Opinie o Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel w Kielce

Ebi Nowy wpis

Nawiazujac do wpisu ponizej, to jest firma nastawiona właśnie na to że każdy pracownik to kombinator już na starcie. Pensja marna. Pracownik nie jest w ogole doceniany. Niedlugo będzie mozna powiedzieć że to typowy Januszex

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel?

Piotr Nowy wpis

Doświadczenie można szybko nabyć. Najważniejsze są chęci i zaangażowanie ~ na takich fundamentach łatwo zbudować m.in doświadczenie.

Fajni ludzie; pieniądze na czas. Zgrany zespół

Mieczysław
@Paweł

Jak terminowo płacą to już duży sukces. Jeszcze jakbyś dodał w jakiej wysokości. Myślę tu o pracy i fajny zespół jest na plus no ale zarobki są dla mnie ważne

Jony
@Mieczysław

Takie rzeczy ustala się w drodze wspólnych negocjacji w cztery oczy w kuluarach a nie na arenie publicznej.

@Jony

Owszem, ustala się z przełożonym zakulisowo, ale o swoich zarobkach każdy w PL ma prawo mówić, komu chce, jeśli nie został poproszony o podpisanie klauzuli poufności. Nie wiem, skąd taka tajemnica, zwłaszcza, że trwa walka o podawanie widełek w ogłoszeniach, a poza tym empatia mogłaby pomóc w zrozumieniu kandydata, który nie chce się nadziać na minimalną krajową podczas 18 procentowej inflacji :3

Jony
@Kamila

To nie tajemnica tylko kwestia bardzo wielu zmiennych.Tego co kandydat potrafi czy już umie czy będzie dopiero się uczył. Czy utrzyma się -rokuje aby zostać czy tez jego czas wdrożenia czyli stania się samodzielnym na powierzonym stanowisku. Czy ta praca nie pójdzie w przysłowiowy "komin". Wszystkie powyższe mają wpływ na ostateczne wynagrodzenie zarówno na początku jak i dalszej ścieżce kariery. Zaangażowanie umiejętność przedstawienia swoich zalet którymi może wesprzeć zespół. Zdarza się niestety i nie rzadko iż pracownik jedyne na czym się skupia to kombinowaniu jak by to zrobić byleby tylko się nie narobić co często kosztuje więcej energii niż zaangażowanie się w pracę. Jeśli obie strony rozmawiają szczerze i dopytują o wszystkie szczegóły do czego właśnie służy rozmowa kwalifikacyjna o żadnym wpakowaniu się na minę nie może być mowy i jedynie taka gwarantuje to właśnie.

@Jony

Ale nie chcesz mi powiedzieć chyba, że w trakcie rozmowy dowiesz się, że pracownik będzie kombinował i że już wówczas zaproponujesz mu stawkę stosowną dla "kombinatora". Jest potężna sprzeczność w Twojej wypowiedzi. A i tak uważam, że zgrubne widełki można i należy podawać. Startujecie od 3 z przodu, 4, 5, 6... itd.?

Jony Nowy wpis
@Kamila

"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań,nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice. "

Katarzyna

Ale o jakie produkty Ci tak właściwie chodzi i jakie zamienniki proponowała?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Czy w Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Takie kwestie ustala się raczej w drodze negocjacji z pracodawcą, a nie na forum publicznym.

zainteresowany

Szkoda, że na forum pracowniczym nie znalazła się ostatnio żadna opinia o pracy.

Damian

Kupowałem w tej firmie strukturę na elewację i grunt. Grunt jak się okazało później był przemrożony. Efekt? - Elewacja robiona była ponownie bo wszystko odpadło. Nie polwcam.

Xel
@Damian

Nie mieliśmy w 2018r. żadnej reklamacji z powodu przemrożonego gruntu - chyba że o czymś zapominamy. Można więcej szczegółów czy też jest to "zabieg" konkurencji.

NIXEL
@Damian

Witam, proszę o podanie dokładnej daty reklamacji, ponieważ nie przypominamy sobie takiej reklamacji. Na jakim systemie była robiona elewacja ?

Damian

@łukasz a ile da się tam zarobić?

Łukasz

Pracowałem w tej firmie 3 lata. Rzetelna rodzina firma. Pieniądze zawsze na czas.

Kamila

Sami klienci się tu wypowiadają, a ja liczyłam, że dowiem się, czy Nixel szuka magazyniera, albo sprzedawcy i za jakie stawki. W ich starych ogłoszeniach są podane tylko wymagania, np. obsługa widłaka. Ktoś wie, co z pracą w Nixelu?

Patison

@Damian To jest forum pracownicze więc uwagi klientów nie powinny się tu znaleźć.

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze jak się pracuje!!

Krzysztof

Buduje dom, chce go wykonać z dobrych i zarazem tanich materiałów. Poszukując dobrego Składu Materiałów Budowlanych znalazłem tą firmę. Oferują materiały dobrej jakości i w dobrych cenach. Jako stały klient dostałem dodatkowy rabat, co mnie bardzo ucieszyło. Szczerze polecam, wszystko na miejscu i tanio.

Kupowałem wełnę mineralna, profile, płytę gk. Dobre ceny, szybka obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel - Kielce

• Jak się pracuje w Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel?

Obsługa Inwestycji Budowlanych Nixel Piotr Ksel