Opinie o Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. w Aleksandria Pierwsza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. w Aleksandria Pierwsza

Polecam pracę, zaczynałem od stażu i zostałem kilka lat.

zxz

Proszę wpierw powiedzieć na jakim pan pracuje stanowisku bo może to inaczej wygląda w biurze a inaczej jako kierowca. Swoją drogą jakie są opinie operatorów ładowarki bo widzę że oferta się pojawiła

Aaa Nowy wpis

Zastanawiam się, jakie wymagania muszą spełniać pracownicy tej firmy. Na stronie www jest podany np skład zespołu projektowego. Szesc razy jest tam wymieniona jedna osoba. Czy to znaczy, że trzeba tu pracować za sześcioro :)?

Trochę tu pozytywnych opinii, ale za to od prawie roku nikt się nie wypowiadał. Mam rozumieć, że nadal wszystko bez zarzutu? Wiadomo może czy niedługo będą nowe rekrutacje do was? Zwłaszcza interesuje mnie stanowisko operatora wózków. Żadnych ofert w sieci nie ma, więc nawet nie wiem jaka umowa i stawka teraz funcjonuje w firmie. Pomożecie?

Mick Nowy wpis

Jak się zrobi ciepło to przyjmą Cię z pocalowaniem rączki,stawka pewnie nawet niezła a w listopadzie urlop bezpłatny do marca ...

Czy Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Polecam pracę, zaczynałem od stażu i zostałem kilka lat.

Grażyna

A jak etapami to wyglądało jeśli chodzi o zakres obowiązków i kasę za niego. Jakie perspektywy tutaj na awanse są?

@Grażyna

Tradycyjne szczeble kariery, ale warunki dobre współpracownicy też ok więc kilka lat pracowałem. Wynagrodzenie adekwatne do ilości zadań - im więcej robiłem tym większa płaca.

Oooo, to ile mniej więcej podwyższali za kolejne zadania? Co przykładowo dokładali do obowiązków, jakieś konkrety? Po ilu latach dostałeś umowę na stałe?

zxz Nowy wpis

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Misiu kolorowy

Jak wygląda praca na stanowisku kierowcy c+e? Po ile godzin jazdy dziennie? Jest obowiązek wożenia kruszyw na sztuwnych naczepach? Można w miarę zarobić?

Ile jest zmian w Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j.?

ivi

Dwie.

@ivi

Można dopytać jak godzinowo by to wyglądało?

W sezonie najlepiej jak przychodzisz i chcesz robić po 13h a po świętach Bożego Narodzenia usłyszysz "proszę podpisać bezpłatny urlop bo teraz nie ma pracy,ale może coś się ruszy ,może w marcu" Nie polecam....

Grażyna

chyba żartujesz, serio tak miałeś? Czyli dla jasności jak tu w ciągu roku cykl pracy wygląda?

@Grażyna

Jak zaczyna się sezon czyli największy zapi... To pracuj ładnie jak najdłużej,a przychodzi zima o trzeba iść na bezpłatny, nikogo nie interesuje, że masz jakieś podstawowe wydatki

Co za bzdury :D Nie mam tak, a pracuję już 4 lata.

Jak jesteś zatrudniona na pełny etat w życiu tak nie będzie. Chyba ktoś z konkurencji to pisze, albo jakiś niezadowolony były pracownik. To się nie ma w ogóle do realiów.

@pracownik

Aha to czekaj, bo skoro taki staż masz to wiesz jak tu od dłuższego czasu jest. To opiszesz warunki? one zmieniają się jakoś w czasie?

@Grażyna

Co tu dużo pisać. Pracuję tak jak należy, nigdy nikt do mnie problemu o nic nie miał. Pracuję na dwie zmiany nie robię nadgodzin, nie chodziłem nigdy na żaden bezpłatny urlop. Nie wiem kto to piszę, ale na mojej masie tak nie ma.

Monti

Ta firma to jakiś żart... Traktują jak psa a w zimę nagle się dowiadujesz, że idziesz na bezpłatny urlop na 3-4 miesiące ;D pracownik nic dla nich nie znaczy...

MMM
@Monti

Bez przesady aż tyle to nie. Pamiętaj, że mamy pandemię i wiele branż stoi. Chyba lepiej, że idziesz na urlop, a nie zwolnienie.

G.
@Monti

Przesada, dziwne że ja się z czymś takim nie spotkałem.

mario
@MMM

w zime przerwa potwierdzam

Tak jest właśnie

Axel

Byly pracownik, operator wózka Nie polecam tej firmy Bardzo kiepska Atmosfera , za każdym razem badanie alkomatem i tresura . Dramat że kierownicy sami nie podają się badaniu taki dają przykład hehe

Monster
@Axel

Czemu dziwi Cię badanie alkomatem? Masz coś do ukrycia? To chyba normalne, że firma chce bezpieczeństwa pracowników.

Nor90
@Axel

Nie powinno dziwić Cię badanie alkomatem jeśli jeździsz pojazdami w trakcie pracy, nawet jeśli to wózek widłowy.

alex

Faktycznie atmosfera slaba

@alex

Wydaje mi się że badanie alkomatem nie jest niczym złym jeżeli pracownik nie ma nic do ukrycia. Jeżeli były takie przypadki na firmie że ktoś prowadził pojazd pod wpływem alkoholu to wg mnie jak najbardziej takie działanie jest zasadne.

Rafał
@Axel

O jakiej tresurze mowa? Bo wydaje mi się, że nie chodzi tylko o badanie alkomatem...

Zgadzam się

Popek

Polecam pracę na stanowisku operator wózka widłowego. Byłem od przyuczenia do zaawansowanej pracy. Jestem zadowolony.

