplacili 12tys eu,z naczep.chłodnii odpadaja czesci,chamskie traktowanie kier,to jest ta prawda o przekretach tej firmy ,cd.nastapi

@obesrwator

człowieku opamiętaj się co to kogo kto z kim gdzie i kiedy kolego" obserwator" czy "były" bo jesteś jedną i tą samą osobą wyluzuj popatrz na swoje ręce później opisuj innych, sam za siebie nie możesz dno totalne dno !!!!!!! osoby inteligentne zaraz wyczują że się mścisz na tych ludziach, szanuj siebie!!

Inteligentny człowiek
@obecny

Nie wykluczone że wszystkie komentarze pisze jedna osoba na przełomie 8 miesięcy (co jest wątpliwe) natomiast widzę że wszystkie pozytywne komentarze są pisane przez kogoś z szefostwa lub przydupasów i tyle w tym temacie.

Julia

@Były., firma phu hubertus trans ostrów wlkp nie zapewnia kierowcy, który pracuje na stanowisku kierowcy karty paliwowej, aby w sytuacjach awaryjnych zawsze miał pod ręką możliwość zatankowania auta? Zdarzały się sytuacje, że po prostu tego paliwa zabrakło? Napisz również, jak rozliczany jest czas pracy z kierowcą? Opisz, jak to wygląda. @obecny, możesz szczegółowo opisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie phu hubertus trans ostrów wlkp? Czy możesz odnieść się do opisanych sytuacji, które przedstawił użytkownik @Były? @Obserwator, dlaczego zaczęło być głośno o firmie phu hubertus trans ostrów wlkp? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Wszystko co piszą kierowcy to prawda nikt im nie robił pod górkę bo po rozwiązaniu umowy rozliczyli się jak trzeba ale za mielenie jezorem postanowiłem że przygotuje wszystkie lewe urlopowki dla itd a i jeszcze zasiegne informacji w pip.

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans?

Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans
1.7/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Pruślińska 21
    63-400 Ostrów Wielkopolski