Opinie o Pebek Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pebek Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pebek Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pebek Sp. z o.o. w Świdnica

Pebek to bardzo często przestarzały sprzęt. Hala na której pracowałem nie ogrzewana, praca przy betonie bardzo ciężka.

Qry
@Kamila

Bhp to tam nigdy nie widziano, to że nie miały miejsca jakieś gorsze wypadki to tylko kwestia czasu

Administrator Nowy wpis

Pracując jako Pracownik Produkcji średnie płace kształtują się na poziomie 3500 PLN. A jak płacą w firmie Pebek Sp. z o.o.?

Administrator Nowy wpis

Pracujesz na Koordynator Produkcji w firmie Pebek Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

bysior Nowy wpis

Ta firma to totalna katastrofa omijac z dala za nad godziny nie wypłacaja nie doliczycie sie wypłaty nawet biorac paski a o urlopach zapomnijcie brud zimno i nie docenianie (usunięte przez administratora)

Kondzio Nowy wpis
@bysior

Jeśli więc faktycznie niepłacą za nadgodziny to po 8 przepracowanych godzinach wybywam do domu i tyle mnie tu widzieli. Chyba nie byliby tym zdziwieni? Za free mam zasuwać?

Temat BHP już od dwóch lat we wpisach jest podważany? Jak to możliwe, żeby praca szła do przodu a żeby przy tym pracownicy mieli co do niego jakieś wątpliwości? Widzę po ostatnim komentarzu ze mimo wszystko wypadków jeszcze nie było? a opowiecie jak teraz ta hala jest zorganizowana? Ile osób tam w niej pracuje, większość rotuje czy może jest też jakaś stała ekipa?

Kamila

Czy rzeczy o których mówisz nie łamią zasad BHP? Jaka była temperatura na hali?

@Kamila

Każdy, kto kiedykolwiek pracował w prefabrykacji betonu, wie, że jest to praca w zmiennych temperaturach, zapyleniu itd. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy. Pebek płaci na czas, ma bonusy i daje stabilność finansową - bezcenną w obecnych czasach. Nie wiem czemu się czepiacie, nie chcesz to tu nie pracuj i tyle. Pani Kamilo odpowiadając na pani pytanie, to jest stała obsługa bhp, która regularnie sprawdza i weryfikuje warunki pracy.

Bhp XD w tej firmie nie ma takiego czegoś wszytko jest robione na prowizorkę. To ze ktoś sobie przejdzie i widzi niebezpieczeństw a nic z tego nie robią.

donald123

bonusy to chyba tylko biuro dostaje. Stabilność finansową ???!!!! jeden miesiąc wypłata 4000 zł, a w drugim nagle 2500 zł !!!! wypłata rzadko kiedy wpływa na konto na czas .... za każdy urlop i chorobowe dostaje się karę :( o bhp to tam nie mam mowy ....

Qry

Przedstawiciel Handlowy

Umówiona godzina spotkania, ja przyjeżdżam do firmy 40 km punktualnie, lecz na Pana dyrektora muszę czekać prawie 15 minut, choć jest na miejscu. Rozmowa w tonacji wyższości nad rekrutowanym, ironiczny uśmieszek na twarzy dyrektora to znika to pojawia się znowu - jak zadaje pytania. Biuro w stanie bałaganu, pies rasy wilczur leży na wycieraczce, ogólnie wrażenie brudu. Jako klient to nie wiem czy bym tam coś zakupił wchodząc do takiej firmy.

standardowe, z wyjątkiem pytań o stan cywilny i dzieci, co dla mnie jest już pytaniem, które nie powinno być zadawane, jest to sprzeczne z polskim prawem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wasz kolega

Amanda!Staraj się o fuchę akwizytora.Dostaniesz "Forda".Nikt cie nie rozlicza z prywatnych kilometrów ani paliwa.,ani godzin jesteś wolnym ptakiem.Szefostwo daleko ,pełen luz!

@Wasz kolega

Atmosfera zdaje się być luźna według Ciebie? A co z cala reszta? Mam na myśli jakiś tryb pracy już w kontekście całego dnia, jak jest zorganizowana i przede wszystkim ile już normalnie zarobisz? I co z innymi działami, czy w ogóle współpracują ze sobą?

