Opinie o Inter Centrum Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inter Centrum Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Centrum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Centrum Sp. z o.o. w Świętochłowice

MOC ENERGIA AMFETAMINA

Trzymać za ryj na siłę to szeremeka!!!!

hahah

jeden niezadowolony pracownik jak widać.. haha.. niestety inter centrum to za bardzo szanująca się firma żeby przejmować się taką osobą... ja pracuje i powiem wam że dobrze jest.. jeździłem w innych firmach to mam porównanie

Polecam
@hahah

Ja też jestem zadowolony : ))) Jeden chłopaczyna tutaj już nie pracuje co psuł nam atmosferę na zjazdach... Praca w inter centrum jest ok

@hahah

Ja na twojej starej jeździłem...

its me
@Mateo Di cwiento cinquecento

ahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahah

@Polecam

Twoja stara jest ok. Chlapię jak szalona. Byłem z niej zadowolony : )))

jazda

Firma jest rzetelna i poważnie traktuje pracowników , jeżdżę i jest ok

Kontra
@jazda

Na jakiej podstawie jest liczony Twój zarobek?

@Kontra

Mateusz rzuca lotka w tarcze

Abelard

Prawda jest taka, że jakiś łoś się znajdzie zawsze, a praca nie jest jakoś wybitnie trudna. Robisz to samo - jeździsz, więc czasem ta praca jest nudna, więc lepiej jeździć ze zmiennikiem.

@Abelard

To dlaczego za marzec wyplaty były po nawet 7tys a już za kwiecień 3.5tys skoro robimy to samo? I o jakim zmienniku Ty tu w ogóle gadasz? To robota w kółkach i na mieszkaniu w delegacji więc chyba Ci się firmy pomylily

19R20

Ludzie jak wam sie nie podoba ta robota to nie pracujcie nikt was za ręke nie trzyma osobiscie uwazam ze robota nie jest najgorsza w porownaniu np z jazda na plandekach 3/1 gdzie macie mieszkania w firmie w kurnikach byscie spali nikt nikomu nie broni spania ! a kasa jak narazie sie zgadza najwiecej negatywow maja te osoby ktore juz nie robia nie ma idealnej firmy na swiecie zawsxe w robocie cos ci nie bedzie pasowalo ale bez przesady .

Kontra
@Michał

Kolego ja Ci wszystko wyprostuje :) Inter centrum to firma gdzie Twój zarobek zawsze stanowi niewiadomą :) Podejrzewam że jak za fest was okradli w 2 miechy to na 3 muszą wam oddać trochę zakradnietej kwoty w formie jalmuzny. Tak żeby się ludzie nie buntowali to taki sprytny mechanizm. A TERAZ DO OGÓŁU LUDZI TO CZYTAJĄCYCH : PRACODAWCA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ WAM DIETY ZA KAŻDY DZIEŃ DELEGACJI ZAGRANICĄ JEST TO NIESPEŁNA 50 € ZA DZIEŃ SPĘDZONY POZA GRANICĄ POWYŻEJ 12H I DO TEGO UMOWNA PODSTAWĘ CZYLI MINIMUM 1700ZL NETTO!!! Teraz moi drodzy zakładając że inter centrum da wam ta najniższa (romana na więcej nie stać chyba że mowa o bmw) plus ilość takich diet jesteście w stanie obliczyć wasza należność i zaprzestać tego syfu jaki tam w tej kwestii panuje...

@Kontra

Dokładnie tak!!! A tam za (usunięte przez administratora) niczego się nie doliczysz.a powinno byś wszystko jasne i zrozumiałe dla każdego!!!!A te wyliczenia to kosmos

@Abelard

Łoś to twój stary a twój nick jest jak wzrok niemieckiego pedala spogladajacego na dzikusie na tiry

@19R20

Co ty ku*wa będziesz tu pisać o plandekach. Naucz się (usunięte przez administratora) na koło a potem pogadamy o 3 na 1

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
byly szofer

łojeju Pany a co tu się odje*ało? Zaś pizdeusz bydzie pisoł do gołorka zeby mu opinie usuneli. hahahah bydzi miol co robic

zadowolony klient

Konkretna i sprawnie działająca firma. Korzystaliśmy pierwszy raz lecz napewno nie ostatni..5/5

Żenuła
@zadowolony klient

Ohohoho zmiana taktyki teraz komentują "klienci" hahahaha pewnie Ci z biura obok hahahahaha

Kontra
@zadowolony klient

Ten portal porusza kwestie pracownicze, to nie kółko przyjaciół Romana

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha mistrz riposty!!!!

