Skip Group Żwawiak sp.j.

Opinie o Skip Group Żwawiak sp.j.

BUD-DOM Poznań

Współpracujemy od wielu lat, pomimo ogromnych podwyżek opłat za wywóz śmieci (ustawa śmieciowa ze stycznia...), SKIP utrzymał dla mnie korzystne stawki, które choć wyższe, to nadal są konkurencyjne (dzwoniłem i porównałem oferty innych firm). Kontenery zawsze przywożone i odbierane są od ręki, nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie - jestem zadowolony z przebiegu współpracy. Pozdrawiam, Waldemar.

@BUD-DOM Poznań

Szanowny Kliencie, dziękujemy za opinię!

Krystyna

Od przeszło 2 tygodni czekam na odbiór kontenera 2,7 m z gruzem. Dwukrotnie teleonicznie już zgłaszałam firmie , ze można zabrać zapełniony kontener.(usunięte przez administratora) Kontener nadal stoi. Nie polecam tej firmy.

@Krystyna

Szanowny Kliencie, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z działem reklamacji: 883-111-500, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Kris

Przyjmijcie kierowców?

@Kris

Tak, obecnie poszukujemy kierowców z kategorią C oraz C+E z doświadczeniem na hakowcach lub bramowcach. CV najlepiej wysyłać bezpośrednio na adres e-mail: dyspozytor.skip.group@gmail.com

Kris
@Skip Group Żwawiak sp.j.

Tylko z doświadczeniem?

@Kris

CV wysłać może każdy, największe szanse na zatrudnienie mają jednak kierowcy z doświadczeniem.

@Skip Group Żwawiak sp.j.

Przyjmujecie kierowców?

Agnieszka

Pracowałam w biurze Skipa przez 2 lata, zajmowałam się fakturami i obsługą klienta. Nie mogę powiedzieć złego słowa na ten okres mojej kariery, atmosfera jest przyjazna, zarobki odpowiednie, poza tym dużo się nauczyłam i wzbogaciłam CV, dzięki czemu dostałam pracę w wymarzonej korpo w stolicy :) wspominam te czasy z sentymentem, wciąż czasem wpadam na kawkę do dziewczyn, pozdrowionka !

@Agnieszka

Pracownik Biurowy

Na rozmowe trzeba bylo czekac 20 minut, poniewaz szef/menager sie spoznil. W miedzy czasie stalam w zapylonym pomieszczeniu, miedzy innymi pracownikami. Rozmowa krotka, 5 max 7 minut. Podczas tej ekspresowej rozmowy prowadzacy przerywal mi w srodku zdania. Stawka za prace jest nie do przyjęcia przez dorosłą, samodzielną osobę. Skoro właściciel firmy/menager nie szanuje czasu pracownika juz na starcie i proponuje stawke,za którą pracowałam 4 lata temu to cos jest z nim nie tak. Nie polecam,szkoda czasu.

-O doswiadczenie ( obojetnie jakie by nie bylo, wypłata to najnizsza krajowa ), - przebieg zatrudnienia ( nie caly,bo prowadzacy przerywal w trakcie) - o dyspozycyjność

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jakie są zarobki na chwilę obecną?

@Nowy

Dzień dobry! Zarobki w naszej firmie uzależnione są od zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia. Stawki ustalamy indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Aktualność
Szanowni Państwo,
W tych trudnych dla nas wszystkich czasach, najważniejsze byśmy działali razem. To od nas zależy jak szybko poradzimy sobie z wirusem. Pozostańmy czujni na potrzeby innych.
W związku z tym, mamy przyjemność ogłosić, iż firma SKIP GROUP w odpowiedzi na potrzeby Szpitala im. Strusia w Poznaniu przekazała bezpłatnie 13 sztuk kontenerów biurowych, które wykorzystane będą jako tymczasowa Izba Przyjęć. W realizacji projektu pomogła nam firma transportowa Luktrans.
Martii3

Moge wypowiedziec sie tylko na temat dnia probnego: atmosfera w biurze jest super, dziewczyny swietnie mnie przyjely, zaluje ze nie moglam podjac sie tej pracy:(

@Martii3

Aktualność
NOWOŚĆ! Firma SKIP jako pierwsza w Polsce wprowadza możliwość całkowitej realizacji zamówienia ONLINE. Od niedawna na naszej stronie internetowej istnieje możliwość samodzielnego wyboru pojemności kontenera, rodzaju odpadów i lokalizacji podstawienia oraz opłacenia usługi za pomocą prostych płatności internetowych z Przelewy24! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz i sam przekonaj się jakie to łatwe!

