Opinie o WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j. w Gorzów Wielkopolski

Ktoś pisze niżej w komentarzu, że płacą na czas. A ile? To jest dla mnie najważniejsza kwestia, bo jednak wynagrodzenie w terminie to trochę taka podstawa i wymóg wobec firmy, a nie benefit. Czy zarobki tutaj można poznać?

@Kiero

Czyli, co pracownicy nie ufają tu sobie na tyle, by otwarcie mówić o pieniądzach, o bonusach, chyba, że jest potrącenie i włącza się tryb narzekania? Ale to, co pisał kolega wyżej, że kierowca ma 5-7 tyś zł, a spedytorzy 3,5-8 tyś zł (netto?), to by się zgadzało, ze stanem obecnym?

Ejkiejej Nowy wpis

Jaka stawka dla kierowcy międzynarodowego C+E ? Czy auto przypisane do kierowcy w systemie 3/1? W systemie 3/1 to ile wychodzi dni pracujących a ile dni wolnych ? Jakie wogole jeszcze systemy pracujące są do wyboru??? Ktoś wie?

Robert M Nowy wpis

Dzień dobry. Pojawiła się oferta pracy na kierowcę międzynarodowego kat. C. Czy ktoś uprzejmy może napisać na jakie zarobki można liczyć ? Mam doświadczenie i obecnie szukam pracy na kat. C Proszę o odp Pozdrawiam

Był

Tutaj to kwestia indywidualna . Co do płatności na czas w branży często pracownicy spotykają się z niewypłacaniem na czas. Słyszałem że kierowcy około 5-7tysięcy PLN (mają 3 firmy więc możesz robić krajówkę lub międzynarodówkę) , a spedytorzy od 3,5 do 8 tysięcy PLN. Chyba że masz swoich klientów , to wtedy indywidualnie dogadujesz się z właścicielem firmy o warunkach współpracy lub zatrudnienia.

@Był

Oczywiście, że wynagrodzenie to kwestia indywidualna ale zastanawiam się czy firma docenia w jakiś sposób pracowników z długim stażem, zdarzają się podwyżki z tego tytułu? Szczególnie chodzi mi o kierowców, zastanawiam się nad pracą w firmie.

Kiero Nowy wpis

ciezko, nikt sie nie chwali. Sa bonusy lecz nikt nie chwali sie ile dostal. Chyba ze nabroil i nabil wiele mandatow to wtedy mowia "obcieli mi 800 pln za mandaty"

@Kiero

Polecam , płacą na czas , zawsze wszystko ogarnięte z odprawami . Pan Adam Sz. chyba najbardziej cierpliwa osoba którą spotkałem w transporcie ,zawsze wytłumaczy i ogarnie co trzeba. Jak chodzi o mnie nigdy nie miałem problemów z jego ładunkami .

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mateos - Sprinter

Fajna firma, płaci na czas przewoźnikom . Zarazem polecam Pana Adam Szachowicza , zawsze pomoże, wytłumaczy i ma cierpliwości (uprzejmy facet). Ogólnie firma OK.

Robert
@Mateos - Sprinter

O to super. A jeśli chodzi o wypłaty dla pracowników to też terminowo? Wiesz może jakie są teraz stawki w spedycji? Tak mniej więcej?

Ma
@Robert

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Biorą pod uwagę jakie masz doświadczenia; czy masz swoich klientów , czy masz "koneksje" w firmach i jak dogadasz się z właścicielem firmy Panem Mariuszem. Płacą na czas pracownikom , a nawet przed czasem często. Jak nie masz doświadczenia to wtedy uwzględniają jakie masz umiejętności językowe, umiejętności negocjacyjne oraz czy umiesz pracować w presji itp.

Aleksandra
@Ma

A weryfikują to jakoś na rozmowie rekrutacyjnej? :) Czy jest jakiś okres próbny, i wychodzi wszystko w praniu? Tzn. te umiejetności językowe itp ;)

Ma
@Aleksandra

Zależy. Z wstępnej rozmowy można większość wyciągnąć . Zazwyczaj umiejętności językowe Adam lub Marcin sprawdzają. Szybkie sprawdzenie podatności na stres. Jak jest wstępnie ok, to wtedy resztę na okresie próbnym sprawdzą.

Ahh
@Ma

Umiejętności językowe = Znajomość języków obcych (ich poziom).

@Ahh

No a jakiego standardowego poziomu tutaj wymagają? Bo nie jestem teraz pewna czy to w ogóle padło a dobrze wiedzieć

@Elżbieta

Kiedyś wymagali : Średnio zaawansowany (komunikatywny w mowie i piśmie).

Julia
@Były

A ten poziom odporności na stres w jaki sposób jest sprawdzany? Scenka jakaś?

@Julia

To widać po człowieku po pierwszej rozmowie o prace i w okresie próbnym także to wychodzi w 99 % przypadków.

Mieczysław
@Były

Wypłatę się tu negocjuje w oparciu o cechy osobowości, doświadczenie i znajomość języków? Jakie są granice firmy, ile mogą maks zapłacić spedytorowi?

