Opinie o Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport w Wrocław

Olga Nowy wpis

Dzień dobry. Widziałam, że kiedyś była dodawana oferta pracy dla kierowcy kat C / C+E. czy do dziś możliwe byłoby zatrudnienie w tej pierwszej formie? Chłopak jak na razie tylko takie prawko ma wyrobione a jak patrzę teraz po okolicznych ofertach to każdy tego E jednak dodatkowo wymaga

Hej. :) zastanawiam się czy przy Robotniczej są przyjmowani sami księgowi z doświadczeniem czy może osoba bez niego także miałaby szanse na pracę? szukam zatrudnienia jako młodsza księgowa, przy głównej w ogłoszeniu widziałam akurat wymagane 3 lata stażu, dlatego się zastanawiam

Hk Nowy wpis

Małolaty są przyjmowane w trakcie nauczania i bez doświadczenia, nawet wskazany jest brak doświadczenia po to aby szybko opanować machlojki i przekręty pomocne w prowadzeniu firmy

Pracownik Pol-Aba

Serdecznie zapraszamy do biura lub kontaktu w sprawie wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Każdy kierowca w naszej firmie zobowiązany jest do przestrzegania czasu pracy i nikt nie jeździ ponad normę, a jedyna sytuacja jaka miała miejsca odnośnie pomniejszenia wynagrodzenia dotyczyła udowodnionego przez Policję kradzieży przez kierowcą towaru na Lidlu. Fantastycznie byłoby też gdyby miał Pan odwagę powyższe pomówienia podpisać z imienia i nazwiska, wtedy też łatwiej byłoby nam się ustosunkować do Pana zarzutów .

Dorota

Pani Alicjo niestety dobrze, Pani wie dlaczego Pani partner pożegnał się z nami. W Państwa wypadku zarzucanie nam (usunięte przez administratora) akurat jest dość ciekawym oskarżeniem. Serdecznie pozdrawiam Dorota

Mikyben Nowy wpis
@Pracownik Pol-Aba

Ta firma jest fantastyczna w wyjaśnianiu wszelakich niejasności, wyjaśnianie mają opanowane wszyscy pracownicy biurowi do perfekcji

Jak długo trwa proces awansu w Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport?

Puko

Tu nie ma żadnych awansow, wszystkie stołki już zajęte

@Puko

A ile tych stołków tu jest bo nawet nie wiem? Ciekawi mnie także czy komuś może nie chodziło o jakieś podwyżki czy coś? Na przykład stażowe? Są?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Hej, mam prośbę o informacje na temat pracy. Jak wygląda praca hybrydowa dla Głównej Księgowej? O ile nadal jest możliwa, ale w ogłoszeniu sprzed roku czytałem, że jest taka opcja i nie wiem, czy cokolwiek sie zmieniło tutaj? Może ktoś ma świeższe informacje, tego potrzebuje :) Chcę po prostu wiedzieć, ile dni z domu, a ile się jest w biurze, tego typu rzeczy

Misback

Nic się nie zmieniło, tu tylko praca hybrydowa- 10godzin w biurze a 14godzin w domu pracujesz uczciwie rozłożona praca a i tylko 7 dni także fajnie jest

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport? (usunięte przez administratora)

Jak to procentowo się rozkłada? Na konto wypłacają to, co na umowie widnieje? To ile tam wpisują? W kopercie to jakieś premie dostajecie czy co?

Fix

Na umowie masz np 4500 brutto to na konto dostaniesz około 3500 a tak naprawdę dogadujesz się z prezesem na stawkę i jak ustalisz np. 7000 chcesz zarabiać a on się zgodzi to reszta w kopercie i niewiadomo którego dnia miesiąca ci da ta kopertę, każdy zarabia inaczej tą samą robotę

Aldik

W biurze bałagan,kłótnie, wyzwiska i kłamstwa z ust szefa.w środowisku kierowców tej firmy jak umiesz zadbać o siebie i się wykłócić to coś może ugrasz ale mozolna i męcząca droga. Właściciel bardzo toksyczny typ

-kierowca

Pracowałem przez parę lat w firmie jako Kierowca. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Współpraca z szefem i biurem na plus. Kasa na czas. Sprzęt w porządku. Czasami bywały zgrzyty, ale do ogarnięcia.

