Opinie o Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska w Nadma

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska w Nadma

Chaszcza

Witam, chciałbym się podzielić opinią na temat pracy na stanowisku "kierowca". Jestem kierowcą w Firmie Wabar ,od jakiegoś już czasu mam wrażenie że szef Pan Robert ( niektórzy z kierowców mówią na niego (usunięte przez administratora)) jest nie (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) wymyśla nowe kary finansowe,obostrzenia, potrącenia wyimaginowane problemy.Ostatnio zrobił nam znowu zebranie gdzie był pod (usunięte przez administratora) i wygadywał straszne rzeczy na nasz temat .Od jakiegoś już czasu zaczynam rozważać zmianę pracodawcy na bardziej stabilnego (usunięte przez administratora) szefa. Polecam firmę z Wyszkowa już jeździ tam kilku byłych kierowców i sobie chwalą,szef jest młody docenia pracę kierowców i nie ma (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie kierowców i życzę szybkich powrotów.

Chaszcza

Kierowca w firmie Wabar to jakieś szaleństwo,latanie po sklepikach jak kurier , wjeżdżanie pod zakazy do centrum miast bezpośrednio pod sklepy dużym zestawem gdzie ledwo bus się mieści.Spedytorzy tak ci czas zorganizują żeby wykorzystać cię do ostatniej minuty.Chlopaki latają wiecznie zmęczeni i niewyspani ,co chwila podkręcanie srubeczki.O powrotach nie wspomnę najgorsze frachty których nikt nie chce aby zarobić pare euro więcej kosztem chłopaków.Wiekszosc bronisz już obstawia Wabar:)Lepsze powroty są chandlowane do Rofood a ochłapy robią chłopaki z Wabaru żenada żeby tak nie dbać o swoich kierowców

John
@Kierowca

Jak to puste kilometry? Przecież to na szkodę firmy. Spedytorzy nie umieją odpowiednio ułożyć trasy kierowcy żeby takich sytuacji nie było? Ktoś w ogóle to zgłaszał do ich przełożonego? Była jakaś reakcja?

Urszula Nowy wpis

Słuchajcie, ze dwa lata temu magazynier miał na umowy zlecenia 18 zł/h netto na okresie próbnym 3 mies. Po tym okresie umowa o pracę z wynagrodzeniem 3200 zł netto. Może ktoś sympatyczny napisać jak to teraz przebiega? Zaznaczę, że o studenta tutaj chodzi.

Chaszcza Nowy wpis

hej, wiecie może czy jeszcze w tym roku lub w przyszłym będą szukać kierowców? ostatnio szukali specjalisty ds. sprzedaży na rynki zagraniczne, dobrze wnioskuje, że trasy u nich w takim razie są międzynarodowe? ile razy w miesiącu ma kierowca tras do wykonania? jest szansa na zjazdy do domu w weekendy? jeździ się pojedynczo, czy z drugim kierowcą?

@Chaszcza

Firma Wabar ma nie kompetentnych spedytorów , żeby szef wiedział jak trasy układają kierowcy jeżdżą na chybił trafił aby tylko wypchnąć ich z bazy robią puste kilometry a jak coś idzie nie tak to wina kierowcy.Maja swoich kierowców którym dają dobre trasy,a reszta robi cały czas najgorsze trasy, widać to gołym okiem.Już nie jeden dobry kierowca się przez nich zwolnił, złośliwi i mściwi.Na miejscu szefa bym się temu przyjżał.Wprowadzają złą atmosferę w firmie

John Nowy wpis
@Kierowca

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. C+E? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Pracowałem jako kierowca, firma ogólnie ok wypłacalna,dobre auta.Nie jest to typowy transport latanie z paleciakiem po Anglii dużo rozladunkow dużo obowiązków spadających na kierowcę. Odszedlem bo nie podobało mi się podejście do kierowcy brak szacunku, zrzucanie winy opanowane do perfekcji kierowca jest zawsze winien,inwigilacja ,nie wygodne pytania miałem wrażenie że zamiast spedytorow mam przed sobą prokuratorów. Pensja zawsze na czas ale jak dla mnie za tą pracę trochę za mało

@Tomek

Co z tymi spedytorami jest nie tak? Zauważyłam od jakiegoś czasu, że kierowców to traktują jak takie maszynki do sterowania sprzed komputerka. Masakra. szkoda nerwów na takie traktowanie. Widzę, że autka chociaż dobre, jaka marka? Przywiązałeś się podczas pracy do swojego może?

@Natalia

To po prostu życiowi nieudacznicy którzy nic nie potrafią i swoje frustracje spowodowane marnym życiem wylewają na kierowców. Nie pozdrawiam tych dwóch łbów

Aleksandra
@Tomek

A w jaki sposób inwigilacja przebiegała? Masz na myśli GPS w samochodzie? W jakich to sytuacjach był winien kierowca, jesteś w stanie opisać jakiś konkretny przypadek? Wiesz, spedytorzy też mają nad sobą podwładnych, więc może dlatego napierali na kierowców..

