Opinie o Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. w Tarnowskie Góry

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Skradziony przez magmaris

Pracowników wysyłają na montaż na 3dni do Niemiec.oplacaja 2dni hostel.a w 3dzien prosto po robocie do Polski.w busie śpią na zmianę.weacaja nieprzytomny.zeby nie opłacać pokoju i diety nie płacić.w nocy montuje w galeriach bez czasu na spanie.

REALISTA
@Skradziony przez magmaris

Jakie delegacje do NIEMIEC? To były czasy spółka Wałach & Peciak, tamte czasy już nie wrócą. Teraz po skończonej pracy jest czas na odpoczynek i godny powrót z delegacji na dalszych trasach jest nawet samolot.

kazio
@Skradziony przez magmaris

dalej tak jest

@kazio

Do teraz jest tak. Jak najszybciej zrobic i z powrotem na firmę żeby tylko jak najmniej na hotele wydawać. A stawki diet to już jest jakaś porażka. Firma tonie jak Tytanic

Obecny

Placa slaba (usunięte przez administratora) wtym Mercedes za 200000tys drugi porsche za milion i jego(usunięte przez administratora)s Kaluza pseudo kirownik. Przez ktorego odchodzą najlepsi ludzie.

Obserwator
@Obecny

Najlepsi ludzie - czytaj "najsłabsze ogniwa" :)

Raven1g
@Obecny

"Praca słaba" tego nie rozumiem. Jak chcesz pracować, to żadna praca nie będzie słaba. A jak chcesz posiedzieć 8 godzin po czym iść do domu to każda praca będzie dla Ciebie słaba, proste. BTW praca bardzo fajna, kierownictwo się zna na swojej robocie i można z nimi w czasie przerwy normalnie pogadać. Choć do tych przerw mam jedno zastrzeżenie, ponieważ jednak jeszcze te dwie przerwy po 5 minut na prawdę zdałyby egzamin. Poza tym żadnych zastrzeżeń. Ludzie spoko, robota spoko. Cud, nie robota

@Raven1g

@Raven1g Świetnie, że w tak pozytywny sposób oceniasz pracę w Magmaris. Jakie są godziny pracy w tym miejscu?

@Obserwator

Najsłabsze ogniwa są zwalniane ale porządni pracownicy sami odchodzą bo są traktowani bez należytego szacunku. Zero chęci aby zatrzymać takiego pracownika.

Nikita

Pracowałem i odszedłem sam z tej firmy. Nikt mi nigdy nie powiedział, że nie chce mi się pracować bo pracować to akurat mi się chce. Moją pracę też wykonywałem dobrze. Drobne błędy się zdarzały ale zawsze je poprawiałem. Czemu odszedłem. Z powodu pieniędzy to raz. Za nadgodziny płatne pod stołem i to nie tyle ile powinno być ale kilka zł więcej do podstawowej godziny. Soboty wg. nie są dodatkowo płatne. A powód nr.2 to wyjazdy ludzi na montaże za granicę i płacenie im 50 euro diety za dzień gdzie pracodawca ma obowiązek płacić np 100-105 euro ( definiują to przepisy obowiązujące w Polsce) to nic innego jak (usunięte przez administratora).

@Nikita

50 euro? Teraz płaci po 25 euro. Żenada

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

kazio

(usunięte przez administratora), nie płacenie składek zus, wszystko pod stołem

Helena

Interesuje mnie temat języków obcych w Magmaris. Czy chcąc aplikować do pracy w firmie warto umieć jakiś język? Jeśli tak to zastanawiam się jaki oraz w jakim stopniu jest on wymagany. Czy wystarczy komunikatywny angielski?

Klaus

Panowie w dzisiejszych czasach szkoda czasu na tą utopie...

kunegunda

Spoko firma dla tych co chcą pracować. Zawsze można zmienić pracę!!

@kunegunda

Czy jesteś obecnie zatrudniony w firmie? Fajnie, że wypowiadasz się tak pozytywnie o pracy. Czy możesz jednak powiedzieć nam coś więcej? Niepokojąca jest dla mnie informacja o dużej ilości rotacji. Jak to wygląda obecnie?

