Opinie o mit-uns GmbH Personaldienstleistungen w Ingolstadt

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie mit-uns GmbH Personaldienstleistungen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w mit-uns GmbH Personaldienstleistungen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mit-uns GmbH Personaldienstleistungen w Ingolstadt

Cześć, tu w ogóle ktoś jeszcze jeździ? dla chłopaka swojego teraz patrzę tak wstępnie po różnych agencjach i tutaj widzę, że ostatnie komentarze pojawiały się jakoś w lutym. i to w sumie ludzie i tak odradzali. Wiec czy mimo tych opinii ktoś do dziś ryzykował i ma zdanie? Wiadomo jakie warunki teraz oferują?

Byly pracownik Nowy wpis

Bo oni usuwają sobie negatywne komentarze banda (usunięte przez administratora) co nabiorą ludzi na tydzień i nara byle dostali kasę za ciebie a potem że niby pracy nie ma ,szkoda czasu zdrowia i kasy tu na co kolwiek jechać mi nie zapłacili nic bo ponoć byłem 2 dni w pracy nie tydzień tylko od czego w takim razie były czipy....

@Byly pracownik

Macie to jakoś głębiej przeanalizowane? Ile kasy dostaje się za zrekrutowanego? Zastanawiam się czy tej trzeciej stronie się to opłaca, że dają kasę za tydzień czyjejś pracy? o co z tym chodzi?

Byly pracownik Nowy wpis

Nie jedzcie będziecie mieszkać z (usunięte przez administratora) i jeszcze pracować za darmo !! To małżeństwo to banda (usunięte przez administratora) co najlepsze mimo że jesteś się pod nimi oni (usunięte przez administratora) cie do addeco, i adecco płaci im a oni ci nic...dramat pracowaliśmy miesiąc za darmo i zwolnili nas i zero kasy bo ponoć miejsc nie było...uwazajecie to banda (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w mit-uns GmbH Personaldienstleistungen?

Były pracownik.

Serdecznie nie polecam. Pracowałam w firmie Tchibo, wymagań dużo, a mało od siebie dają. Za przepracowany cały miesiąc pracy wypłata 800€ co jest bardzo śmieszne. Praca po 10 godzin od połowy grudnia. Zatrudnili na sezon świąteczny, a gdy on się skończył wiele ludzi dostało wypowiedzenie z agencji (jedni dowiedzieli się w czwartek, że w sobotę idą ostatni dzień do pracy, a inni 4 dni wcześniej) bez uzasadnienia. Lokacja miała być o wysokim standardzie, tymczasem grzyb na połowie ściany. Do sprzątania połamana szczotka, mop rozwalony. Nie weryfikują ludzi, przyjeżdża bardzo dużo (usunięte przez administratora). SERDECZNIE NIE POLECAM, NAJGORSZEMU WROGOWI NIE ŻYCZĘ TEJ AGENCJI!!!

Grzegorz
@Były pracownik.

Ile miałeś przepracowanych godzin, że zapłacono Ci 800 E? Chcę sobie obliczyć stawkę godzinową.

Mor

Przyjechałem z narzeczoną z zamiarem popracowania kilku miesięcy i odłożeniu pieniędzy na ślub. O warunkach mieszkania się nie wypowiadam bo to zwykłe kwatery pracownicze jakich wiele. Niestety po 2 tygodniach pracy otrzymaliśmy wypowiedzenie. Po prostu zrobili sobie redukcję i pracę z dnia na dzień straciło 40 osób. Rozumiem, tak się zdarza. Na szczęście przyjechaliśmy własnym samochodem więc nie musieliśmy spać na przystanku jak inna para. Minął jakiś czas i na nasze konta przyszła wypłata a na e-mail dokument mówiący o niej. Jak się okazuję było to Brutto 955€ , Netto 686€ ale po odjęciu haraczu agencji zostało 323€. Z bazy do pracy dojeżdżaliśmy codziennie własnym samochodem ok.20km w jedną stronę, musieliśmy coś jeść a i sam dojazd do Niemiec i powrót to łącznie 1500km. Ostatecznie straciliśmy czas i pieniądze. Nie polecam tej agencji nikomu chyba, że jest ktoś zwolennikiem masochizmu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie mit-uns GmbH Personaldienstleistungen? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz gazowy, tlenowo-paliwowy
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Pracownik Montażu Okien
Hrappka.pl
logo firmy Oferta pracy dla OPIEKUNKI z dobrym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
Byłypracownik

