Opinie o Roboplast Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Roboplast Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Roboplast Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roboplast Sp. z o.o. w Radom

pracownik roku

i co? stawka minimalna wzrasta a firma nadal na tym samym szczeblu płacowym? niedługo najniższa krajowa będzie wyższa niż wypłaty w roboplascie

Emila
@lysy

Ok, a szkolą chociaż jakoś na początek skoro każdego biorą? Jak ktoś już lepiej ogarnia to jakieś premie albo dodatki można zgarnąć?

Czy w Roboplast Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

rysio

mozesz liczyc na minimalne wynagrodzenie bo takie jest zgodne z prawem

Amy Nowy wpis

Ktoś coś o posadzie magazyniera?? Wiecie, w tej ofercie w necie jest podane, że firma nie wymaga wysyłania cv podczas rekrutacji. Czy jak firma nie chce tego dokumentu, to jak wybiera zgłoszenia? Jak nie na podstawie np. doświadczenia, to co bierze pod uwagę? Jak wgl firma się kontaktuje z kandydatem, jak nie ma danych kontaktowych??

Dd Nowy wpis
@Amy

Idziesz na spotkanie wsiadasz na boczny wózek pokazujesz jak jeździsz później obsługa komputera rozmowa na której będą się pytać czy Ci pasuje zatrudnienie przez agencję pracy i niskie wynagrodzenie. Obiecają ci podwyżkę po okresie próbnym której nie zobaczysz w najlepszym przypadku przedłużą ci umowę w podobnych pieniądzach co na próbnym i powiedzą że więcej nie mogą. Praca pod dużą presją bez przestrzegania BHP sprzęt jak ja pracowałem to były stare rozpadające się wózki na które trzeba bardzo uważać żeby nie zrobić krzywdy sobie czy innym. Były wypadki trzeba bardzo uważać firma oszczędza na wszystkim podstawowe narzędzia napraw to trytki.

Mary Nowy wpis
@Dd

Hej, a jak już obiecują podwyżkę po tym okresie próbnym, to jest mowa, jaka to jest podwyżka, czy nie podają wtedy takich detali? A i jak ktoś pracuje przez agencję, to tacy pracownicy mają jakieś inne benefity czy warunki, niższe osoby zatrudnione przez firmę?