Pracownik Pol-Aba

Serdecznie namawiamy do podpisywania się prawdziwym imieniem i nazwiskiem pod postem. Jak już ma Pan odwagę obrażać wszystkich w firmie, to chociaż proszę nie ukrywać się pod pseudonimem, bo rozumiem, że na Pana odwagę, aby powiedzieć i wyjaśnić osobiści zarzuty nie mamy co liczyć :) Mimo wszystko pozdrawiamy i liczymy następnym razem na konstruktywną i osobistą krytykę.

ArturJa
@Pracownik Pol-Aba

Serdecznie namawiam do podpisania się prawdziwym imieniem i nazwiskiem ,bo każdy kierowca chciałby też mieć świadomość, który to pracownik stając w obronie tej nierzetelnej firmy te bzdury wypisuje. Pracownicy biurowi tejże firmy zachowują się jakby nadal w piaskownicy siedzieli, po prostu nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach...może za 10 lat się czegoś nauczą ale kto tyle lat będzie ich znosił? A Artur, no cóż... jak jesteś potrzebny to jesteś najlepszy i cudowny, ale jak coś potrzeba załatwić to czujesz się jak żebrak - totalnie traktuje człowieka jak śmiecia ,nawet telefonu nie odbiera a dzwoniąc do biura już wszyscy wiedzą, że nikt nic ma nie wiedzieć, albo szef na dziesiątym urlopie albo jakieś pilne sprawy załatwia i nie wiadomo kiedy będzie! Będę wdzięczny ,jeśli masz odwagę, abyś ty również zaczął od przedstawienia się, tak jak to wymagasz od innych. Bo chyba nie masz na imię Pracownik a na nazwisko Pol-Aba. A krytykę, tym bardziej konstruktywną, należy umieć przyjąć i wyciągnąć wnioski. Natomiast wy uważacie się za nieomylnych w szczególności ta pusta "młodzież".

Dorota
@ArturJa

Witam ponownie. Oczywiście z czystym sumieniem, podpiszę się pod postem, w obronie wg Pana tej nierzetelnej firmy. Jest nam niezmiernie przykro, że ma Pan o nas takie zdanie, ale oczywiście ma Pan do niego pełne prawo. Żałujemy, że nie był Pan zadowolony ze współpracy z nami i nie udało nam się w sposób kompetentny i zadowolający dla Pana wykonywać swoich obowiazków. Bardzo nam jest niezmiernie miło, że widzi Pan w nas chociaż odrobinę potencjału, że może za 10 lat uda nam się chociaż minimalnie osiągnąć poziom pracy zadawalający Pana. Ze swojej strony, życzę wszystkiego co dobre i pogody ducha, i że nie będzie Pan nigdy narażony na pracę z tak kiepskimi pracownikami. Pozdrawiam serdecznie Dorota Kosarewicz

Nurek
@-kierowca

Na czas ? Ale tylko to co na konto a reszta ?? Reszte dostajesz kiedy szefy mają czas i chęć ci dać

Dwa lata temu szukał do pracy u siebie księgowej głównej, nie ma tam już wolnego wakatu? Wtedy była nawet w ogłoszeniu mowa o tym, że można sobie wybrać program do pracy, a właśnie na czym tam aktualnie pracujecie? Dajcie znać, czy się zwolniło coś może.

Jr

Miej na uwadze pracę w papierach zgodnie z prawem a w życiu jesteś do dyspozycji 24 na 24h

@Jr

24 / 24 ? gdzie z opisu to wynika? i czy faktycznie ta oferta była dodawana ze dwa lata temu? nikt nowy nie był jednak jeszcze potrzebny? Co to w biurze jest jeszcze do porobienia? Czy prowadzona będzie docelowo jakaś spedycja? Ja pod taka kategorią mam firmę znalezioną i myślałam, że takie oferty i warunki pracy będą poruszane. Jaka jest struktura biura?

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport - Wrocław

• Jak się pracuje w Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport?

Artur Banasiewicz Pol Aba Spedycja Transport
  • Robotnicza 8