Hej nie wybierajcie się do pracy do agencji Mit-uns a tym bardziej do pracy w Tchibo. Pracujecie po 50 godzin tygodniowo a tak naprawdę za darmo, za cały miesiąc pracy zarobicie co najwyżej 1260 euro wypłaty przy 220 godzinach pracy miesięcznie . O normy gonią, nw czy chcecie pakować 700-1000 produktów na godzinę, nie dacie rady na poczatek nie ma opcji. Aa i jadąc tam przygotujcie się że możecie zostać zwolnieni z dnia na dzień po przepracowanych 2 tygodniach bez wypłaty nie mając na busa i nie mając nowej pracy. Macie 2 dni na wyprowadzkę i ich nie interesuje że nie macie za co jechać. Nie polecam nikomu. Najęcie się tylko nerw i będziecie na minusie.

Johnny

Ma ktoś jakieś pytania odnośnie pracy w Tchibo ?. Prace zakończyłem w styczniu chętnie mogę pomóc

Tchiboniemcy

Pracowałam tam i uważam, że nie było tak źle ale to tylko moja opinia, ale czy ktoś wie czy się jakoś zmieniło jak tam teraz wygląda praca i zarobki?

Kamila

Pracuje ktoś teraz w Neumarkt on der Oberpfalz? Praca w miarę lekka? Ile mniej więcej się zarobi na miesiąc?

Lukasz
@Kamila

Z tego co słyszałem nic się nie zmieniło z diety płacisz za mieszkanie tzn łóżko kosztuje 500 około miesięcznie a do ręki dostajesz od 800 do 1100 euro na miesiąc praca teraz podobno jest po 10 godzin i trzeba się nalatac z wózeczkiem pozdrawiam

T12345
@Lukasz

To ile euro netto wychodzi na godzinę? Ile godzin mniej więcej robi się w miesiącu?

Barbara
@Lukasz

Cześć, wiecie jak po nowym roku to może się przedstawiać? Podwyższyli coś czy koszty będą w razie czego stabilne? Ogólnie czy w warunkach w razie czego coś jeszcze może się zmieniać?

Grzegorz

Polecam. Firma Quip München zapewnia pracownikom to co zawiera na początku w ofercie. Nie ma żadnych przekłamań. Jest ròwnież dobra koordynacja ze strony Pani Agnieszki Malinowskiej i Jutty Hamilton.

Lukasz
@Grzegorz

Nie zgodzę się z tą opinia mam na to różnego rodzaju twarde dowody Pozdrawiam

Nieznajomy
@Lukasz

Czy mógłbym dostać dowody w wiadomości prywatnej ?

Kapral Prosiek

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą, szczególnie w Tchibo w Neumarkt. Brak godzin, tragiczne warunki zakwaterowania za które trzeba płacić około 400€ miesięcznie, co skutkuje wypłatą rzędu paruset euro. Sami polscy teamleaderzy (szczególnie R.) stosują (usunięte przez administratora)i znęcają się nad pracownikami używając przy tym niewybrednych słów. Firma wykorzystuje niewiedzę pracowników z Europy wschodniej i zastrasza ich karami umownymi. Ja na przykład dostałem karę za wzięcie zwolnienia chorobowego. Biuro potraktowało to jako moje samowolne zerwanie stosunku pracy. Jedna z największych (usunięte przez administratora) na niemieckim rynku pracy, omijać szerokim łukiem.