Domi Nowy wpis

Praca tam to istna katorga. W ogłoszeniu było napisane praca sezonowa tak na około kilka miesięcy, w momencie kiedy mnie zatrudniali to był czerwiec a praca miała być do października, niespodziewanie patrząc na grafik zobaczyłam że nie ma mnie już na sierpnień, gdybym nie spojrzała w grafik to nic bym nie wiedziała, to skoro nie mieli zamiaru przedłużać umowy to po co się pytali w smsie w połowie lipca czy jestem zainteresowana dalszą współpracą? Ciężka praca, mnóstwo rzeczy trzeba robić w krótkim czasie przy 34 stopniach bo to od tych maszyn biję gorąc. Etykietowanie, składanie kartonów, obsługa maszyny, kontrolowanie czy się nie sklejają plastikowe opakowania, zbieranie, pakowanie, itp i itd trzeba robić tak żeby nie spadło z taśmy, między czasie zawożenie szybko spakowanych opakowań na magazyn i potem wszystko od nowa. Nie wyrobisz się albo nie przygotujesz stanowiska odpowiednio to jeszcze trzymają człowieka 30 min dłużej żeby dokończyć wszystko. Kolejny pracownik który przejmuje stanowisko wielce oburzony że się jemu nie przygotowało kartonów do pakowania czy też nie sprzątnęło się tzw. batonów czyli resztek po materiale. Praca męska ale nie którzy mężczyźni nawet nie wytrzymują, góra dwa dni a ja to chociaz dwa miesiące jak na dziewczynę to nieźle. Nie dość że ciężkie to wszystko to jeszcze szybko trzeba robić, nie raz się zlitowali i pomogli a nie raz stali i się śmiali ze się płacze z bezsilności zwłaszcza brygadzista i jego zastępca Michał jeśli dobrze pamiętam. Szanowny brygadzista był wścibski, pytał się co robiłam na przerwie albo dlaczego długo w łazience siedziałam, czy może miesiączkę mam? Ale co cię to? I jeszcze pouczał mnie na przerwie że się nie siedzi w czapce. No kobieta może siedzieć w pomieszczeniach w czapce to mężczyzna ma obowiązek zdjąć czapkę takie jest prawo. Przeczytaj w internecie jeśli to czytasz że mężczyźnie nie wypada siedzieć w czapce w pomieszczeniu zaś kobieta nie ma obowiązku zdejmowania nakrycia głowy bo uważano że u kobiet to jest element ozdobny no i nie wypada zwracać uwagę kobiecie. Czapki nie zdejmowałam bo przez tą ciężką pracę nie wyglądały moje włosy względnie pajacu. Coś człowiek zawalił to już obgadywanie że ona jest głupia. Krzyczenie co robisz. Codziennie przychodziłam do domu z płaczem i posiniaczona. Ja nie wiem skąd tyle złości w ludziach i brak zrozumienia dla drugiej osoby ? Przyszłam na chwilę do tej pracy chcialam przepracować sezonowo i wytrzymać do końca od czego jest zespół ? Żeby sobie pomagać. Były osoby co pomagały a jak szanowny brygadzista pojechał ze swoimi przydupasami na urlop i na pewien czas trafiłam do innego zespołu z fajnym brygadzistą który bardziej to był mechanik niż brygadzista on ich tylko zastępował to można było wytrzymać. Miejsce pracy żebym nie wiem jak było ciężkie to jak są fajni ludzie to inaczej się pracuje, ten pan pamiętam jak powiedział że jesteśmy zespołem, rodziną drugą w pracy i trzeba sobie pomagać bo tu jest ciężko a potem wrócili tam Ci i już było dobani. Wiem że nie dotrwałam calego sezonu dzięki brygadziscie i jego zastępcy. Czuję że mnie zgłosiliście, bo wam przeszkadzałam. Tak się nie robi, mam nadzieję że karma wróciła i nie polecam tego miejsca pracy, nawet żeby sobie dorobić bo to katorga szkoda zdrowia. A BHP ojej tam nie ma zasad. Było jednodniowe co prawda przygotowanie z BHP ale nic praca wspólnego z BHP nie miała. Trzeba było wchodzić do maszyny i ją czyścić. Bałam się że ktoś się zapomni i ją uruchomi w momencie gdy jestem w środku. Kaleczyłam się przez te plastikowe opakowania a i trzeba było zdejmować ze szczytu palety, wysoko położone, mało kto się domyślił żeby pomóc zdjąć, wysoka nie jestem, dobrze że mi na głowę nie spadło. Albo wózkiem widłowym do oporu nakładzione palety trzeba było przewieść, przecież nie szło tym jechać ciężkie było. Ja się z tym szarpie nie moge szybko wyjechac a tu za chwile pospadają opakowania z taśmy. Oszczędność na pracownikach, zamiast postawic dwie osoby przy lini produkcyjnej i jedna robi to a druga to, no to jedną stawiali MASAKRA!!!!!!!!!!

aktualny ksiaze

tak, dostaniesz pochwale od lysego za strzelanie z ucha . pamietaj pochwala sie liczy w koncu robisz to dla narodu . walcz o dobro

Wojciech
@aktualny ksiaze

Zamiast sprostować, że nie ma czego zgłaszać, bo tu problemów nie ma Ty wolisz płynąć w sobie tylko znanym kierunku. Twoja wola. Oby inni mieli więcej do napisania o tym, czy płacą na czas, ile i czy to odpowiada ilości obowiązków?

ex
@Wojciech

firma placi slabo, obowiazki daja ktorych nie masz przypisanych LEGALNIE do siebie i za to NIE PLACA . podsumowanie firmy . piszesz bzdury typie

Amy
@ex

To na jakie wynagrodzenie można liczyć, skoro uważasz, że firma płaci słabo? Jesteś w stanie podać widełki, aby każdy sobie ocenił, czy dla niego taka kwota byłaby wystarczająca? :) Z góry dzięki.

