Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda w Zalasewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda w Zalasewo

Strzeszyńska Poznań Nowy wpis

Planowana data oddania mieszkań na Strzeszyńskiej była w sierpniu 2023. Teraz okazuje się, że luty 2024 jest mało realny. Czy mieliście takie same problemy z tym deweloperem?

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zostałam (usunięte przez administratora) przez pana Macieja na jakieś 200 tys, straszny człowiek ! Mogę tylko mieć nadzieje ze karma kiedyś wróci do niego jak pani Architekt Moniki Gierlicz… najpierw nie mogą bez siebie pracować, naciągają ludzi, nie dotrzymują słowa a jak potem próbuje się wyegzekwować co się ustalić jeden nie ma wpływu na drugiego ????????????

@Anna

200 tys? Za co niby aż tyle? Jeśli to prawda to od kiedy tak naprawdę to wszystko już trwa?

@Weronika

To są cząstkowe prace / materiały które w to wychodziły … ostatecznie musiała zamawiać na nowo lub płacić za prace fachowców z z własnej kieszeni. To już ciągnie się dwa lata… dodam ze Pan (usunięte przez administratora) nie chce oddać mi żadnej dokumentacji związanej z budowa, potrąciłem gwarancje na nowo musiałam wystawiać duplikaty.

@Anna

Naprawdę zdaje się to być skomplikowane niestety. To ja aż ciekawa jestem co można w takiej sprawie zrobić, umowy itp., są normalnie podpisane?

Krzysiek Nowy wpis
@Weronika

Najlepiej skontaktować się z prawnikiem, aby pomógł w tej konkretnej sprawie. Im szybciej tym lepiej. I tak wyjdzie taniej niż te pieniądze, czas i nerwy. Widocznie firma ma doświadczenie w unikaniu odpowiedzialności i odpowiedzi. Warto przed podpisaniem jakichkolwiek umów też sprawdzić Krajowy Rejestr Dłużników.

Witam. Czy uważacie Państwo, że nie można od p. Macieja kupować budowanych przez niego domów na Szczepankowie I innych lokalizacjach? Czy po prostu uważać przy podpisywaniu umowy i harmonogramów płatności?

Maras Nowy wpis
@Anna

Bardzo ładnie się wypowiada przez telefon czy na prezentacji nieruchomości. Moje doświadczenie jest takie, że po płatności człowiek często przepada, nie odbiera telefonów, unika określenia terminów realizacji zaległości, stosuje retorykę, że spróbuje, że jego ekipa będzie wtedy i wtedy, ale nie określa kiedy będzie zrobione. Pełen "profesjonalizm". Brak szacunku do czasu i pieniędzy innych ludzi. Najlepiej od razu wynająć prawnika by się kontaktował bezpośrednio z głównym deweloperem, bo wtedy to dopiero coś zadziała. Zainteresowane osoby - pojeźdżcie i popytajcie osób, którym realizował domy na Szczepankowie i Strzeszynie.

Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Strzeszyn

Trzymajcie sie z daleka od tego gościa. Miły jak masz kupic potem jak cos jest (usunięte przez administratora)nawet tel. Nie odbiera. Jest bardzo dużo poprawek do ktorych sie nie przyznaje ze to od niego. Mowił cos ze w Środzie cos buduje jestem ciekaw jak tam wyszlo to bo na necie nie moge nic o nim znaleźć.

Hurtownia elektryczna POZNAŃ
@Strzeszyn

Klient który kilka razy zmieniał firmy. Unika płatności i windykacji. Jak widzi na ulicy to udaje, że nie widzi i nie pamięta.

@Hurtownia elektryczna POZNAŃ

A próbujecie go wtedy zaczepić czy jest to dla was zbyt żenujące?

Szczepankowo
@Strzeszyn

Witam, potwierdzam Pani opinie. U mnie sprawa bardzo podobna, choć nie na takie pieniądze. Zawsze uważałem że łysi i rudzi to "fałszywi"ludzie. Szczepankowo

Weronika

Czy to prawda, że nie można ufać właścicielowi firmy, bo podobno unika zobowiązań oraz kilka razy zmieniał już firmę? Ktoś jeszcze został przez niego (usunięte przez administratora) Na jakie kwoty? Windykował już ktoś?

Czekamy na aktualne sprawozdania. Napiszcie co nowego słychać w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda w miejscowości Zalasewo, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Hurtownia elektryczna POZNAŃ

Wielokrotnie zmienia firmy. Nie spłaca zobowiązań. Unika płatności i windykacji. Ostrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda - Zalasewo

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Lebioda