Lunka

UWAGA ❗❗ (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed agencja pracy MIT UNS GMBH PERSONLDIENSTLEISTUNGEN MERIANWEG 3 93051 REGENSBURG W szczególności przed zatrudnieniem się w firmie Tchibo ❗❗ Przed rekruterka IRENA BERGMANN ❗❗ Warunki mieszkaniowe masakra... Stara rozpadająca się rudera na wsi. Do najbliższego sklepu około 5km. W domu (usunięte przez administratora) niesamowity , smród w kuchni, wszystko tłuste brudne do tego stopnia, że brzydzi się tam cokolwiek zrobić. W toalecie wodę spuszcza się wiadrem,bo spłuczka ledwo "1" ogarnia. W całym domu MRÓZ do tego stopnia, że po przyjeździe z pracy do domu w nocy trzeba było siedziec w zimowej kurtce. Właściciel domu oszczędza na ogrzewaniu i włancza je 3 razy w dniu po ok 1,5h. Ciepła woda w krainie również limitowana. ZA TEN LUKSUS MIESIĘCZNIE OK 500 EURO ❗❗ Dojazd do pracy ok 25km ,więc tygodniowo przy dzisiejszej cenie paliwa to ok 70 euro. Praca średnia ... Pcha się ciężki wózek który waży ok 60 kg . Stan techniczny poniżej krytyki-nie jada- pcha się na siłę... Dziennie zrobi ok 20 km na pieszo. Asortyment nie jest ciężki,ale po 10 h pchania tego ZLOMA ma się dość. Kontakt z biurem ❗❗TRAGEDIA ❗❗ Wyłącznie mailowy ,bo koordynatorka Magda nigdy nie odbiera tel a najczęściej na wyłączony. Nikt nic nie wie nigdy i nie pomoże. WYPLATY TRAGEDIA❗❗ Kradna jak tylko mogą ❗❗ KARY UMOWNE PO ROZWIAZANIU UMOWY❗❗ BRAK ODCINKÓW OD WYPLAT ❗❗ Zostaliśmy (usunięte przez administratora) na 8dni pracy ... Biuro kłamie twierdzi że nie chodziliśmy do pracy ,chociaż w niej byliśmy . mamy na to dowody w postaci zdjęć ,lokalizacji oraz świadków.

Mati

Jak wam się pracuje w tchibo przez agencje mit uns? Proponują nam prace ale nie wiemy czy jechać. Możecie coś więcej opowiedzieć? Jak z wypłatami, zakwaterowaniem, czy praca jest ciężka. Wielkie dzięki

praca tchibo
@Mati

ogolem jesli chodzi o sama agencje to bylo wszystko w porzadku, wyplata OK, dostalismy ladny pokoj z lazienką, czysto i cieplo (nie wszystkie takie są, mielismy szczescie) ale niestety zostalismy poinformowani o zwolnieniu z dnia na dzien i musielismy sie wyprowadzić nie mając samochodu i jak wrocic do Polski! ( mimo ze o zwolnieniu wiedzieli juz cztery dni wczesniej nikt nas nie poinformowal) a co do samego tchibo powiem tak, sama praca nie jest zła ale gonią z normami nawet nowych po tygodniu pracy, ludzie ktorzy są bezposrednio pod firmą moga Wam skutecznie uprzykrzyć zycie, jesli lubicie dawac soba pomiatac i siedzicie cicho to nie ma problemu, jesli sie odezwiecie bo macie troche godnosci naklamią na Was bzdur do kierownictwa i Was wyleją! pracownicy tchibo maja ludzi z agencji za smieci, niejednokrotnie spotkalam sie ze stwierdzeniem "je*bane mitUnsy", chodzą za Toba smieją sie i wyzywaja, jak jestes wiekszy to udają świnie, wychodza na papierosy dziesiec razy dziennie, jak nie ma zamowien to siedza na paletach ale na Ciebie beda skarzyc i drzec mordy (usunięte przez administratora) nie siedziec". gdyby nie ludzie ktorzy sie panoszą i mają za niewiadomo kogo, aTy im buty liż to serio byloby spoko. jesli jestes slaby psychicznie to srodowisko nie jest dla Ciebie, niestety.

Honorata
@praca tchibo

Wypłata okej? To ile tam Wam teraz dają? Pochwaliłbyś się konkretami, a nie. Ale tak na poważnie, to serio chciałabym czegoś się dowiedzieć na ten temat, bo przeglądam wątki i nic.