rysio

mozesz liczyc na minimalne wynagrodzenie bo takie jest zgodne z prawem

Jaki jest wkład kierownictwa Roboplast Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rozmowę kwalifikacyjną w Roboplast Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Magazynier?
Leszno
pracownik roku

Kamila
@pracownik roku

To jeśli można zapytać jakie umowy tu się dostaje, że tak jak piszesz - stawka nie wzrośnie z minimalną? Zlecenie z godzinowa stawka czy co? Jakie to są kwoty?

pracownik roku reaktywacja
@Kamila

umowy powiedzmy normalne, tylko dyrektor skąpiec i jak z kierownikiem się umawiasz że za trzy miesiące będziesz miał 300 więcej na umowie to on stwierdza po tym czasie że źle pracujesz i dostaniesz tylko 100 ale się targujesz i dostajesz ledwo 200, a jak przy kryzysie stawki minimalne skoczyły tak żadnych podwyżek w firmie nie było....pracujcie póki macie gdzie a to że na chleb nie starczy to już nie nasz problem... tak myślą w tej firmie. Najlepiej wykorzystać i jak najmniej płacić. Ale przynajmniej wycieczka integracyjna się udała, fakt przecież to rekompensuje wszystkie lewe zagrania suchego i jego (usunięte przez administratora) szczura. pozdro

Ole
@pracownik roku reaktywacja

Przecież nasza firma jest jedną ze 100 najbogatszych firm regionu Radomskiego w rankingu ECHA DNIA jesteśmy na 70 miejscu a tak opisują przychody firmy można to łatwo sprawdzić: ,,W 2021 roku: przychody 52 milionów 459 tysięcy złotych; zysk netto 7 milionów 616 tysięcy. W 2020 roku – 67 milionów 47 tysięcy; 5 milionów 367 tysięcy." Gdyby firma nawet zapłaciła podwójnie pracownikom plus kupiła nowy sprzęt to i tak byśmy zapewne byli w pierwszej 100 najbogatszych firm regionu. Jak zwykle szary pracownik dostaje po (usunięte przez administratora) a ci na górze walczą o procenty dla siebie naszym kosztem.

@Ole

No właśnie dlatego ta firma to dno, bo pracownicy (usunięte przez administratora)za najniższe stawki a to wcale nie jest leciutka praca mimo tego że forma przynosi duże zyski. Ale najważniejsze że skoda firmowa dobrze lata, Adrianek przecież musi mieć wygodnie pod (usunięte przez administratora)

@Pracownik roku

no jeśli najniższe stawki to pewnie problemy z motywacją tutaj bywały? a teraz po nowym roku jak struktura finansowa się tutaj rozkłada? o ile cokolwiek zwiększyli?

zal
@Alicja

sama sobie odpowiedz czy chcesz za minimalna stawke pracowac. chyba mozgu nie masz zadajac takie pytania

Marzena

Chodzi o to, czy zatrudnieni dostają np. pakiet Medicover. Nie słyszałeś nigdy o tym? Częsty benefit przecież w firmach. Jeszcze mam jedno pytanie, czy technikum wystarczy, żeby się tam załapać do pracy?

Gabi

Ej to biorą każdego kto jest chętny? Tak na serio bez większego doświadczenia i jakieś szkoły? Ale to pewnie nie ma co marzyć o kasie wyższej niż najniższa.

lysy
@Gabi

tak. pracuje kazdy. kasa minimum krajowe

Emila
@lysy

Typ niepokorny

Pytanko ? Czy nadal tam jest czarny piesek dyrektora ? A. Pozdro

Wanda

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Mówili coś chociaż o warunkach zatrudnienia i zarobkach? Zastanawiam się jak to u nich wygląda. I czy rekrutacja jednoetapowa się zapowiadała?

Czy Roboplast Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik roku

Tak. Na produkcji są trzy zmiany jak wszędzie ale na magazynie pracujesz jak ci się podoba z zastrzeżeniem że jak jest więcej roboty to i do północy będziesz (usunięte przez administratora) bo przecież musi być zrobione a nikogo więcej nie zatrudnią bo ich nie stać

@Pracownik roku

serio? w sensie nie stać ich na nowych ludzi a na płacenie wam nadgodzin to już tak? to ile w zasadzie za nie płaca i jak średnio w ciągu nią wypadają? w którym momencie można się dowiedzieć, że trzeba zostać na dłużej?