@Aleksandra

@Aleksandra Inwigilacja polegała na tym, że parówa jeździł za nami na rowerze i patrzył co w danej chwili robimy. Do pomocy miał brylantynę to jest taki energetyk w płynie.

mat

kierownicy dostają hajs za oglądanie filmików w telefonie i chodzenie bez celu po magazynie, tyle z ich pracy

Maria

Rok temu pisali 9.000 brutto w ogłoszeniu na kierowcę C+E na międzynarodowe trasy. Ile teraz? Już inflacja 18 procent przekroczyła, to chyba solidna podwyżka musiała być... A tutaj widzę, że się głównie smaruje na ludzi. Co komu z takich opisów, mój stary akurat zna tych opisywanych i coś mu to powie, kogo unikać? Nie żartujcie se.

@Maria

Droga Pani,do tego jest właśnie ten portal aby rzetelnie przedstawić obraz sytuacji o danej firmie w kulturalny sposób, wymienić informacje o zarobkach o warunkach zatrudnienia o ludziach tam pracujących.Pani Mario korzystne zarobki nie obligują nas do tego aby nie pisać o tym co nas"boli". Są ludzie którzy się nie nadają do pracy w podwójnej obsadzie mają w sobie złą energię i wyładowują swoje flustacje na nowych kierowcach.Wyrzej wymieniony nie jaki pan (usunięte przez administratora) celowo pisany z małej litery w przeciągu dwóch lat zmienił siedmiu towarzyszy podróży (przypadek nie sadzę) jak twierdził wszyscy się nie nadawali i kończyło się na wyplakaniu się w biurze Pana Roberta.

Maria
@Kierowca

Panie Kierowco, ja wiem do czego jest ten portal i na pewno nie do wylewania "flustracji" na temat ludzi. Proszę zobaczyć, ledwie Pan skomentował, a już dane kolegi, którego Pan nie lubi i podaje, zostały wycięte. Nie wyciąga Pan wniosków żadnych? Poucza mnie Pan, że portal jest do pisania o zarobkach. A nadal Pan nie podaje ile wynoszą w PLN. A chyba o to się zapytałam :))

Git

Znowu pogróżki i strasznie zwolnieniami, to rodzaj motywacji przed świętami. Niedługo sam "parówa" wsiądzie za kierownice i będzie uczył jak oszczędzić 15 litrów napędu.

@Git

Jak to znowu, już wcześniej były tego typu teksty? Nie stosują tu motywowania za pomocą bonów, paczek, kasy na Święta?

Oczywiście że są stosowane, pracownicy dostają paczki swiateczne z mnóstwem smakołyków. Są również premie dodatkowe na swieta i to całkiem spore. Ktoś kto to napisał chyba w ogóle nie był pracownikiem tej firmy.

Czesław
@Anonim

Każdy dostaje taką samą premie czy kwoty są zależne od stanowiska? Dają przynajmniej jedną pensje więcej?

@Git

Tak się zastanawiam co Was a konkretnie Ciebie Git trzyma w tym Wabarze, spedytorzy są z przypadku i nie znają się na robocie a szef (usunięte przez administratora) to wyzyskiwacz i niesłowny gość.

Renata
@Osiak Kamiński

Co masz na myśli że szef jest niesłowny, chodzi ci o jakieś zapisy umowy czy jeszcze coś innego? A tych spedytorów to serio bez doświadczenia zatrudniają kogo popadnie? Trochę to dziwne, bo w końcu to całkiem odpowiedzialna praca i nie każdy się do niej nadaje.

@Git

Żeby was Bóg bronił żeby iść jeździć na "piątku" jest tam trzech jasniemosci Paweł o wyglądzie Trola, Marcin co robi tłoki z Dębiny i korbutek zwany paròwą.Wykańczają psychicznie zmienników i donoszą do biura i szefa.Dziwie się Panu Robertowi że ich jeszcze dawno nie zwolnił.

Były

Pracowałem w radzyminie tam to jest masakra przemyt fajek za przemytem chlopaki kupują fajki na orlenie na a2 i później pół drogi rozkręcają auto w środku i pakują gdzie się da. A Pan R. Ma klapki na oczach.

Weteran Junak m10
@Były

Widocznie tak jak napisałeś BYŁY, nie nadawałeś się do tej pracy. Pan R. w twoim wypadku miał oczy otwarte.

@Weteran Junak m10

Nie nadawał się, bo nie akceptował przemytu papierosów? No to fajnie tu się bawią Ci powiem.xd Gość chyba ma prawo mieć własne sumienie? ;p

@Natalia

W tej firmie nie masz prawa do niczego. Masz prawo jedynie (usunięte przez administratora) i broń boże się odzywać gdy coś Ci nie pasuje bo dwóch pseudospedytorów tak Ci uprzykrzy życie że odechce się pracować. Ta firma to już dno. Dobrze to tu było parę lat wstecz. Doskonały przykład na to co pieniążki robią z ludzi. Nie pozdrawiam panie R.

@Harry

Czyli skoro kiedyś był dobrze to wystarczyłoby według Ciebie, żeby ktoś inny był tutaj spedytorem i wszystko działałoby już normalnie i bez zastrzeżeń? :/ Kierowcy w żaden sposób nie mogą na to wpłynąć?