GJakjestwtchiboK
@praca tchibo

A mam pytanie bo jestem osoba która nie da se w kasze dmuchać jestem dużym chłopem ponad 100 kg 23 lata i pytanie brzmi czy mnie zaraz nie (usunięte przez administratora) Jak będę z nimi jechał? Pozdrawiam

Klaudia

Zwykli (usunięte przez administratora) , praca po 10h dziennie od poniedziałku do soboty, dla chętnych nawet w niedziele… wraz ze znajomymi dostaliśmy mały pokój z dwoma łóżkami i jedna szafa oraz grzybem na całej ścianie i myszach w domu…niestety pisanie maily i prośby o przeniesienie nic nie dały, agencja rzadko co odbierała telefony, a jeśli chodzi o właściciela mieszkań to przestrzegam przed panem Thomasem który twierdzi ze grzyb w pokoju pojawił się przez to ze w nocy oddychamy i wydzielamy pare wodna a myszy są dlatego ze trzymamy jedzenie w domu…dodatkowo dowiedzieliśmy się od tego ze w Niemczech grzejniki nie grzeją w nocy a w dzień mogą być max na 3.niestety po próbie wyjaśnienia tego zostaliśmy zablokowani przez niego i nie mieliśmy z nim nawet kontaktu. Co do pracy jeśli jesteś gotów pakować 700/1000 rzeczy na godzinie i słuchać ciagle o normie to zapraszam. Pracownicy z mit uns nie maja żadnych praw. Po miesiącu zostaliśmy bezpodstawnie z dnia na dzień zwolnieni nawet nie wiedząc do końca co było powodem a na wyprowadzkę dano nam aż 2 dni.Jeżeli już się zatrudnicie sprawdźcie szczegółowo umowę bo jest w niej pełno haczyków. Znajomi którzy przyjechali własnym autem mieli wpisane brak auta, ilość kilometrów do pracy zero mimo ze dojeżdżali codziennie 30 km w jedna stronę…. (usunięte przez administratora) !!!!

Para

Najgorsza agencja w jakiej pracowałam na magazynie tchibo (usunięte przez administratora) jakich nie brakuje ale tu była przesada za 5 dni pracy dostałam z partnerem po 8 euro wypłaty. Ja się pytam gdzie reszta pieniędzy naszych . Pracowaliśmy 3 dni po 10 h i 2 dni po 8 h i co pieniądze ukradli dosłownie . To nie były jakieś kokosy ale zawsze to coś te 8 euro mogli by sobie darować i sb tak jak resztę wziasc so kieszeni

Adrian123

Witam dostałem wraz z dziewczyną ofertę pracy od Julity Bergeemann praca na magazynie przy kawie ktoś mógłby się wypowiedzieć jak to tam wygląda

Black Prince
@Adrian123

Jak masz ochotę się podenerwować troszkę to ta oferta jest dla ciebie. To jest pseudo agencja pracy która skupie pracowników na żywca na kosztach kwatery nawet po 600 E za miejsce w pokoju 4 osobowym ( dieta idzie na koszty kwatery i jeszcze potrącają resztę z wypłaty ). Zarobki ok 1000 E, i nie licz na więcej. Na magazynie Tchibo, trzeba się trochę sprężać,bo norma goni, Tchibo to nie tylko kawa bo jest jeszcze duo innych cudeniek: np noże,skarpetki i wiele innych rzeczy i na takich małych bajerach to jest norma dla biegaczy taki zapierdziel. Przy kawie jest troszkę spokojniej, ogólnie nie ma tam cudów finansowych.

Marlena
@Adrian123

Aktualna praca w Tchibo. Pracowalam 3 miesiace, wyplata na konto juz 14 dnia miesiaca. Norma jest, ale byla wyzsza. 70 % ludzi na magazynie to Polacy

Tere
@Marlena

Mogę prosić o kontakt. Mam parę pytań. Czy mowa o pracy w tchibo Neumarkt?