@Alicja

No najczęściej dowiadujesz się o nadgodzinach w połowie pracy, a jak trzeba przyjść w sobotę to jak masz pierwsza zmianę w piątek to powiedzą ci o 14stej bo po co wcześniej. Na magazynie to najczęściej mówią że trzeba zostać dopiero pod koniec zmiany jak się okazuje że jednak jedna osoba na zmianę to za mało, ale czasem samemu trzeba podejmować taka decyzję np na drugiej zmianie kiedy to się nie wyrabiasz bo pracujesz za wolno, a są tam rzeczy które MUSISZ zrobić. Ale ważne że płacą 100% za soboty. Są i tacy którzy w miesiącu potrafią pracować 6 sobót bo potrzebują pieniędzy bo przecież firma nie da

blondi

przyjechalbym mojim autem nowym mercedesem pod firme ale lysy sie wkÓrwia ze moj rolnik zarabia wiecem niz on pracujac w 5 roznych firmach

@blondi

A skąd taka pewność, że kogokolwiek tutaj to rusza? ;p

ksiondz
@Alicja

odpisalas alicja to cie ruszylo i to mocno bardzo, potwierdza to , to ze odpisalas. jest to znak z nieba jak bardzo sie tym przejmujesz i jaki ma to wplyw na twojom dusze

@ksiondz

Nooo... Dobra. A co dalej z tym wnioskiem? Tutaj z reguły wszyscy między sobą próbują się czymś pochwalić?

znam wloski to moge byc kierow

bardzo ladna skoda

Alicja
@znam wloski to moge byc kierow

Skoda? w sensie, że ludzie nimi tutaj jeżdżą? Na służbowe auto raczej nie każdy mógłby tutaj liczyć?

ciągnik

tam wielu facetów nie lubi kobiet i stąd te podziały a poza tym są w tej firmie pewni MĄDRZY....

Alicja

Głodnemu chleb na myśli. ;) Ale serio ich nie lubią w takim negatywnym kontekście? Czemu?

@ciągnik

ciagnik co ciagniesz ?

@suchy

Jakiś feministyczny temat ciągnie? W sumie to poważnie tak jest czy po prostu sobie tak napisał?

@Alicja

dziwie sie ze z tym dyrektorem w ogole ktos chce pracowac. totalna porazka

@suchy

A jest pewność, że ktoś chce? Może niektórzy po prostu muszą? A ogólnie to czemu konkretnie masz o nim takie zdanie?

@Alicja

bo taka sobie opinie wypracowa l u wszystkich bez wyjatkow

Sun Zi

Dyrektor nie jest zły. Po prostu wie jak zarządzać ludźmi. Jeżeli ktoś nie jest przyzwyczajony do takiej pracy powinien ją zmienić.

nowe_dane
@Sun Zi

wie jak zarzadzac ludzmi ? to ty jestes ta co mu herbate robi codziennie ? ..... bo chyba nie z tego swiata jestes. jeszcze sie za nim wstaw w sadzie niedlugo, bron swojego pana i firmy jak wierny piesel

@nowe_dane

Nie pracowałeś w tej firmie to skąd możesz wiedzieć jesteś tylko "klientem". O jakim sądzie mówisz? Ty chyba nie wiesz nic na temat pracowania w innych firmach jeżeli tak piszesz. Najlepiej to jak byś za darmo pieniądze dostawał bez wysiłku jak wszyscy zwolennicy (usunięte przez administratora)

@Sun Zi

To w jaki konkretnie sposób nimi zarządza?

sa sui

w zly

@sa sui

Nagła zmiana zdania czy ktoś inny mi tu odpisał? A jakieś konkrety?

Ile można zarobić na Koordynator Magazynu w mieście Radom?

Irewar

Dużo koniecznie aplikuj. Ogłoszenie na to stanowisko pod różnymi postaciami leci dopiero półtora roku.

