Opinie o Wroński sp.j. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wroński sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wroński sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wroński sp.j. w Leszno

Milicja Obywatelska Nowy wpis

Jest jak jest. Z pieniędzmi słabo... Firma raczej na wykończeniu (zamykają i wyprzedzają hurtownie, wcześniej przedszkole i ośrodki zdrowia). Niby obecni właściciele (synowie Ś. P. Jacka Wrońskiego) starają się to wszystko utrzymać, ale obierają jakieś dziwne sposoby. Prawdą jest, że starszy z braci nie ma zbyt dużo szacunku do pracowników. Można być wymagającym, ale kulturalnym. A tu tego brakuje. A szkoda, ponieważ przez to strasznie się psuje atmosfera. No i to typowe kaszubskie donoszenie jeden na drugiego... potrafią nawet wymyśleć problem, byleby tylko mieć posłuch u szefostwa - a przodują w tym choćby brygadzista brukarzy (i ogólnie cała ta brygada), kierowca HDS - krewny szefów, kierownik na Kłobuczynie, inżynierowie. I to co najgorsze - kombinowanie szefostwa. Z resztą ostatnio mieli nalot na swoją żwirownię, o czym pisały gazety czy też lokalne portale. Ogólnie firma strasznie się zmieniał od czasu śmierci poprzedniego właściciela. Ogólnie jeśli macie możliwość to jednak wybierzcie inny kierunek kariery. Dla własnego spokoju emocjonalnego.

Tomcio Nowy wpis
@Milicja Obywatelska

Z tego co piszesz to atmosfera nie za ciekawa. Szczególnie jak ludzie na siebie plotkują. Czemu uważasz że firma jest na wykończeniu? Bo mało płacą pracownikom czy ogólnie cienko przędą? Chyba na razie nie będzie żadnych zwolnień, co?

Milicja Obywatelska Nowy wpis
@Tomcio

Jeśli ktoś miał kiedyś 4 hurtownie, a obecnie ma 2 z czego jedna jest wystawiona na sprzedaż to raczej nie jest normalne i nie potwierdza, że firma się rozwija... Raczej się zwija... Poza tym ostatnimi miesiącami troszkę pracowników pozwalniali, z tego co mi wiadomo. Oczywiście można powiedzieć, że pozbyli się słabych, ale... Patrząc na to, że dostać JAKIEGOKOLWIEK pracownika w budownictwie graniczy z cudem to raczej nie zwalnia się od tak.

Justyna Nowy wpis

Cześć, czy w ostatnim czasie coś ciekawego działo się w firmie? W wielu miejscach pracodawcy podnieśli pensje w związku z podwyższeniem najniższej krajowej, jak było tutaj? Czytałam w komentarzach, że czasem spóźniały się wypłaty, teraz jest już okej pod tym względem?

Tomasz

Firma wypracowała sobie dobrą opinię więc stara się trzymać wysokie standardy co nie każdemu odpowiada?

@Tomasz

Wałek

Jolanta
@Bro

Tak? A to jakie standardy tu panują?

@Jolanta

Jak w postach poniżej.

Jolanta
@Bro

Aktualnie tu pracujesz? Więc sytuacja niezmienna? Bo sądziłam, że po przynajmniej roku mogą zajść pewne zmiany

@Jolanta

Do momentu zmiany szefostwa sytuacja nie ulegnie zmianie, a na to się nie zapowiada.

Maja

Według Waszych najnowszych opinii atmosfera nie była ostatnio w tej firmie za ciekawa... Może coś się zmieniło? Warto aplikować? Dobrze można tam zarobić?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wroński sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Leszno k/Warszawy
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna

Niby klimat pracy na budowach nie jest zły, zależy gdzie trafisz, natomiast umowy najniższe reszta pod stołem, szefostwo beznadziejne 0 szacunku do pracowników... Pracownicy nie wiedzą co to jest socjal(niby jest odciagany ale co się z nim dzieje nie wie nikt) , 15 minut dziennie odciągają na śniadanie. Wypłaty raz są punktualnie raz nie wiesz nawet czy dostaniesz(pytasz to nikt nic nie wie) .... O BHP nikt nie słyszał tam.. Najgorsze jest w tym to podejście szefostwa, przydałaby się wizytacja PIP i skarbówki to może by się czegos nauczyli.. Ale niestety na układy nie ma rady... W tym kraju

W.

Nie polecam pracy w firmie Wroński sp.j. Obecny szef M. przejawia całkowity brak szacunku, nie potrafi rozmawiać. Mimo, iż ma do czynienia z ludźmi starszymi odnosi się do nich niecenzuralnie. Dodatkowo nie płaci na czas. Zwalnia ludzi z dnia na dzień, grożąc rozwiązaniem umowy o pracę w trybie dyscyplinarnym. Jeżeli chcecie Państwo podjąć stałą pracę, najmocniej odradzam.

Mod

Szefostwo jak najbardziej w porządku. Minusem niektóre osoby które cwaniaczą....

Kox

Fajna atmosfera . Robisz swoje. Nikt się nie czepia. Wolne soboty. Pieniądze na czas. Aż chce się rano wstawać do pracy! Lubię atmosferę w Wroński Sp.j. za: Pozytywne podejście do ludzi . Każdy jest szanowany .

Zostaw merytoryczną opinię o Wroński sp.j. - Leszno

• Jak się pracuje w Wroński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wroński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wroński sp.j.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Słoneczna 1
    83-307 Leszno