Opinie o Bokaro Szeligowscy sp.j. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bokaro Szeligowscy sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bokaro Szeligowscy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bokaro Szeligowscy sp.j. w Gorzów Wielkopolski

Martyna

Czy w firmie zdarzają się awanse wewnętrzne ?

@olo a matura tez nie jest wymagana ?

tekpar@op.pl

Dziadostwo w najwięszym wydaniu, kupuję od nich dużo , ale po opinii otrzymanej przez mojego znajomego , iż zbyt kłócę się o cenę w życiu tam nie zajrzę,czemu nie powiedzą mi to w twarz, to co powiedział mi znajomy to mnie poraża , koniec z tą firmą ,wolę kupić drożej niż w bokaro Gorzów Wlkp.

P&P
@tekpar@op.pl

Zgadzam się z panem w 100%

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć prace w tej firmie?

Olo
@Marcin

Nie trzeba mieć żadnego, ważne, że umiesz trochę pisać i czytać...

Edward
@Olo

Rzeczywiście pracodawca nie ma zbyt wygórowanych wymagań względem potencjalnych kandydatów? W takim razie zastanawia mnie, na jakie stanowiska można aplikować, nie mając doświadczenia zawodowego? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dorota

Salon w Koszalinie, nie polecam ....to jak panowie mnie potraktowali nadaje się do sądu, w swoich opiniach naruszyli moje dobra osobiste, starszy pan , który chwali się 25 letnim doświadczeniem w branży , zraził mnie tak skutecznie ,że 10 tyś, które miałam tam wydać wydam u profesjonalistów, kierownik ds. inwestycji pan Piotr jeszcze mu wtórował ......nie polecam.....komuna...obsługa " późny Gierek".

Filip

Wiem, że to dobra firma i liczyłem na informacje od pracowników a tu cisza. Co jest??

Niezadowolona

Zdecydowanie odradzam zakupy w Bokaro Koszalin. Kompletnie nieprofesjonalna obsługa, która mam wrażenie pracuje tam za karę. Niestety dyrektor regionalny nie ogarnia swojego regionu i także klienta ma głęboko w .... Mimo złożenia konkretnego zamówienia, pracownicy niestety albo źle zamówili albo w ogóle materiałów nie zamówili. Niestety nie poczuwają się do odpowiedzialności za swoje błędy uważając chyba, że jeden niezadowolony klient krzywdy nie zrobi. A szkoda. Z opinii w internecie widać, ze coraz więcej osób narzeka na tą firmę. Może czas się zmienić i bardziej zadbać o klienta?

Wkurzony

Odradzam zakupy w tej firmie. Zakupiłem płytki do łazienki zgodnie z projektem robionym przez nich. Okazało się, że za błędy projektantki płaci klient, bo ta badziewna firma nie przyjmuje zwrotów. Każdy supermarket to gwarantuje, a tam nie potrafią przyjąć zwrotu i oddać pieniędzy, Lepiej pójść do konkurencji

ej co to?

ronald

więc, zaczynamy ;) robi się źle w tej firmie. Każdy się kiedyś dowie że dyr. nie ogarnia a prezesi go dobijają. zmienione zasady gry dla pracowników w trakcie gry. (usunięte przez administratora) nie zauważa że klika mu się do (usunięte przez administratora) uważa że dobrze robi :) ... znalazł się kolo co stara się odbudować weme tak dosadnie więc daleko sie trzymajcie od Bokaro :) taka rada :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bokaro Szeligowscy sp.j. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Bokaro Szeligowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bokaro Szeligowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bokaro Szeligowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bokaro Szeligowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Bokaro Szeligowscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bokaro Szeligowscy sp.j.
4.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Kobylogórska 16
    66-400 Gorzów Wielkopolski