Opinie o Brinkhaus Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Brinkhaus Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Brinkhaus Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brinkhaus Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Aaa Nowy wpis

Dzień dobry, proszę o opinie z pracy krojczej. Jest widoczna oferta na takim serwisie a tutaj coś nie widzę aktualnych komentarzy odnośnie pracy na tym stanowisku. przede wszystkim czy to jest akord? Jak liczone są normy?

Anonimowy 3 Nowy wpis

Ludzie mówią że najgorsza firma w Kostrzynie pracują tam sami emeryci i recisci praca na stanowisku mechanik to porażka obiecują ci stawkę najniższą na początek plus premie i setki za sobotę na okresie próbnym po czym dostajesz najniższą i premie i te setki za sobotę ale przez 2 miesiące bo jak ci mija 3 miesiąc a kierownik nie przedłuża ci umowy to płacą najniższą premie już niemasz zgodzę się z osobami z opiniami osób . Że firma porażka. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim że ja mam mówić kierownikowi jaki materiał mam zamówić aby coś zrobić ji najtańszym kosztem . Lub jak przyjść w sobotę na nadgodziny to mam sobie robotę wymyśleć . A to chyba kierownik jest od tego. Trzecia kwestia to kwestia oferty na mechanika coraz szukają tylko że tam przez pewnego pana z brodą o pseudonimie z jednej polskiej komedii żaden przyszły mechanik się nie utrzyma ilu już takich było. A jak nowy mechanik popracuje to góra 3 miesiące okres próbny lub 1 miesiąc i ucieknie z tamtad.

Okres próbny dalej trwa 3 miesiące tak jak pisano z parę lat temu? nie widzę o nim informacji w tym aktualnym ogłoszeniu na produkcje. Również nie ma w nim podanych stawek, ale piszą cos o premiach. Możecie do nich nawiązać? Ile zarobki teraz wyniosą i czy warto przyjść?

Czy w Brinkhaus Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

U nas są tylko umowy o pracę. To co wypisuje "anonimowy" to stek bzdur! Atmosfera u nas jest fajna, a ludzie sympatyczni i mili i to zarówno młodzi jak i starsi. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów.

Weronika

Cieszę się, że dodałeś rzetelną opinię i napisałeś jak faktycznie wyglądają warunki pracy w Brinkhaus Polska. Super, że można liczyć na stabilne zatrudnienie czyli na umowę o pracę. Czy wcześniej jest może jakiś okres próbny? Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, jak oceniasz wysokość wynagrodzenia w firmie?

Pracownik Nowy wpis
@Weronika

Z reguły jest okres próbny 3 miesiące, ale znam parę koleżanek, które miały go skrócony jak oceniono pozytywnie ich pracę. Co do wynagrodzenia jest ok - wiadomo zawsze może być lepiej :-) - chcąc się nauczyć nowych maszyn czy stanowisk jest taka możliwość, a każda nowa umiejętność jest dodatkowo wynagradzana stałą premią za umiejętności, nie zależnie od tego czy pracujesz na tym stanowisku w danym miesiącu, czy nie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Brinkhaus Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
anonimowy

jezeli chodzi o grafik to zero tolerancji ,robia co chca ustawiaja jak im sie podoba to zalezy od dzialu w tej chwili malo mnie to juz interesuje juz w tym kolchozie nie pracuje i mam luz psychiczny .nie znaja sie na produkcji tylko kreca nikt mlody tam nie pracuje sa pojedyncze przypadki .Robia co tydzien wykresy ile procent normy kazda osoba wyrobila zamiast produkcja zajmuja sie tymi glupotami chodzi o ich premie a ludzie maja ochlap.Krotko mowiac jest to znecanie sie i podlega pod mobing .Pani kierownik lubi krecic obiecywac i nie dotrzymuje obietnic nie wyjdzie do ludzi jezeli jest potrzeba o czyms powiadomic tylko wysluguje sie osobami nie upowaznionymi do przekazywania informacji.Pan dyrektor o niczym nie wie jego tak zakrecila zreszta dyrektor przyjezdrza bardzo rzadko i samo przejscie wskazuje na to co tam sie dzieje ,ktos to ladnie ujol ,,dworka z przydupasami,,poprostu mobing na kazdym kroku jedynie ukraincy maja lepiej nikt ich nie rozlicza boja sie zeby nie uciekli a oni sciemiaja.

