Opinie o Stator Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stator Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stator Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Sp. z o.o. w Wrocław

Mirek3miasto

Porządne i zadbane automaty z dobrymi produktami Polecam!

Joanna
@Mirek3miasto

A reagują szybko jak są jakieś awarie czy trzeba swoje odczekać?

Operator

Ja osobiście polecam, ale osobom które chcą się zaangażować. Pracuje kilkanaście lat. Stabilna firma i dobra płaca, tylko tęsknię za wyjazdami integracyjnymi

Pawueromaciek33
@Operator

Zgadzam się. Ja na firmówkę się nie załapałem ale słyszałem, że extra miejscówki i klimat

serwis

Pracuje jako serwisant kilka lat i jak na razie nie mam większych zastrzeżeń. Zespół jest zgrany i ma duże doświadczenie. Czasem jest dużo pracy, ale zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony współpracowników. Plusem jest płaska struktura organizacji. Dzięki temu moje uwagi, problemy czy propozycje usprawnień są odbierane przez wyższe kierownictwo. Buduje to więź w firmie oraz poczucie, że ma się wpływ na rozwój firmy.

Hanna
@serwis

To super, że w Stator można liczyć na zgrany zespół i pomoc z ich strony. Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna i przekłada się na efektywność pracowników. A jak ocenisz inne warunki pracy? Np. wynagrodzenie lub szanse na rozwój osobisty?

Wałbrzych

Współpracujemy z firmą Stator od kilkunastu lat. Cechuje ich duży profesjonalizmy. Automaty są czyste i zawsze uzupełnione. Drobne usterki są naprawiane od razu. handlowiec przyjeżdża do nas raz na jakiś czas. Widać, że dbają o relacje z klientem. Według mnie, najlepsza firma vendingowa.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stator Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Zaopatrzeniowiec - Serwisant automatów vendingowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kontrolingu (m/k)
Lublin
Imar Service Group Sp. z o.o.
Jakub

W firmie panuje miła atmosfera. Firma dynamicznie się rozwija dlatego też jest duża możliwość rozwoju. Wypłaty są na czas.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Stator Sp. z o.o.?

Jańco Wodnik

Jaki sobie zapragniesz ...(usunięte przez administratora)

Nie polecam

Halo ziemia

Możesz rozwinąć? Bo ten wpis to tak jakby trochę z(usunięte przez administratora)Nic merytorycznego nie wnosi. Dlaczego nie polecasz, jakie masz doświadczenia itp. Rozważając pracę w tej firmie Twoja opinia nic nie wnosi

Stary pracownik
@Halo ziemia

A po co rozwijać temat? Merytorycznie "Nie polecam" wystarczy. Widać, że firma odpowiada szybko na posty.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Stator Sp. z o.o.?

Podróżnik

Skąd taka wiadomość, że w tej firmie funkcjonuje system 12/12? Nie ma takiego systemu pracy w tej firmie.

Kacper

Czy w firmie się coś zmieniło? Wypłacają na czas ?

Ass
@Kacper

Zawsze na czas choć częściej wcześniej.

@Ass

Wcześniejsza wypłata wynagrodzenia to dla wielu pracowników duży plus. Czy w firmie jest duża rotacja? Jestem też ciekawy jak wygląda szeroko pojęta atmosfera w Stator, szczególnie pomiędzy pracownikami. Dzięki.

Organizacyjny chaos. Brak szacunku dla pracowników i duża rotacja. Nie bez przyczyny ciągle wystawiane są ogłoszenia z propozycjami pracy w tej firmie. Niskie pensje. Szkoda nerwów. Nie polecam :)

Bart

Napisałeś niskie pensje ,powiesz coś więcej jaka ,podstawa za ile godzin tygodniowo miesięcznie ,co z pracą w weekendy jaka umowa na początek jaka później.jest kilka ogłoszeń i się zastanawiam .Z góry dziękuję.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stator Sp. z o.o.?

Ktoś z firmy

Jak najbardziej jeśli chodzi o pracę operatora, serwis. Każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie wstępne. Długość okresu szkolenia uzależniony od szybkości przyswajania wiedzy

Boss

Powiesz coś więcej. Gdzie dokładnie pracowałeś, jakie bylo twoje stanowisko i ile czasu pracowałeś?

Henry

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna bo nie wiemy z jakiej przyczyny nastąpiło rozstanie!

Grzmotnik

Warto tutaj pracować na stanowisku pracownika umysłowego? Miła, kulturalna atmosfera? Zarobki powyżej 3500 PLN na rękę?

szukacz

Coś się zmieniło? Wiedzę auto przedstawiciela w mojej okolicy, na stronie 3 ogłoszenia o pracę. Tylko cos szybko wyjezdża z domu bo przed 6.00 rano....

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Stator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Skarbowców 4
    53-025 Wrocław