@Natalia

Gdyby nie było tu adama i tomka ( celowo małą literą ze względu na jakikolwiek brak szacunku do tych osobników) - pseudo spedytorów zmieniłoby wszystko. W końcu można byłoby w spokoju pracować bez stresu i nerwów. Kierowcy nie mają wpływu na nic! Pseudo spedytorzy są nietykalni, mają parasol ochronny pseudo szefa. Nawet jeśli coś odpierdzielą ( było wiele takich sytuacji przez te lata) to nie ponoszą żadnych konsekwencji. Do pseudo szefa roberta ( ;) ) nie można powiedzieć na nich złego słowa bo już jesteś przegrany. Żadne walki z pseudo spedytorami nie mają sensu bo i tak nie wygrasz. Niedługo nie będzie komu tu jeździć i może to i dobrze :)

Brudny Harry
@Harry

Czemu Harry wypowiadasz się na temat firmy jak zwolnili cię za przemyt fajek. Odpuść sobie, było minęło, masz nową prace to się tam spełniaj i wyciągaj wnioski z niepowodzeń.

@Brudny Harry

Za takie rzeczy zwalniają? To ile ich wiózł? to serio prawda?

@Brudny Harry

Ja tu wciąż pracuje :)

2 kartony haha

@Harry

To żart?xd W sensie 20 paczek czy dosłownie jakieś zbiorcze te kartony. Bo ogólnie to myślałam, że za gorsze rzeczy można wylecieć

2 kartony= 20 paczek :)

Osiak Kamiński

Pracowałem w firmie Wabar ale zwolnili mnie za przemyt fajek ….. a chciałem sobie tylko dorobić.

@Osiak Kamiński

5 czy 10 kartonów nazywasz przemytem? Zwolnili Cię za damski ch.. byłeś niewygodny dla pseudospedytorów i tyle ???? są w tej firmie tacy co wożą dużo dużo dużo więcej ????

@Osiak Kamiński

A pytałeś się o zgodę? Bo jak nie to przecież nie ma się co dziwić, to nie jest legalne :(

Git

Nie na próżno pan szef będąc jeszcze kierowcą miał ksywę "parówa".... Tak to ten sam produkt który teraz po zawyżonej cenie sprzedaje w UK...

Adam i Tomcio

Jeśli lubisz donosic na kolegów ta praca jest dla Ciebie Jeśli lubisz na kolanach prosić o dobry powrót ta praca jest dla Ciebie Jeśli lubisz robić dobre zdjęcia ta praca jest dla Ciebie Jeśli lubisz siedzieć cicho i boisz się wyrażać swoje zdanie ta praca jest dla Ciebie Jeśli lubisz być auto na parkingu ta praca jest dla Ciebie Przyjdź czekamy na Ciebie

Git

Panu Robertowi przeszkadza bardzo, że kierowcy wezmą sobie parę kartonów fajek, żeby trochę zarobić, ale jak mu przywozili po kilkanaście tysięcy funtów w gotówce z UK, to było super. Ciekawe czy do skarbowego wszystko było zgłoszone... Szef cały czas jast tym gościem, który przed laty zarabiał sam krocie na lewiźnie w paleciarkach, a teraz lata i sam paleciarkia sprawdza. Żenada.

Były
@Git

Nie pamięta wół jak cielęciem był. I latał po wódkę z Ryśkiem hahaha

Harry

Jak tam wasze kredyty pseudospedytorzy? Mam nadzieję że niedługo nie będzie was stać ich spłacać haha

Git

Masz racje, jaka to ironią loso że szpicel musi wynajmować drugiego szpicla????

Tusk

Strasznie się można na tych fajkach wzbogacic, weźmiesz po dwa kartony i tyle bo kontrole z każdej strony jak nie u Niemca to u Angola.Czas na wożenie fajek już się skończył

Zuzanna
@Tusk

No ale czy to wożenie jest waszą inicjatywą czy to firma Wam daje takie rozwiązania? Szefostwo wie o tym że wozicie te kartony?

Pogromca troli

Święta prawda bez fajek byśmy tu nie jeździli.Za podobne pieniądze można mieć spokój i jeździć od rampy do rampy

Git

To i tak już jest lepiej, że nie trzeba myć całego zestawu szczotką i karcherem, a później cały umorusany jechać w trasę jak na starej bazie. Oczywiście za frajer, bo na myjne szkoda.

Obecny kierowca

Prawda jest taka że papierosy wożą wszystkie firmy jeżdżące do UK ,jedni mniej drudzy więcej także nic nowego nie napisałeś.Gdyby nie profity z papierosów 3/4 kierowców by odeszła za dużo obowiązków za gołą pensję i jeszcze dwóch Panów uprzyjemniajacych pracę którzy udają że są spedytorami i za wszystkie swoje niepowodzenia obwiniają kierowców.Dobrze że odszedłeś brzydzimy się donosicielstwem.

Byk

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) na kasę i nie dają umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska - Nadma

• Jak się pracuje w Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska?

Zobacz opinie na temat firmy Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska
  • Jaworówka 11