Tattos

Widze ze sporo osob wylewa tutaj swoja frustracje zwiazana z praca w Inter Centrum - ja natomiast nie potwierdzam ich opinii. Jezdze dla nich 6 miesiecy i poki co ( oby jak najdluzej) nie mam zastrzezen co do pracodawcy. Kasa zawsze w terminie, jak cos sie dzieje to dzwonie - tlumacze sytuacje wiec i dogadac sie mozna bez zadnych problemow.

Kontra
@Tattos

Jak porobisz tam tyle co ja robiłem to będziesz wiedział o czym tu wszyscy piszemy póki co robią dobre wrażenie :)

@Tattos

Najbardziej to mnie bawią te wasze nicki. Tattos? Macie tak plytkie myślenie ze nawet porządnie podpisać się nie umiecie. Co Ty imienia nie masz? Brak odwagi co? Kolego tattos A powiedzieli Ci ile i za co wypłaty dostajesz?

Majk

Panowie a jak w tej firmie jest z funduszem socjalnym? Wczasy pod gruszą, ubranie robocze? Coś jest czy totalna olewka?

@Majk

hahahhahahah ze co? kolego w tej firmie nie ma czegos takiego jak wczasy pod grusza czy fundusz socialny. Ubrania robocze sa dzieki firmie dla ktorej inter centrum swiadczy uslugi. Natomiast nie sa to ubrania wymienne. Polskie prawo pracy mowi jasno jesli pracodawca zatrudnia ponad 25osob w firmie musi pracownikom udostepnic jedna z opcji: wczasy pod grusza, 13 badz 14 pensje, multikarnet np na silownie czy basen lub winien dac mozliwosc utworzenia zwiazkow zawodowych. Zamiast tego maja ubezpieczenie grupowe. Ale jak to juz powiedzial mlody prezez oni maja SWOJ REGULAMIN. Ta firma moze dysponowac nawet Twoim urlopem i nie musza Cie o tym informowac poniewaz maja SWOJ REGULAMIN!!!

@Majk

Lepiej trzymaj mocno kierownicę oczy na zapałki i zapiera.... I o nic nie pytaj bo teraz Roman na helikopter zbiera haha

Kontra
@Majk

No są wczasy w werdau.... Hehehehehehehe. Olewka będziesz nawet gdy jako dobry pracownik położysz wypowiedzenie na stół.... A tak na serio to nic niema mało tego środki do sprzątania mieszkań i aut na własny koszt. Jak w zimę przyjdziesz na 16 do pracy jest już ciemno niezauwazysz rysy podejmiesz busa płacisz :) :) :)

dżordż

Ja nie wiem o co ludziom chodzi. Firma rzetelna. Nowoczesny tabor. Full pakiet wyposażenia. Wynajęte mieszkania żeby kierowca nie czuł się zmęczony. Do tego kierownik nową toyotom przywozi zimną coca cole w upalne dni. Żyć nie umierać

okkkk

Pracuję w Inter Centrum i szczerze nie mogę narzekać. Solidna firma... wypłaty na czas i dobre warunki pracy nie to co w innych firmach transportowych..

Pozdro wałkarzu
@okkkk

A pracowałeś w "innej firmie transportowej" że się udzielasz? Wy tyle macie doświadczenia co oranżada terminu przydatności

bardzo OK
@Pozdro wałkarzu

Ja pracowałem w kilku innych i mam porównanie.Na chwilę obecną jestem zadowolony, trasy są ok i zarobki też.

Kontra
@bardzo OK

Wymień chociaż jedną!

Pizdeusz
@bardzo OK

Podaj nazwę jednej innej firmy w której pracowałeś. Chociaż jedną firmę gamoniu

Kierowca

Pracuję w Inter Centrum i uważam że to najlepsza firma transportowa tutaj. Roboty dużo odpoczynek też jest... nie ma co narzekać tylko trzeba zacisnąć zęby i jechać, taka niestety prawda i takie życie kierowcy

Kontra
@Kierowca

A ja uważam że jesteś w błędzie :) A co do życia kierowcy to wiesz o nim tyle co ksiądz na temat kamasutry...

szofer

Nie można stawiać kasy na pierwszy miejscu. Powiem tak - gdyby to było najważniejsze to by ludzie non stop wyjeźdżali za granicę jeździć na tirach. Ale to nie tylko o to w tym chodzi. Są inne wartości niż tylko kasa i ludzie z Inter Centrum dobrze wiedzą o jakich mówię. Chociaż kasa też się zgadza Pozdrawiam WAS

Kontra
@szofer

To przyjdź do mnie jeździć charytatywnie :) Ku*wa kto pisze te opinie?! To po co Ty wyjeżdżasz za granicę wozić części po nocach skoro kasa nie jest na 1 miejscu mógłbyś przecież pracować 8h na miejscu. A skąd Ty wiesz że się zgadza kasa jak niewiesz za co Ci płacą?