Tchibo

Witam. Ktoś jest lub będzie się wybierał do Tchibo w Neumarkt in der Oberpfalz? Jak atmosfera itp? :)

never tchibo
@Tchibo

Nie polecam pracy na magazynie w Tchibo w Neumarkt przez agencję Mit-uns… nie szanują pracowników, normy są bardzo wysokie czasem do spakowania ponad 1000 itemów na godz. W miedzy czasie rozcinanie kartonów, sprzątanie magazynu, przerzucanie palet, zamykanie skrzynek, wysyłanie… często produkty źle doważone i często świecą na czerwono na komputerze… trzeba trochę pokombinować, żeby przeszło dalej bez błędu. Dwie przerwy 25 i 20 min. jednak trzeba z niej schodzić wcześniej żeby dotrzeć na swoją zone, nie spóźniając się, czego bardzo pilnują. Praca nie wydaję się ciężka, jednak po 9h spędzonych na kawie lub display człowiek ma dość. Towar zróżnicowany: skarpetki, piżamki, pościele, kurtki, kubki, poduchy, kartony z kawą, patelnie, deski … Często praca zaczyna się w godz. 5:00 lub 5:30-15:00, 15:00-00:30lub1:00, zazwyczaj jeden dzień w tyg. jest dniem wolnym od pracy (inwentaryzacja), w soboty prawie wszystkie pracujące. Żadnych dodatków za pracę nocną czy w soboty. Mieszkanie bardzo drogie oferowane przez te agencje pracy, odciągają ok 450-500e/m od os. W zależności od warunków mieszkaniowych. Non stop nowi pracownicy. Dodatkowo jest tzw. Zeitkonto… Zarobki po odciągnięciu mieszkania: +/- 1000euro Plusy: darmowa kawa, herbata na stołówce i przejście bezpośrednio pod firmę (1800 brutto) po 9 miesiącach lub szybciej, ale na agencji więcej zarobisz po zapełnieniu Zeitkonta

Ona.
@never tchibo

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyjazdem w tym roku lub przyszłym do tego magazynu to ta opinia jest wypisz wymaluj jak wygląda świat w Tchibo przez tych (usunięte przez administratora). Odradzam z całego serca chyba, że lubicie pracować z (usunięte przez administratora)którzy lubią być dymani i nie mają życia poza pracą. No bo jak mieć skoro nie ma Cię po 10 godzin dziennie a po pracy chcesz zjeść i iść spać w dodatku weekendy!? To akurat nie w tej firmie. 100 procent normy=malutko eurosków na koncie.. takie nowe motto mit’a :)

Ewa1233

Pracuję na magazynach, praca bardzo fajna i lekka. Ostatnio były duże podwyżki, wiec da się zarobić. Mieszkanie trochę drogie ale są diety z których się je opłaca. Do pracy niedaleko, kilka minut autem

@Ewa1233

Dzień dobry Pani Ewo, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że praca Pani odpowiada. Życzymy dużo sukcesów. Pozdrawiamy Team mit-uns ;)

Tanowa

Najgorsza firma ever. Totalnie nie polecam, kradną pieniądze i proponują najdroższe mieszkania. Właśnie dostałam od nich wypłatę i jestem nią przerażona. Nie pchajcie się tam! Ludzie stamtąd uciekają bo warunki pracy są masakryczne. No i pieniądz wola o pomstę do nieba. Także nie polecam!

@Tanowa

Dzień dobry, Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy. Oskarżenia o treści "kradną pieniądze" jest poważnym doniesieniem, dlatego chcemy zweryfikować zaistniałą sytuację. Niestety nie przedstawiłeś/aś się z imienia i nazwiska więc trudno nam odnieść się do sprawy w bardziej szczegółowy sposób.

Aktualność
Szanowni Państwo,

witamy na profilu firmy mit-uns GmbH Personaldienstleistungen

Z pokor
ą przyjmujemy konstruktywną krytykę. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego też uważnie śledzimy treści pojawiające się na naszym profilu i wyciągamy z nich wnioski. Pamiętajcie jednak, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy.

Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję, która ma na celu poprawę warunków współpracy, pod warunkiem, że osoba zainteresowana pozostawi merytoryczny komentarz.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w mit-uns GmbH. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.