@Mieczysław

To podstawy by uzyskać dane stanowisko. Negocjuje się wypłatę po konkretnych działaniach, chyba że przychodzisz z swoimi klientami (wtedy od razu możesz negocjować) . Firma ma dobrą płynność finansową. Właściciel firmy ma kilka średniej wielkości działalności. Co oznacza (mym zdaniem) , nie ma granic . Tylko musisz dogadać się i mieć wyniki , P. Mariusz z tych (empiryk) co widzi wyniki to wtedy można gadać o więcej. Chyba że stanowisko jest Strykcie zadaniowe ( ładujesz auta, handlujesz ładunkami firmy i nic więcej) to wtedy jest limit max .

Mieczysław
@Były

Wynagrodzenie jest tu dzielone na pensję zasadniczą i część prowizyjną? Jeśli w istocie tak jest, to ile z reguły wynosi podstawa, czy jest to jakoś zunifikowane, czy tu również jest szerokie pole do negocjacji?

Szrek

Jak do tej pory śmiało mogę polecić firmę, profesjonalne podejście do pracownika, dobra atmosfera pracy.

@Szrek

A o jakim stanowisku w swoim przypadku tak właściwie piszesz?

Polak

Dobra firma . Płaca na czas pracownikom. Także Płacą przewoźnikom na czas, więc bez wstydu jak w większości firm. Prawie cała ekipa w WM i MG (ten sam właściciel) doświadczona. Co do Adama , każdy wie że jest ekscentrykiem, lecz to spoko gość jak się go pozna.

Robert
@Polak

To że płacą na czas to duży plus, przynajmniej dla mnie. Bo jak sam wspomniałeś z tym gdzie indziej może być różnie. Jakie są trasy? Często zjeżdża się do domu? Pytam bo interesuje się pracą.

Mr

Polecam , dobra firma , szczególnie polecam współpracę z Panem Adamem Sz. Zawsze pomoże i wytłumaczy .

New
@Mr

Chyba nie pracował ten ktoś z nim.......masakra.

@New

Czemu niby nie pracował? Skąd tak opinia z Twojej strony? Przejechałeś się jakoś na nim? Opowiedz coś więcej

Sonic.

Firma solidna, odpowiedzialna.

@Sonic.

Tak? To czemu niektórzy tutaj narzekają? Może rozwiejesz moje wątpliwości? Jako klient jakie dokładnie masz z nimi doświadczenia? Opowiesz w szczegółach?

Była Pracownica
@Elżbieta

Tak dokładnie jedna osoba narzekała, nie "osoby" niech Pani nie nad interpretuje tylko faktami posługuje. Cała firma wie że "NEW" to były pracownik który był na okresie próbnym u Adaśka o inicjałach KP. Niech się pochwali KP... co robiła w czasie pracy, jak pracowała oraz jak uganiała się za właścicielem firmy (nikt w firmie nie był ślepy). Natomiast Pani , Pani Elżbieto dobra rada, nie wróże dobrych relacji z pracownikami w firmie jak nikt z całej firmy nigdy nie udzielał się na internecie, nie mieszał, a jak był problem to merytorycznie w "4 oczy załatwiane było", a Pani raptownie zaczęła. Zresztą znając Adaśka to on już od grudnia pewnie wiedział o tym komentarzu i jak do tej pory nie napisał to świadczy że jest profesjonalistą.

@Mr

Super, a co tak najbardziej Ci się podobało we współpracy?

@Była Pracownica

Już teraz wszystko rozumiem, bardzo serdecznie dziękuję za wyjaśnienie. ;) Bardzo przykre, że ktoś taki zjawił się u was w firmie i świetnie, że tak profesjonalnie sobie z taką osobą poradziliście. Zaczęłam dopytywać, bo zaskoczył mnie negatywny komentarz, dzięki Pani teraz każdy kto odwiedzi forum pozna prawdę i nie będzie miał więcej takich wątpliwości co ja. ;) No a z drugiej strony - czemu pani jest byłą pracownicą i odeszła z firmy? Serdecznie pozdrawiam!

Krzysztof

Myślę, że tak sporadyczne wpisy na forum mogą oznaczać jedn o, dobrą pracę i zadowolonych pracowników

Pracowity

Chcesz czegoś się nauczyć praktycznego ? To WM Logistic jest dobrym miejscem dla Ciebie. Masz wiele możliwości w w/w firmie by rozwinąć swoje doświadczenie/kariere . Średniej wielkości firma. O ugruntowanej/pewnej pozycji na rynku. Płacą na czas pracownikom oraz podwykonawcom. Wiele czynników stresujących są zmniejszone do minimum.

Kolega

Doświadczona firma (średniej wielkości), atmosfera pracy dobra (nigdy nie jest idealnie, lecz można pracować normalnie, bez stresu w kontekście atmosfery) . Zarobki nie najgorsze jak na okoliczny rynek; można uzyskać niezbędne doświadczenie w branży, a jak jest ktoś z doświadczeniem może więcej się powiększyć wiedzę / nauczyć. Firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej oraz rynkowej . Wypłaty zawsze na czas.

Fajna
@Kolega

Ogólnie spoko firma ;)

Zostaw merytoryczną opinię o WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j.?

Kandydaci do pracy w WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j.
4.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kostrzyńska 170
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5992858182 KRS: 0000194713

WM Logistic W. Winnowicz M. Głogowski sp.j.