@Irewar

"dopiero"? Ale po takim czasie chyba stawki wzrastały?

Irewar
@Alicja

U nas wzrasta ilość pracy do wykonania nie stawki.

ex
@Irewar

tutaj zdobedzies wpis w cv ze byles kierownikiem i potem jak zmienisz prace to ci za to zaplaca . tutaj bedziesz zarabial tyle co zwykly magazynier w kazdej firmie w radomiu ;) a jak cie zapytaja czego byles kierownikiem to ty powiesz...byl ja i jeszcze jeden magazynier. wielki kierwonik ze mnie xD swietlana przyszlosc przed tobom

stary
@ex

wolą przyjąć nowego "koordynatora" który(usunięte przez administratora) wie niż docenić pracownika z wieloletnim stażem który wszystko o tej pracy wie i ogarnia. A pewnie i tak "koordynator" to tylko z nazwy bo poco komu następne kierownicze stanowisko xd

Wanda
@stary

A może koordynatorzy mają za dużo pracy i dlatego jest potrzebny ktoś nowy?

ex 2
@Wanda

tam pracuje kierownik i 1 magazynier. obydwaj jezdza na wozku caly dzien. podwyzki ? tyle co minimalna krajowa sie podnosi tyle daja, byly sytuacje gdzie magazynierzy z firmy na przeciwko zarabiali wiecej niz nasz kierownik magazynu. sam sobie odpowiedz czy tej pracy jest tak duzo ......... jakby tak bylo to by bylo wiecej magazynierow. keidys bylo ich 2 i kierownik. i zmniejszyli obsade.....o podwyzkach zapomnij

Gaga
@ex 2

Nie zmniejszyli tylko chętnych brak na pracę w biegu za takie stawki.

Toja
@Gaga

Na koniec tego początek następnego roku otwierają 3 potężne magazyny wysokiego składowania na wincenowie to pewnie zrobią podwyżki żeby obecni nie uciekli bo jak się na nich patrzy to widać że mają ochotę zrezygnować.

ex3
@ex 2

jest dwoje magazynierów i kierownik i właśnie zatrudniają "koordynatora" ciekawe na jak długo skoro sezon się kończy zaraz xd ale reszta z podwyżkami i jeżdżeniem cały dzień to prawda

ex 2
@ex3

czyli planuja zwolnic kierownika i zatrudnic koordynatora pod taka nazwa zeby mu mniej zaplacic niz kierownikowy. lysy to ma leb to biznesu. wie jak zaoszczedzic na pensjach

ex4
@ex 2

nalespze.w tym wszystkim że nowy koordynator jest bez żadnego doświadczenia w świecie zarządzania c:

call_oofffffff

wpisalabym call off ale wole pojezdzic skodom :) moze ktosm zrobim za mniem ?

stary
@call_oofffffff

po co zająć się zamawianiem czegokolwiek żeby nie brakowało, lepiej ja pojeżdże Skoda niech robią na zastępczych materiałach jestem kierownikiem moge

kierownik
@stary

skoro nie brakuje to po co przeplacac. oszczednosci i premie beda

magazynier
@stary

dobrze ,ze na mieso materialu nie brakuje./ zapas na kolejne trzy lata. az otworzymy sobie magazyn bo ktos napitla bez opamietania . jak tak dalej pojdzie firma nie bedzie miala kasy na pensje bo wszystko bedzie zamrozone w materiale ktory jest bezsensownie zauwiony

kierownik_magazynu

widze jest ogloszenie na kierownika magazynu na (usunięte przez administratora) :D dzieje sie :D firma sie rowzwija :D kto chce byc magazynierem i spedzac 80% czasu na wozku a nie byc kierownikiem ale nazywac sie kierownik

handlarz_autami

czy jest mozliwosc aby skode strzale pozyczac kochankowi ? nie ma na bilety do pracy i moglby zrobic reklame jezdzac autem. skoro audi tak moze to moze skoda tez ? warto rozwazyc. to duzy zysk dla firmy

@handlarz_autami

Jakie audi? Firma nie ma na wyposażeniu audi.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Roboplast Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier?

magazyn master

normalnych.

