Opinie o Hal-Bud Marcin Twardosz w Lipnica Wielka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hal-Bud Marcin Twardosz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hal-Bud Marcin Twardosz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hal-Bud Marcin Twardosz w Lipnica Wielka

Windykator Karny Nowy wpis

KONTAKT: 501215719. Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

Mariusz Nowy wpis

Zachęcam do pozostawiania na forum opinii na temat Hal-Bud. Już od kilku miesięcy forum jest nieaktywne. Od tego czasu mogło się wiele zmienić. Zatem jak obecnie prezentuje się sytuacja firmy? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Udzielajcie się na forum ponieważ wszystkie merytoryczne wpisy będą bardzo przydatne dla kandydatów do pracy w Hal-Bud.

Ssss Nowy wpis

Witam, proszę napiszcie w jakim celu potrzebujecie adres domowy tego pana? Czy dalej nie wypłaca?

pracownik Nowy wpis

Witam, Nie znam ale gdybyś się dowiedział proszę pochwal się tutaj ;)

Czy po rozmowie w Hal-Bud Marcin Twardosz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Lol

Zna ktos może jego adres prywatny ? Firma zarejestrowana na adres jego mamy.

pracownik_2

Podzielam opinię mojego poprzednika. Gość to OSZUST przez duże "O", mało tego nieodpowiedzialny, niekontrolujacy tego co wykonują jego "najemcy" (żeby nie obrażać pracowników. Jakość prac pozwala wiele do życzenia. Nie polecam firmy tego pana. Trzeba posiadać kierownika na cały etat aby dopilnować jakości prac. Nie polecam tego pana i przestrzegam wszystkich przed współpracą z nim. Potencjalni Inwestorzy jak i Pracownicy... omijajcie tą niby firmę SZEROKIM ŁUKIEM.

pracowałem w tej firmie,i nie polecam gość to oszust i naciągacz do tej pory nie dostałem pieniedzy za pracę, strzeżcie sie przed ta firmą nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Hal-Bud Marcin Twardosz - Lipnica Wielka

Hal-Bud Marcin Twardosz