Opinie o Greg-Mart Schody i Parkiet w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greg-Mart Schody i Parkiet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Greg-Mart Schody i Parkiet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greg-Mart Schody i Parkiet w Białystok

Daniel

Firma to profesjonalista w branży. W takim miejscu praca jest po prostu przyjemnością.

Emilian

Od samogo początku firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, Tak już zostało do samego końca zlecenia, które wykonali perfekcyjnie!

Damian

Za podejście do swojej pracy stawiam firmie najwyższą ocenę. Są tego warci!

Wiktor

Do mojego przedszkola właśnie firma Greg mart zakładala schody i podłogę. Wszelkie certyfikaty są aktualne co mnie bardzo cieszy i jeszcze fajnie, że jest długa gwarancja.

Firma Greg-Mart Schody i Parkiet poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Daniel

Firma Pana Grzesia robi ładne schody całkowicie z drewna i wizualnie to wygląda bardzo ciekawie, ale pragnę zaznaczyć, że też uwzględnili wszelkie wymogi bezpieczeństwa pod kątem dzieci i osób starszych. Takie rzeczy się zawsze ceni a ze schodów jestem zadowolony.

Bardzo dobry producent schodów i podłóg. świetni też w montowaniu.

Muszę się przyznać, że zrobiona podłoga przez tą firmę, to perfekcja. Wszystko równiutko położone, drzewo pierwszej klasy, a wizualnie wygląda pięknie. Warto było wyłożyć kilka złotych więcej za tak dobry poziom usługi.

Współpraca z tą firmą układała się bardzo pomyślnie. Pan Grzegorz ma głowę na karku i bardzo dobrze firmą zarządza.

Albin

Firma Pana Grzegorza to prawdziwi eksperci od podłóg i nie rzucam tu słów na wiatr. Bardzo dobre wykonanie z użyciem świetnego jesionu o niebanalnym kolorze. Do tego równiutka i pachnąca niebanalnym zapachem. Całość mi się bardzo podoba.

Beata Urzyńśka

Po dłuższej analizie firm zajmujących się podłogami zdecydowałam się na firmę Pana Grzegorza, bo mieli najciekawszą ofertę i coś już pozytywnego obiło mi się o uszy o tej firmie.faktycznie szybko doszliśmy do porozumienia dotyczącego wykonania podłóg w całym mieszkaniu i wolnego terminu. Opłaciło się, bo wszystko wykonane na medal i w związku z tym pragnę podziękować.

Maja

Dużo opinii o firmie Greg-Mart Schody i Parkiet jest ze strony konsumenckiej. Czy żaden pracownik nie zechciałby się wypowiedzieć o tej firmie jako pracodawcy? Przydałyby się tutaj takie opinie, bo w końcu jest to forum opinii o pracy i pracodawcach.

Tobiasz

Z czystym sumieniem mogę pochwalić firmęza wzorcowo zrobioną podłogę dębową. Mimo, że drzewo dębowe nie należy do najtańszych, to jednak koszt całego wykonania był bardzo atrakcyjny. Oczywiście nie mgę też zapomnieć o długoletniej gwarancji. Dla mnie to bomba!

Aga

100% centowo dobra firma! Ekstra zadbali o podłogę w moim salonie masażu. Jest taka jak chciałam!

Firma Pana Grzegorza wykonała u mnie w salonie podłogę bambusową a w pozostałych pomieszczeniach drewnianą i wszystkie zabiegi oceniam bardzo pozytywnie. Przede wszystkim podłoga ładna i równa, a koszt wbrew pozorom nie był wysoki.

Renia

Potrzebowałam dobrych wykonawców, co zrobią podłogę z drewna na wysokim poziomie. Z rekomendacji trafiłam do tej firmy i bardzo mi się opłaciło. Realizacja wykonana w terminie, piękne drewno i miły kontakt.

Tadeusz

Jak komuś się marzą solidne i estetyczne schody, to tylko do firmy Pana Grzegorza. U mnie zrobili schody w krótkim terminie i jest identyczny z uzgodnionym wcześniej projektem. Materiały i fachowcy byli pierwsza klasa.

Firma ta zakładała mi podłogi drewniane q moim domu z których jestem bardzo zadowolony!

Lech K.

Firma Pana Grzegorza zrobiła jesienią podłogę w całym mieszkaniu i jest ona z jesionu. Cały harmonogram prac wykonany w terminie, a wynik końcowy oceniam bardzo pozytywnie. Lepiej nie mogłem trafić.

Maja

Dziękujemy za wszystkie komentarze zadowolonych klientów- pozytywne opinie klientów są bardzo cenne i z pewnością mają wpływ na wizerunek firmy. Czy ktoś spośród użytkowników naszego forum zechciałaby się wypowiedzieć na temat tego jak się pracuje w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Greg-Mart Schody i Parkiet - Białystok

• Jak się pracuje w Greg-Mart Schody i Parkiet?

Zobacz opinie na temat firmy Greg-Mart Schody i Parkiet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greg-Mart Schody i Parkiet?

Greg-Mart Schody i Parkiet
  • ul. Dojlidy Górne 135H