Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis w Puck

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis w Puck

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc to forum tylko potwierdza.

Toja

Firma godna polecenia

beznick

Super obsługa. Fajnie sie gada, a nie jak w wielkich niby tanszych sieciowkach. Zawsze kupuje i zawsze jestem zadowolony. polecam

@beznick

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy

Igor

Pracując w dobrej firmie trzeba się starać żeby pracę utrzymać. Widocznie nie każdemu się to udaje!

@Igor

Dziękujemy za opinie. Dodam tylko, iż staranie polega na tym, by chcieć rozwijać swoje umiejętności i tym samym być skuteczniejszym doradcą. Jak w każdej dyscyplinie życia warto się starać, ponieważ tylko tak można dojść do pożądanych efektów.

Firma Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis prowadziła rekrutację na stanowisko DORADCA KLIENTA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Leszek Maciejewski

Patrząc na realne zarobki pracowników, powyższa informacja wydaje się być mylna. Rozumiem rozgoryczenie pewnymi sprawami, natomiast nie bardzo wiem w jaki sposób miałbym odnieść się do tej opinii. Praca zazwyczaj jest na umowę o pracę, premia wypracowywana jest w przedziale 400zł-3500zł. Zgodzić się mogę co do stażystów, gdyż próbowaliśmy dać szansę młodym pracownikom by mieli tzw. lepszy start. Jednak doświadczenie pokazało, że nie każdemu dana szansa była pomocna - zdarzali się młodzi ludzie, którzy realnie nie wykazywali żadnego zaangażowania. Mamy jednak do dziś możliwość odbywania stażu ( może nie w takiej ilości jak przed laty) i mamy już zatrudnionych pracowników, którzy rozpoczynali pracę jako stażyści. Rynek pracy się bardzo zmienia, ale doceniamy zaangażowanie i chęć pracy. Rotacja pracowników wynika z różnych czynników - m.in. dzisiaj nowe pokolenie nie przywiązuje się do swojego stanowiska pracy, a jeszcze poprzednie pokolenia działały tak, by w jednym zakładzie pracy pracować jak najdłużej. Ale nie chciałbym generalizować - jest wielu młodych ludzi którzy chcą rozwijać się m.in. w naszej firmie jak najdłużej. Dzisiaj są inne realia i różne możliwości. Co do pracowników - każdy ma prawo głosu, prowadzimy spotkania podsumowujące, słuchamy pomysłów i wprowadzamy najciekawsze, wspólnie z pracownikami likwidujemy przeszkody i wsprowadzamy zmiany. Otwieramy kolejne sklepy, wprowadzamy nowe produkty. Rozwijamy się i doceniamy tych pracowników, którzy chcą rozwijać się razem z nami.

Robert

Fajna firma. Kupuje od 5 lat

@Robert

Dziękujemy i zapraszamy :)

Karol

Super klimat. sprzedawcy normalni,mili. Nie lubie sztuczznosci. Sibuk jest spoko

@Karol

Dziękujemy bardzo. Polecamy się

mika

Bardzo nie przyjemna i nie mila obsługa.brak kontaktu odnośnie transportu zakupionego sprzętu.10 km a czeka się 2 dni.nie polecam

@mika

Przykro to słyszeć. Jednak jeśli może pozwolić sobie na wyjaśnienia mamy bezpłatny transport produktów i jeśłi klient takowy chce, to logistycznie wyjeżdżamy w trasę tak by w 3 do 5 dni maksymalnie dotrzeć z towarem do klienta. Posiadamy także płatny transport na żądanie - tzw. na teraz i wówczas podajemy dokładny termin i czas dostarczenia produktów do klienta. Wybór zależy tylko od klienta, choć w zasadzie prawie w 100% klienci wybierają transport bezpłatny.

Jestem klientem od początku działalności firmy ostatnio kupiłem odkurzacz- Pan ze stoiska jak i Panie przy kasie bardzo mili, uprzejmi potrafili doradzić zaspokoić moje oczekiwania polecam

Kromka
@Piotr

Taaak, szczegolnie ten pan w okularach ktory pracuje tam od zawsze jest gotowy zaspokoic twoje oczekiwania. Wzor do nasladowania ideal pracownika filar tej firmy. Mnie tez zaspokoil wielokrotnie

Aneta

Firma Sibuk aktualnie prowadzi rekrutację na dwa stanowiska, jednym z nich jest doradca klienta, natomiast drugie to Kierowca Reklamy Mobilnej. Wymagania oraz wszelkie inne informacje można znaleźć tutaj - http://www.sibuk.pl/dolacz-do-nas Natomiast minęło pół roku od ostatniej opinii, więc może ktoś odświeży informację na temat tego, jakim pracodawcą jest firma Sibuk?

polnik

Wymagania właścicieli bardzo przesadzone , pensje nie odpowiednie do wymagań . Praca w ciągłym stresie bez szacunku .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis - Puck

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis
3.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11 lok. A
    84-100 Puck