Opinie o Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa w Zgorzelec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa w Zgorzelec

Damian Nowy wpis

(usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) Dzisiaj znowu telewizji niema. 30 04.2024. A jak z opłatami chwile się spóźnisz to naliczają za aktywację kozt abonamentu. Dno dno i jeszcze raz dno

Lidzia Nowy wpis

Jak się u nich pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego to wypłata w oparciu o podstawę czy tyle, ile się wyrobi? Znalazłam ogłoszenie o pracę w sieci i chciałam zapytać odnośnie tego. Coraz częściej jak szukam to dają tylko prowizję i to wszystko, żadnego zabezpieczenia na "gorsze miesiące".

gre Nowy wpis

Ciągle brak internetu.Interwencje za interwencjami.Właściciel chyba wszystko ma (usunięte przez administratora)!!!!!! Tragedia !!!!!!

Beata Nowy wpis

Pracownik BOK — co myślicie o tym stanowisku? Szukają właśnie kogoś, ale zero konkretnych informacji, chciałabym poznać chociaż widełki. Jak tam warunki obecnie, bo czytam poprzednie komentarze, i tam chyba były problemy z dostaniem umowy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Kosztorysant z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
LUCYYNA

A ja jestem bardzo zadowolona wszystko hula i jest okej. Pan Jan Tomków ma w dużą konkurencje. Bardzo lubię wspierać lokalnych przedsiębiorców nawet jeżeli coś nieraz nie wyjdzie.????

admin

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Vladid
@admin

" Pan prezes " Jan Tomków to (usunięte przez administratora) i kłamcą. Stosuje (usunięte przez administratora)wobec pracowników. Zatrudnia ludzi zwlekajac i odmawiając w nieskończoność podpisanie umowy o pracę a jeśli już to bez końca zatrudnia na umowie-zlecenie. Nie wypłaca wynagrodzenianawet za kilka miesięcy obiecujące jutro lub w przyszłym tygodniu. Umawia się z pracownikami i nie przychodzi na spotkanie. Nie odbiera telefonów i nie informuje gdzie się znajduje i kiedy będzie w firmie. Pojawia się na 1/2 godziny w ciągu 2 tygodni. Nastawia pracowników przeciwko im samym rozpowszechniajac zmyślone informacje. Wyszukuje pretekstów by nie wypłacić wynagrodzenia. Sam się do tego przyznaje mówiąc że sobie to lub tamto wymyslił. Potrafi odpowiedzieć pracownikowi, że osobiście zablokował lub wycofał przelew wyplaty przez panią księgową na konto bo taki miał kaprys. Możnaby przypuszczać, że pani księgowa lub osoby pracujące w zarządzie tolerują kaprysy Pana Tomasza bo albo są przez niego szantażowani lub są z nim w zmowie. Pan Tomasz ma poważne długi wobec firm od których zakupował towar. Obecnie chyba nikt nie chce z nim współpracować. Technicy nie mają podstawowych , potrzebnych im do wykonywania pracy elementów. Pan Tomasz unika pytań pracowników o towar i o wypłaty wynagrodzeń. Odwleka co się tylko da na później obiecując pracownikom " gruszki na wierzbie". Ostrzegam wszystkich przed niebezpieczenstwem związanym z podjęciem jakiejkolwiek współpracy z Panem prezesem Janem TOMKÓW.

Lucy
@Vladid

Przecież ktoś musi pracować ,bo co z nami odbiorcami TVT i internetu będzie. Przez lata pracowałam jako pracownik A potem byłam jako pracodawca nie wierzę tej opinii

Iza
@Lucy

Pracowałaś dla Tomków? Ja chce wysłać im CV na montera światłowodów, ale nie widzę obecnie żadnej oferty. Na jakim stanowisku pracowałeś i powiesz jak mniej więcej wygląda praca? Piszesz ze Vladid pisze nie prawdę, więc podzielisz się informacja?

Abonent.

Tragedia Tragedia Tragedia porazkolwjnt brak większości kanałów i tak sobie ludzi zostawiają na weekend .jeżeli ktoś się zastanawia czy podpisać umowę z tą pseudo telewizją kablową zdecydowanie odradzam. Bo o tym czy zerwać umowę z tymi nieudacznikami i arogantami bo inaczej nie można nazwać ich zachowania i nie liczenie się z ludźmi to chyba nie tr,Ewa się zastanawiać tylko podjąć decyzję

Joanna

Chyba od zeszłego roku nie było nowych ogłoszeń o pracy dla instalatora-serwisanta. Tak, jakby się wszyscy pracy trzymali, a przecież z tego, co @Vladid napisał w październiku to powinni uciekać stąd. Ja bym jednak poprosiła jakiegoś serwisanta, który tam nadal pracuje, żeby się wypowiedział, jak ma czas :)

zib

dlaczego brak TVN 24, TVN24 BIS. już skończył się czas mego zwlekania przez Tomków - przystępuje do mej umowy wypowiedzenia..

Hala
@zib

Skandal. Zmieniać opratora już czas! Ile można czekać!

maruś
@zib

bo ja już zrezygnowałem.

Joanna

Czemu aż tak negatywnie się wypowiadasz? Masz jakieś osobiste, nieprzyjemne doświadczenia z firmą? Możesz je opisac?

Kajo

Jedna wielka tragedia. Niezawodni - jak się reklamują. Niezależni od warunków pogodowych - chwalą się. Wszystko to za przeproszeniem (usunięte przez administratora) prawda. Non stop awarie bez informowania klientów. Prędzej porozmawiasz z czterolatkiem o polityce niż z ich obsługa klienta na poważnie o internecie. Panie tam pracujące jedyną styczność z i trenerem mają udostępniając smutne wpisy na Facebooku. Generalnie za taką cenę polecam znaleźć coś lepszego (czyli w sumie cokolwiek) i zaoszczędzić sobie nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa?

Zobacz opinie na temat firmy Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa?

Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa

Tomków Sp. z o.o. Telewizja Kablowa