Wiktoria

Jestem nowym pracownikiem firmy. Rozmowa kwalifikacyjna oraz szkolenia zostały przeprowadzone bardzo sprawnie oraz rzetelnie. Praca jest przyjemna, grafik jest ustalany według moich potrzeb. Śmiało mogę stwierdzić, że jest to najlepsza praca jaką miałam.

@Wiktoria

Franek

Nikt nie obiecuje, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Najważniejsze, że praca jest dobrze opłacana i ja polecam.

@Franek

Adam B.

Praca w tej firmie jako kierowca nie należy do najłatwiejszych, ale jest uczciwie płatna. Jak chce się zarobić, to polecam - robisz do 10-12 godzin dziennie i jedna sobota w miesiącu, ale jak się ma całą rodzinę na utrzymaniu to nie ma wyjścia, ktoś musi na to pracować ;) wiadomo państwo przyzwyczaiło do socjali, dodatków i innych pierdół - tu zarobisz tyle ile przepracujesz. A jak jesteś uczciwy do szefa, nie bierzesz w łapę od klientów i nie kombinujesz na boku, to nie masz się o co bać. Zrezygnowałem bo idę na międzynarodówkę, ale jak ktoś lubi robotę na miejscu co wieczór wracać do rodziny to z czystym sumieniem polecam. Pzdr.

@Adam B.

Szanowny Panie, dziękujemy za merytoryczną opinię!

Tadek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

@Tadek

Szanowny Panie! Tak, firma poszukuje obecnie pracowników administracji biurowej oraz kierowców kat. C/C+E. CV można przesyłać do nas bezpośrednio na adres: kontakt@skipgroup.pl

Jakie są warunki zatrudnienia w Skip Group Żwawiak sp.j.?

Szanowny Panie! Warunki zatrudnienia ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej indywidualnie w zależności od stanowiska.

Tom

Kontener podstawiony bardzo szybko ,ale o odbior trzeba sie prosic i dzwonic codziennie.....

@Tom

Szanowny Kliencie, dziękujemy za opinię! Kontenery odbieramy w przeciągu maksymalnie 7 dni roboczych, zawsze jednak staramy się jak najszybciej po zgłoszeniu, czas oczekiwania uzależniony jest od lokalizacji i pojemności kontenera. Przepraszamy za niedogodności.

Sławek

Nie polecam firmy.Rozmowa z tymi Paniami przypomina uderzenie grochem o ścianę ja tłumacze a one swoje.Po odbiór kontenera 2,7 gruzu przysyłają samochodzik który nie może unieść a po interwencji panie znowu swoje.Tragedia nigdy więcej.

@Sławek

Szanowny Kliencie, dziękujemy za opinię! Czasami kiedy klient zgłasza pilny odbiór kontenera, a mamy auto w okolicy, wysyłamy je na miejsce, by podjął próbę odbioru, niezależnie od zawartości kontenera. Zdarza się, że gruz wrzucony przez klienta jest lżejszy i mniejsze auto je podnosi. W przypadku niepowodzenia, wysyłamy na miejsce właściwe, większe auto, jednak czas oczekiwania na taki przyjazd z reguły jest dłuższy. Przepraszamy za nieporozumienie.

(usunięte przez administratora)Zarobki no mogły by być większe ale oczywiście (usunięte przez administratora) poproszony o podwyżkę dla wszystkich odpowiedzial ze nie daje podwyżek bo pracownicy się zwolnia gdzie tu logika(usunięte przez administratora)

@anonymous

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! Zarobki kierowców w naszej firmie są konkurencyjne w porównaniu do innych firm z branży. Konkretna stawka godzinowa uzależniona jest od uprawnień kierowcy B/B+E/C/C+E, więc jeżeli jakiś kierowca chciałby uzyskać podwyżkę, powinien podnieść swoje kwalifikacje, uzyskując kolejną kategorię prawa jazdy.