Ada

Pytania normalne usłyszysz plus do tego mnóstwo obietnic bez pokrycia, nie wierz w ani jedno słowo. Koniec sezonu koniec pracy przedtem wycisną z ciebie siódme poty.

ssak
@Ada

racja

handlowiec

czy normalne jest ze w firmie nikt z dzialu sprzedazy nie zna sie na systemie w ktorym pracuje firma i musi o wszystko prosic inne osoby ? jak jest w tej firmie ? czy tez macie takie doswiadczenia

Arab
@handlowiec

prawda

klientka
@handlowiec

dlaczego tak uważasz? czy jest to potwierdzone?

moje zdanie jest takie
@klientka

tak jest to potwierdzone wiecznym nekaniem innych dzialow o podstawowe pytania i rzeczy ktore kazdy ma widoczne w systemie. moze problem nie twi w obsludze systemu ale w obsludze myszki i klawiatury ? troche zalosne bo powinni innym dac wiecej pieniedzy za odwalanie nie swojej roboty za to ze ktos nie umie pracowac efektywnie

stachu jones — O k**
@moje zdanie jest takie

taka osoba nie powinna pracować w firmie na takim stanowisku

twojastara
@stachu jones — O k**

w tej firmie jest kilka osób które nie powinny być na stanowiskach na których są.... a szczególnie jeden lizodup i drugi dający się lizać

gienio
@twojastara

Masz na myśli jakieś konkretne osoby lub działy?

@moje zdanie jest takie

A nie macie w firmie szkoleń wprowadzających czy czegos takiego? Czy po prsotu ci praconicy to "olali"? :P

Uważacie ze szefostwo wszystkich traktuje równo?

Ex
@Ania

W mojej ocenie zdecydowanie nie.....z oceny firmy pewnie tak. Jak masz negatywne odczucia to może być dobry moment na zmianę pracy

lepszy niż twój
@Ania

w tej firmie nikt nie jest równy a szczególnie kobiety i mężczyźni, to największy podział w tej firmie. Jesteś kobietą i trochę tu pracujesz i coś wiesz? nieważne, jak przychodzi nowy facet to ciebie mają w (usunięte przez administratora) facet nieważne że (usunięte przez administratora) ważne że ma ku**sa, to wystarczy żeby ciebie zacząć traktować jak śmiecia.

Leszek
@lepszy niż twój

A to nie jest tak, że przy pracy fizycznej zwyczajnie facet może przenieść więcej, stąd takie preferencje?

Marzena

Mega dużo tutaj negatywnych opinii... Serio nie możecie powiedzieć nic pozytywnego o firmie? Nadal stawka to najniższa krajowa czy można liczyć na coś więcej?

spec
@Marzena

na jakie stanowisko ?

@spec

No w handlu np o tym jest tutaj mowa

jozin z bazin
@Marzena

ta firma nie ma handlowcow ani dzialu handlowego. jest niskiego poziomu dzial obslgi klienta do wysylania maili ale to nie ma nic wspolnego z handlem .

@jozin z bazin

Marzena to (usunięte przez administratora) z goworka prowokuje swoim wpisami do aktywności. Podobne wpisy znajdziesz na innych stronach oceniających firmy.

stachu jones — O k***a!
@ja

W każdym wpisie musi być ziarenko prawdy

Czy Roboplast Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Max

Umowa zlecenie przez agencję pracy, na dodatek z klauzulą że jak zrezygnujesz z dnia na dzień to ci potrącą za każdy nieprzepracowany dzień pieniądze a więc lipa na całego. Byli ludzie którzy nie doczytali umowy i mieli niemiłą niespodziankę przy wypłacie.

ricardinio
@Max

nawet to ze znasz wloski ci nie pomoze

Leszek
@Max

To ile potrącają? Możesz jakieś konkretne kwoty podać?

popleczniczka szatana

a mi tam sie podoba, zrobie herbatke , donionse , dostane pochwale. zyc nie umierac , istna bajka bajeczka

Zostaw merytoryczną opinię o Roboplast Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Roboplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roboplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roboplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roboplast Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Samorządowa 12
    26-600 Radom