Czesław
@Popek

Jak szkolenie wygląda? I czy finansują to w całości?

Popek
@Czesław

Mnie nie interesowały żadne koszty wtedy, szkolił mnie inny pracownik. Dużo merytorycznej wiedzy połączonej z praktyką.

@Popek

Popek kto Cię szkolił jeśli można wiedzieć? Pozdrawiam:)

Mirek

Dziesięć lat pracy w tej firmie uważam za dobry czas. Polecam - emerytowany kierowca.

@Mirek

Jakieś przywileje stażowe to tu są?

Wladek

Czemu nie ma podwyzek i premii ostatnio?

ars
@Wladek

Były niedawno, więc pewnie za jakiś czas znowu będą.

Teresa
@ars

To co ile wy tam macie takie premie i podwyżki?

miszzcz
@Teresa

Jak są wyniki to są premie, a podwyżki cyklicznie.

@miszzcz

cyklicznie czyli co jaki czas?

Witam czy słyszał ktoś może szukają kierowców do pracy w kost-bet ? Kategoria C, C+E ?

mr big

Złóż CV jak będzie potrzeba to się odezwą do Ciebie.

Jan

Zawsze miło na załadunkach, a przy tym profesjonalnie. Wyroby wysokiej jakości, odpowiednio zabezpieczone.

Pan K.

Jak warunki pracy na produkcji?

Juan
@Pan K.

Warunki są dobre przynajmniej mogę powiedzieć o swoich odczuciach, mamy też dobrego kierownika.

Hmmm
@Pan K.

Warunki lepsze niż w większości firm także ja nie narzekam. Wypłata na czas + premie na Święta.

żaku
@Pan K.

Pracuję od 5 lat i nie zamierzam zmieniać pracy. Polecam. Fajny klimat, dobra komunikacja na linii kierownik - pracownicy.

jlo
@Pan K.

Jak to na produkcji, jest co robić, ale wynagrodzenie jest ok.

Wiecie może, czy w Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. szukają chętnych na staż?

jlo

Zapytaj czy aktualnie kogoś poszukują, ale do tej pory byli też przyjmowani stażyści i zostawali później w pracy ;)

Czy Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Borry

Nie, nic takiego nie ma w tej firmie

Ona

Nie było chętnych na żadne profity nawet za niedużą dopłatą. Gdybyśmy chcieli to pewnie by były, bo szefostwo nie oszczędza na pracownikach.

Rafał
@Ona

To żadnych benefitów nie ma? Myślałem że jak już dają to z funduszu socjalnego, a nie że trzeba dopłacać. Chociaż można starać się o premie czy tylko sama goła wypłata?

Ona
@Rafał

Tego nie powiedziałam. Gratyfikacje dla pracowników są. Oprócz tego w Święta dostajemy premie świąteczne.

Piotr.P

Pare lat temu pracowałem jako kierowca i miło wspominam prace w tej firmie firma rodzinna paczki na święta ubrania robocze pieniądze na czas z chęcią bym wrócił a pracowałem tam z 6 lat i nic złego nie powiem owszem były zimy gdzie się stało ale jak cały rok się zapieprzało to można było troche odpocząc jakim jesteś pracownikiem tak będziesz traktowany

Janusz
@Piotr.P

Ja również podpisuję się pod tą opinią. Na emeryturę poszedłem jakiś czas temu, ale bardzo miło wspominam pracę. Mój syn teraz aplikuje do Kost-Bet bo mu poleciłem.

Art00
@Piotr.P

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jeśli pracujesz dobrze i uczciwie to będziesz doceniony i zadowolony. Pracowałem wcześniej w innej firmie z podobnej branży i mam porównanie, jak nas tam traktowali. Tutaj w Kost-Bet jest na prawdę dobrze. Wypłata na czas, premia świąteczna. Nie można narzekać.

Czy w Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Robson

Nie spotkałem się z tym, wszyscy dostają wynagrodzenia terminowo. W tak dużej firmie wszystko idzie z działu księgowości i wynagrodzeń, więc raczej ciężko by było o wyjątki dla jednej osoby.

Emeryt

Doczekałem w Kost-Bet emerytury i bardzo cieszę się, że ostatnie lata swojej pracy właśnie spędziłem w tej firmie. Miałem świetnych kolegów, atmosfera miła ale i na pracodawców nie można narzekać. Pozdrawiam

Dysproporcja w premiach za dni świąteczne , zwykły pracownik pracujący w dni świąteczne bądź w weekend ( nocna zmiana w sobotę , niedzielę) dostaje 150 zł premi a w tym samym czasie operator na masie dostaje 300 zł ,jego czas jest więcej wart w święta niż innych?

GGG

Ja nie zauważyłem tej dysproporcji? Na jakim dziale pracujesz kierowca czy produkcja?

Master

Też nie wiem o czym mówisz. Kwestia wypłat i gratyfikacji dodatkowych bez zarzutów.

@GGG

Produkcja, a ty? Ile dostajesz premii za dni świąteczne lub niedzielę?

GGG

Nie będę tutaj rzucał liczbami, ale nie narzekam :) na Święta zawsze dostajemy.

@GGG

Nie mówię o świętach bożego narodzenia tylko normalnych niedzielach i nocach w soboty

Zostaw merytoryczną opinię o Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. - Aleksandria Pierwsza

• Jak się pracuje w Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j.?

Kandydaci do pracy w Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j.
  • Ułańska 15
    42-120 Aleksandria Pierwsza

Kost-Bet Krzysztof Matyja Paweł Matyja sp.j.