Stary kierowcaa

Porządna firma. Jak ktoś ma cięższy okres (miałem tak w zeszłym roku) dostałem wolne, dopiero po czasie szef powiedział że wolał tak postąpić niż szukać kogoś pewnego do jazdy miesiącami bo tak to w tej branży wygląda nie ma co się oszukiwać

Kontra
@Stary kierowcaa

W zeszłym roku ja tam pracowałem i nieprzypominam sobie takiej sytuacji :) a poza tym co ta historia daje potencjalnym nowym kierowca? Że można sobie w inter centrum odwyk odpi*rolic..... Hahaha

......

Pozew zbiorowy.jestem jak najbardziej za.!!!

Podpisalbym się no ale po co

A opinie możecie usuwać. My i tak będziemy dalej wyrażać swoje PRAWDZIWE opinie

Włodzioodzio

Trzeba mieć własny rozum bo życie i tak wszystko weryfikuje. Ja pracuję rok i nie narzekam, a słyszałem opinie że tak czy inaczej - ja radzę sprawdzić na własnej skórze. Pojeździsz to zobaczysz jak jest naprawdę.

nicknick
@Włodzioodzio

Ja jeźdzę w pojedynke głównie po załadunku dłuuuga i lecisz. Dużej różnorodności nie ma, ale co? radio głośniej, na CB można z kimś też pogadać :P zadzwoń i sprawdź ogłoszenia jak szukasz roboty

seef

Chłopaki nie dajcie się zwariować. w Inter Centrum naprawdę są dobre warunki i nikt z byłych kierowców którzy normalnie odchodzą nie będzie pisał źle, jakieś pijaczyny może i tak, ale czy to jest odpowiednia grupa której warto słuchać :D?

seef

franco

Nie ma co wrzucać wszystkich pracowników do jednego worka, jak trafi się jakiś mohikanin czy inny. Prawda jest taka, że to najlepsza firma transportowa w okolicy.

Ina
@franco

Chyba pracowałeś tylko w tej jednej firmie i nie masz porównania :) Z całym szacunkiem ale to mija się z prawdą

Henry
@franco

dokładnie tak, ja lubie tu pracować... porównując robote u wczesniejszego pracodawcy to tutaj jest naprawde dobrze.. wypłaty na czas, dobre pieniądze i samochody porządne. polecam

Elemel

Z całym szacunkiem nie poleciłbym nikomu pracy w tej firmie. Z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Praca na mieszkaniach często po 17-20h bez przerwy, wstając o 1/2 w nocy. Pieniądze coraz mniejsze. Jeśli chcesz się dowiedzieć cokolwiek więcej apropo swojej wypłaty, jedynie co usłyszysz od Szefa lub wiceprezesa to - " Jak sie Panu nie podoba to mi nikogo nie zatrzymujemy, tam są drzwi". 0 szacunku na każdym kroku!!!

Kamil

Myślę, ze te dziecinne spinanie w internecie pokazuje tylko i wyłącznie poziom ludzi. Nie znam człowieka osobiście ale gdybyś był taki mądry internetowy anonimie i miał na tyle honoru co o nim wyżej wspominasz. Przyjechałbys i powiedziałbys Mu prosto w oczy. Pozdrawiam Kamil

Paszol won
@Kamil

Skoro go nie znasz to oznacza ze nigdy tam nie pracowales wiec po co sie udzielasz?

@Paszol won

Stać Cie tylko na odpowiedź pytaniem? Czy znam czy nie znam, obrażanie i dziecinne spinanie się w internecie jest poprostu żałosne, a ja mam prawo wyrazić swoją opinię :)

Kamil

Po Twojej kolejnej wypowiedzi wynika jedynie brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Wiec życzę dalszych sukcesów w wyrażaniu Twojej jak to bezcennej opinii na temat firmy i pracowników. Patrząc na adres IP wynika z tego, ze jesteś tutaj bardzo częstym gościem więc gratuluję jakże to ciekawego zajęcia :)

:)))
@Kamil

Przyganiał kocioł garnkowi

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Centrum Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Inter Centrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Centrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Centrum Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Centrum Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Centrum Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 284 ocen.
  • Wojska Polskiego 39A
    41-600 Świętochłowice