Pozdrawiamy, mit-uns GmbH Personaldienstleistungen
Tharwynn

Mnie i paru znajomym sie bardzo dobrze pracowalo przez Mit-Uns. Pracowalismy dla firmy SMIA przez 18 miesiecy przez firme MitUns, pozniej dostalismy propozycje przejscia bezposrednio pod firme, i bez zadnych problemow pozegnalismy sie z Mit Uns i zaczelismy prace bezposrednio u pracodawcy. Wyplaty tez zawsze mialem na czas, nigdy nic nie brakowalo, nie mam pojecia co za bzdury niektorzy tu wypisuja, moze byliscie co miesiac na chorobowym, albo wogole do pracy nie przychodziliscie a teraz chcecie hajs. Smiech na sali. Jakby cos to piszcie chetnie sie skontaktuje i powiem wiecej bo firma jest na prawde warta uwagi ;)

Black Prince
@Tharwynn

Chłopie mów za siebie i nie oczerniaj innych wiem co pisałem i na co mam dowody, bo nie ryzykowałbym sprawy karnej za pomówienia. jest to firma która (usunięte przez administratora) ludzi choćby na opłatach za kwaterę i w wielu innych kwestiach. Chyba że jest to opinia pisana pod dyktando Mit - Uns albo pisana przez polską część pracowników tej firmy.

Tharwynn
@Black Prince

to leć na policje za pomowienia hahaha leniu za robote sie wez a nie narzekać hahahaha, poza tym mnie juz dawno nie ma w mit unsie pracuje bezposrednio pod firma, zalatwilem sobie wlasne mieszkanie chwila moment, po co siedziec na kwaterach firmowych? siedzial leń na chorobowym wiecznie i jeszcze pieniadze chcial za to BEKA Z CIEBIE

Black Princr
@Tharwynn

Widzę że jesteś bardzo bystry i wszystko potrafisz szkoda tylko że czytanie tekstu z zrozumieniem sprawia tobie problem. Pisałem że nie pisałbym negatywnej opinii z konkretnymi zarzutami pod adresem firmy Mit - Uns jak bym nie miał dowodów narażając się na o f powiedzialność karną za pomówienia a nie groziłem nikomu że skieruje sprawę za pomówienia pod moim adresem. Choć powinno się takim jak ty za oszczerstwa i obrażanie innych utrzeć nosa ale szkoda czasu. Mit Uns jest firmą która (usunięte przez administratora) wielu ludzi i są na to dowody i jak mają ochotę mnie pozwać jeśli jest to nie prawda to bardzo proszę mogę podać swoje dane.

Olcia
@Tharwynn

Kolorowa_981@wp.pl Mogłabym prosić o więcej informacji Zastanawiam się nad wyjazdem

adr wic
@Black Princr

blackprince ten tharwynn to chyba ta pani co rekrutuje dla mitunsa i quipa dlatego tak wszystko pieknie wyglada

MIKI
@Tharwynn

A ile za mieszkanie brali?

Paila
@Tharwynn

Witam,czy możesz się że mną jakoś skontaktować? Jestem ciekawa twojej opinii;)

Marlena
@Tharwynn

Zgadzam sie . Nalezy odróżnić firmę jako agencje pracy, ktora jest pośrednikiem od klienta, u ktorego się pracuje. Firma ta ma różnych klientów i praca u każdego po prostu jest inna. Agencja podpisuje umowe z pracownikiem, wyplaca wynagrodzenie/ zawsze do 15 następnego miesiaca/ i gdy ktos pisze, ze zwalnia, to jak klient " wyrzuca" pracownika. To rolą każdej agencji jest dac wypowiedzenie. A tutaj na pewno zwalniaja za imprezy, nie chodzenie do pracy. Jak pracowalismy w Holandii, to agencja potrafila " wyrzucic" ludzi z calego domku.

Zostaw merytoryczną opinię o mit-uns GmbH Personaldienstleistungen - Ingolstadt

• Jak się pracuje w mit-uns GmbH Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy mit-uns GmbH Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mit-uns GmbH Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mit-uns GmbH Personaldienstleistungen
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.

mit-uns GmbH Personaldienstleistungen