Zygmunt

Aha mój kolega Roman pracował tam trzy lata i miał stłuczkę na mieście.Wjechal w tył drogiego Mercedesa i spisał jako sprawca z poszkodowanym oświadczenie z polisy OC i został za to zwolniony w trybie natychmiastowym bo według Siejka szefa miał za swoje naprawić szkodę ,po tym wydarzeniu Siejek zabrał wszystkim kierowcom kwity od OC żeby nie pisali oświadczeń

@Zygmunt

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! 01.10.2018 ustawodawca zniósł obowiązek wożenia przy sobie polisy OC. Nasza firma chętnie skorzystała z tej możliwości, z powodu zdarzających się wcześniej wyłudzeń ubezpieczeniowych. Jeżeli kierowca bez konsultacji z dyspozytorem/właścicielem firmy wypisuje oświadczenie winy, nie dając firmie możliwości polubownego dogadania się z poszkodowanym (co nawet w przypadku drogiego mercedesa kosztuje mniej niż podniesienie przez ubezpieczyciela składek OC dla 50 aut), to rzeczywiście taki kierowca może ponieść konsekwencje swoich czynów.

Mariusz

Chyba najgorsza firma w Poznaniu pracowałem tam 4 miesiące nie przedłużono mi umowy bo nie chciałem pracować dłużej niż 12h i byłem w tej decyzji konsekwentny.(usunięte przez administratora)Przy podjęciu pracy podpisujesz że odebrałeś ciuchy robocze nigdy ich nie zobaczysz auta w stanie tragicznym non stop pospiech i pretensje o wszystko szczególnie o paliwo jak spowoduje szybszą wypadek masz to załatwić we własnym zakresie Pajda pozbierał kierowcom kwity od OC żeby nie pisali oświadczeń jedną wielka patologia aha ciekawostka w łazience brak mydła żeby umyć ręce nosisz swoje z domu wszystko co tu piszę to szczera prawda.(usunięte przez administratora)młode a tak wredne dziwię się że nikt z nimi porządku nie chce zrobic oni skrzywdzili wiele osób unikać i z daleka

Łucja
@Mariusz

Czy czas pracy rzeczywiście wynosi tyle godzin? Jest to zależne od stanowiska? Może był to przejściowy okres, w którym firma musiała coś nadrobić i dlatego wymagano od pracowników nadgodzin. Piszesz też, że nie otrzymałeś od pracodawcy odzieży roboczej - czy pytałeś, dlaczego tak się stało?

@Mariusz

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! Warunki zatrudnienia w tym czas pracy ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Nasi kierowcy wyposażeni są w ubrania robocze z logiem firmy, należy zgłosić się po nie do kadrowej/dyspozytora. Wszystkie auta, którymi dysponuje firma posiadają ważne przeglądy techniczne i ubezpieczenie OC. Uważamy, że jednym z głównych wyznaczników oceny pracy kierowcy jest spalanie auta, którym jeździ oraz ilość kursów, które zrobi w czasie pracy. Środki czystości dla kierowców znajdują się w kantorze, udostępniane na zawołanie. Niestety z powodu notorycznych kradzieży nie mogą być ogólnodostępne. Kwestię OC wyjaśniamy w odpowiedzi do opinii P. Zygmunta.

ehhhh

Jako pracodawca ta firma to tragedia. Brak profesjonalizmu i (usunięte przez administratora)do kogokolwiek. Straszne warunki pracy, wypłata wg. uznania (raczej z tendencją spadkową).(usunięte przez administratora) Nie życzę nikomu, żeby musiał tam pracować! A przyszłym klientom polecam poszukać innej firmy, (usunięte przez administratora)

@ehhhh

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! Proszę wyjaśnić co ma Pan na myśli mówiąc o braku profesjonalizmu i strasznych warunkach pracy? Chcielibyśmy poznać szczegóły, żeby się do nich ustosunkować i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Prosimy o kontakt mailowy: kontakt@skipgroup.pl. Wypłaty dla kierowców/pracowników fizycznych uzależnione są od ilości przepracowanych godzin.

PWRZ

Pracowalam w tej firmie przez krotki czas kilka lat temu... Wtedy to byla tragedia, (usunięte przez administratora), a ilosc obowiazkowych nadgodzin przechodzila wszystko, na sobote nie mozna bylo miec swoich planow, bo bylo soe wtedy najgorszym...i nic by noe stalo na przeszkodzie gdyby nie fakt, ze nikt o pracujacych sobotach na rozmowie nie wspominal

@PWRZ

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię! Na jakim stanowisku Pani u nas pracowała? Warunki zatrudnienia, w tym czas pracy powinny zostać ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Przykro nam, że komentarze współpracowników wpłynęły negatywnie na ocenę pracy u nas. Zbadamy sprawę i wyciągniemy wnioski na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Skip Group Żwawiak sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Skip Group Żwawiak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Skip Group Żwawiak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skip Group Żwawiak sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skip Group Żwawiak sp.j.?

Kandydaci do pracy w Skip Group Żwawiak sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skip Group Żwawiak sp.j.