Amanda

A jak wyglądają wyjazdy służbowe na stanowisku Kierownik Projektu?? Bo jak widziałam info w ogłoszeniu, to zaczęłam zastanawiać się, na jak długo one są? Na ile dni i jak wygląda rozliczenie za hotel, bilety, paliwo itd.?

Były pracownik ur

Firma jest komiczna. Za identyczną liczbę godzin zarobi wąchali mi się o 1,5tys. Wieczne wysyłanie na hotele domy i inne inwestycje prezesa. Nie jesteśmy zatrudnieni jak utrzymanie 20 obiektów tylko metalowców 14. Jeżeli lubisz dostawać nerwicy i być (usunięte przez administratora)na siano to jak najbardziej jest to dla ciebie

Nigdy więcej. Przepracowałem tam dwa lat i nigdy więcej nie popełnię tego błędu. Ucinanie premii za bycie jeden dzień na chorobowym. Ucinanie nadgodzin i to bezpośrednio kadra mówi ze jak mogą mie tyle i przez pół zanieś płacone za 50 płacone za 25h. Wszytko reguluje premia. Niekiedy proponują 13zl/h a resztę w premii. Pebek jest uważamy za zakład niczym z PRL i to się nie zmieni do puki nie zaczną traktować pracowników jak ludzi a nie jak maszyny.

Kamila

To jaka jest forma zatrudnienia że tak dużo tu zależy od premii i w ogóle? Atmosfera między pracownikami była chociaż na plus? Można się z każdym dogadac?

Były Pracownik

Wszystko regulują premią na koniec miesiąca nie wiesz co dostaniesz. Jeden wielki kot w worku. (usunięte przez administratora) jakiej mało. Jakieś dodatki do wakacji pod gruszą zapomnijcie. Wieczne nadgodziny. Praca w święta niby nie przymusowa ale jak cię nie będzie to po premii. Z całego serca odradzam to się zatrudniać.

Olga
@Były Pracownik

No jak to, nie wiesz nawet za co przyznają premie? Nie mówili? Czy po prostu nie umiesz wyliczyć sam co do złotówki i przewidzieć

Mijuzwolno
@Olga

Tej premii nie da się wyliczyć bo niby to premia od akordu ale troche od wszystkiego jak sie dyrektorowi nie spodobasz to Ci utnie parę stów tak dla zasady

@Mijuzwolno

Co to znaczy według Ciebie, że można się nie spodobać? Chodzi mi o to czy tak troszkę straszysz z tym cięciem i to aż tak dosadnie się nie dzieje tylko musi mieć jednak powód? Bo jak wypłacają kasę to chyba mówią za co, jest jakiś komentarz?

Deny83

Na początek śmieciówka 2tyg za 20zl brutto/h potem normalna umowa jest ciężko ale znośnie to jest beton a nie puch każdy wie na co sie pisze co do rozmowy najpierw kadrowa(cud kobieta)potem kierownik 5min i po zabawie pracuje 2msc i nie narzekam

Jakub
@Deny83

A jak się zmienia stawka potem? Bo chyba nie zostajesz na 20 złotych dalej?

@Jakub

Ja dostalem 3500brutto plus premia. Z ktora roznie bywa raz 350 a innym 300

@Deny83

I nie wiesz na czym polega ta różnica 50 zł? Bo teraz brak wiedzy na ten temat będzie mnie drażnił.xd

@Łucja

Tego nie wie nikt to prawda ze premiami nadrabiają wszystko i dopiero na koniec dowiadujedz sie ile masz trudno to obliczyc w premie wchodzi frekwencja wykonanie plamu ilosc braków i inne o których nikt nie wie

@Deny83

Słabo z taką niewiedzą, oni nie rozumieją, że to mało motywujące jest? Bo tak to nie wiadomo nawet jak bardzo się postarać. :( Są tu jeszcze inne mankamenty, na które można śmiało ponarzekać?