A jeśli chodzi o grafik to czy da się dogadać?

anonimowy

firma brinkhaus nie ma dobrej opini ,pani kierownik lubi przydupasow ,ktorzy skacza kolo niej .Majstrowa z pania kierownik chodza w parze potrafia pic kawe i godzinami siedza obgaduja pracownikow .udaja inteligencje a nie potrafia powiedziec ,,dzien dobry,,ich praca polega na zrobieniu grafiku.Wiadomo ,kiedy przyjedzie dyrektor wtedy powychodza z norek.A ci niby brygadzisci to juz nic nie robia zajmuja sie wszystkim tylko nie tym co do nich nalezy .Nikomu nie polecam pracy w tej firmie ,wyzysk i ponizenie ,tak zlej opinii jak brinkhaus nie ma zadna firma w strefie a zarobki nieadekwatne do tak ciezkiej pracy.Omijajcie szerokim lukiem ta firme obiecanki i sciema.,ciesze sie ze juz tam nie pracuje mam normalna prace zarobki i szacunek .

Pozdrawiam

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak mało profesjonalną firmą.Szukają taniej siły roboczej obiecują złote góry,premie a później się okazuje że to jedna wielka ściema(Pani Ela-kierowniczka).Zrezygnowałam z dotychczasowej pracy i całkiem nie potrzebnie ale kto wiedział że to zwykli oszuści(wypłata nawet nie najniższa krajowa z premiami wg umowy miała wynosić 1599 zł) i to nie żarty.Przy próbie poinformowania szefa o całej sytuacji,sekretarka połączyła z szefem ale niestety przez cały dzień nie odbierał telefonu(najpierw zostałam wypytana dlaczego chcę rozmawiać z szefem, kto dzwoni i po dłuższej chwili...... Łącze..... niestety szef nie odbiera itp.) Omijajcie ich szerokim łukiem.Aaa i jeszcze dodam że jak powiedziałam że nie podpisuje umowy to Pani Ela wyszła,trzasla drzwiami ani dowidzenia ani nic poprostu brak szacunku i kultury.

nick zbyteczny
@Pozdrawiam

Potwierdzam opinię wyżej. Takiego kołchozu jak ten, który ,, pani Ela" stworzyła ( głównie atmosfera) nigdzie nie zobaczycie. Zachowuje się niczym caryca pośród swoich dworek (najbliżej z nią współpracujących) przy tym zwykłe pracownice mając za nic. Absolutny brak szacunku a co za tym idzie i kultury w kontakcie z pracownikiem. Wyzysk wszechstronny . Płaca nieadekwatna do pracy. Firma bardzo bogata a skąpa. Obiecywane ,,gruszki na wierzbie" są tu standardem w rozmowie kwalifikacyjnej. Rzeczywistość przyprawia o zawrót głowy. Nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie. Zarządzający obecni to chyba ludzie z dużym humorem. Dyrektor? Całkiem miły chłopak choć pod dużym wpływem (usunięte przez administratora) robi co jej sie podoba z ludźmi niczym prawdziwa Caryca :) Zakańczam humorystycznie bo dzisiaj z perspektywy czasu mogę się tylko z tego śmiać z tego cyrku który tam stworzyła ,(usunięte przez administratora)

Nick zbyteczny
@Pozdrawiam

Pensje są poniżej oczekiwań. W ciągu 2 lat zwolniło się trzech z czterech elektryków z doświadczeniem. Operatorzy maszyn znikają. Nie ma kto robić.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Brinkhaus Polska Sp. z o.o.?

Maksik

Luźny i olewniczy zarazem. Nikt specjalnie nikogo nie obwinia, ale wymaga się i tnie premię za wszystko.

Stefan

Czy coś w tym złego, że pracują obcokrajowcy? Ważne, że to bardzo dobra firma!

Polak

Tam podobno bardzo dużo ukraińcow pracuje?Prawda to?

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Brinkhaus Polska Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Brinkhaus Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w Brinkhaus Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brinkhaus Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brinkhaus Polska Sp. z o.o.?

Brinkhaus Polska Sp. z o.o.
  • Al. Milenijna 8
    66-470 Kostrzyn nad odrą

Brinkhaus Polska Sp. z o.o.