Opinie o Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Paweł Nowy wpis

Dziesiątego kwietnia 2021 roku firma została usunięta z rejestru CEIDG

Mati Nowy wpis

Współpracowałem z Firma STAL-DASM właściciel był bardzo pomocny i konkretny z wykonanej pracy jestem bardzo zadowolony i jest godny polecenia

złośnik Nowy wpis

Gdyby prawdą było to co napisaliście to firma dawno już by się zlikwidowała. Hejterów jak widać nie brakuje!

Uwaga wszyscy klienci tej firmy bo firma stal-dasm biorą zaliczki na materiały i potem wszystko przeciągają tak długo aż klientowi znudzi się czekać na tą firmę, a pieniądze już nie oddają. Wiem bo sam to przeszedłem z kasą. Można się pożegnać tak oni funkcjonują. To są oszuści.

KPD Nowy wpis

Potwierdzam powyższe. Oszust bierze zadatek, nie wywiązuje się z umowy. Zadatek, mimo wyroku sądowego z klauzulą natychmiastowej wykonalnosci, nie do odzyskania - komornik twierdzi, że teczek z że sprawami (usunięte przez administratora)Sadło ma po sufit. Odradzam współpracę ze Stal-Dasm Andrzej Sadło.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
admin

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Stal-Dasm Zakład Ślusarski Andrzej Sadło mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej - Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej
  • Górnośląska 4
    78-200 Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Stal-Dasm Zakład Ślusarski Sadło Andrzej