@Łucja

Premia nie ma tu działania motywującego dostaje sie ja na wydział nie indywidualnie max 30procent podstawy tzn 3ludzi stoi a ty robisz nic z tego nie masz więc lepiej stanąć jako 4 co do zarobków ja z 3500brutto z 36 nadgodzinami i 3sobotomi dostałem 3964netto dla mnie czynnikiem decydującym jest atmosfera nikt cie z batem nie goni ma byc zrobione i tyle chyba ze inny wydział da ciała to ich problem są tu takenty z głową pełnom pomysłów są konfidenci ale tak jest prawie wszedzie

@Deny83

A ok, a jeszcze tylko na te soboty to tu limitu osobowego nie ma? Bo w innych firmach widziałam, że problemy z wypłacaniem niestety bywały

@Łucja

Tu nic takiego nie spotkałem ludzie proszom zeby przyjść w soboty już od środy dla mnie to dziwne ale nikt nie narzekał o soboty i nadgodziny że źle zapłacili dziwne rzeczy wychodzom jak pujdziesz na L4 tu to są czary niezrozumiałe

@Deny83

A co z tym l4 się dzieje skoro tak? Jakąs premię się traci wtedy? Czy o co chodzi? W ogóle to czy zamiast kasy za nadgodziny mozna je odebrac jako wolne?

Ja polecam firma jak firma przychodzisz robisz swoje i idziesz do domu wypłata zawsze na czas a jak szukasz firmy w której nie chcesz pracować tylko się schować i niech inni za mnie pracują to się później nie dziw że wypłata się nie zgadza system preriowy działa jak ty nic to tobie też nic a potem żale wylane na forum. Ja uważam firmę za stabilną i rozwojową Pozdrawiam wszystkich maruderów

Edyta

Cześć, czy możesz przybliżyć ile wynosi wypłata w Pebeku? Jak wyglądają premie w firmie? Jakie normy trzeba wyrabiać aby się na nią załapać? O ile dzięki niej wzrasta wynagrodzenie?

Niko

Jeżeli kurz, zapylenie i ogromny hałas jest twoim żywiołem to zapraszam.

@Edyta

Witam, zależy na jakim stanowisku się pracuje, niektóre rozliczane są na podstawie akordu, inne godzin pracy. Zapraszam do kontaktu z działem kadr 74 852 05 23 :)

@Niko

Nie jest łatwo ale to bezpieczny pracodawca, nawet pandemia nie przeszkodziła w produkcji więc jest indywidualny wybór.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Pebek Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Koordynator Produkcji.

Agnieszka

Witam, wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia danego kandydata. Obecnie poszukujemy koordynatora produkcji/ majstra. Zapraszam do złożenia cv na a.atlachowicz@pebek.pl, pozdrawiam

arek

Witam firma jak firma w każdej firmie jest coś komu się nie podoba i coś co jest ok ja pracuję tam 2 tydzień i jestem zadowolony pracuję jako operator a Pebek to cement i wyroby z cementu czyli kurz itd ale za to można spokojnie oddychać nie ma kierowników z stoperami i stojącymi za plecami. Wiadomo miejsc leżących nie ma i czasami trzeba się napocić jak wszędzie. Pieniądze dla wszystkich wszędzie mogły by być większe i nie tylko w tej firmie ale w każdej. Na razie jest super mam nadzieję że tak zostanie. A czy mogę polecić tą firmę ? Myślę że to jest tak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. I myślę że tyle jest opinii co ludzi Pozdrawiam. Arek

Qubus
@arek

Ile Wam płacą za pisanie takich bzdetów ?

Karol
@Qubus

Nie zgadzasz się z opinią, którą dodał @arek? Skoro masz inne zdanie na temat pracy w firmie Pebek to chciałbym je poznać. Mam nadzieję, że napiszesz coś o warunkach zatrudnienia i poziomie wynagrodzeń, które ten pracodawca oferuje.