Nowy okulista

Brak dodatków (premi, dodatku na wakacje jak w innych firmach, dodatkowej kasy na święta) oraz ta sama stawka godzinowa mimo podwyższenia minimalnej krajowej zniechęca do pracy. Szkoda bo wiele osób chetnie pracowało by nadal i zapraszało swoich znajomych, od nowego roku znów wzrost minimalnej krajowej będzie (godzinowej i nie tylko) a w Magmarisie NIC........ a gdyby tak tylko o złotówkę wszystkim dać więcej...... od razu lepiej by sie pracowało..... ta złotówka zatrzymała by dużo osób,

@Nowy okulista

Masz może informację o tym, dlaczego firma nie podwyższa wynagrodzeń zatrudnionym pracownikom? Ma to związek z gorszym okresem w firmie, czy po prostu pracodawca uważa, że obecne stawki są sprawiedliwe? Próbowaliście może wraz z innymi pracownikami starać się porozmawiać o płacach z szefostwem firmy? Przedstaw proszę, jak to wyglądało.

Mariusz

@L4, miejmy nadzieję, że i takie dodatki kiedyś zostaną wprowadzone w firmie. Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź i pozdrawiam! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Magmaris Mariola Wałach? Czy polecacie aplikować osobom młodym, zdobywającym swoje pierwsze zawodowe doświadczenia?

L4

Według mnie zarobki są na poziomie innych płac w firmach tego typu plusy to możliwość robienia nadgodzin co umożliwa podniesienie sobie wypłaty, munus to brak dodatków typu wczasy pod gruszą, premia na święta.

L4

Mariusz, to nie jest już magmaris Marioli Wałach tak poza tematem tylko Peciaków. Atmosfera w firmie według mnie jest spoko. Co do pracy, to robota staje się corac prościejsza przez zakupy coraz to nowocześniejszych maszyn co dużo uproszczają prace. Wiadomo dla osoby kumatej robota mebli to fajna sprawa choć znajdzie się jakiś nowicjusz co powie, że jest ciężko.

Mariusz

@L4, długo już pracujesz w Magmaris Mariola Wałach? Jaka atmosfera panuje w firmie, czy praca jest ciężka? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie Magmaris Mariola Wałach w Tarnowskich Górach? Zachęcam Was do wypowiadania się - każdy komentarz będzie bardzo cenny dla innych użytkowników.

L4

Magmaris to firma produkująca meble czy we wcześniejszych wypowiedziach kolegów jest jakiś stolarz ? Pewnie sami pomocnicy którzy chcą zarabiać kokosy podawając płytę i sprzątając. Zarobki są dobre wiadomo na początku musisz się wykazać jak w innych firmach. Szef też człowiek zawsze idzie z nim pogadać o zarobkach ale jak ktoś się trzymie mamusi za rączke całe życie to myśli że fortuna mu z nieba spadnie. Podajcie przykłady firm meblarskich gdzie fajnie idzie zarobić bez umiejętności? Jestem ciekaw.

Mariusz

@Na szczęście były pracownik, a czy jest szansa negocjacji tych warunków w Magmaris Mariola Wałach lub awansu? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Magmaris Mariola Wałach? Czy firma jest rozwojowa? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Na szczęście były pracownik

Nie polecam, bo zarobki naprawdę małe i niewspółmierne do dzisiejszych realiów a zwłaszcza kosztów życia!

Mariusz

@Andreas Czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi coś się zmieniło w tej kwestii? A może firma Magmaris Mariola Wałach zaproponowała dodatkowe benefity pozapłacowe? Podziel się swoją wiedzą na ten temat, na pewno wielu z nas się przyda Twoja opinia. @Gregor z budowlanki a jak byś porównał atmosferę w obu firmach?

Andreas

Brak premii w święta i nie tylko, Brak podwyżek mimo dobrej pracy, Fajni pracownicy, beznadziejne zarobki.

Gregor z budowlanki

Pracowałem na budowlance w magmarisie nigdy nie było żadnej premii więc zarabiałem grosze, teraz pracuje u szefa Adama i zarabiam o 100 złotych więcej.

pszczółka robotnica

Praca nieraz w szalonym tempie i ekstremalnych warunkach... Czasem spokojna i bardzo fajna... Stawka godzinowa bardzo niska.... wręcz nie opłacalna w tych czasach...

Zostaw merytoryczną opinię o Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Fabryczna 28
    42-600 Tarnowskie Góry

Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j.