Xxx
@arek

Powiem tak masz trochę racji bo każdy albo tam pracuje i toleruje to co tam jest albo po prostu się zwalnia i szuka sobie czegoś innego ale tu rozmawiamy o opinii danego zakładu więc ja uważam że ten zakład to jest po prostu przeniesienie się w lata 70 do filmu Alternatywy 4 i to jest stan faktyczny tego co tam się dzieje przede wszystkim Ukraińcy Wszyscy pracują na czarno w zakładzie pracy i to niemały w Świdnicy kierownicy ludzie którzy Zarządzają całą produkcją tolerują ludzi pijanych wręcz bardzo pijanych nie robiąc sobie nic z tego sam byłem świadkiem wielokrotnych sytuacji w których pijani pracownicy pijani dostają jeszcze dodatkową premię obcinając ludziom którzy mniej donoszą powtarzam donoszą kierownikom ten zakład to jest po prostu jedno wielkie nieporozumienie Ja po prostu się zastanawiam jak BHP jak ludzie którzy mają trochę inteligencji w głowie mogą dopuszczać do takich rzeczy które się tam tak naprawdę dzieją jeśli ktokolwiek ma minimum oleju w głowie to nie Polecam Nie polecam tam iść bo tam nic dobrego się nie dzieje tam nic dobrego nie ma jeszcze możesz sobie krzywdę zrobić albo pójść do więzienia przez wyładowanie się agresywne dla swoich przełożonych za takie traktowanie i taki sposób patrzenia na funkcjonowanie zakładu

Muzyk

Ja polecam, pracuję. Jasne zasady, posiłki jak zimno, ważne, że na miejscu.

Olga
@Muzyk

Krótka i treściwa opinia, fajnie, że zdecydowałeś się ją dodać. Planujesz związać się z Pebekiem na dłużej? Widzisz w tej firmie swoją przyszłość? Ciekawa jestem, czy firma docenia pracowników z dłuższym stażem.

Odpowiadam
@Olga

Nie docenia pracowników z dłuższym stażem.

Miod chemia mystyfikacja
@Olga

Pracownikow z dluzszym stazem np25 lat pana B. Odpula sie jako pierwszych :) nie pozdrawiam

Xxx
@Muzyk

To ty chyba jesteś bardzo mało sprawny umysłowo stary czegoś takiego To ja to w życiu nie widziałem biorą (usunięte przez administratora)piją w godzinach pracy kierownicy dodają do premii pieniądze ludziom którzy są pijani i (usunięte przez administratora)na działach a zabierają normalnym pracownikom i to jest stan faktyczny tego co tam się dzieje

Baku baku 80

Cięcia co miesiac cięcia. Nie. Paczą ze dobry pracownik. A jak pujdziesz na l4 to juz calkiem. Upier kase. Zero premi

najlepszy

dla wszystkich którzy nie narzekają i tych co chcą tutaj pracować. dwie soboty i kilka nadgodzin w tygodniu wypłata oszałamiające 2500 na rękę, żenada kurła to jakaś żenada

Brudno, głośno, przełożeni nic nie wiedzą o produkcji. Lepiej się nie wychylac że potrafisz myśleć, bo długo nie popracujesz. W biurze poniedziałki na zwale, różne pomysły ddo głowy przychodzą. Z fiszki nic się nie dowiesz, pralnia pieniędzy. Papier wszystko przyjmie.

witam, pracowałem tam 2lata i nie narzekałem a tym bardziej na forach czy pisząc puste, tępe opinie, robiłem swoje, wypłata na czas na koncie, kogo obchodzi czy jest zimno, czy dostaniesz spodnie robocze lub czy latem dają wodę, brak słów ........, jak ktoś szuka pracy niech idzie i sam sprawdzi jak się nie spodoba to w Świdnicy jest mnóstwo pełnych etatów za potężne siano, gdzie przywiozą i odwiozą Cię do domu po i przed pracą, dostaniesz potężna premię, bony na święta i codziennie ciepły obiad (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pebek Sp. z o.o.?

Ukrainiec

Jak będziesz donosił i pił herbatkę z miodem z frajerami to się dogadasz szybko :)

Nika

Już to tam przerabiałem. Szukanie haków na porządku dziennym, płacenie psie pieniądze standard nowi więcej mają

Zostaw merytoryczną opinię o Pebek Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Pebek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pebek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pebek Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pebek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pebek Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pebek Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Metalowców 14
    58-100 Świdnica